כבלים מתכת חדשה בתוך כבלים - טונגסטן

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
זו חני שכותשת,ארז סתם בצד
שלכם
אלדר וציפי.

למה אתה מגלה את כל הסודות? (lol)
ארז ואני עושים משמרות עליו, עד שיחתום על כתב כניעה...לש-ון

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
לכל המשתתפים בדיון אזהרה !!! :))): שני אחים בלבן,נציגים של הפסיכיאטר המחוזי,עושים דרכם לביתו של שניצל. ישימו עליו את הכותנת שאי אפשר להתיר ויקחו אותו לסידרת תיקון בגולג שלוותא. למה? כי הוא גזז לכיבשה את הצמר ודחף אותו לרמקול שלו - ועוד טוען ששמע משהו.(lol)

ארז_וחני,בהמשך הערב גם אתם בגלל שאתם שומעים הבדלים מחוטי פח עטופים בפלסטיק.

נתראה במחלקה הסגורה (לא לשכוח להסליק איזה קומפקט ...אחרת :) :) :)... נשתגע!!!

לילה טוב.

מנחם.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
למה אתה מגלה את כל הסודות? (lol)
ארז ואני עושים משמרות עליו, עד שיחתום על כתב כניעה...לש-ון

סליחה , גם את אחותי אני מוכר ! - גרוש אחד בלבד - והיא מצודדת מראה מאוד

נערך לאחרונה ב:

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
רוברט

"זה מה שטוען הידע ההנדסי והמדעי - נכון להיום !!!["/I]
א. ידע אינו טוען דבר. היפתוזה על הידע טוענת משהו. ב. במקרה זה אין היפותזה כזאת. הגיע הזמן שתקלוט.

"בעניין סט המדידות - לעיתים נוצר סט מדידות חדש ולעיתים סט המדידות מספיק".

אם ייתכן מצב עקרונית וקורה מצב בפועל שבו צריך ליצור סט חדש, הטענה הקודמת נופלת ברעש גדול. אם היית שומע, היית שם לב לזה. אבל כנראה גם כאן אתה צריך מבחן האזנה

"העולם מדעי הנדסי ב- 200 שנה האחרונות לא מכיר משהוא מעבר ל- RLC - אשמח לשמוע על תובנה חדשה"

זה חדש: העולם הנ"ל עוסק באודיו 200 שנה? חוצ מזה, מי הוכיח ש-RLC תקף לעניננו?[ /B]

"יש עשרות בדיקות שמוכיחות זאת שאני מכיר אישית - ונגיד זאת אחרת - אני לא מכיר אף מדידה שבה חשיבותו של R גדולה בעשרות מונים מזה של LC "
זה טיעון שלא מחזיק אפילו מי ברז, שלא לומר מים מינרלים.

"אתה יודע בדיוק מה אני חושב על "דיווחים " שהם לא ב- Blind - חבל לחזור ולהתעמת פעם נוספת בנושא זה - אנו "מותשים למוות בנושא זה ".

והרי בעניין זה כבר סיכמנו: לא מתנסים, לא טוענים.

ראה את תשובתי הקודמת

כלומר, אתה עדיין לא תרגלת שמיעת מרכיבים מוזיקליים בהאזנה.

אבל יואל אני סולח לך על הכול בגלל Post מס' 33 ,הבאמת מושקע וכיפי , שכתבת לי - אני מוחמא לאללה

רק היושב במרומים אמור היה לדעת ממה אתה מוחמא בהינתן הכתוב, אבל אפילו הוא, שידיעתו כבירה למאוד נכשל כאן.

חקסמח

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט

"זה מה שטוען הידע ההנדסי והמדעי - נכון להיום !!!["/I]
א. ידע אינו טוען דבר. היפתוזה על הידע טוענת משהו. ב. במקרה זה אין היפותזה כזאת. הגיע הזמן שתקלוט.

"בעניין סט המדידות - לעיתים נוצר סט מדידות חדש ולעיתים סט המדידות מספיק".

אם ייתכן מצב עקרונית וקורה מצב בפועל שבו צריך ליצור סט חדש, הטענה הקודמת נופלת ברעש גדול. אם היית שומע, היית שם לב לזה. אבל כנראה גם כאן אתה צריך מבחן האזנה

"העולם מדעי הנדסי ב- 200 שנה האחרונות לא מכיר משהוא מעבר ל- RLC - אשמח לשמוע על תובנה חדשה"

זה חדש: העולם הנ"ל עוסק באודיו 200 שנה? חוצ מזה, מי הוכיח ש-RLC תקף לעניננו?[ /B]

"יש עשרות בדיקות שמוכיחות זאת שאני מכיר אישית - ונגיד זאת אחרת - אני לא מכיר אף מדידה שבה חשיבותו של R גדולה בעשרות מונים מזה של LC "
זה טיעון שלא מחזיק אפילו מי ברז, שלא לומר מים מינרלים.

"אתה יודע בדיוק מה אני חושב על "דיווחים " שהם לא ב- Blind - חבל לחזור ולהתעמת פעם נוספת בנושא זה - אנו "מותשים למוות בנושא זה ".

והרי בעניין זה כבר סיכמנו: לא מתנסים, לא טוענים.

ראה את תשובתי הקודמת

כלומר, אתה עדיין לא תרגלת שמיעת מרכיבים מוזיקליים בהאזנה.

אבל יואל אני סולח לך על הכול בגלל Post מס' 33 ,הבאמת מושקע וכיפי , שכתבת לי - אני מוחמא לאללה

רק היושב במרומים אמור היה לדעת ממה אתה מוחמא בהינתן הכתוב, אבל אפילו הוא, שידיעתו כבירה למאוד נכשל כאן.

חקסמח

יואל , אנו חוזרים תמיד לאותה נקודה והיא : אתה מדבר על שמיעה חוויתית כאשר כל הנתונים מוצגים לפניך , ואני מדבר על שמיעה ביקורתית כאשר הכול נסתר מעיינך אבל לא מאוזנייך.

הויכוח הוא כמו על יש / אין אלוהים ולדעתי וצערי לעולם לא נגיע לעמק השווה.

ולעניין אחר : ציטוט מיואל :
"רק היושב במרומים אמור היה לדעת ממה אתה מוחמא בהינתן הכתוב, אבל אפילו הוא, שידיעתו כבירה למאוד נכשל כאן"

על עניין אחד נראה לי ששנינו מסכימים , שהשליטה שלך במילים וסגנונות היא מדהימה !!!

אבל, במקרים מסויימים אנו נדרשים להפריד בין הסגנון - שהוא אכן מדהים,לבין התוכן - שבמקרה של האודיו הוא לא "מי יודע כמה" ..........וכמובן זאת לדעתי , הצנועה , שכידוע לא תמיד נחשבת. :)

יום מצויין לכולנו - רוברט

נערך לאחרונה ב:

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
רוברט: "אתה מדבר על שמיעה חוויתית כאשר כל הנתונים מוצגים לפניך , ואני מדבר על שמיעה ביקורתית כאשר הכול נסתר מעיינך אבל לא מאוזנייך"

אתה טועה - ומטעה.
אני לא מדבר על שמיעה חוויתית, אלא על האזנה מבוקרת המתייחסת למרכיבים ברי תיאור של המוזיקה ושחזורה.
ההפרדה בין שמיעה לשמיעה לפי העובדה שאני רואה חוטים או לא, היא לא רצינית.
לכן ובנוסף, אין צורך במעבר ההיסטרי מא' לב' מפחד שתוך מספר שניות זיכרון הצליל ידעך.
אלה דברים שמי שהתנסה בהם באופן מסודר, שיטתי והמחויב לאותם מרכיבים - בכל תחום ותחום כמו באודיו, או ביין, או ברכב ועוד ועוד - מכיר.
אתה פשוט לא מכיר.
כלומר: אתה מתעקש לכתוב על דברים שאתה לא יודע עליהם ולטעון טענות שגויות, מעשית וקונספטואלית.

בנוסף, אין משמעות ל"נתונים", מכיוון שהם לא רלוונטיים לעניין.

כרגיל, לא התייחסת לטעויות היסוד שלך עליהן הצביעו ארז וחני וגם אני.
ובעניין האודיו: עם כל כך הרבה שגיאות בתחום, החל מהג'יטר שאינו קיים, ודרך חוסר היכולת שלך לאבחן הבדלים בשחזור ועד המערכת שלך שמחוברת ביציאת אוזניות - נסה להפגין צניעות מוגברת.

נערך לאחרונה ב:

אביעד

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
שימוש נרחב בנ"ט, מעניין איך נשמע בזמן שלום (lol)

סתם כד"א, עלות המתכת ירדה פלאים בחודשים האחרונים, סיכוי טוב שזו הסיבה שמתחילים לבדוק שימושים נוספים ...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור