מתלבט בין 2 רסיברים של denon

adamgg

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
היי.
אני מטלבט לפני קנייה בין 2 רסיברים של denon.

יש לי היום 2 רמקולים פרונט רצפתיים, סנטר אחד, 2 סראונד מדפיים של Wharfedale וסאבוופר של Omega Audio כולם מחוברים לרסיבר ישן של HARMAN KARDON.
לאחרונה היש זימזום מעצבן שקשור לרסיבר ולכן אני רוצה לשדרג את הרסיבר וגם על הדרך להוסיף 2 רמקולים לתקרה, כדי להנות מדולבי אטמוס מושלם.
עכשיו, אני מטלבט בין 2 רסיברים של דנון:
x2800h
x3800h
יש הבדל משמעותי במחיר של 2000 שח. אבל מצד שני לא קונים רסיבר כל יום ואולי שווה להשקיע ולהתאמץ.

שאלתי היא, האם בכלל אני ארגיש בהבדל בין 2 הדגמים?
האם חוץ מהמפרט, יש הבדל באיכות ועמידות בין הדגמים?
האם חוץ מזה שיש בx3800h יותר ערוצים, יש גם הבדל בסאונד שהרסיבר מוציא לעומת דגם x2800h?
ובכלל, האם שווה להוסיף 2000 שח לדגם מתקדם או שזה בכלל לא יתן לי כלום וסתם לזרוק כסף?

תודה

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
היי.
אני מטלבט לפני קנייה בין 2 רסיברים של denon.

יש לי היום 2 רמקולים פרונט רצפתיים, סנטר אחד, 2 סראונד מדפיים של Wharfedale וסאבוופר של Omega Audio כולם מחוברים לרסיבר ישן של HARMAN KARDON.
לאחרונה היש זימזום מעצבן שקשור לרסיבר ולכן אני רוצה לשדרג את הרסיבר וגם על הדרך להוסיף 2 רמקולים לתקרה, כדי להנות מדולבי אטמוס מושלם.
עכשיו, אני מטלבט בין 2 רסיברים של דנון:
x2800h
x3800h
יש הבדל משמעותי במחיר של 2000 שח. אבל מצד שני לא קונים רסיבר כל יום ואולי שווה להשקיע ולהתאמץ.

שאלתי היא, האם בכלל אני ארגיש בהבדל בין 2 הדגמים?
האם חוץ מהמפרט, יש הבדל באיכות ועמידות בין הדגמים?
האם חוץ מזה שיש בx3800h יותר ערוצים, יש גם הבדל בסאונד שהרסיבר מוציא לעומת דגם x2800h?
ובכלל, האם שווה להוסיף 2000 שח לדגם מתקדם או שזה בכלל לא יתן לי כלום וסתם לזרוק כסף?

תודה
הי,
טרם קיבלתי לידי את הדגמים שציינת, אולם אוטוטו עולה הסקירה של ה- x4800H. אולי תעשה לך חשק לטפס במעלה הדגמים...

adamgg

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
הי,
טרם קיבלתי לידי את הדגמים שציינת, אולם אוטוטו עולה הסקירה של ה- x4800H. אולי תעשה לך חשק לטפס במעלה הדגמים...
תודה. אבל ה4800 נראה לי בכלל לא בתקציב שלי לצערי. בכל מקרה, כמובן שאקרא את הסקירה.

Yoscheck

חבר אתר
מעורבות
13
נקודות
3
הדנון x3800h כולל בתוכו imax enhanced ,auro 3d, מערכת כיול אודיסי xt32 ואופציה לרכישה בתשלום של מערכת כיול dirac שנחשבת בעיני רבים למוצלחת יותר, בעוד הx2800h מגיע עם מערכת כיול אודיסי הבסיסית ביותר.בנוסף ההגברה בx3800h חזקה יותר אך יחסית זה זניח.כמו כן לx3800h יכולת עיבוד של 11.4 ערוצים לעומת 7.1(לא ערוצים מוגברים).התוצאה שתקבל בפועל תלויה הרבה ברמת הציוד שברשותך וכמובן בחלל הנתון.ככל ואתה שוקל בעתיד להשתדרג ברמת הציוד,לדעתי הx3800h יהווה בחירה מוצלחת יותר.
מוסיף לזאת שלא האזנתי לדגמי הרסיברים הנ"ל,תמיד מומלץ להאזין ולהתרשם בטרם רכישה.

adamgg

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
הדנון x3800h כולל בתוכו imax enhanced ,auro 3d, מערכת כיול אודיסי xt32 ואופציה לרכישה בתשלום של מערכת כיול dirac שנחשבת בעיני רבים למוצלחת יותר, בעוד הx2800h מגיע עם מערכת כיול אודיסי הבסיסית ביותר.בנוסף ההגברה בx3800h חזקה יותר אך יחסית זה זניח.כמו כן לx3800h יכולת עיבוד של 11.4 ערוצים לעומת 7.1(לא ערוצים מוגברים).התוצאה שתקבל בפועל תלויה הרבה ברמת הציוד שברשותך וכמובן בחלל הנתון.ככל ואתה שוקל בעתיד להשתדרג ברמת הציוד,לדעתי הx3800h יהווה בחירה מוצלחת יותר.
תודה על העזרה. ה3800 זה לא 9.4?
אז אני מבין ממך שזה שווה מאמץ של 2000 שח נוספים ושאני אני הרגיש בהבדל.
תודה

Yoscheck

חבר אתר
מעורבות
13
נקודות
3
אתה לא טועה,ישנם 9 ערוצים מוגברים ו4 יציאות סאב עצמאיות.
עיבוד של 11.4 זה בהנחה שמוסיפים הגברה חיצונית.וכן,לטעמי ההבדל הוא משמעותי,לפחות זה נראה כך על הנייר...תכלס במבחן התוצאה יש לא מעט משתנים מסביב שצריך לקחת בחשבון.

adamgg

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
תודה.

נערך לאחרונה ב:

adamgg

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
תודה. אני אחשוב על זה ואם יש לי אפשרות כלכלית, כנראה שאבחר ב3800.
תודה
אתה לא טועה,ישנם 9 ערוצים מוגברים ו4 יציאות סאב עצמאיות.
עיבוד של 11.4 זה בהנחה שמוסיפים הגברה חיצונית.וכן,לטעמי ההבדל הוא משמעותי,לפחות זה נראה כך על הנייר...תכלס במבחן התוצאה יש לא מעט משתנים מסביב שצריך לקחת בחשבון.
תודה. אני אחשוב על זה ואם יש לי אפשרות כלכלית, כנראה שאבחר ב3800. לא סגור סופית על זה, אבל באיזשהו שלב, אצטרך להחליט :)
תודה

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
היה לי רסיבר דנון מהסדרה הגבוהה ביותר
אחרי שנה הלך לו מעגל ה HDMI
שלחתי לתיקון במסגרת האחריות
חיכיתי 3 חודשים !!!!!
למוכר בחנות שמכרה לי וליבואן זה נראה נורמלי לחלוטין שאני צריך להמתין כל כך הרבה זמן
שום פיצוי לא קיבלתי. אפילו לא שלחו לי אותו הביתה. הייתי צריך לבוא לקחת
כדאי שתבדוק את תנאי השירות לפני שאתה קונה מוצר. אני ליבואן הזה ולמותג הזה לא מתקרב

adamgg

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
היה לי רסיבר דנון מהסדרה הגבוהה ביותר
אחרי שנה הלך לו מעגל ה HDMI
שלחתי לתיקון במסגרת האחריות
חיכיתי 3 חודשים !!!!!
למוכר בחנות שמכרה לי וליבואן זה נראה נורמלי לחלוטין שאני צריך להמתין כל כך הרבה זמן
שום פיצוי לא קיבלתי. אפילו לא שלחו לי אותו הביתה. הייתי צריך לבוא לקחת
כדאי שתבדוק את תנאי השירות לפני שאתה קונה מוצר. אני ליבואן הזה ולמותג הזה לא מתקרב
אוי מצטער לשמוע. אם לא דנון, אז על מה אתה ממליץ שיהיה באותה רמה ועם שירות טוב?

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
אני לא יודע
תבדוק מי נותן שנתיים אחריות ומתחייב לתקן בזמן סביר. נניח עד חודש
זה מה שאעשה בפעם הבאה שאקנה רסיבר. אבקש התחייבות של המוכר לזמן תיקון סביר או פיצוי

adamgg

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
חשבתי על כיוון חדש. מה אתם אומרים לגבי רסיבר של marantz?
חשבתי על הדגמים:
marantz cinema 70s
marantz cinema 60

האם הם יותר אמינים מדנון?
ב70s יש עד 50w לערוץ. זה מספיק בכלל?

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
היה לי DENON בעבר והוא התקלקל לאחר כ-5 שנים. היום יש לי מרנץ 7011 (כבר כ-10 שנים) - עובד ללא הפסקה - מוצר אמין ואיכותי. ההבדל הגדול של מרנץ לעומת DENON הוא באיכות הצליל בדו ערוצי. למרנץ עליונות משמעותית על DENON.

adamgg

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
היה לי DENON בעבר והוא התקלקל לאחר כ-5 שנים. היום יש לי מרנץ 7011 (כבר כ-10 שנים) - עובד ללא הפסקה - מוצר אמין ואיכותי. ההבדל הגדול של מרנץ לעומת DENON הוא באיכות הצליל בדו ערוצי. למרנץ עליונות משמעותית על DENON.
תודה. אז בעצם אם המחיר קרוב, אז עדיף ללכת על המרנץ?
גם ברב ערוצי dolby atmos, המרנץ איכותי?

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
המרנץ שלי הוא רסיבר של HOME THEATER. קונפיגורציה של 7.1.2. האטמוס עובד מצויין. אני העדפתי בצורה ברורה את המרנץ כאשר רכשתי אותו. (אגב - רכשתי דרך אמזון).

adamgg

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
הייתי בחנות ואמרו לי שיש דגם חדש במקום ה2800 וזה 970. לא ברור למה השינוי הזה בשם הדגם ובכלל האם זו הסדרה הממשיכה באמת. ידוע למישהו?

שאלה נוספת, האם שווה ללכת על denon 3700 במקום 2800?. הוא ישן יותר אבל סדרה גבוהה יותר ועם כל הפורמטים שיש ב2800

אגב, המוכר בחנות אמר שדנון מייצרים כיום את הרסיברים של מרנץ.

תודה

עופר פולק

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
קודם כול לא תרגיש בהבדל כי חתימת צליל שלהם אותו דבר . אבל ....... 3800 קיבל ביקורות טובות מאוד ונראה שמגבר מעולה . אם אתה יכול לך עליו .

adamgg

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
קודם כול לא תרגיש בהבדל כי חתימת צליל שלהם אותו דבר . אבל ....... 3800 קיבל ביקורות טובות מאוד ונראה שמגבר מעולה . אם אתה יכול לך עליו .
תודה. אז אני מבין ששווה תוספת של 2000 שח בין ה2800 ל3800. נכון? הרבה כסף

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
marantz cinema 70s
מה המחיר שלו בארץ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור