מכרתי את הסמסונג גלקסי S8 פלוס...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
טייק ד'את, תתחדש גם אתה :D.

תומר

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
תומר תתחדש. על פניו נראה מכשיר מצוין.
אני מודה שלא שקלתי/שוקל אפילו LG עקב חוסר עקביות באיכות המכשירים שיצאו בשנים האחרונות והסיפורים על השירות בארץ, ששמעתי עליו דברים נוראיים.
לפני כמה חודשים קניתי את הנוט 8. מי שמשווה אותו לנוט 4 (היה לי ), חבל על הזמן. זה כמעט מגוחך - אין מה להשוות וגם לא חוכמה. קפיצה של דור או שניים או יותר, כמעט בכל פרמרטר - מהירות, רזולוציה, ממשק משתמש, מצלמה... name it. הנוט 4 היה מעולה - אולי הטוב ביותר לתקופתו, אבל סוס זקן ולא רלבנטי להשוואה מול המכשירים החדשים.
השימוש שלי כבד. כל היום עם המכשיר. מטעין אותו, או פעם אחת במשרד בשעות אחה"צ המאוחרות, או ברכב בנסיעות, וזהו. לא מטעין בלילה. הטעינה מהירה מאוד! הסטיילוס הוא בונוס גדול - מבחינתי deal breaker ולכן עברתי מנוט לנוט.
כל מי שרואה סרטון או קטע וידאו במכשיר שלי מרים גבה וטוען שהתמונות מדהימות ואצלו זה ממש לא ככה...... עוד לא ראיתי מכשיר שמציג כך תמונות ווידאו. המצלמה עתירת פי'צרים ומוציאה תמונות מעולות. המכשיר מהיר כמו שד (אבל זו חוכמה קטנה. כולנו יודעים מה קורה לכל המכשירים אחרי שנתיים וחצי שלוש). all in all -מבחינתי קנייה מעולה ומכל ההשוואות שעשיתי, נכון למועד הקנייה זה היה המכשיר הטוב בשוק (אייפון לא נכנס בכלל לשיקולים אצלי).
מי שמחליף כמו תומר כל חצי שנה או קצת יותר, סביר שיצליח למצוא פה ושם שיפורים למען הפינוק. עדיין כחבילה כוללת, אני מרגיש שעשיתי את הקנייה הטובה ביותר מבחינתי ומאוד ממליץ על המכשיר הזה.
תתחדש !
אין ספק שהמכשיר טוב , רק יש לי בעייה איתו, לא בא לי טוב לעין :)
אני מקווה שסמסונג ירדו מהקצוות המעוגליים המגעילים לטעמי ...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

אריקס, לדעתי בדיוק הפוך...הקצוות של הנוט 8 מרבעות מדי והן ארוכות וצרות :rolleyes:.

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני חושב שהוא התכוון קצוות המסך

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כרמי,

השוליים המעוגלים נהפכו ליותר מרובעים...
בוא נסכם: הגלקסי נוט 8 מסתמן כמכשיר הטוב ביותר של השנה ;).

תומר

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור