מוכנים? סקירה ראשונה בישראל לחברת האולטרה היי-אנד ABSOLARE

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

omi

חבר משקיען
מעורבות
409
נקודות
63
סקירה משובחת ומרתקת.

אפשר לחסוך חצי מהסכום ולעשות שבוע שבוע...

למה

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
סקירה מעולה,אך יש לי הרגשה שבשביל לממש את מלוא הפוטנציאל, צריך מקור ורמקולים מליגה שלהם. מי שיקנה הגברה ב 400000 ש"ח קרוב לוודאי יחבר אותה למשהו בסיגנון Acapella ולא לDIY בלי לפגוע ברמקולים של סרגיי ואני בטוח שהם טובים,אבל כאן מדובר באולטרה היי-אנד והדרישות ליתר חלקיי המערכת בהתאם.;)

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
תודה רבה
סקירה מעולה...(ורד)
ולגיא, המון המון בהצלחה (ורד)(ורד)

נוריאל

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
יש לי ארבע בעיות מרכזיות עם הסקירה הזאת:
1. הסוקר בדק את ההגברה ברמקולים היחידאים שלו, שחוץ ממנו ומהחברים שלו, לאף אחד אחר אין מושג במה מדובר.
2. הגברה כזאת ראויה לחלל האזנה מתאים יותר ממה שמתאר הסוקר.
3. הואיל והגברה בסדר הגודל הזה לא נמצאת בבוידם של כל אחד כדי להשוות, מן הראוי לפחות שהסוקר יהיה מעורה היטב בהגברות אחרות בסדר הגודל הזה, גם אם הן לא זמינות לו מיידית.
4. מן הראוי שגם הציוד האחר - מקור, רמקולים (שאין לי מושג מה הם), כבילה ועוד - יהיה ברמה הולמת.

יש לי עוד בעיה או שתיים, אבל הן יותר עניין של טעם אישי בהתנסחות ובמוזיקה, אז לא אתעכב עליהן.

בכל מקרה, תודה על הניסיון.

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
1. הסוקר בדק את ההגברה ברמקולים היחידאים שלו, שחוץ ממנו ומהחברים שלו, לאף אחד אחר אין מושג במה מדובר.
3. הואיל והגברה בסדר הגודל הזה לא נמצאת בבוידם של כל אחד כדי להשוות, מן הראוי לפחות שהסוקר יהיה מעורה היטב בהגברות אחרות בסדר הגודל הזה, גם אם הן לא זמינות לו מיידית.
4. מן הראוי שגם הציוד האחר - מקור, רמקולים (שאין לי מושג מה הם), כבילה ועוד - יהיה ברמה הולמת.

יש לי עוד בעיה או שתיים, אבל הן יותר עניין של טעם אישי בהתנסחות ובמוזיקה, אז לא אתעכב עליהן.

ראשית תודה על הקריאה וההתעמקות בכתבה.
הרשה לי להתייחס בעניניות לנקודות שהעלית.
1. ודאי שהיה נהדר לבדוק את הציוד עם סט-אפ שהוא ברמת העלות של ההגברה הזו, זה אומר סט-טפ של פחות או יותר 2 מליון שח. לא מכיר אף כתב בעולם שמחזיק סט-אפ כזה לצורך סקירות, גם באתרים שבהם יש מאות אלפי קוראים לסקירה. אז בסקירות בעברית, לצפות לזה זה בעיני לא ריאלי. ברור שמישהו שממילא יש לו סט-אפ כזה, יכול לבחור לכתוב כתבה פה ושם, אבל זה לא פתרון שיכול להחזיק אתר שרוצה לקיים סקירות באופן קבוע, לציוד שדורש רמקולים מסוגים שונים.
2. הנחת שאני לא מעורה בהגברות בסדר גודל הזה, על סמך מה ? ובכן, אני מעורה מאוד.. גם בהאזנה להגברות יקרות בהרבה וציוד אודיו בכלל, עד לרמות הכי גבוהות שקיימות, אחרת לא הייתי כותב כאן.
בנוסף, ציינתי בפתיחת הכתבה, שאפילו את ההגברה הזו, כבר שמעתי במינכן עם זוג רמקולים נוסף וזה עורר אצלי ציפיות גבוהות לקראת הסקירה.
3. הרבה אודיופילים כבדים שומעים גם בחללי האזנה קטנים בהרבה מאלו שלי ועם ציוד כבד מאוד וגם בחללים פחות מטופלים מבחינה אקוסטית וחשמלית. החלל הזה בינוני בגודלו, טופל בתשומת לב והוא מתאים לגמרי להגברת מנורות 50 וואט, זו לא הגברה שמיועדת לאיצטדיוני כדורגל, אם כי, עם רמקולים מתאימים, ההגברה הזו בהחלט יכולה למלא סלון גדול ומרווח.
4. בהחלט הקפדתי לציין שהסקירה היא על הרמקולים שלי והתייחסתי לתכונות שלהם, לדרייברים שלהם.
היה מעולה אם הייתי יכול לשמוע את ההגברה עם 3-4 זוגות רמקולים שונים בסדר גודל מתאים, אבל לזה שוב, יהיה ריאלי לצפות כאשר יש כמה מאות אלפי קוראים ומעלה לכל סקירה...
5. לגבי ההיכרות של הקוראים עם הרמקולים שלי ובכן, אני מניח שללא מעט קוראים, מאלו שמתעניינים בדקויות של הגברות מנורות בסדר גודל הזה, יש מושג לא רע על אופי הצליל של הרמקול הזה רק ממבט על היחידות שלו, דרייברים שופריים כאלו של jbl נתונים בתוך שופרי עץ במבנה הזה, אלמנט 15 אינץ' של jbl בתיבה נפרדת בגודל הזה, סופר טוויטר של אלטק, קרוס מינימלי וכולי, בשביל זה ציינתי ופירטתי את כל זה בכתבה.
6. בכל מקרה, בעיני מה שהכי חשוב להבין, זה לא איזה שידוך בדיוק נוצר באופן ספציפי עם זוג הרמקולים של הכותב, אלא, צריך לתת אמון בכתב, שהוא יכול לאפיין את התכונות והצליל של רכיב חדש שנכנס אליו לסט-אפ, על סמך ההבדלים בינו לבין רכיבים אחרים שהוא שמע על אותו סט-אפ.
כמובן שאם הסקירה היתה במקרה לרמקול ומקור שהקורא מכיר לפני ולפנים, אז הוא יוכל באמת לקבל מושג מדוייק יותר על המכשיר הנבחן. לגבי כל הקוראים האחרים שאולי במקרה האזינו לרמקול של הסוקר פעם-פעמיים באיזו תערוכה, מחובר לסט-אפ כלשהו. בעיני זה לא משמעותי בכלל. אבל זו רק דעתי.
כקורא אני עוקב בתשומת לב אחרי הקטעים הנבחנים ואם מכשיר מסויים מעניין אותי במיוחד, אני מאזין לקטע מהסקירה במקביל לקריאה וזה מאוד מחדד עבורי את הכתוב.
שוב, תודה על הקריאה והאזנה טובה.

נערך לאחרונה ב:

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
כיף לקרוא

נוריאל

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
אוהד, תודה על התגובה הרצינית.
נדמה לי שבעיקרה היא טוענת ליחסיות, ויש משהו בטענה הזאת.
בכל אופן, לי כקורא יש - ונדמה לי שטוב שכך - ציפייה לחוסר יחסיות.
דרך אגב, בשנות ה-90 היו לי זוג רמקולים די דומים למה שיש לך,
ומאוד נהניתי איתם בהקלטות מונו, מוזיקה קמרית, או עם זמרים אה-לה ארמסטרונג ששרים לתוך המיקרופון.
ושוב, תודה.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83

די מזכיר את מה שרשמתי לך בזמנו לגבי הסקירה שלך על הסטרימר.

האם הפוסל במומו פוסל? מה את הקריטריון האם ציוד ראוי או לא?

מעבר לכך, שמעתי את הציוד אצל היבואן הקודם ופחות התרשמתי. ציוד אחר נשמע אצלו יותר לטעמי, אבל זה כבר עניין אחר.

נערך לאחרונה ב:

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
אז מה זו החברה הזו? איש עסקים שבוחר מתכננים שונים למוצרים שלו על בסיס מה ?
אני חושב שזו לרוב החברות הייאנד-שאין מאחוריהם מתכנן אחד אלא יותר "שם" שאל תוכו יוצקים מוצרים.
רוב החברות נולדו סביב היזם =המתכנן ,אבל אחר בניית השם -אין באמת קשר למתכנן הייזם.
החברה הזו התחילה מהסוף-שם של חברה שלתוכה יצקו מוצרים שונים ממתכננים שונים שלרוב שמם אינו ידוע

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
אז מה זו החברה הזו? איש עסקים שבוחר מתכננים שונים למוצרים שלו על בסיס מה ?
אני חושב שזו לרוב החברות הייאנד-שאין מאחוריהם מתכנן אחד אלא יותר "שם" שאל תוכו יוצקים מוצרים.
רוב החברות נולדו סביב היזם =המתכנן ,אבל אחר בניית השם -אין באמת קשר למתכנן הייזם.
החברה הזו התחילה מהסוף-שם של חברה שלתוכה יצקו מוצרים שונים ממתכננים שונים שלרוב שמם אינו ידוע
תודה על הקריאה והתגובה, אבל הרשה לי להקשות עליך קצת, כי לא הצלחתי להבין איפה הבעיה במה שרשמת..
אדם בעל חזון (פנטזיה) סוני, עיצובי ועסקי, מחליט לממש אותו ומאתר אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה שיתכננו מכשירים שיישמעו ויראו בהתאם לחזון שלו, באמצעות ייצור של חלקים מסויימים ושימוש ברכיבים נוספים ומעולים בכדי להוציא את החזון שלו לפועל ?
אגב יש הרבה שמות מוכרים ברכיבים שנעשה בהם שימוש באבסולר Mundorf, Stabilian, Echole, Duelund ועוד חברות מעולות.
הרכיבים מאותן חברות שנעשה בהם שימוש, הם ברמה גבוהה ביותר, למשל קבלי שמן כסף-זהב של מנדורף וכולי
יש הרבה מידע באתר של החברה, למי שרוצה להתעמק ולדקדק בפרטים הטכניים.
ומעניין למה אתה חושב שאין קשר לאותו מתכנן? Kerem המתכנן, מעורב ביותר בכל האספקטים הנוגעים לחברה שלו.
במה זה בדיוק שונה מהרבה חברות מצויינות אחרות ?
מה שחשוב (בהנחה שאתה לקוח פוטנציאלי בעל הממון הדרוש) זה איך נשמע המכשיר איך הוא נראה, האמינות שלו\השירות שנותן היבואן ?
לגבי היבואן זו הזדמנות להוסיף שאני סמוך ובטוח שהשירות שיינתן יהיה מעולה.
תודה על התתייחסות והתגובה

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
אומנם לא לטעמי בכלל העיצוב של המגברים וגם לא לכיסי... אבל מעניין מאוד מה שנכתב כאן על העיצוב ועל היחס בין העיצוב לצליל.
הצלחתי ממש לדמיין את הצליל של המגברים בעזרת התיאורים המפורטים ובכלל כתוב מעניין מאוד וברמה גבוהה.
ובכלל סחתיין על כמות הכתבות, אומנם רק אודיו מעניין אותי מכל זה, אבל אני מתפעל מהיכולת להרים ולממן כמות כזו של כתבים, באתר אינטרנט בעברית על נושאים כאלו.

idosaban

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
תודה על הסקירה המעניינת ועל היכרות עם קטעי המוסיקה שחלקם חדשים עבורי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סקירת על ראשונה של המקצוען אוהד. כל הכבוד, קראתי פעמיים - נהנתי מכל מילה!

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
גם אני מאוד מאוד נהניתי מהסקירה של אוהד.
ניכר, התשוקה שלך למוסיקה (וממש לא רלוונטי איזה מערכת יש לו).
בטוח שבסקירות הבאות שלו, ישתמש ברפרנס (כייחוס/ השוואה), מול זוג ההגברה של אבסולר.
מחכה כבר לסקירה הבאה.
וואלה הבאת שיחוק רציני עם Jerusalem tomorrow אני הכרתי רק את הביצוע של Emmylou Harris לשיר הנפלא הזה.
כנל האלבום הנפלא Sohn
יאללה; סגר נעים(ורד)
ניר

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,470
נקודות
113
כתבתי בפוסט נפרד על ההתרשמות שלי מ absolare
אמנם שמעתי והתרשמתי מהמשולב שלהם,
אמנם בסאטאפ אחר לחלוטין.

ויכול רק לבסס התרשמותי מהשילוב ששמעתי.
התוצאה מעולה ללא ספק!
Absolare מסתמן כאחת החברות היותר מעניינות בנוף הציוד ה-אולטרה הייאנד שיש בארצנו.

יופי של כתבה.
נהניתי מאוד לקרא.

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
סקירת על ראשונה של המקצוען אוהד. כל הכבוד, קראתי פעמיים - נהנתי מכל מילה!
וואו נמר תודה רבה על הפרגון הפומבי, כיף לקרוא את זה כאן.
וגם על שדרוג הסטטוס..שמח מאוד להיות חלק מהצוות.

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
תודה על הסקירה המעניינת ועל היכרות עם קטעי המוסיקה שחלקם חדשים עבורי.

גם אני מאוד מאוד נהניתי מהסקירה של אוהד.
ניכר, התשוקה שלך למוסיקה (וממש לא רלוונטי איזה מערכת יש לו).
בטוח שבסקירות הבאות שלו, ישתמש ברפרנס (כייחוס/ השוואה), מול זוג ההגברה של אבסולר.
מחכה כבר לסקירה הבאה.
וואלה הבאת שיחוק רציני עם Jerusalem tomorrow אני הכרתי רק את הביצוע של Emmylou Harris לשיר הנפלא הזה.
כנל האלבום הנפלא Sohn
יאללה; סגר נעים(ורד)
ניר

כתבתי בפוסט נפרד על ההתרשמות שלי מ absolare
אמנם שמעתי והתרשמתי מהמשולב שלהם,
אמנם בסאטאפ אחר לחלוטין.

ויכול רק לבסס התרשמותי מהשילוב ששמעתי.
התוצאה מעולה ללא ספק!
Absolare מסתמן כאחת החברות היותר מעניינות בנוף הציוד ה-אולטרה הייאנד שיש בארצנו.

יופי של כתבה.
נהניתי מאוד לקרא.

תודה רבה רבה עידו, איתי וניר.
כיף שקראתם והתעניינתם ועוד יותר כיף שנהניתם והגבתם.
מעריך את הפידבק

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
וואו נמר תודה רבה על הפרגון הפומבי, כיף לקרוא את זה כאן.
וגם על שדרוג הסטטוס..שמח מאוד להיות חלק מהצוות.

העונג כולו שלי ושל הקוראים שלנו. בוא נגיד שאחוזי הצפיות בכתבה שלך מרשימים מאוד. ובכלל, הכתבים שלנו עקפו אותי בסיבוב מזמן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור