מרק + קרמיקה = עונג שבת

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
התקשרתי לנמר והזכרתי לו כ"דרך אגב" שטרם התרשמתי מהקרמיקה החדשה אצלו, יאללה תבוא, ואל תאכל כי יש מרק בשר (תימני כמובן)

הבייביס החדשים מייד תופסים את העין, הם משתלבים נפלא עם החדר והמערכת מבחינה אסטתית, הם פשוט יושבים נכון יותר בעין , התוצאה הרבה יותר טובה מהקנטוס הקודמים שלטעמי היו קצת גדולים על החדר (מבחינה אסטתית).

עוד על המראה החיצוני - גימור עץ חום עמוק ועשיר עם לכה, רמקול לא גדול וצר יחסית דמוי טיפה כשבחזית מבצבצים הדרייברים הקרמיים הלבנים המוגנים כל אחד ברשת מתכת שחורה משלו.

השילוב הזה בין העץ הקלאסי ובין הדרייברים + הגרילים דמויי הפרו אודיו יוצר תוצאה יפהפיה ומקסימה בעיניי..פשוט יפים.

איכות הגימור ברמות הגבוהות ביותר כמו שניתן לצפות ממוצר ייקה...

רק התיישבתי, כבר נחתו על השולחן קפה שחור ועוגה...קצת מפטפטים ומתרגלים לחדר ולאקוסטיקה שלו וניגשים לתכלס לשמו התכנסנו.

פטרישיה ברבר( CD ), קפה בלו, שיר מספר 4 והלסת שלי נקשה בשולחן...וואו...הרמקול (בעצם הסט אפ) נשמע כל כך נכון, כל כך מפורט, כל כך מאוזן. כל תחום התדרים נשמע כמו שצריך ללא הדגשה של תחום כזה או אחר.

בהמשך השיר יש סולו תופים, קשה לתאר במילים צלילים, אבל זה היה השיחזור הטוב ביותר של צלילי התופים ששמעתי בימי חיי במערכת אודיו כל שהיא.

אצל רבים וטובים אופן שיחזור נגינת הפסנתר הוא המדד לאיכות מערכת אודיו, אני מסכים ומוסיף שלאוזניי דווקא שיחזור נכון של תופים הוא לא פחות קשה ואם המערכת עושה זאת טוב אז בעיני זהו מדד יותר מכריע לטיב המערכת.

תוך כדי האזנה נזכרתי במדד/ הגדרה של גידי (DIZ ) לאיכות מערכת אודיו => מערכת שאינה מתאמצת להוציא את הצליל...התחלתי לקבל מושג למה הוא התכוון..

או קיי..עכשיו נעבור למוסיקה יותר קשה ומאתגרת (מבחינתי בכל אופן) מטאל/ רוק כבד קסאח..האלבום השחור של מטאליקה מושחל לנגן ו...אותות מצוקה עלו על פני, המערכת לא קרסה, הפירוט נשמר, האיזון נשמר אבל זה לא זה, הצליל "רזה" מדיי, או אוליי "יבש" מדיי..דווקא בסיגנון מוזיקה זה הסט אפ לא הבריק ואותי אישית איכזב..לצערי לא שמענו רוק כבד בתקליט ותחושתי שבתקליט התמונה הייתה שונה לגמרי בסיגנון מוזיקלי זה..אולי גם שינוי הפרה יביא מזור לחלק הזה של המוזיקה..לא יודע..ימים יגידו...

אתנחתה לאוזניים...ריחות המרק שיגעו אותי..על השולחן מרק בשר מהביל וריחני, חילבה ירקרקה (בגלל הכוסברה) , סחוג וחלה פריכה וחמה ישר מהטוסטר אובן..כוסית וודקה ולאוכל..

(נמר..אתה צדקת, הזוגה שלי שתחיה, שמעה חילבה וישר קיבלתי צו הרחקה והלילה אני ישן בסלון..)

עם בטן מלאה חזרנו לעיקר, עברנו לויניל רוק רך, קאונטרי ועוד..הכל נשמע נפלא מאוזן וריאלי..לא זוכר מה בדיוק שמענו (בכל זאת וודקה ובטן מלאה בשעות השלאף שטונדה זה לא מתכון לריכוז..)

על הדרך קפצנו גם למשרד/ אולפן של נמר שם נמר הקסים אותי בלהטוטי מיקסים על עמדת DJ והציג לי נפלאות תוכנות מיקס ועריכה למוסיקה אלקטרונית ובקיצור אם זוגתי לא הייתה מתקשרת הייתי נשאר שם יומיים בלי להרגיש..

נמר תודה על האירוח ומאחל שתמיד תתחדש ותתרגש מהתחביב/ מקצוע הנפלא הזה ...

נ.ב.

מתנצל על שפתחתי שירשור נפרד בנושא שכבר עלה, אבל, לדעתי עדיף להתרחק ולהתנתק ממשקעי העבר בנושא הזה..

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רק עכשיו קלטתי את הפוסט הזה.:מה??????????:

גם אני נהנתי מחברתך. היה נחמד מאוד ומקווה לעשות את זה לעיתים קרובות יותר.(ורד)

לגבי הרוק והצליל המעט רזה. אני בהחלט יודע מהיכן הוא מגיע, כשהיה ה-CARY 306 PRO אצלי הוא השלים את הרוזי עם המידבס השמן שלו. כרגע, עם הנגן הזה המערכת מעט רזתה. אני בהחלט בטוח שגם הקדמגבר שלי לא נותן לרמקול את ה"בשר" שהוא צריך.

העניין כמובן בטיפול. בקרוב מאוד יוחלף הקדמגבר לאחד שישב יותר טוב עם המערכת.

יש כבר כמה מועמדים לרכישה, צריך לשמוע עוד קצת ואז להחליט. בקדמגבר אני לא מתעסק על עיוור {או חירש}.

בכל אופן, נהנתי משהותך.(Y)

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר

נסה בסטאפ הזה לשמוע רוק כבד בתקליט (אם יש לך) לדעתי התוצאה תהיה משביעת רצון.

בכל אופן אשמח לבדוק כל רכיב חדש בסטאפ אם יהיה מרק.

עד עכשיו אני עדיין בסלון מהחילבה...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חחחחחחחחח

יש לי המון רוק כבד. הוא חלק בלתי נפרד מהבדיקות שלי.

מרק יש בכל יום שבת. אם תשאר עד הערב תרוויח גם גת {בעדינות אוסיף שאחרי גת אישתך תרשה לך להשאר בחדר}.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בפולניה זה לא היה קורה קפה לפני המרק (shocked) ועוד מרק רגל חם - אצלנו זה קר :)

אני אישית חושב שהנגן של נמר ממש, אבל ממש לא התאים לסטאפ כמו שהפטיפון שלו מתאים לסטאפ. כך שמעניין היה לשמוע את חוות דעתך על רוק בתקליט

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הנגן שהוא שמע זה הנגן הישן שלי ולא את ה-CARY.

הוא דווקא מתיישר עם הסטאפ יפה, אפילו מפתיע.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
טוב, OK, בסדר, נו שוין

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,508
נקודות
113
בפולניה זה לא היה קורה קפה לפני המרק (shocked) ועוד מרק רגל חם - אצלנו זה קר :)

אני אישית חושב שהנגן של נמר ממש, אבל ממש לא התאים לסטאפ כמו שהפטיפון שלו מתאים לסטאפ. כך שמעניין היה לשמוע את חוות דעתך על רוק בתקליט
הנגן שאתה מדבר עליו לא מתאים לשום דבר.
/

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
חבל שלא שמענו רוק כבד בתקליטים...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יהיו עוד הזדמניות.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
דרך אגב שם הלהקה שמנגנת מוזיקת רוק כבד באמצעות 4 צ'לו היא "אפוקלפטיקה"

ראה דוגמה לטירוף שלהם:

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=0tN6_1dJveM[/YOUTUBE]

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
דרך אגב שם הלהקה שמנגנת מוזיקת רוק כבד באמצעות 4 צ'לו היא "אפוקלפטיקה"

ראה דוגמה לטירוף שלהם:

[YOUTUBE]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/0tN6_1dJveM&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/0tN6_1dJveM&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
וזה הצמד המטורף רודריגו וגבריאלה - רוק כבד רק עם שתי גיטרות אקוסטיות תהנה:

[YOUTUBE]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/-lvMQCmUVv8&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/-lvMQCmUVv8&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אני הייתי אומר - שלא צריך לפחד להוסיף סאב - אפילו למערכת היי אנד שעולה לא מעט ......

בס הדוק ומדויק זה מעולה, אבל אני אישית חייב את ההרגשה שהרעידות מגיעות לגוף ולא לאוזן. אין תחליף לסאב ובטח לא במוזיקה שעליה אתם מדברים.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ברקץ , אחרי שתראה מה זה עושה לחוויה המוסיקלית באס שלא מרעיד אלא מדוייק , ותחווה את זה עם מערכת שיכולה להוציא את זה , אני חושב שנקודת המבט שלך תשתנה.
ד"א זו אחת הבעיות העקריות עם התחום הזה , חייבים להחשף למערכות מעולות של אנשים שיודעים מה הם עושים , כדי לדעת מה לחפש ומה באמת ניתן להשיג מבחינה מוסיקלית.
בזמנו ביקרתי אצל בתים של הרבה אנשים עם מערכות של עשרות אלפי דולר , חלקם הגדול לא עשו לי את זה (לא שאמרתי כלום לבעל הביית , סוף כול סוף הוא נהנה ואני אורח שהוא הסכים לארח כדי להתפאר בזה ), אבל היו גם כאלו שידעו להפיק מהמערכת שלהם את המיטב לסוג המוסיקה שלהם . ומהם אתה פשוט יכול ללמוד המון .
כאן תשאל השאלה איך בוררים את המוץ מהתבן ? :D זה מצריך נסיון :D
אבל אני בהחלט חושב שאתה תשנה את עמדתך כשתחשף למערכת בנוייה היטב .

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מערכת שתפורה נכון מעשה אומנות - כך שלהגיד עבור כל מערכת להוסיף סאב, זה נראה לי לא במקום

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
מערכת שתפורה נכון מעשה אומנות - כך שלהגיד עבור כל מערכת להוסיף סאב, זה נראה לי לא במקום

נראה לי שזה מותנה במידה רבה בטעם אישי. יש המעוניינים במערכת מאוזנת, בה יש איזון טונאלי בכל טווח התדרים, בעוד יש המעדיפים בס המרעיד קירות וחדרי בטן.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,566
נקודות
113
ברקץ , אחרי שתראה מה זה עושה לחוויה המוסיקלית באס שלא מרעיד אלא מדוייק , ותחווה את זה עם מערכת שיכולה להוציא את זה , אני חושב שנקודת המבט שלך תשתנה.
ד"א זו אחת הבעיות העקריות עם התחום הזה , חייבים להחשף למערכות מעולות של אנשים שיודעים מה הם עושים , כדי לדעת מה לחפש ומה באמת ניתן להשיג מבחינה מוסיקלית.
בזמנו ביקרתי אצל בתים של הרבה אנשים עם מערכות של עשרות אלפי דולר , חלקם הגדול לא עשו לי את זה (לא שאמרתי כלום לבעל הביית , סוף כול סוף הוא נהנה ואני אורח שהוא הסכים לארח כדי להתפאר בזה ), אבל היו גם כאלו שידעו להפיק מהמערכת שלהם את המיטב לסוג המוסיקה שלהם . ומהם אתה פשוט יכול ללמוד המון .
כאן תשאל השאלה איך בוררים את המוץ מהתבן ? :D זה מצריך נסיון :D
אבל אני בהחלט חושב שאתה תשנה את עמדתך כשתחשף למערכת בנוייה היטב .
(Y)(Y)(Y)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יהושוע.

שילוב נכון של סאב לא יוציא את המערכת מאיזון. הבעיה היא שקשה מאוד לשלב סאב נכון.

הדוגמא הקלאסית לשילוב נכון של סאב במערכת היא המערכת של גנאדי {הישנה} והמערכת של אלדר {הנוכחית}.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור