מוסיקה והיי אנד. איזה מזל שיש לי אותם!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תבדוק היטב אם הגבתי בפוסט המדובר.

לגבי השאר, צודק בהחלט וצר לי על כך.

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
הכל נחמד ויפה אבל מה זה 34 של ברהמס??

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תשאל את מתנוש כמה הוא נהנה לכתוב אחרי התגובה שכתב לו שניצל.
פורום צריך להרגיש בטוח. תפקיד המנהלים שלו הוא לתת את תחושת הביטחון הזו לחברים.
כשאתם מחרישים או לא נוקטים בצעדים המתאימים לאחר הודעה כה בוטה איזה מסר בדיוק אתה חושב שזה מעביר?
דווקא נקט עמדה ועוד איך,ולכן גם שניצל לא כותב יותר לשימחתם של רבים ,אני בהחלט מסכים שהסיגנון של שניצל איננו מתאים לציבור הרחב ,ולכן אני ממעט לכתוב אם בכלל ,מצטער שמתנוש נפגע ,באמת אכלה גבר המתנוש הזה , כל העניין נובע מכך שאני מושך להיי אנד ,בניגוד לרוחות המזרחיות שנושבות כאן ,ומכיון שכך ,ובגלל שרובכם חושבים בטעות שמדובר בהתנשאות ,לא אמשיך להטריד אותכם.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
דווקא נקט עמדה ועוד איך,ולכן גם שניצל לא כותב יותר לשימחתם של רבים ,אני בהחלט מסכים שהסיגנון של שניצל איננו מתאים לציבור הרחב ,ולכן אני ממעט לכתוב אם בכלל ,מצטער שמתנוש נפגע ,באמת אכלה גבר המתנוש הזה , כל העניין נובע מכך שאני מושך להיי אנד ,בניגוד לרוחות המזרחיות שנושבות כאן ,ומכיון שכך ,ובגלל שרובכם חושבים בטעות שמדובר בהתנשאות ,לא אמשיך להטריד אותכם.

יאללה.... כל אחד נעלב פה מכל שטות.
עזוב אותך שניצל, אחד כמוך,
עם כל הידע, ניסיון וכמויות העזרה המטורפות שהעפת כאן במהלך השנים לחברים ולזרים כאחד
ראויים להערכה.
אז איתך באה ציניות וחדות לשון. אז מה!! תאמין לי בולגרי כמוך לא צריך שוויצרית או יוונית 5%.

נערך לאחרונה ב:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
באמת לא צריך להתרגש יותר מדי בסך הכל פורום .
שניצל תמשיך לכתוב

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הכל נחמד ויפה אבל מה זה 34 של ברהמס??

תתפנק.

[video=youtube;5xo0vqIFsec]https://www.youtube.com/watch?v=5xo0vqIFsec[/video]

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

נכון. טידל, קראן, tw acustics, קונדו, סטילט, פיניט אלמנט ושלטר זה לא היי אנד. סתם מערכת לסטינד של יום שבת בחצי מליון שקל כמעט. הרי רק סטונדטים מסוגלים להשקיע סכום כזה זעיר על אודיו.

לא מצער אותי שאתה כותב כאן. להיפך, אני באמת אוהב אותך ונהנה לקרוא 90 אחוז ממה שאתה כותב. הבעיה שלי היא עם ה-10 אחוז האלה, שמורידים את הכייף מלהגיב.

גם אני מושך להיי אנד. אבל מתי שזה מתאים. אני נניח לא הייתי אומר למישהו שקנה מערכת ב-5000 ש"ח שלא הייתי שם אותה אצלי בשירותים. אז למה להגיד דבר כזה?
לא הייתי כותב לאדם שלא מסכים איתי "כלומניק"
לא הייתי כותב לאדם אחר שיש לו "אוזני בטון"
גם הייתי נמנע מלכתוב על מישהו שהוא "סוחב מזחלות של יבואנים"

אלדר. בוא אני אשקף לך את הצורה בה אתה כותב.

תראה, זה שאתה איש טוב כולם יודעים. אבל החיצים האלה, מלאים בארס עקרבים שאתה שולח לאנשים, זה לא מוי כייף. אז יש כמה כאן שסוחבים לך את המזחלת ומשתחווים אפיים לכל אות שאתה משחרר לרשת, יש כמה שחושבים שאם יעשו לך נעים בגב אז תהיה חבר יותר טוב שלהם, יש כמה שפשוט נהנים לשחק לך במחשב והם יגנו עלייך גם אם תתקע למישהו מזלג בעין בטענה שאם הם היו חכמים הם היו אמורים להסית את הראש הצידה. והנה, מה יצא. אני מנהל נגדך מסע צלב (למרות שאני יהודי)ֿ ואתה שא תמים ביישן שמעולם לא העלבת אדם בפורום. אבל וואלה אלדר, זה לא נכון. אתה לפעמים מתנהג כמו דרקון. אתה מטיס אש לפנים של מתן, מיקי, רוזי, נמר, אייל, אלדד כאילו הם האוייב הכי מר שלך. למה?
אני בכלל לא מתלהב מהסגנון הזה של אדם שמדבר על עצמו בגוף שלישי. זה מזכיר לי את רוני וגילי מיילי. השניצל הולך, השניצל בה, השניצל לא יטריד או כן יטריד. האם אתה יושב באיזה כיסא גבוה ומישהו כותב עבורך את הדברים?

ועכשיו אני אחזור לעצמי.
תראה כמה רעל זרקתי עלייך בשניה. וזה מה שאתה עושה כשאתה מחליט להשאיר את הטקט במחסן. אתה פשוט תוקף, מתנשא ומכפיש. כאילו נקרע הכבל של ההנד ברקס בירידה ונתקעה לך פחית בירה מתחת לברקס. אחרי יומיים אתה האדם הכי נעים, הכי מבין, הכי מפרגן והכי עממי בארץ. אחד כזה שמערכות יקרות והיי אנד לא מטרידות אותו. העיקר שהאיש נהנה. אחרי הכל הוא עובד קשה בשביל להשיג את המינימום שיש לו. אממה, לא רחוק היום בו תכנס באם אימו על זה שהמערכת שלו שווה לתחת וכל ההשקעות שלו הן בערך המנורת דרייבר שיש לך במגבר. אז מה אתה מצפה אחי? שאני אזרום איתך? שאני אפרגן לך תמיד? שאני אפול שדוד על כל ארס שתזריק לגרון של אחד מהגולשים כי באותו יום קמת על הצד הלא נכון?

אני מאוד רוצה שתכתוב כאן. אני חושב שהידע שלך והרגעים בהם אתה נחמד ונינוח הם זהב ויהלומים לפורום הזה. אבל ה-10 אחוז האלה אלדר. 10 אחוז סך הכל, אולי אפילו פחות, אולי אפילו אחוז אחד. אבל האחוז הזה, שאתה מחליט להיות %$#@#$ (זה לא צינזור, זה בכוונה) דופקים את כל הכייף שבלדבר איתך כשאתה נינוח.

סלח לי אחי. אבל הדברים נכתבים מדם ליבי.

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
אלדר,
אפשר להודות בטעות ונגמר הסיפור אם מותחים עליך ביקורת צודקת אתה לא צריך להיעלב מזה ולהגיד שלא תכתוב יותר כאילו לך עושים עוול או יצאו לציד מכשפות כנגדך.
אתה פרומיננטי בפורום מאידך אתה לא יכול לעשות בו כבשלך, לא היית רוצה שינהגו בך כמו שנהגת במקרה הנדון, אתה יכול לגמול אינספור טובות ובסוף יזכירו לך את הנפילה.
חליק יה שניצל תעבור על הפוסט של נמר מעליי ותגיד מה בו לא צודק.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
שניצל התנצל בפוסט מספר 24 בשרשור הזה:
"מצטער שמתנוש נפגע ,באמת אכלה גבר המתנוש הזה ".

מצב ביש - מצד אחד שניצל תורם רבות, הן בפורום והן מחוץ לפורום והרצון שלו לקדם ולעזור לחברים וגם לזרים ראוי להערכה אך מצד שני, מידי פעם קופץ הפיוז וזה גם חבל וגם בעייתי....

הלוואי שהייתה לי הצעה טובה לפתרון.
ארז

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
שניצל התנצל בפוסט מספר 24 בשרשור הזה:
"מצטער שמתנוש נפגע ,באמת אכלה גבר המתנוש הזה ".

מצב ביש - מצד אחד שניצל תורם רבות, הן בפורום והן מחוץ לפורום והרצון שלו לקדם ולעזור לחברים וגם לזרים ראוי להערכה אך מצד שני, מידי פעם קופץ הפיוז וזה גם חבל וגם בעייתי....

הלוואי שהייתה לי הצעה טובה לפתרון.
ארז

יש לזה פתרון. פתרון שאני נקטתי בתחילת דרכי פה , וגם היום.
פעם גם אני הייתי עצבני והייתי יורה בלי למצמץ.

הפתרון הוא לקרוא את התגובה פעמיים לפני שלוחצים שלח.
ואז המוח כבר פותר את זה לבד.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אני יש לי רק שאלה:

עד כמה באמת מתנוש בכלל כל כך נעלב עד מעמקי נשמתו מהפוסט האומלל ההוא של השניצל?
אולי אנחנו מסביב נעלבים עבורו הרבה יותר ממנו?

מתנוש ואני לא תמיד החברים הכי טובים כאן, אבל הערכתי היא שהבנאדם די מבין עניין, וברוב הדברים די בוגר, ויודע לא רע בכלל איפה הוא נמצא, ומתי מה שנאמר לו/עליו הוא לעניין ומתי לא.

השניצל התחרע גם עלי לא פעם, כולל בצורה חריפה ומגעילה יותר מהצורה המעודנת והעקיפה-יחסית שהייתה כאן, אבל ממש לא נעלבתי -- להיפך -- ביקשתי שהדברים יושארו, לדיראון עולם. הרי מרמה מסויימת ומעלה, הדברים מעידים יותר על אומריהם מאשר על מושאם, ודומני שכך המצב גם כאן.

סך הכל, רוב הסערות כאן הן סערות בכוס מיים -- מה כבר קרה ששווה את כל המהומה ותשומת הלב הזו?
שניצל טען שמתנוש לא באמת הגיע לגביע הקדוש של שניצל, ושהציוד של מתנוש מתאים למתחילים?
אמר אמר -- ביג דיל! כאילו האמת הקדושה נזלה פה מהמקלדת של שניצל ושרפה את מתנוש... פחחחח.

בשביל מה לחפור בחRא הזה?
רק החפירות ותגובות-הייתר נותנות לזה משמעות וחשיבות ה-ר-ב-ה מעבר למה שייש או הייו לו אי פעם.

עזבו שטויות, ותנו למתנוש קרדיט שהוא יכול לשים את הדברים בפרופורצייה הראוייה להם.

עמיר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה לא קשור למתנוש. זה עניין של יחסים בין בני אדם. ולא כך הם.

למתן יש עור עבה. אבל הוא צפה את התגובה של אלדר מראש. הוא גם הגיב על כך בפניה ישירה אלי באותו שירשור.
אני לא מדבר על מתן. אני מדבר על בעיה שהיא לא קשורה לאף אחד מלבד הכותב עצמו. אם היה יודע להתאפק, לכבד את מי שעומד מולו תמיד (ולא רק מתי שנעים לו בלב), אז כלום מזה לא היה מתרחש.

ולא עמיר. זה לא להתעסק בחRא. זה לשים את הקלפים על השולחן. במיוחד אחרי שאלדר כותב לי כך:

"בקשר להתמכרות ,יש יותר מורעלים ממך ,רק שכבר הפסיקו לכתוב."

ברור שהפסיקו. חלק מהמורעלים והאיכותיים שבאיכותיים בתחום (רוזי, אלדד, מיקי ועוד) באו במגע עם המקלדת הארסית שלו. שאל אותם, הם יספרו לך. לחלופין אתה יכול לקרוא כאן בפורום. הבחירה בידך.

אני לא מקבל בשום פנים ואופן פגיעה בגולש. אפילו אם הפוגע הוא הדמות הכי נחשבת שיש בתחום.

אני מאוד ישמח אם אלדר יכתוב כאן. אבל ממש לא בכל מחיר. ממש לא.
אלדר הוא חבר, אבל בפורום הוא לא מכיר את המושג הזה בכלל. בפורום הוא עלול להיות בדיוק הפוך מזה. גם אני הרגשתי את זה על בשרי לא פעם ולא פעמיים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
זה לא קשור למתנוש. זה עניין של יחסים בין בני אדם. ולא כך הם.

למתן יש עור עבה. אבל הוא צפה את התגובה של אלדר מראש. הוא גם הגיב על כך בפניה ישירה אלי באותו שירשור.
אני לא מדבר על מתן. אני מדבר על בעיה שהיא לא קשורה לאף אחד מלבד הכותב עצמו. אם היה יודע להתאפק, לכבד את מי שעומד מולו תמיד (ולא רק מתי שנעים לו בלב), אז כלום מזה לא היה מתרחש.

ולא עמיר. זה לא להתעסק בחRא. זה לשים את הקלפים על השולחן. במיוחד אחרי שאלדר כותב לי כך:

"בקשר להתמכרות ,יש יותר מורעלים ממך ,רק שכבר הפסיקו לכתוב."

ברור שהפסיקו. חלק מהמורעלים והאיכותיים שבאיכותיים בתחום (רוזי, אלדד, מיקי ועוד) באו במגע עם המקלדת הארסית שלו. שאל אותם, הם יספרו לך. לחלופין אתה יכול לקרוא כאן בפורום. הבחירה בידך.

אני לא מקבל בשום פנים ואופן פגיעה בגולש. אפילו אם הפוגע הוא הדמות הכי נחשבת שיש בתחום.

אני מאוד ישמח אם אלדר יכתוב כאן. אבל ממש לא בכל מחיר. ממש לא.
אלדר הוא חבר, אבל בפורום הוא לא מכיר את המושג הזה בכלל. בפורום הוא עלול להיות בדיוק הפוך מזה. גם אני הרגשתי את זה על בשרי לא פעם ולא פעמיים.
מצד אחד, אני מבין ומקבל את מה שאתה אומר.

מצד שני, ללא שום סתירה או ניגוד, אלא מתוך מטרה משותפת -- הקטנת הפגיעה כאשר מישהו כבר כתב משהו בלתי-הולם -- אני מציע שכדאי גם להכניס את הדברים לפרופורצייה, ולא להיפגע עד עפר כשמישהו מתנשא או זורק איזושהי שטות לא לעניין. על תקן "אמר אמר -- ביג דיל! -- לא כזה סיפור -- לא שווה התייחסות",

זאת במיוחד בענייני התנשאות: כדאי אולי לזכור ש(כמעט?)תמיד, מישהו מתנשא דווקא כאשר הוא מרגיש נחות, וזו הדרך שלו להעלות את עצמו מעל לאחרים.

אז אולי בנוסף לחינוך הפוגעים, כדאי גם ללמוד לא להיפגע, ולא לחוות התנהגויות כאלה כאילו מי-יודע-מה-קרה והעולם חרב. להיפך!! כולה עוד מישהו נפל לתוך החולשות שלו עצמו, מה הביג-דיל? עוד סערה בכוס מיים?

עמיר

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הלו, זה אודיו זה???

אריה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
צודק.

קדימה, נחזור לאודיו.

הצליל משתבח עם ההרצה. פתאום הוא נעשה צלול יותר ויותר. לא חשבתי שזה יהיה כך.
המערכת נרגעה לחלוטין ולא חסר אפילו פרט אחד. וזה מבחינתי הדבר החשוב ביותר - מידע מוסיקלי.

לגבי האיזון הטונאלי.
עשיר, מאוזן מאוד. הצליל מאוד לטעמי והביצועים נישארו מצויינים.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
ואללה, הרבה זמן לא שמעתי ממבקר אודיו את הביטוי "
המערכת נרגעה לחלוטין ולא חסר אפילו פרט אחד".
זה חזק.

אנו לא מכירים ובכל זאת עושה לי חשק להקשיב לצליל בו "לא חסר אפילו פרט אחד".
נראה לי מסקרן ביותר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור