רמקולים מחפש רמקולים חדשים להצמיד למערכת

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
רוברטס ואד ליב.

יאללה, לכו על זה. תפתחו עסק ותשברו את השוק. כולנו בעד.

תכינו כמו סריוס פרסומות, מערך שירות, מערך הפצה לחנויות, מחסן עם מלאי ועוד.

כמו כן אני רק מזכיר לכם שהמיסוי בתוך האיחוד האירופי שונה לגמריי ממחוצה לו.

לשוודיה ולגרמניה יש חיבור יבשתי שלא עובר דרך לבנון, סוריה וטורקיה...

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
התגובה שלי הייתה צינית אולם רק למחצה, משום שניתן לראות מהאתר את גודל המבנים, אולמות התצוגה, המחסנים וכמובן את מרכיב העלות הראשי שהוא כוח האדם (ומכאן התגובה לממן סוכן).

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
רוברטס ואד ליב.

יאללה, לכו על זה. תפתחו עסק ותשברו את השוק. כולנו בעד.

תכינו כמו סריוס פרסומות, מערך שירות, מערך הפצה לחנויות, מחסן עם מלאי ועוד.

כמו כן אני רק מזכיר לכם שהמיסוי בתוך האיחוד האירופי שונה לגמריי ממחוצה לו.

לשוודיה ולגרמניה יש חיבור יבשתי שלא עובר דרך לבנון, סוריה וטורקיה...

אין שום הבדל במיסוי בין נורווגיה לבין כאן. בדיוק אותו דבר. אין מיסוי רק מע"מ.
בדיוק אותו מערך שירות הפצה מחסן וכולי יש גם בנורווגיה או בכל מדינה אחרת שמוכרת את הרמקולים האלו אין שום הבדל.
סתם הבאתי דוגמא אחת, יש עוד.
המשלוח לכאן אולי עולה עוד כמה מאות שח, וואו, בשביל זה המחיר הוא 15,000 במקום 5000 !!
מה שאתה עושה כאן זה מגן על נסיון הונאה.
חשבתי שהאתר הזה שם לו למטרה לקדם את תחום האודיו בישראל.
איך הפעולה הזו שלך מקדמת את התחום בדיוק ??
היא עושה בדיוק הפוך, מחרבת את האמון של הצרכנים גם ביבואן ועכשיו גם בבעלי האתר שאמור לקדם את התחום
זו בדיוק הדרך לגרום לאנשים לייבא באופן אישי מוצרים ולהתרחק כמו מאש מהיבואנים.
הם לקוחות שלכם אחלה, אז אני לא מצפה שתגנה אותם כאן בפומבי, אבל אפשר לא להגיב כאן ולשלוח להם את הלינק לשרשור הזה ושיתמודדו או שיתקנו את המחירים או מה שבא להם.
התגובה הזו נראית רע מאוד וזה ממש מבאס לגלות שכך אתם מגיבים לזה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אד, תסתכל על גודל המבנה ולדעתי אתה יכול להעריך גם את כמות כוח האדם המטורפת שנמצאת שם , מאיפה יבוא הכסף למימון האמור ? ......אתה כמובן יכול תמיד לטעון שזה לא מעניין אותך ושיפטרו 90% מכוח האדם ושיעברו למבנה קטן יותר, אבל ניתן בקלות לראות "לאיפה הכסף הולך".

כנראה ליבואני הבוטיק יש הוצאות פחותות בהרבה ומכאן היכולת שלהם לתמחר נמוך יותר....

בקיצור, כשאני רואה את "מורכבות האופרציה" של החברה אני לא מרגיש כל כך מרומה, אני רואה לאן הכסף הולך....לטוב או לרע....ובקשר לטוב- זה מאכיל הרבה משפחות.

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אד ליב.

אנחנו לא מחזיקים פה באתר אף אחד בכח.

אם אתה חושב שיש פה משהו שהוא כ"כ לא בסדר, אין בעיה. אתה לא חייב להכנס ולהגיב.

אם היינו חושבים שיש פה בפרסום משהו לא תקין, הוא לא היה מפורסם.

חבל לי מאוד שאתה יוצא בצורה כזו מול אנשים שמחזיקים את האתר הזה בשביל קהילת האודיו, בכיף, בהתנדבות ורק מתוך הרצון שלנו לגרום שיבואו עוד אנשים.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
לא כל מבין על הונאה של מי מדובר כאן, היא לא של היבואן שכן הוא לא התחייב למכור בשום מקום במחיר של קוסט פלוס או משהו כזה. גם לא של מי שפירסם את המבצע הזה כ"מציאה", שהרי יחסית למחיר היבואן הרגיל בכך מדובר. גם לא מבין את הנסיונות לתמחר כאן במדויק או בערך "כמה זה עולה לו", מה זה נוגע לענין, ככה הוא רוצה, מתאים תקנה, לא מתאים תביא לבד או תקנה אצל הקונקורציה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אין שום הבדל במיסוי בין נורווגיה לבין כאן. בדיוק אותו דבר. אין מיסוי רק מע"מ.
בדיוק אותו מערך שירות הפצה מחסן וכולי יש גם בנורווגיה או בכל מדינה אחרת שמוכרת את הרמקולים האלו אין שום הבדל.
סתם הבאתי דוגמא אחת, יש עוד.
המשלוח לכאן אולי עולה עוד כמה מאות שח, וואו, בשביל זה המחיר הוא 15,000 במקום 5000 !!
מה שאתה עושה כאן זה מגן על נסיון הונאה.
חשבתי שהאתר הזה שם לו למטרה לקדם את תחום האודיו בישראל.
איך הפעולה הזו שלך מקדמת את התחום בדיוק ??
היא עושה בדיוק הפוך, מחרבת את האמון של הצרכנים גם ביבואן ועכשיו גם בבעלי האתר שאמור לקדם את התחום
זו בדיוק הדרך לגרום לאנשים לייבא באופן אישי מוצרים ולהתרחק כמו מאש מהיבואנים.
הם לקוחות שלכם אחלה, אז אני לא מצפה שתגנה אותם כאן בפומבי, אבל אפשר לא להגיב כאן ולשלוח להם את הלינק לשרשור הזה ושיתמודדו או שיתקנו את המחירים או מה שבא להם.
התגובה הזו נראית רע מאוד וזה ממש מבאס לגלות שכך אתם מגיבים לזה.

הפעולה הזו מקדמת את התחום משום שאני המלצתי על המוצר שלא במחירו הרשמי אם כי במחירו אחרי המבצע. ומה לעשות, המחיר אחרי המבצע הוגן לחלוטין. האם ראית אותי ממליץ על החברה הזו טרם המבצע? תבדוק אותי.

רוב החובבים רוכשים בארץ וזה בזכות בזכות האתר הזה. אני, בתור אחד מבעלי האתר, קיבלתי הצעות מאוד משתלמות (מאוד מאוד) בכל הנוגע לשיתוף פעולה עם אתרים בחו״ל. אנו מסרבים לשתף פעולה עם מכירות מחו״ל. ומדוע? משום שאנחנו האתר הגדול היחיד שנותר לדאוג לשוק האודיו בישראל על מנת להגדיל את אותו מה שבסופו של יום משפיע על המחירים.

שנית. השימוש במילה ״הונאה״ זו אינה רק בוטות אם כי חוצפה ויהירות לשמה. ומדוע? משום שלא בעיה לבדוק את המחירים. הונאה זה כאשר אתה משלם מחיר מופקע בזמן שטוענים שהמחיר מקבל למחירי השוק בעולם, ומהצד השני מציגים לך אתר פקטיבי ששם רשום מחיר מוגדל על מנת למכור לך את המוצר במרמה. האם זה המצב כאן? אני אסכים עם זה שהמחיר המקורי גבוהה מידי, אולי כדאי באמת שיסבו את תשומת ליבם לכך. ובכלל, מה אתה יודע על המהלכים שלנו מאחורי הקלעים לשם הורדת המחירים גם אצל היבואנים הגדולים?

אני אגלה לך סוד פיצפון.
לא מעט מוצרים שהיום נמכרים במחירי חו״ל או לחלופין במחירים הוגנים משמעותית מבעבר, הם בזכות ההתערבות שלנו מאחורי הקלעים. אז אנא ממך, אל תחלק לנו ציונים.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
. גם לא מבין את הנסיונות לתמחר כאן במדויק או בערך "כמה זה עולה לו", מה זה נוגע לענין, ככה הוא רוצה, מתאים תקנה, לא מתאים תביא לבד או תקנה אצל הקונקורציה.
אתן לך דוגמא מדוע דבריך נוגדים את הטבע האנושי.... אתה אוכל 2 סטקים טעימים באותה מידה, אחד על הדלפק במסעדת יום והשני במסעדה מפוארת במיוחד... כשאתה משלם במסעדה היקרה את המחיר הגבוה אתה לא עושה את החשבון "כמה עולה לו" כל האופרציה ?

.........וכשאתה רואה יבואן עם "מיטב הטררם" לעומת יבואן שעובד מביתו , כשאתה מוציא את כרטיס האשראי אצל היבואן היקר אתה לא מוצא "חצי נחמה" במחיר הגבוהה ששילמת בכך שאתה יודע שיש לו הוצאות תפעול גבוהות ?

אם אתה לא עושה חשבונות כאלו בלבך הריני להודיעך שהנך מלאך ;)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
שנית. השימוש במילה ״הונאה״ זו אינה רק בוטות אם כי חוצפה ויהירות לשמה. ומדוע? משום שלא בעיה לבדוק את המחירים. הונאה זה כאשר אתה משלם מחיר מופקע בזמן שטוענים שהמחיר מקבל למחירי השוק בעולם, ומהצד השני מציגים לך אתר פקטיבי ששם רשום מחיר מוגדל על מנת למכור לך את המוצר במרמה. האם זה המצב כאן? אני אסכים עם זה שהמחיר המקורי גבוהה מידי, אולי כדאי באמת שיסבו את תשומת ליבם לכך. ובכלל, מה אתה יודע על המהלכים שלנו מאחורי הקלעים לשם הורדת המחירים גם אצל היבואנים הגדולים?

אני אגלה לך סוד פיצפון.
לא מעט מוצרים שהיום נמכרים במחירי חו״ל או לחלופין במחירים הוגנים משמעותית מבעבר, הם בזכות ההתערבות שלנו מאחורי הקלעים. אז אנא ממך, אל תחלק לנו ציונים.
1. בתור קורא מהצד אני לא קיבלתי את הרושם שהמילה "הונאה" מתייחסת לדיטאון אלא להצעה של היבואן.
2. אם יש יבואנים בארץ שמתחמחרים במחירים הוגנים של חו"ל + מע"מ, אז לראות מחיר כזה מעפן של רמקול ELAC זה מקומם. (ורשמתי רמקול אלאק, ELAC, כדי להגדיל ולו במעט את הסיכוי שאם יש מישהו שמחפש את הרמקול בגוגל, הוא יפול על השרשור הזה.) אז אולי הונאה היא מילה חריפה, אבל אי הוגנות? חזירות? ללא ספק. ומעניין לי את הזרבובית מה ההוצאות של היבואן. קשקוש בלבוש. אם לא משתלם לו לעבוד במתח רווחים נמוך יותר, שלא יעבוד.
קבלו דוגמא מתעשיה אחת שבא הרווח על כל מוצר הוא ללא ספק קטן יותר:

רשת ORIGINALS של נעליים, מוכרת נעלי בוטיק של חברות מגניבות - חלקן יותר מיינסטרים מאחרות. קנינו פעם, אני והאשה, סנדל צרפתי בפאקינג 1700 ש"ח רק כדי לראות את אותה נעל ב- 100 יורו בצרפת, חודשיים לאחר מכן. מי אדיוט? אנחנו, כמובן. מי חזיר? ORIGINALS. למה? כי רשת חנויות שופרא, כפרה עליהם, גם הן מביאות מותגים איזוטריים, אפילו עוד יותר, והתימחור שלהם הוא אחד לאחד חו"ל. אז מה? הם מסתדרים פתאם אם זכיינות והפצה? להם השכירות בקניון עולה פחות?

בקיצור, יבואנים חמדנים כמו זה עושים עלינו סיבוב, וזה גועל נפש. אבל לא, זאת לא הונאה. זה רק קומבינה של באזאר תורכי. אבל למה נפלנו רק עליהם? הם הרי לא היחידים.
ניתן לספור על יד וחצי את כמות היבואנים שמתמחרים הוגן.
אפילו יבואנים ששמם הם שם פרטי שמתחיל ב-א' וממשיך עם המילה "סאונד" , שמוכרים ישירות לצרכן מחנות משלהם, אפילו להם, אין מחירים מי יודע מה.

נערך לאחרונה ב:

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
גם אני חושב שלהציג מחיר מחירון שאינו קשור לכלום, רק ע"מ להציג הנחה מטורפת, זו שיטה נלוזה
מצד שני, שכל יבואן יעשה מה שהוא רוצה והלקוח ישפוט

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
1. בתור קורא מהצד אני לא קיבלתי את הרושם שהמילה "הונאה" מתייחסת לדיטאון אלא להצעה של היבואן.
2. אם יש יבואנים בארץ שמתחמחרים במחירים הוגנים של חו"ל + מע"מ, אז לראות מחיר כזה מעפן של רמקול ELAC זה מקומם. (ורשמתי רמקול אלאק, ELAC, כדי להגדיל ולו במעט את הסיכוי שאם יש מישהו שמחפש את הרמקול בגוגל, הוא יפול על השרשור הזה.) אז אולי הונאה היא מילה חריפה, אבל אי הוגנות? חזירות? ללא ספק. ומעניין לי את הזרבובית מה ההוצאות של היבואן. קשקוש בלבוש. אם לא משתלם לו לעבוד במתח רווחים נמוך יותר, שלא יעבוד.
קבלו דוגמא מתעשיה אחת שבא הרווח על כל מוצר הוא ללא ספק קטן יותר:

רשת ORIGINALS של נעליים, מוכרת נעלי בוטיק של חברות מגניבות - חלקן יותר מיינסטרים מאחרות. קנינו פעם, אני והאשה, סנדל צרפתי בפאקינג 1700 ש"ח רק כדי לראות את אותה נעל ב- 100 יורו בצרפת, חודשיים לאחר מכן. מי אדיוט? אנחנו, כמובן. מי חזיר? ORIGINALS. למה? כי רשת חנויות שופרא, כפרה עליהם, גם הן מביאות מותגים איזוטריים, אפילו עוד יותר, והתימחור שלהם הוא אחד לאחד חו"ל. אז מה? הם מסתדרים פתאם אם זכיינות והפצה? להם השכירות בקניון עולה פחות?

בקיצור, יבואנים חמדנים כמו זה עושים עלינו סיבוב, וזה גועל נפש. אבל לא, זאת לא הונאה. זה רק קומבינה של באזאר תורכי. אבל למה נפלנו רק עליהם? הם הרי לא היחידים.
ניתן לספור על יד וחצי את כמות היבואנים שמתמחרים הוגן.
אפילו יבואנים ששמם הם שם פרטי שמתחיל ב-א' וממשיך עם המילה "סאונד" , שמוכרים ישירות לצרכן מחנות משלהם, אפילו להם, אין מחירים מי יודע מה.

מחירים לא מי יודע מה זה עוד דבר שאפשר לסבול.
אני מתחלחל כשאני רואה יבואנים שמכפילים מחיר פי 3 ויותר וחושב על אותם לקוחות פוטנציאלים של המוצרים האלו שקורעים את התחת כשכירים במשכורת ממוצעת ופחות וחוסכים כדי לקנות ציוד איכותי ובסוף יוציאו 15,000 שח על רמקולים ששווים בקושי 5000.
לפרסם שמחיר של מוצר הוא 18,000 כשהוא נמכר בחו"ל ב 4500 שח זה לא משהו שצריך לעבור מסננת של אתר מקצועי לא חשוב באיזה תחום. גם אם לכאורה הוצעה "הנחה" דרסטית. ברגע שבעלים של אתר מקצועי ממליץ על מבצע, זה בדיוק הרגע שבו לקוח\חבר פורום עלול לא לבדוק מחירים ברחבי העולם כי הוא סומך על האתר ונותן אמון וחושב שיש כאן באמת איזה מבצע מטורף שלא כדאי להפסיד וזה ממש לא המצב כאמור.
שמנו לב דווקא לסיריוס כיוון שהאתר כאן המליץ על ה"מבצעים" שלהם והוא מפרסם אותם.
בשורה תחתונה זה היה חתיכת פרסום מטעה ומכוער.
מקווה מאוד שזה לא יקרה שוב, אבל אם כן אני מאוד מקווה שאוכל לשים לב ולהזהיר שוב לטובת חברי הפורום. אני זהיר ועיתותי בידיי אבל כבר נכוותי בעבר באופנים דומים ולכן חשוב לי שזה לא יקרה לאחרים.
ורוברטס זה כל כך לא רלונטי איזה גודל מבנה וכמה עובדים, מה הקשר, זה פרופורציונלי לכמות הסחורה, זה רק אמור להוריד עלויות של מוצרים ולא להעלות. מה שנקרא בכלכלה יתרון לגודל.
לא קשה להבין שזול יותר לשלוח יחד 100 זוגות רמקולים במכולה מאשר לייבא שני רמקולים בנפרד.
וזכותי להעביר ביקורת, כן גם על הפורום, אני יודע לפרגן כשמגיע ואם צריך להעיר אז מעירים, המטרה היא לשפר דברים בשביל כולנו. אף אחד ואף מקום לא מושלם, וואלה גם לא כאן.
לשום מקום שמתדיינים בו אין טעם לקיום ואין גם אופציה לקיום לאורך זמן ללא מתן אפשרות השמעת ביקורת.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שמנו לב דווקא לסיריוס כיוון שהאתר כאן המליץ על ה"מבצעים" שלהם והוא מפרסם אותם.
בשורה תחתונה זה היה חתיכת פרסום מטעה ומכוער.

אתה שוב תוקף מבלי להתייחס למה שכתבתי. אני לא ממליץ על מוצרים עם מחיר מופקע אם כי ממליץ על המוצר בהתאם למחירו במבצע. דהיינו, מחיר המבצע מאוד קרוב למחיר חו״ל. אי לכך, במחיר הזה, מדובר בעסקה מצויינת.

לגבי ביקורת. יש מעט מאוד אתרים בארץ (אם בכלל) שמוכנים לקבל ביקורת כפי שאנחנו מקבלים. אבל מכאן ועד לטעון לשיתוף פעולה עם ״הונאה״ - אני מצפה שתחזור בך אם אתה מכבד את המקום בו אתה מתארח.

מחיר מופקע? אין לי בעיה עם טענה כזו. אבל יש גבול למה שיכתבו על האתר הזה. ולגבי פרסום. רק בשביל הפרוטוקול ושכולם יבינו (כולל באתר ספציפי אחר שחושב שאנחנו מליונרים בזכות האתר הזה) ברוב החודשים האתר הזה ממומן מכיסי הפרטי. וזה בדיוק מהסיבה שאני מסרב לעבוד עם אתרי מכירות בחו״ל, ומסרב לפרסם דברים שאינם קשורים לתחומים עליהם אנחנו כותבים.

אוי. אם רק היית יודע מה ההקרבה בשביל להחזיק אתר כזה, עם כמות גולשים כזו וכמות מידע שזורמת בו מידי יום, היית חושב 1000 פעמים לפני שהיית כותב או רומז שאנחנו משתפים פעולה עם הונאה. לא נתת ביקורת - הכפשת אותי, את האתר ואת הפעילות שלו ב-12 שנים האחרונות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור