מצלמה טובה לסמרטפון

yaelim

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כיום המצלמה הינה מאוד חשובה לי אני מחפשת את הסמרטפון עם המצלמה הטובה ביותר שתוכל אף להחליף מצלמה רגילה ואיכות התמונות חשובה לי. איזה דגמים מומלצים, אשמח למספר אפשרויות במה היא טובה ביותר ומה הם חסרונותיו של הטלפון עצמו
שעלי להוסיף שעקרונית אני מאנשי האנדרואיד.
תודה

• :להלהלה:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לגבי "להחליף מצלמה רגילה", זה תקף לתנאי תאורה טובים בעיקר, בעוד בחשיכה עלולים להיות הבדלים גדולים מול מצלמה רגילה. גם אין לסמארטפון זום אופטי. לא ציינת מה התקציב שלך.

yaelim

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
התקציב עקרונית סביב ה--4000- 3000 ש"ח +-

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
לא הייתי מתקרב למכשירים שיש להם ווינדוז מובייל.
אם המצלמה זה הפרמטר החשוב ביותר, ללא ספק לסוני אקפריה Z2 יש את המצלמה הטובה ביותר.
ציינת שאת מעדיפה אנדרואיד, לכן זה המכשיר המושלם בשבילך..
SONY Xperia Z2
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=873109

נערך לאחרונה ב:

yaelim

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בדקתי במפרט רשום שהמצלמה היא 20 מגה פיקסל אבל קדמית 2.2. לא כל כך מבינה מה זה אומר.
לי יש את גלאקסי 2 ביחס אליו איך האקספריה.
כמו כן, בחנויות ששאלתי אמרו לי שמומלץ הגלאקסי 5.
מה דעתכם?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
לאיזה איכות את מצפה?

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
מצלמה קידמית זה לצילום "סלפי" או לסקייפ, האיכות פחות חשובה.
המצלמה האחורית זה מה שחשוב.
S5 לא רע בכלל גם בנושא צילום והמכשיר נפוץ יותר,
אבל המצלמה של סוני אקספריה Z2 איכותית יותר....

yaelim

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
דבר ראשון המון תודה על העזרה מדובר בסכום לא קטן ואני רוצה לרכוש את הטלפון הכי טוב שניתן, ברור שאצטרך גם להתפשר תלוי על מה ועד כמה. לאחר שקיבלתי את התשובות ובדקתי מעט במפרט נראה לי ששני הטלפונים שאני צריכה להתלבט הם בין גלאקסי 5 לסוני אקספריה. עכשיו מה היתרונות והחסרונות של כל אחד בכלל ולגבי המצלמה בפרט.
כשאני מדברת על מצלמה הכוונה שלי שתהיה לי אפשרות גם להדפיס את התמונות ולהגדיל אותן והן עדיין יצאו איכותיות. תודה רבה...:אצבע מורמת

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אני מכיר את המכשירים הנ"ל לפי ביקורות.
יש לי S4 והמצלמה שם מצויינת אבל לצרכים שלי,
ב S5 המצלמה טובה יותר מ S4.
את אקספריה Z2 אני מכיר רק מהמפרט הטכני ומביקורות, אין לי ניסיון אישי.
ניתן להתרשם שאת מחפשת יותר מצלמה ופחות חשוב השאר.
S5 במפורש "השאר" טוב יותר, המכשיר נפוץ יותר, התמיכה (באתרים) טובה יותר והמצלמה טובה ,
באקספריה הכל הפוך, המצלמה מצויינת, השאר "בסדר".
חשוב להדגיש, כפי שנכתב כאן קודם,בתנאי תאורה נמוכים אף אחת מהנ"ל לא יעשו את העבודה בצורה מושלמת..
למה חשוב הרבה פיקסלים בסלולרי? , אנסה להסביר.
מכיוון שה ZOOM במצלמות סלולר זה דיגיטאלי, אז כאשר עושים ZOOM עדיין נשארים הרבה פיקסלים,
בדומה ל ZOOM שעושים במחשב בבית לתמונה.
לכן 20 מגה פיקסל זה טוב יותר, וזה לא רק מקדם מכירות...
כמובן גם לעדשה יש תפקיד,
חברות סלולר שונות מתגאות שיש להם רכיבים של סוני במצלמה,
אז למה לא ללכת למקור ?
יש כמובן גם את GALAXY S4 ZOOM S4
ובקרוב GALAXY S5 ZOOM
שזה ממש מצלמה אבל גם סלולרי..
יש כאן ביקורת באתר:
http://www.dtown.co.il/articles/2957.html
בקיצור,
לא יודע מה הצרכים שלך..
את רוצה את הטלפון הטוב ביותר או מצלמה הטובה ביותר לסלולרי ?

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום,

לדעתי 2 המצלמות הטובות ביותר נמצאות בסוני Z2 ובנוקיה 1020. הסוני Z2 הוא דגם חדש ועולה כ-3,500 ₪, לעומת זאת, בנוקיה 1020 הדגם ותיק ועולה רק 2,400 ₪, הפרש של 1,100 ₪. לסמסונג אס. 5 אין מייצב תמונה אופטי ( OIS) שתפקידו להביא תוצאות איכותיות יותר הן בצילום סטילס והן בווידאו. מה דעתך על סמסונג גלקסי אס. 4 זום שהיא גם מצלמה וגם סמארטפון עם קצת עובי ותעלה לך כ-2500 ₪?

קישור למצלמה: http://www.cameramia.co.il/מוצר-3424-Samsung-Galaxy-S4-Zoom-Camera.aspx

תומר

נערך לאחרונה ב:

yaelim

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ווואו המון תודה על ההסבר המפורט. אז כמובןשאני רוצה את הכל.... וחשוב לי שגם הנייד יהיה רציני. תחילה במה המצלמה של הגלאקסי 5 פחות טובה מעבר למספר פיקסלים (ייתכן ובכל זאת אתפשר במשהו שקשור למצלמה). אבל אולי אמקד למה אני צריכה את המצלמה ומקווה שהגלאקסי 5 יהיה מספיק טוב בשבילי. אני צריכה בעיקר כדי לצלם את הילד, זאת אומרת שרוב התמונות מקרוב או מרחק סביר. כך שזום פחות רלוונטי לפחות להיום והיום עם הטכנולוגיות של עריכת תמונה שאפשר למקד על האובייקט הזום עוד פחות עקרוני.. מאחר ורוב הזמן אני עם נייד ולא עם מצלמה חשוב לי שהתמונות בנייד יצאו טובות גם בפיתוח ובהגדלה לא ענקית אבל סבירה. ואני מאוד לא אוהבת זום דיגיטלי כך שאני אף פעם לא משתמשת בו רק באופטי (אם אסע למקום שאצטרך זום לנוף אז אקח את המצלמה הרגילה). אבל גם חשוב לי שהנייד יהיה טוב.
לגבי הגלאקסי זום 5 האם אתם משערים מתי אמור לצאת והאם באמת לא ניתן לשים בכיס שזה חיסרון מאוד גדול עבורי...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כך נראה הזום החדש: http://www.dtown.co.il/articles/3182.html

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור