מתלבט בין 2 רסיברים של denon

shac

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
המרנץ שלי הוא רסיבר של HOME THEATER. קונפיגורציה של 7.1.2. האטמוס עובד מצויין. אני העדפתי בצורה ברורה את המרנץ כאשר רכשתי אותו. (אגב - רכשתי דרך אמזון).
היי, איך היה לך התהליך עם אמזון? מאיזו מדינה (מאירופה, אני מניח, לאור המתח הזהה. מארה"ב ידרוש שנאי גדול ולא אסתטי), ואיך עבד המשלוח לפה? ישירות מאמזון או חברת משלוחים. פער המחירים מצדיק לפעמים (בעיקר במבצעים) גם את העדר הכתובת המהירה לאחריות.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
שלום,
רכשתי לפני שבועיים ב KSP רסיבר דנון 4700H במחיר יחסית סביר 5,300 ש"ח (דרך אגב, זמין באילת במחיר של 4,600 ש"ח).
לא ראיתי / קראתי, על הבדלים משמעותיים המצדיקים לרכוש את ה 3,800, או 4,800 שיקר פי 2 ממנו.
בהצלחה
ניר(ו)

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
היי, איך היה לך התהליך עם אמזון? מאיזו מדינה (מאירופה, אני מניח, לאור המתח הזהה. מארה"ב ידרוש שנאי גדול ולא אסתטי), ואיך עבד המשלוח לפה? ישירות מאמזון או חברת משלוחים. פער המחירים מצדיק לפעמים (בעיקר במבצעים) גם את העדר הכתובת המהירה לאחריות.

לפני 8-9 שנים רכשתי Onkyo 636 דרך אמזון גרמניה.
בארץ עלה 4,000 ובאמזון גרמניה יצא 2,400 עם משלוח ומיסים עד דלת הבית.
אחרי חודש-חודשיים קיבלתי 400 שקל החזר אוטומטי לחשבון בעקבות שינויים בתעריפי המיסים או משהו .. אז יצא בסוף ששילמתי 2,000 שקל.

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
הרכישה היתה לפני כ- 6 - 7 שנים. רכשתי דרך אמזון גרמניה - משלוח שלהם. הגיע לארץ תוך כ-10 ימים. היה פעל מאד גדול במחיר לטובת אמזון כמובן. הכל תקין - עובד נהדר עד היום ...

עופר פולק

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
מה קנית בסוף

עופר פולק

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
הדנון 3800 או מרנץ 7015 אם כבר בסדר גודל של מחירים כאלה

עופר פולק

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
גם דנון וגם מארנץ הוציאו מגברים טובים מאוד בשנה האחרונה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור