מוסיקה והיי אנד. איזה מזל שיש לי אותם!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כל פעם שמגיע אלי רכיב חדש למערכת אני באטרף של האזנות. לא יכול לישון, וכשאני מצליח אני מחכה לרגע שאתעורר ואדליק את המערכת. סוג של אובססיה למערכת שלי. משהו שכמעט לא ניתן להסביר במילים.

אתמול החלטתי להתבודד. רק אני והמערכת שלי. שלחתי את אישתי והילדה לארוחת הערב המסורתית עם ביתנו המקסימה. ואני נותרתי לכמה שעות עם המערכת. עשינו לנו ערב רומנטי. רק אני והיא והתקליטים.
זה סידר לי יופי של בילוי במיוחד לאור העובדה שקיבלתי ביום חמישי את כבלי הרמקולים החדשים שלי (ארחיב על העניין בפוסט נפרד). התחלתי את ההאזנה בשעה 18:00 עד שעה 22:00. הכבלים החדשים הביאו את המערכת שלי לאיזון כזה שלא ניתן להתעייף ממנה בשום שלב, באף עוצמה והכי חשוב, אינני מפספס אפילו פרט אחד. אולי אפילו מקבל יותר. אבל זה לא העניין, זה רק מקדם ההנאה מהמערכת. אני מדבר על ההתמכרות לה. ההתמכרות הזו שגורמת לך לא לקום מהכורסא ולא לעמוד בהבטחה לעצמך שזה התקליט האחרון וזהו, הולך לישון.

השעה 4:00 לפנות בוקר. התינוקת מסמנת בקולה שיש לי משהו כמו 10 שניות לשחרר לה ארוחה אחרת הווליום עולה. כשזה מתרחש, לא ניתן להישאר אדישים. אפילו הטידל הבהמות שלי נשמעים כמו זוג אוזניות לעומתה. אחרי שאכלה וחזרה לישון הנחתי עוד תקליט על הפטיפון. מה הבעיה לשמוע תקליט אחד, איזה פסנתר טוב, ולחזור לישון. איזה לישון ואיזה בתיך. אני כאן, בשעה 6:30 בבוקר, ואני לא רואה את עצמי חוזר לישון.

כמה שזה נשמע טוב, כמה שזה ממכר, כמה שזה אדיר.

קדימה. הולך לשמוע את ה-34 של ברהאמס.
בוקר טוב לכולם ושבת שלום.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
נשמע שאתה נהנה.

אריה

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,490
נקודות
113
יפה! איזה כבל? בקשר להתמכרות ,יש יותר מורעלים ממך ,רק שכבר הפסיקו לכתוב.
יש לי בבית כבלים שירסקו אותך ,רק תזמין ,ואז תראה !

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
אתה מגרה אותי עם הסיפורי לילה שלך. הבלונדה מהחלום הולכת לנוח ליד התיאורים האודיפילים שלך:כל-הכבוד:

gtr

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
״איך שגלגל מסתובב לו״....
מי האמין שאתה תרשום לנו פוסטים בשש וחצי בבוקר יום שבת.
ברכותיי - רשמית עברת מקלאס A לקלאס AB.

תהנה לך,איתן

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יפה! איזה כבל? בקשר להתמכרות ,יש יותר מורעלים ממך ,רק שכבר הפסיקו לכתוב.
יש לי בבית כבלים שירסקו אותך ,רק תזמין ,ואז תראה !

כבל של סיגמה אקוסטיק (אושיק). ביקשתי ממנו שיבנה לי כבל נטול פשרות. המוליכים הכי טובים, הבידוד הכי טוב והגימור הכי איכותי שהוא מסוגל להציע. את המתכות הביא מיפן (ברמת נקיון n7 עם תעודות). הכבל עשוי מנחושת, אלומניום וכסף. בהמה עבה ביותר. אך גמישה יחסית.

לגבי ה"מורעלים ממניֿ". לא חשבתי אחרת.
לגבי ה"לא כותבים פה". אם הם אדיבים, נעימים לשיחה, לא מתנשאים על אחרים אז חבל. אם הם הפוך מזה, שימשיכו לא לכתוב כאן.

איזה כבלים יש לך?
אתה לא צריך הזמנה בשביל לבוא.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
לגבי ה"לא כותבים פה". אם הם אדיבים, נעימים לשיחה, לא מתנשאים על אחרים אז חבל. אם הם הפוך מזה, שימשיכו לא לכתוב כאן.

אז אתה טוען שעדיף ששניצל לא יכתוב כאן?
אתה צודק.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא רונן.

אני טוען שאני רוצה שכל מי שמתכוון לכתוב באדיבות, בנועם, ללא התנשאות וללא חיצים רעילים הוא אורח סופר רצוי.

מה שנקרא: "פשוטו כמשמעו".

ARIMAR

עוסק בתחום
מעורבות
121
נקודות
43
1) נמר- אחרי שהייתי אצלך אני מבין למה אתה לא מצליח להתנתק. נשמע מדהים.
2) רונן - שניצל אדם מקסים עם הרבה ידע ורצון לעזור, ולדעתי הוא חסר כאן. יחד עם זאת , מסכים שהוא צריך לרסן את הסגנון שלו, למרות שהוא כותב כך מהתלהבות ( לדעתי ) ולא מרצון לפגוע.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
העיקר שיכתבו כמה שיותר אנשים..

נמר,
6 בבוקר בשבת זו אחלה זמן להאזנה - שקט דממה בחוץ.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
נשמע יפני - OSHICABLE . :)

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
סחתיין עליך, נמר.
רק תזכור לא להזניח את האישה יותר מידי. המערכת אצלך היא כמו מאהבת....
אתמול ארחנו לארוחת ערב, והמערכת ניגנה ברקע עד 3 לפנות בוקר בערך.
לקראת פיזור הגיס שלי "הודיע" שהגיע הזמן שגם הוא יקנה משהו, ואמר שאתכונן, תוך שהוא מסתכל על גיסתי, אשתו. אמרתי לו , אין בעיה, תגדיר תקציב ונראה איך אפשר לעזור. אז הבחור אומר, עזוב אותך, אני רוצה בדיוק כמו המערכת שלך. כמה היא עולה? ניסיתי להתחמק, להסביר שזה משתנה מבית לבית, מטעם לטעם, אבל הוא בשלו, ואשתו כמובן מקשיבה בדריכות.
את הסיום אני משאיר לדמיון של כל מי שקורא את זה - מה קרה לצבעי הפנים של גיסתי אחרי שאמרתי לו "בגדול" כמה עולה כל פריט של הסט בחנות.
עכשיו שומעים כאן את אהוד בנאי האחרון. עוד מעט הולכים לים. :מרענן:
שבת שלום.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
מטמורפוזיס

אתמול החלטתי להתבודד. רק אני והמערכת שלי. שלחתי את אישתי והילדה לארוחת הערב המסורתית עם ביתנו המקסימה. ואני נותרתי לכמה שעות עם המערכת. עשינו לנו ערב רומנטי. רק אני והיא והתקליטים.
. אני מדבר על ההתמכרות לה. ההתמכרות הזו שגורמת לך לא לקום מהכורסא ולא לעמוד בהבטחה לעצמך שזה התקליט האחרון וזהו, הולך לישון. .

כמה שזה נשמע טוב, כמה שזה ממכר, כמה שזה אדיר.

קדימה. הולך לשמוע את ה-34 של ברהאמס.
בוקר טוב לכולם ושבת שלום.
מר לוי ,יקירי,אם זה נכון,אז זהו זה,נגעת במטרה.אני חולק את אותה תחושה כבר למעלה מעשרים שנה. תמשיך להינות:כל-הכבוד:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
העיקר שיכתבו כמה שיותר אנשים..

נמר,
6 בבוקר בשבת זו אחלה זמן להאזנה - שקט דממה בחוץ.

מה שאני רוצה זה שכמה שיותר אנשים יהנו לכתוב. ולא העיקר שיכתבו כמה שיותר. יש הבדל מיכאל, הבדל אדיר.
אגב, אם הייתי רוצה שכתה שיותר אנשים יכתבו אז כנראה הייתי משאיר את כל מי שלא איתנו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סחתיין עליך, נמר.
רק תזכור לא להזניח את האישה יותר מידי. המערכת אצלך היא כמו מאהבת....
אתמול ארחנו לארוחת ערב, והמערכת ניגנה ברקע עד 3 לפנות בוקר בערך.
לקראת פיזור הגיס שלי "הודיע" שהגיע הזמן שגם הוא יקנה משהו, ואמר שאתכונן, תוך שהוא מסתכל על גיסתי, אשתו. אמרתי לו , אין בעיה, תגדיר תקציב ונראה איך אפשר לעזור. אז הבחור אומר, עזוב אותך, אני רוצה בדיוק כמו המערכת שלך. כמה היא עולה? ניסיתי להתחמק, להסביר שזה משתנה מבית לבית, מטעם לטעם, אבל הוא בשלו, ואשתו כמובן מקשיבה בדריכות.
את הסיום אני משאיר לדמיון של כל מי שקורא את זה - מה קרה לצבעי הפנים של גיסתי אחרי שאמרתי לו "בגדול" כמה עולה כל פריט של הסט בחנות.
עכשיו שומעים כאן את אהוד בנאי האחרון. עוד מעט הולכים לים. :מרענן:
שבת שלום.

וזה עוד שהסרת כמה עשרות אלפים ממחיר המערכת.

אצלי זה היה אחרת.
בא אלי מתקין של תמי 4. ראה את המערכת וביקש לשמוע. השמעתי לו, האיש התלהב בטירוף. הוא אומר לי "אל תגיד לי כמה זה עולה, אני אגיד לך במדויק, אני תותח בדברים האלה"

בינתיים סיפר לי שחבר טוב שלו קנה מוניטור אודיו, עם אותן ממברנות כמו שיש לי (צבע לבן). אבל אצלו זה עלה ימבה כסף. נראה לו אולי פי 2 ממה ששלי שווה. משהו כמו 20,000 שקל. הוא הוסיף ואמר "רק הרמקולים שלו זה איזה 1500 דולר!!! אתה חייב לפגוש אותו, אתה ממש תהנה אצלו".

בקיצור. אמרתי לו שהמערכת שלי קצת יותר יקרה. אבל לא משנה.

הוא אמר שניה אחת. אני מתקשר אליו. "יאקי אחי, תגיד לי, אתה מכיר אחד בשם נמר?"

לפי התגובה של "יעקוב" הבנתי שהוא מסביר לו שאצלי זה קצת יותר "עצבני" ממה שיש לו. הבחור החוויר. חשב שכל המערכת עולה משהו כמו 15 אלף ש"ח.

זה מראה כמה אנשים לא מבינים כמה הדברים האלה עולים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מר לוי ,יקירי,אם זה נכון,אז זהו זה,נגעת במטרה.אני חולק את אותה תחושה כבר למעלה מעשרים שנה. תמשיך להינות:כל-הכבוד:

תודה יקירי.
אני בשנתי הראשונה ככה. אבל תמיד תמיד נהנתי לשמוע ותמיד שמעתי.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני מקסימום נותן לך גלידה ב2.90 על המערכת.
זוועה.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
מה שאני רוצה זה שכמה שיותר אנשים יהנו לכתוב. ולא העיקר שיכתבו כמה שיותר. יש הבדל מיכאל, הבדל אדיר.
אגב, אם הייתי רוצה שכתה שיותר אנשים יכתבו אז כנראה הייתי משאיר את כל מי שלא איתנו.

תשאל את מתנוש כמה הוא נהנה לכתוב אחרי התגובה שכתב לו שניצל.
פורום צריך להרגיש בטוח. תפקיד המנהלים שלו הוא לתת את תחושת הביטחון הזו לחברים.
כשאתם מחרישים או לא נוקטים בצעדים המתאימים לאחר הודעה כה בוטה איזה מסר בדיוק אתה חושב שזה מעביר?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור