מינכן 2017, מה שמעתי? מה רציתי? מה קניתי?

boazj

אוהב את התחום
מעורבות
50
נקודות
18
כל הכבוד !
בעיקר מעריך את כושר ההתארגנות והספונטניות. זכית במעריץ!
ואולי, שנה הבאה, פעם ראשונה, אבוא גם...

MOAR

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28
תודה,
אופניים פגז............
תתחדש.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
איזה תותח.......ככה לנסוע, ועל הדרך לחזור עם ביאנקי מפונפנות ומאובזרות פול דורה אייס. חלום.
ומה עם מדידות, ידעת בול מה אתה צריך?

haim10

אוהב את התחום
מעורבות
50
נקודות
18
איזה תותח.......ככה לנסוע, ועל הדרך לחזור עם ביאנקי מפונפנות ומאובזרות פול דורה אייס. חלום.
ומה עם מדידות, ידעת בול מה אתה צריך?
לא עשיתי מדידות, האמת שלקחתי הימור. הגובה שלי 1.74 ומדדתי את הרגל הפנימית ובדקתי בטבלה של ביאנקי באינטרנט ואני בגבול שבין מידה 55 ל 53 (אין 54). ישבתי על האופניים ובחנות אמרו לי שה 55 נראה מאוד מתאים. (לא היה 53 לבדוק....) ברגליים ובדיווש זה מרגיש מעולה אבל המרחק של הזרועות לכידון היה נראה לי רחוק - פחות נוח, פתרתי בינתיים עם סטם קצר ממש. (אין לי נסיון בכלל באופני כביש, רק באופני שטח)

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
לא עשיתי מדידות, האמת שלקחתי הימור. הגובה שלי 1.74 ומדדתי את הרגל הפנימית ובדקתי בטבלה של ביאנקי באינטרנט ואני בגבול שבין מידה 55 ל 53 (אין 54). ישבתי על האופניים ובחנות אמרו לי שה 55 נראה מאוד מתאים. (לא היה 53 לבדוק....) ברגליים ובדיווש זה מרגיש מעולה אבל המרחק של הזרועות לכידון היה נראה לי רחוק - פחות נוח, פתרתי בינתיים עם סטם קצר ממש. (אין לי נסיון בכלל באופני כביש, רק באופני שטח)

באופני כביש נהוג לקחת מידה אחת פחות לטובת זריזות
לגובה שלך בהנחה והפרופורציה בין פלג גוף תחתון לעליון נכונות- מידתך 53
נכון עשית בקיצור הסטם, קרב גם המושב על גבי המסילות לפנים.
אגב, האופניים האיטלקים ידועים במידות קצרות מאחיהם הארופאים והאמריקאים
כלומר מידה 53 איטלקי שוות ערך ל- 54 אמריקאי.(המידות באינץ)
קנית אופניים פצצה, מותג עטור מוניטין פרסים וזכיות לאורך שנים.
תצטרך קצת זמן ברייק אין במעבר בין שטח לכביש, ותכין הרבה, אבל הרבה פנימיות להחלפה
עקב "סנייק בייטס" עד שתילמד לתמרן בין הבורות ולהקפיץ גלגל מעל גבשושיות :בעד:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113

סטם קצר יכניס אותך לבעיות היגוי.
באופני כביש - לעומת שטח - התאמת המידות קריטית. הגוף בתנוחה סטטית ולכן השלדה צריכה להתאים לגוף הרוכב כמו כפפה ליד. על המילימטר!
מידה לא טובה תגרום לכאבי גב, צוואר, נימול בידיים ועוד. עצתי לך- לך עם האופניים למכוון מקצוען, שיבדוק כיצד הוא יכול להתאים לך אותם בול. זה שווה כל אגורה.
קנית אופנים נהדרות, עם שילדה התקפית. תהנה ותן בראש!

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
כתבה מאלפת,עם הרבה תיאבון,
לנסוע בשנה הבאה לתערוכה,
מסתבר לפי דבריך,שכל שנה,
יש חדש בתחום,
הצילומים מהממים,
ההסברים מאתגרים,
תודה על השיתוף.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור