מוצרים ביד שניה

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
אני לא שמעתי על שום מס על דאקים, ייבאתי דאק לא מזמן ולקחו רק מע"מ.
אנחנו יקרים במוצרים שיש עליהם מיסוי גבוה, כמו מכוניות וכולי ובמוצרים מייצור מקומי כבר נכתב על זה כאן די והותר.
במוצרי אודיו היי-אנד אין שום סיבה שנהיה.
במכפיל המחיר שרוב חברות האודיו מאפשרות, (מוכרות ליבואן בערך בחצי ממחיר ריטייל ארה"ב) אין שום סיבה שיעלה כאן אפילו אגורה שחוקה יותר מאשר במקום אחר.
ויש יבואנים שמיישמים את זה ומוכרים במחירי ארה"ב\גרמניה\אנגליה וכו +-.
מי שמחליט לקנות מהיבואנים אחרים שלוקחים מחירים מנופחים, לבריאות לו ואם יש לו טענות, שיפנה אותן אל עצמו, כי יש המון אלטרנטיבות מעולות במחירים הוגנים.
rrp לא כ"כ רלוונטי בתחום הזה.

יש מכס על דאקים/סטרימרים . כאשר הם מיובאים ממדינות עם הסכמי סחר- עד סכום מסוים לא תשלם מכס, מסכום מסוים תצטרך טופס Euro1 או מארה"ב "Certificate of origin " בכדי לא לשלם מכס.
במידה והמוצר ממדינות ללא הסכמי סחר, תשלם מכס 12% +מע"מ.
זה שלא שמעת לא אומר שאין.

נערך לאחרונה ב:

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
יש מכס על דאקים/סטרימרים . כאשר הם מיובאים ממדינות עם הסכמי סחר- עד סכום מסוים לא תשלם מכס, מסכום מסוים תצטרך טופס Euro1 או מארה"ב "Certificate of origin " בכדי לא לשלם מכס.
במידה והמוצר ממדינות ללא הסכמי סחר, תשלם מכס 12% +מע"מ.
זה שלא שמעת לא אומר שאין.
אחלה, גם לא אמרתי שאין, אמרתי שלא שמעתי על כזה.
אז מי שירצה יכול לייבא ממדינה שיש איתה הסכמי סחר ולבדוק את הבדיקות שצריך ואני בטוח שיידעו להסתדר.
הכי כיף לייבא לבד ובמיוחד דרך איביי, שמחזירים כסף אם המוצר לא מגיע בזמן או שלא תקין / לא תואם את התיאור של המוכר.

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
תודה לכל אלו שרצו תמורה מלאה לכספם, אפילו בשעה שאין הם משקיעים כל כסף.
אני סוף סוף נהנה מהרכישה

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
אחלה, גם לא אמרתי שאין, אמרתי שלא שמעתי על כזה.
אז מי שירצה יכול לייבא ממדינה שיש איתה הסכמי סחר ולבדוק את הבדיקות שצריך ואני בטוח שיידעו להסתדר.
הכי כיף לייבא לבד ובמיוחד דרך איביי, שמחזירים כסף אם המוצר לא מגיע בזמן או שלא תקין / לא תואם את התיאור של המוכר.
אני קונה דברים כי באה לי עליהם ואני רוצה אותם כי הם נשמעים טוב ועושים לי טוב ולא בגלל שאפשר לא לשלם עליהם מכס או מה שלא יהיה.

נערך לאחרונה ב:

assafei

חבר אתר
מעורבות
13
נקודות
8
קפיטליזם, שוק חופשי..הוא לא עושה פוס-משחק כשהוא מגיע לשוק האודיו המשומש..
זה לא ממש משנה מה אני או אתה חושבים, או יוסי, או נמר.
זה שוק גלובלי, הוא מתנהל באון חופשי, המחירים גלויים לעיני כולם ב hifishark ואתרים אחרים, אין יותר מסי קניה בארץ ולכן המחירים כאן צריכים להיות זהים לכל מקום אחר.
אז מה שמקובל לשלם על יד 2 ברחבי העולם, תופס גם כאן, כקונים אנחנו מבינים את זה היטב וכמוכרים קצת פחות :)
וגם,
אף אחד לא קונה במחיר ריטייל וגם רוכשי היד שניה יודעים זאת, לכן כשמוכר שקנה את המכשיר חדש מבקש 50% מריטייל הוא מבקש בעצם 60-70% מהמחיר ששילם ולפעמים גם יותר, אז גם את זה צריך לקחת בחשבון..
אם אני, נטול קשרים לחלוטין, שילמתי על שני מוצרים חדשים שקניתי שהריטייל יבואן שלהם היה בסביבות 20,000 לאחד מבלי לנקוב בשמות כמובן, שילמתי אחרי הנחה, על אחד מהם 65% מהריטייל ועל השני 70% מהריטייל של היבואן, אז אפשר להניח שהרבה מאוד עיסקאות של מוצרים חדשים נעשו באופן דומה וקוני יד 2 לא טמבלים ורובם יודעים זאת היטב.
למעט חברות שמוכרות בשיווק ישיר, כמו ps audio באמריקה, benchmark' תדי פרדו מכאן ועוד שלא עושות הנחות בכלל, בתחום האודיו ובמיוחד במחירים היקרים יותר ניתנות הנחות מאוד גדולות לעומת הריטייל, אז 50% מהריטייל הוא לא מדד לכלום.
מי מאיתנו שבוחר לקנות מגבר ב 20,000 או 50,000 שח צריך לשמוח שיש לו את האפשרות ואולי לחשוב איך לעזור למי שבאמת צריך, אנחנו אף פעם לא עושים את זה מספיק (לצערי גם אני) ויש הרבה שנאבקים על היכולת לקנות מצרי יסוד או לשלם על חימום הבית או תרופות.
אז מה לנו כי נלין.
אתה טועה לגבי PS AUDIO, גם עכשיו הם ממשיכים לעשות הנחות גדולות על מחירי המחירון. בערך 30%

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
אני קונה דברים כי באה לי עליהם ואני רוצה אותם כי הם נשמאים טוב ועושים לי טוב ולא בגלל שאפשר לא לשלם עליהם מכס או מה שלא יהיה

יש בתחום הזה כמה סוגים של אנשים.
אחד שרוכש עסקה , ואחד שרוכש סאונד ובדיוק את המכשיר שהוא רוצה.

זה שקונה עסקה , זה בד״כ מחליף סדרתי שהדבר החשוב לו לפני הכל זה בכמה הוא מוכר את המוצר עתידית.
במקרה דנן, יש כאן בהרבה מקרים גם התפשרות לא קטנה על הסאונד.

כמובן שכל אחד יעשה כטוב בעיניו , אולם אני ממליץ למי שלא רוצה להיות בסחרור ההחלפות , ללכת בדיוק על מה
שהוא רוצה , שמע, ואהב.

ויש את האנשים שפשוט נהנים להתחדש כל פעם במכשיר חדש בקטע של אולי הפעם זה יהיה זה ...

תכלס , שאלה יהיו הצרות שלנו בחיים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור