ניגון טידל דרך פלאפון ושליטה מחאה

אוריג

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
כמה זה הרבה כסף, 50,100 דולר וגם זה בהגזמה?
יש לי ציפ כזה בסוויצ' האודיופילי, והוא אינו עולה כמו שעון חיצוני שרוכשים עבור DAC.

אריקס דיבר על השעון, לא על הצ'יפ.

אתה לא חייב ללכת לטופ:
https://www.pinkfaun.com/shop/clock/67-2916-ultra-ocxo.html#/clock_speed-20_mhz
אבל כשאתה בליגה של המאות-דולרים תצטרך הרבה ניסיון או מספיק חברים כדי לבחור את השעונים שיש להם phase noise נמוך וגם יעשו עבודה טובה באודיו. יש מי שחושב ש- cybershaft נותנים פשרה טובה בין עלות ותועלת. בכל מקרה תרצה גם לתפור לשעון ספק כוח מתאים.
(קראתי על זה קצת רכילות, לא שהבנתי יותר מידי את ההסברים.)

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
כמה זה הרבה כסף, 50,100 דולר וגם זה בהגזמה?
יש לי ציפ כזה בסוויצ' האודיופילי, והוא אינו עולה כמו שעון חיצוני שרוכשים עבור DAC.
כמה עולה שעון חיצוני שרוכשים עבור DAC ?
בדרך כלל כמה שהשעון יותר מדוייק הוא יותר גדול (OCXO) הכולל תנור חימום ליציבות בטמפרטורה, והפעם המחיר הוא באמת לפי הגודל :)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
למה להסתלבט בא לך להיות פראייר שלם תאמין לבולשיט שמוכרים לך .
יצרה מזו גם עניין הדאקים זה בולשיט שמעתי כמה ואין הצדקה להשקיע על דאק יקר גם הchord לא היה נשמע יותר טוב מהארקם ואם בא לכם להגיד יותר צםורט ארוורירי תפוזי תאמין ,בסהכ זה ציפ זול שחברות עשו מיזה כאילו סטארטפ אין שום הבדלים ההבדל העיקרי זה רמקולים ומגבר טוב כל השאר שטויות בולישט

להסתלבט עליך כי:
1. אתה מבלבל את המוח.
2. אתה עושה את זה בעילגות בולטת.
3. נכנסת לפה אתמול ויורה לכל כיוון כאילו אתה מבין יותר מכולם.

שב בשקט, או תראה קצת כבוד לפורום שמקבל אותך.

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
מתן אתה יורד לפסים אישיים .
1.מי אתה שאתה תקבע שאני מבלבל את המוח מה אתה שופט .
2.אתה חוצפן יש לי ניסיון עם דאקים וגם עם roon לא חדש בתחום אתה בכת המאמינים לבולישט
3.אתה חושב שאתה מבין יותר מכולם כי אתה מרשה לעצמך לדבר ככה .
4. קצת מודעות עצמית לא תזיק לך
יום טוב חביבי

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
אגב אני כן חושב שroon תוכנה טובה וכרגע אין לי אלטרנטיבה טובה יותר .אבל יש משהו שמציק לי איתה חוץ מהמחיר , הרי יש את core שזה למעשה יכול להיות המחשב נוק שלי שמחובר usb לארקם אז המערכת יושבת למעשה בסלון מה נותן לי כל האופציות של המולטי זון אני לא הולך לחבר רמקולים בחדר ובמטבח אלא רק בחוץ בגינה ולזה יש לי את הימאהה 3050 רסיבר נותן להם מוסיקה דרך הmusiccast שהיא פצצה שליטה מלאה על הרסיבר של ימאהה מולטיזון הכל תומכת ספוטיפי וטידל .
מכאן באה ההתלבטות שלי וההגזמה שיש בroon כי כל הדבר הזה כבר קיים במערכות כמו ימאהה .
מקווה שאתם יורדים לסוף דעתי .
אגב האם יש אופציה להתקין roon core על רספרי פיי לפי הבנתי לא ,אז למה לעבוד איתו כend point אם למעשה יש מחשב נוק שהוא גם end point וגםה core ?
אשמח לתגובות גם אם הרגזתי משהו פה
תודה

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
אגב אני כן חושב שroon תוכנה טובה וכרגע אין לי אלטרנטיבה טובה יותר .אבל יש משהו שמציק לי איתה חוץ מהמחיר , הרי יש את core שזה למעשה יכול להיות המחשב נוק שלי שמחובר usb לארקם אז המערכת יושבת למעשה בסלון מה נותן לי כל האופציות של המולטי זון אני לא הולך לחבר רמקולים בחדר ובמטבח אלא רק בחוץ בגינה ולזה יש לי את הימאהה 3050 רסיבר נותן להם מוסיקה דרך הmusiccast שהיא פצצה שליטה מלאה על הרסיבר של ימאהה מולטיזון הכל תומכת ספוטיפי וטידל .
מכאן באה ההתלבטות שלי וההגזמה שיש בroon כי כל הדבר הזה כבר קיים במערכות כמו ימאהה .
אגב האם יש אופציה להתקין roon core על רספרי פיי לפי הבנתי לא ,אז למה לעבוד איתו כend point אם למעשה יש מחשב נוק שהוא גם end point וגםה core ?
תודה
אתה לא חייב את ROON. לטעמי AUDIRVANA טובה יותר, גם בצליל וגם בטיפול בקבצים לוקליים.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
אתה לא חייב את ROON. לטעמי AUDIRVANA טובה יותר, גם בצליל וגם בטיפול בקבצים לוקליים.
גם אני מעדיף את audirvana
תומכת בכל פורמט כולל iso sacd
זולה יותר ועובדת מעולה

yuvy123

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
8
האם אודירוואנה טובה גם ל WINDOWS או רק למק ?

yuvy123

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
8
ארחיב את השאלה : האם היא מתאימה לניגון קבצים הנמצאים על מחשב שולחני עם windows 7 ,דרך הרשת , אל כרוםקאסט אודיו ?
כי באתר שלהם לא מצאתי איזכור של סטרימינג , חוץ משימוש בשרותי מוזיקה...

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מתן אתה יורד לפסים אישיים .
1.מי אתה שאתה תקבע שאני מבלבל את המוח מה אתה שופט .
2.אתה חוצפן יש לי ניסיון עם דאקים וגם עם roon לא חדש בתחום אתה בכת המאמינים לבולישט
3.אתה חושב שאתה מבין יותר מכולם כי אתה מרשה לעצמך לדבר ככה .
4. קצת מודעות עצמית לא תזיק לך
יום טוב חביבי
וואי, כמה כמוך עברנו כבר... יותר מהכל, אתה מעייף.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
ארחיב את השאלה : האם היא מתאימה לניגון קבצים הנמצאים על מחשב שולחני עם windows 7 ,דרך הרשת , אל כרוםקאסט אודיו ?
אפשר להזרים ממנה לכל התקן upnp /dlna
היא רואה אותם ברשת
גם התקני airplay, chromecast
בכל מקרה תוריד גרסת נסיון ותשחק איתה
יש 30 יום לפני שקונים

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
תודה
היתרונות של רון, שעבורם שווה לחלק מהאנשים לשלם (לא לך, כי אתה מבין יותר טוב מכולם, ו... רגע... wait for it.. ."יש לך ניסיון עם דאקים" אז זה בכלל עושה אותך מומחה), הם:
1. ביזור המערכת.
2. ממשק מדהים שלא רואה ממטר שום מערכת אחרת ועם תאימות מלאה לכל מכשיר, ללא תלות בדפדפן.

כפועל יוצא מהנ"ל אפשר להשתמש בחומרה המיטבית כנקודת קצה - או במילים פשוטות - לנגן באמצעות סטרימר - ולהנות מממשק שאינו תלוי בזה שהסטרימר מציע. לחלק זה חשוב. לי למשל.

- אם נקודת הקצה שלך היא מחשב שמחובר ישירות לדאק אז הצורך ברון פוחת.
- אם אתה לא עף על הממשק שלה, וזה לא חשוב לך, גם אז - הצורך ברון פוחת.

במקרה שלי, יש לי NAS במקום אחד, סטרימר שמחובר לדאק במקום אחר, ועוד שני מחשבים שדרכם אני רוצה לשמוע מוסיקה באוזניות. לכן, רון, במקרה שלי, היא פיתרון מושלם.
האם אפשר אחרת, ולחסוך 400 שקל בשנה? בוודאי.
האם האונניה הזאת שווה את ה- 400 שקל בשנה? בוודאי שלא.
האם זה אומר שרון בולשיט? עבורי לא.

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
תודה הסבר מפורט . רק אל תתעייף ואני לא מומחה למעשה אף אחד לא מומחה אבל אם תרצה פעם הסבר מאנשים שפתחו תוכנות ויודעים קצת יותר טוב ממני ואולי ממך שדאקים זו תעשיית בולישט לקנות דאק עשרות אלפי שקלים זה מחלת נפש לדעתי אבל אם כבר רוצים שחפור בסאונד אז אקוסטיקה .
זאת דעתי בלבד אני לא מנסה להסית וזה ממש כמו דת מאמינים גם במבחן עיוור בדקו ואמרו שאין ההבדלים בין דאקים של עשרות אלפים למאות בודד

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
תודה הסבר מפורט . רק אל תתעייף ואני לא מומחה למעשה אף אחד לא מומחה אבל אם תרצה פעם הסבר מאנשים שפתחו תוכנות ויודעים קצת יותר טוב ממני ואולי ממך שדאקים זו תעשיית בולישט לקנות דאק עשרות אלפי שקלים זה מחלת נפש לדעתי אבל אם כבר רוצים שחפור בסאונד אז אקוסטיקה .
זאת דעתי בלבד אני לא מנסה להסית וזה ממש כמו דת מאמינים גם במבחן עיוור בדקו ואמרו שאין ההבדלים בין דאקים של עשרות אלפים למאות בודד

אתה מבין מה יוצר אנטגוניזם? משפטי מחץ כמו "דאקים זאת תעשיית בולשיט".

מניסיוני, כדי להנות מקפיצה בדאקים, צריך בהרבה מקרים להכפיל או לשלש את המחיר. הרבה פעמים השינוי הוא יותר הצידה ופחות למעלה, אבל זה לא אומר שדאק של MSB ב- 100,000 ש"ח לא מפרק דאק סיני ב- 2000 שקל. אומר ועוד איך.

יתירה מכך, היו אצלי דאקים של 60-70 אלף ש"ח, לא הכי יקרים בשוק אבל מספיק יקרים, והחלטתי שהם לא שווים את המחיר. האם זה אומר שאין שום הבדל בינם לבין הדאק שלי? לא. זה פשוט אומר שההפרש לא שווה את המחיר. וזאת החלטה אישית. בינה לבין להצהיר שכל הדאקים זה בולשיט... נו... אל תצפה שיקחו אותך ברצינות תהומית אח"כ.

אקוסטיקה עושה הבדלים שהרבה יותר קל לשמוע. אבל זה הבדלים אחרים. אקוסטיקה מיטבית לא תמציא לך פרטים שלא היו בסאונד קודם. דאק טוב יותר - כן.

מבחן עיוור- עשה פה קצת חיפושים ותראה את כל הדיונים שהיו כאן על מהימנות המבחן הזה. יש דעות לכאן או לכאן. דעתי היא לשם. כלומר, שזה מבחן שווה לתחת.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אתה מבין מה יוצר אנטגוניזם? משפטי מחץ כמו "דאקים זאת תעשיית בולשיט".

מניסיוני, כדי להנות מקפיצה בדאקים, צריך בהרבה מקרים להכפיל או לשלש את המחיר. הרבה פעמים השינוי הוא יותר הצידה ופחות למעלה, אבל זה לא אומר שדאק של MSB ב- 100,000 ש"ח לא מפרק דאק סיני ב- 2000 שקל. אומר ועוד איך.

יתירה מכך, היו אצלי דאקים של 60-70 אלף ש"ח, לא הכי יקרים בשוק אבל מספיק יקרים, והחלטתי שהם לא שווים את המחיר. האם זה אומר שאין שום הבדל בינם לבין הדאק שלי? לא. זה פשוט אומר שההפרש לא שווה את המחיר. וזאת החלטה אישית. בינה לבין להצהיר שכל הדאקים זה בולשיט... נו... אל תצפה שיקחו אותך ברצינות תהומית אח"כ.

אקוסטיקה עושה הבדלים שהרבה יותר קל לשמוע. אבל זה הבדלים אחרים. אקוסטיקה מיטבית לא תמציא לך פרטים שלא היו בסאונד קודם. דאק טוב יותר - כן.

מבחן עיוור- עשה פה קצת חיפושים ותראה את כל הדיונים שהיו כאן על מהימנות המבחן הזה. יש דעות לכאן או לכאן. דעתי היא לשם. כלומר, שזה מבחן שווה לתחת.

מתן, חבל על האנרגיות שלך, זה כמו להסביר לאנשים מסוימים למה לא נורמלי שבשלטון דמוקרטי יש איש אחד מקבל את כל ההחלטות במחשכים בניגוד לכללי הניהול התקין והמשחק הדמוקרטי, אין סיכוי שהצד השני יבין על מה אתה מדבר.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מתן, חבל על האנרגיות שלך, זה כמו להסביר לאנשים מסוימים למה לא נורמלי שבשלטון דמוקרטי יש איש אחד מקבל את כל ההחלטות במחשכים בניגוד לכללי הניהול התקין והמשחק הדמוקרטי, אין סיכוי שהצד השני יבין על מה אתה מדבר.
כפרה עליך. אני עדין מחפש פיתרון טוב לירקות....
לא יודע, אחת הבעיות שלי בחיים היא שאני מתאבד על lost causes. אבל לא נראה לי שהברנש החדש הוא כזה. נראה לי פשוט רצה להיכנס ולהראות לנו שהוא יודע על מה הוא מדבר. ימים יגידו.
ובינתיים, אני רוצה להקדיש לו שיר:

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
כן. אין בעיה. ביט פרפקט. רק תגביל בתוכנה לקריאה עד 24/96.

לניגון אתה מזרים דרך הdlna עם תוכנת bubbleupnp.

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
מתנוש אתה רציני לשים דאק של 60 אלף שקל אחי מה נסגר ?
אתה חושב שאמן שמוציא תקליט דיסק מקליט ועורך אותו לדאקים של 60 70 אלף שקל או לכל מערכת נורמלית שישמע טוב .
אחי הבעיה היא להבין שיש לך בעיה דאקים ב60 70 אלף אני ממש לא בקטע שלפגוע או להעליב בניגוד אלייך . תמשיך להשקיע בציוד קצה ןלהתפלסף פה עלי זה שלך.
האמת מרגיש שיש פה חבורה סגורה שמחפשת להכפיש מי שלא הולך בדרך שלה או חלילה אומר משהו רע על הציוד או התוכנות שאיתם אתה פועל .
דרך אגב אקוסיטקה משנה הרבה מאוד בטח מותר מפקין דאק שממיר אנלוג לדיגיטל שזה לטעמי כמו האקולייזר של פעם מרים ומוריד תדרים .
אחי תקנה אקולייזר של רוטל יעשה פלאים
עצוב

אוריג

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
לקנות דאק עשרות אלפי שקלים זה מחלת נפש לדעתי

מאחר שבחרת לטעון מול קהל הנכבדים שנמצאים פה שאני לדעתך חולה נפש, והבאת סימוכין מכמה אלמונים "שפתחו תוכנות" אזכיר לך שדאק, כמו פונו סטייג', הוא רכיב קריטי בהגברה.

הצ'יפ הוא אחד הרכיבים הזולים יותר במכשיר. לא פעם תמצא את אותו הצ'יפ במכשירים שונים, שנשמעים שונה ומתומחרים שונה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור