מותג רמקולים חדש בישראל - Stirling Broadcast

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: מותג רמקולים חדש בישראל - Stirling Broadcast

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
עוד חברה שממחזרת לאוסף.
התכנון מלפני 40 שנה, הדרייברים כמה דולרים,
על מה ולמה 20 אלף ש"ח?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

שמעת אותם?
לא הייתי פוסל רמקולים לפני שהייתי שומע אותם.

תומר

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
בהרבה רמקולים יקרים, הדרייברים לא עולים הרבה .
אם היו מוציאים למכירה מרצדס "כנפי שחף" במהדורה חדשה, אתה חושב שגם היא היתה עולה כמו לפני 40 שנה ?

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
אהבתי. בהצלחה!

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
בהרבה רמקולים יקרים, הדרייברים לא עולים הרבה .
אם היו מוציאים למכירה מרצדס "כנפי שחף" במהדורה חדשה, אתה חושב שגם היא היתה עולה כמו לפני 40 שנה ?

אין לי שום בעיה עם דרייברים זולים, יש לי בעיה עם תכנון ומראה ממוחזר.
כמה כבר חברות 'על' אתה מכיר שממחזרות באותו מראה ואותו תכנון בדיוק ו'עלק' משפרים את המתכון עם עוד סט של דרייברים זולים?

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
שמעת אותם כבר או שהדעה שלך רק על סמך תמונות באינטרנט ?

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
שמעת אותם כבר או שהדעה שלך רק על סמך תמונות באינטרנט ?

אני באמת בספק ענק שהרמקול הזה שונה 180° מכל רמקול אחר שהדגם שלו מתחיל ב"LS/" - אחרת לא היו נשארים עם אותו שם.
במקרה האופטימי קיבלנו פחות באס קופסתי, במקרה הרע קיבלת רמקול שנראה כמו מקרר יינות מעץ עם צליל שקיים בעוד עשרה דגמים מקבילים ממיטב חברות הBBC.
בקיצור, מי שאוהב את סגנון הצליל הזה... שיקנה את הזול מבינהם.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
לא הייתי פוסל אותם בשל "מיושנותם" בשום פנים ואופן - אני אישית מאוהב עד כלות ברמקולים האנגליים הישנים, רוג'רס במיוחד, אז אם זו טביעת הסאונד של סטירלינג, הרי שאלה חדשות מצויינות. הצליל של הרוג'רסים עשיר לטעמי בצורה בלתי רגילה.

אמנם התמחור נראה לי קצת על הצד הגבוה (במיוחד אם הם הולכים להתחרות בהארבת' או בספנדור שמוכרים יותר, שלהם בעצם בדיוק אותם שורשים), אבל הצליל...לגמרי שווה בחינה. אגב - יצא לי פעם לראות מקרוב (לא לשמוע לצערי) את הגרסה המוגבלת של סטירלינג ל LS3 של ה BBC (עם פלטת פליז מאחורה במקום מדבקה, ועל הפלטה היו חרוטים כל הנתונים שבד"כ יש על המדבקה) והם היו פשוט יפיפיים.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אחחח.. איזה כיף להיות ילד בן 24... החיים פשוט בשחור ולבן, אה נבו? בריטים עם קופסה מנגנת זה ***. פוקל זה דה בסט.
אגב, דעתי בדיוק כדעתך. ולפני עשר שנים הייתי מגיב גם כמוך. אבל בוא ניתן למי שמייבא את הרמקולים האלה, או מי ששמע אותם כאן בארץ, להנות מחמת הספק שאולי יש בהם בשורה בכל זאת?

בכל מקרה, זה נראה באמת עצוב קצת מהצד - חברה שרוכבת על טרנד של כמה השנים האחרונות, זיהו נישה של חובבי התיבות האלה (כמו חומוס, קרי, אנשים שנהנים מעוד אספקטים מציוד מעבר לאיך שהוא נשמע) ונכנסים גם הם לקלחת.

עם זאת, את הטענה האחרונה שלך:
....שממחזרות באותו מראה ואותו תכנון בדיוק ו'עלק' משפרים את המתכון עם עוד סט של דרייברים זולים?

אפשר להגיד כמעט כל כל חברה שמייצרת רמקולים עם טכנולוגיה דומה. לא כולם ממציאים את הגלגל, אלא רק משפרים אותו. וגם בזה יש חן, לא?

אך למען הסר ספק, הח"מ סבור שזה אכן נראה כמו עוד חיקוי לנישת הרמקולים המאוסה הזאת.

-הח"מ: מתן.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
אחחח.. איזה כיף להיות ילד בן 24... החיים פשוט בשחור ולבן, אה נבו? בריטים עם קופסה מנגנת זה ***. פוקל זה דה בסט.
אגב, דעתי בדיוק כדעתך. ולפני עשר שנים הייתי מגיב גם כמוך. אבל בוא ניתן למי שמייבא את הרמקולים האלה, או מי ששמע אותם כאן בארץ, להנות מחמת הספק שאולי יש בהם בשורה בכל זאת?

בכל מקרה, זה נראה באמת עצוב קצת מהצד - חברה שרוכבת על טרנד של כמה השנים האחרונות, זיהו נישה של חובבי התיבות האלה (כמו חומוס, קרי, אנשים שנהנים מעוד אספקטים מציוד מעבר לאיך שהוא נשמע) ונכנסים גם הם לקלחת.

עם זאת, את הטענה האחרונה שלך:

אפשר להגיד כמעט כל כל חברה שמייצרת רמקולים עם טכנולוגיה דומה. לא כולם ממציאים את הגלגל, אלא רק משפרים אותו. וגם בזה יש חן, לא?

אך למען הסר ספק, הח"מ סבור שזה אכן נראה כמו עוד חיקוי לנישת הרמקולים המאוסה הזאת.

-הח"מ: מתן.

תגיד, גם כשאתה מסכים עם מישהו אתה מתנשא?
מה יהיה גבר?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא יודע לגבי הצליל ,אבל - מאוד מכוערים ,לפעמים קונים רמקול גם בגלל שהוא "נשמע" טוב גם שהוא כבוי ,
בקשר ל"צליל האנגלי" הכבוש , אני אוהב רמקולים עם יותר ריאליסטיות והתרחשות ,בעיני זה קצת יותר קרוב למציאות ,ורמקולים שמעבירים אליך "בקווים כללים" את ההקלטה לא מתאימים לי ,בדיוק כמו שלא מתאימים לי מגברי שפופרות ספוגיים ,
אבל כמובן שגם לאלו יש מקום בפלנטה ,כמו בזכות קיום לאודיופילים שמפרשנים צליל סתום שכזה "כמוזקלי" שניתן להאזין לו שעות ,לי זה מביא קריזה בכמה דקות!

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
אני מניח גם לרמקולים stirling יש מיד יפה כמו לאנגליים האחרים,וזה נכון שרוב המוסיקה בתחום המיד, אבל
הצליל המרגש של הכינור והתהודה שלו נמצאים כבר בהקלטה, והרמקול אמור לשחזר את מה שמוקלט בלי להוסיף שום
בקשישים,את זה מסוגלים לעשות רמקולים בעלי קופסה קשיחה ודבר ניכר במכירם,רמקולים בעלי דפנות דקים הקופסה מנגנת
ומתערבת בהקלטה המקורית והבס מסתובב בכל הבית,אלה העובדות.
יש אוהבי מוסיקה שהרמקולים האלה מאוד פונים אליהם והם לא מעטים, וזה גם טוב לתחרות על ליבו של הלקוח
ברכות ליבואן החדש, ובהצלחה

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אנ'לא יודע על מה אתם מדברים...אף אחד פה לא האזין להם וכבר מחווים דעות. אבל שימו לב: סטירלינג בעצם מייצרת רפליקות של רמקולים ישנים שמבוקשים היום בטירוף ע"י חובבי הווינטאג' כי חתימת הסאונד שלהם אהובה. קחו למשל את ה spendor bc1: זה אחד הרמקולים הנחשקים ביותר ע"י חובבי הווינטאג'. קופסאות חבוטות בנות 40 עם דריברים שחוטים נמכרות ב 600-700 $ במהירות, והדוגמאות הפחות חבוטות בהרבה יותר. אז 700$ לא נשמע הרבה לאודיופיל הממוצע, אבל בקרב הווינטג'אים אלה דולרים שהולכים די רחוק ומגיעים לסאונד פגז.

הסיבה? כי הקופסאות האלה נשמעות טוב, ובואו נזכור עוד דבר - אודיופיליה (לסוגיה) לא מסתכמת בכתיבת צ'קים מרובי ספרות בשביל היללה האחרונה מן היצרן ההוא שכל דבר שהוא מייצר מפיק יהלומים מוזיקליים. חלק מהעניין הוא להפיק יותר מהמכסימום מן הקיים, וזה בעצם מה שנראה לי שסטירלינג דומיה עושים. ה
LS 3/6 הוא בעצם ה​
spendor bc1. שווה לקרוא את זה כדי להבין:
http://www.theabsolutesound.com/articles/stirling-broadcast-ls36/

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני מניח גם לרמקולים stirling יש מיד יפה כמו לאנגליים האחרים,וזה נכון שרוב המוסיקה בתחום המיד, אבל
הצליל המרגש של הכינור והתהודה שלו נמצאים כבר בהקלטה, והרמקול אמור לשחזר את מה שמוקלט בלי להוסיף שום
בקשישים,את זה מסוגלים לעשות רמקולים בעלי קופסה קשיחה ודבר ניכר במכירם,רמקולים בעלי דפנות דקים הקופסה מנגנת
ומתערבת בהקלטה המקורית והבס מסתובב בכל הבית,אלה העובדות.
יש אוהבי מוסיקה שהרמקולים האלה מאוד פונים אליהם והם לא מעטים, וזה גם טוב לתחרות על ליבו של הלקוח
ברכות ליבואן החדש, ובהצלחה
רמקולים עם דפנות עבות הם ממהנדסים שלא יודעים לעשות דפנות דקות שאינן מתערבות במוסיקה.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
רמקולים עם דפנות עבות הם ממהנדסים שלא יודעים לעשות דפנות דקות שאינן מתערבות במוסיקה.

יש לך טקטיקה מאוד שקופה, כל התגובות שלך מנוגדות למה שאחרים כתבו,אתה באמת חושב
שיותר קשה לעשות רמקולים ב4000 דולר לעומת רמקולים ב40000 דולר, ומעניין איזה רמקולים יש לך?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יש לך טקטיקה מאוד שקופה, כל התגובות שלך מנוגדות למה שאחרים כתבו,אתה באמת חושב
שיותר קשה לעשות רמקולים ב4000 דולר לעומת רמקולים ב40000 דולר, ומעניין איזה רמקולים יש לך?

מחלקת מחיאות כפיים וטפיחות על השכם, הדלת השנייה מימין.
לך תהנה.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
מחלקת מחיאות כפיים וטפיחות על השכם, הדלת השנייה מימין.
לך תהנה.

כוס הידע שלך מלאה ואין לך יותר מה ללמוד, אתה מהסוג ״שהם אגדה בעיני עצמם״

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כוס הידע שלך מלאה ואין לך יותר מה ללמוד, אתה מהסוג ״שהם אגדה בעיני עצמם״
שמת לב שמי שכותב מאסות ארוכות עם קביעות חד משמעיות זה דווקא אתה.
אתה בטח, בידיעותיך הרבות מכיר את המגבלות של הגמל.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
שמת לב שמי שכותב מאסות ארוכות עם קביעות חד משמעיות זה דווקא אתה.
אתה בטח, בידיעותיך הרבות מכיר את המגבלות של הגמל.

חמוד שלי אני בגילך כבר הייתי אתה בגילי עוד לא, אז בבקשה ממך קצת כבוד.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור