מכרתי את הסמסונג גלקסי S8 פלוס...

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני חושב שצריך לשכוח גם מ-IR וגם מסוללה נשלפת. לא יהיה יותר. לא רלוונטי.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
לגבי סוללה אתה צודק, לגבי IR זה כבר ירד בעבר וחזר שוב..אולי יחזור שוב :)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אריקס,

מתי אתה קונה V30ּ+ יש מחיר טוב?

המכשיר משדר יוקרה אמתית, יש טעינה אלחוטית, עמידות בפני מים ובאבק (ע"ח סוללה שלא נשלפת), גוף המכשיר קטן וקל, סוללה הרבה יותר טובה מסמסונג נוט 8 (מעל ל-9.5 שעות דיבור), הרמקול היחיד טוב ועוד.

עוד סרטון:

איך קוראים לבחורה?

תומר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
נסה גם את אלה, הכותבים מעדיפים אותו על פני סמסונג נוט 8:

תומר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
Note 8 הוא לא מכשיר מוצלח במיוחד

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
בין השלושה המובילים :).
אפשר להתווכח על זה...

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אריקס,
מתי אתה קונה V30ּ+ יש מחיר טוב?
איך קוראים לבחורה?

תומר
אני חושב בכיוון , לא החלטתי סופית, רק לפני שבועיים קניתי פטיפון לא זול :)
אני חושב גם על סטרימר האודיו טוב - תקציב של 5K-10K
הבעייה שכל דבר שאני קונה עולה לי כפול , לא חשוב מה , יש לי הסכם אם אישתי שתחיה שהיא קונה משהו לעצמה בסכום שאני קונה :)
ואיך קוראים לבחורה ? :)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מי ירים את הכפפה, איך קוראים לבחורה בסרטון?
אם תרצה את עזרתי במחיר דבר איתי.

תומר

נערך לאחרונה ב:

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
קוראים לה:
Angie Zampona
:)
היא אמרה שקוראים לה אנג'י מ gsmarena , אז חיפוש קצר בגוגל הראה את חברי המערכת של האתר:
https://www.gsmarena.com/team.php3
אגב, באתר שלהם מופיע ה V30 ויש כל מני טאבים למעלה, חלק עם + חלק בלי, לא ברור איזה הגיע לארץ,
גיליתי שיש לו רדיו FM ! (זה עובד טוב? )
אמנם היום שהגלישה כמעט ללא הגבלה (בשימוש סביר) זה פחות חשוב, אבל טוב שיש :)

בקשר למכשיר, תודה רבה, אדבר איתך ברגע שאחליט סופית :)
מחכה גם לתגובות של אנשים ברשת (אם יש תקלות וכו..) וגם צריך להחזיק ולשחק עם המכשיר לפני החלטה.

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
בין השלושה המובילים :).
אפשר להתווכח על זה...

טלפון שמחזיק חצי יום עבודה (שלפי יעודו אמור להחזיק לפחות 12 שעות עבודה רציפה) לא יכנס אצלי גם ל-100 ראשונים

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אריקס,

לסמסונג אין רדיו, ל-LG יש רדיו בחיבור אוזניות לאנטנה, הוא צריך לעבוד טוב מאוד, עוד לא ניסיתי הרדיו.
הגלישה אצלי (4 קווים) היא 100 ג"ב למנוי בהוט מובייל (פרטנר), כמעט ללא הגבלה :D. פחדתי שיהיו בעיות עם החברה, 4 חודשים אין תלונות :p, עולה לי 39 ש"ח למנוי.

ביי, תומר

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מיכאל,

עקב אכילס או נקודת החולשה של הטלפון הוא הסוללה, יש משפט שאומר: "מי שנכווה ברותחין (ניסה סוללה גדולה) נזהר בצוננין". למעט הגודל והאורך, המחיר והקורא הביומטרי הלא טוב שלו, בשאר הפרמטרים הנוט 8 מצוין. אתה ואני צריכים להודות שסמסונג היא אימפריה :), להערכתי, היא תמכור עד סיום הדגם מיליונים, מהגלקסי נוט 8.

תומר

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
סרטון שיצא לפני 3 ימים:

תומר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שמתם לב שהמחירים פלוס מינוס כמו בארץ (חוץ מאייפון ו-OnePlus)?

תומר

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
+ LG V30 או Note 8 או iPhone 8 Plus מי הטוב ביותר?

תודה לשחר ששון.

תומר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
רגישות יתר בשוליים

בעיה בה נתקלתי במסך ה-S8 פלוס הוא רגישות יתר בשוליים. לאור העובדה שמסך המכשיר "קמור" לצדדים בעת האחיזה בו, נדרשתי להחזיקו במסגרת המתכת הדקיקה, שמתאחדת ישירות אל המסך. בעקבות זאת, באופן טבעי ולא מכוון, נאלצתי לגעת במסך עם קצות האצבעות. המסך ה-S8 פלוס מזהה את אותו מגע כנגיעה מכוונת במסך המכשיר ובעקבות זאת מתבצעות פעולות בלתי רצויות במכשיר. למעשה, הדבר הפך את השימוש במכשיר למעיק עד אשר הצלחתי להתרגל לכך. בין אם מדובר בגלישה, בכתיבה בייחוד כאשר ניסיתי להגיע לאחד מקצוותיו העליוניים, זוהו נגיעות בלתי רצויות :D.

ב-LG V30 + המסך רחב יותר ונעים יותר לאחיזה, הוא כמעט ואינו "נופל" לצדדים והבעיה אינה מורגשת :).

תומר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
המסך דולק? תשכחו מטעינה מהירה ב-S8 פלוס

צמד מכשירי סמסונג גלקסי S8 אמנם תומכים בטעינה מהירה, אך זו אינה מתבצעת כאשר המסך דלוק. במילים אחרות, אם אתה רוצים להטעין את המכשיר בזמן שימוש, חשוב שתדע כי ייקח זמן רב עד שחיווי הסוללה יראה 100 אחוזים. כמה זמן? ההבדלים הם כמעט פי שתיים. טעינה מהירה מ-0 עד 100 כאשר המכשיר אינו בשימוש לוקחת בממוצע כשעה ו-37 דקות, בעוד טעינה כאשר המסך דולק או המכשיר בשימוש יכולה להגיע לכמעט שלוש שעות. בדיוק כמו בדגמים הקודמים, גם ב-S8 פלוס "שכחה" סמסונג לציין את המגבלה הזו במדריך למשתמש המצורף בערכה, למרבה האירוניה מציג המכשיר חיווי של "טעינה מהירה" על גבי המסך הפועל, כאשר בפועל מדובר בטעינה איטית.

ב-LG V30 + המצב הוא לא כך ומתבצעת טעינה מהירה.

תומר

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
כדאי גם לציין, ודאי כאן, של LG דנן איכות סאונד מעולה ביציאת האוזניות.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לאט, לאט ;).

תומר

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תומר תתחדש. על פניו נראה מכשיר מצוין.
אני מודה שלא שקלתי/שוקל אפילו LG עקב חוסר עקביות באיכות המכשירים שיצאו בשנים האחרונות והסיפורים על השירות בארץ, ששמעתי עליו דברים נוראיים.
לפני כמה חודשים קניתי את הנוט 8. מי שמשווה אותו לנוט 4 (היה לי ), חבל על הזמן. זה כמעט מגוחך - אין מה להשוות וגם לא חוכמה. קפיצה של דור או שניים או יותר, כמעט בכל פרמרטר - מהירות, רזולוציה, ממשק משתמש, מצלמה... name it. הנוט 4 היה מעולה - אולי הטוב ביותר לתקופתו, אבל סוס זקן ולא רלבנטי להשוואה מול המכשירים החדשים.
השימוש שלי כבד. כל היום עם המכשיר. מטעין אותו, או פעם אחת במשרד בשעות אחה"צ המאוחרות, או ברכב בנסיעות, וזהו. לא מטעין בלילה. הטעינה מהירה מאוד! הסטיילוס הוא בונוס גדול - מבחינתי deal breaker ולכן עברתי מנוט לנוט.
כל מי שרואה סרטון או קטע וידאו במכשיר שלי מרים גבה וטוען שהתמונות מדהימות ואצלו זה ממש לא ככה...... עוד לא ראיתי מכשיר שמציג כך תמונות ווידאו. המצלמה עתירת פי'צרים ומוציאה תמונות מעולות. המכשיר מהיר כמו שד (אבל זו חוכמה קטנה. כולנו יודעים מה קורה לכל המכשירים אחרי שנתיים וחצי שלוש). all in all -מבחינתי קנייה מעולה ומכל ההשוואות שעשיתי, נכון למועד הקנייה זה היה המכשיר הטוב בשוק (אייפון לא נכנס בכלל לשיקולים אצלי).
מי שמחליף כמו תומר כל חצי שנה או קצת יותר, סביר שיצליח למצוא פה ושם שיפורים למען הפינוק. עדיין כחבילה כוללת, אני מרגיש שעשיתי את הקנייה הטובה ביותר מבחינתי ומאוד ממליץ על המכשיר הזה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור