מה קורה עם תערוכת dtown סוכות????

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
גאי . אתה ניתפס בדבר מסויים . חדר של.. תערוכה ניבנת מ 100 חברות מציגים . ומ30 אלף מבקרים . ב4 ימים .
כי כניסה עולה 30 שקל . זה שיש כבל קומקום ב5 אלף ש"ח . לא אומר שהיו לכולם רווחים . ולא אומר שהבחור מכר כבל כזה .
אתה זורק נתונים ללא היגיון מיסחרי של רווחים

חשבתי לרגע שקניתה 2 כבלים קומקום כאלה לחדר שלך הפרטי . או רק ראיתה את הכבל . מראייה לא יתן כלום למוכר

עזוב לא נכנס איתך לזה...
שורה תחתונה אין תערוכה השנה ולי כמו להרבה אחרים זה מבאס.

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
למה מבאס ??? שלא יהייה לך מקום . איפו לישרוף 4 שעות בסוכות . בסיבובי סרק

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
למה מבאס ??? שלא יהייה לך מקום . איפו לישרוף 4 שעות בסוכות . בסיבובי סרק

וואלה אתה לא מרפה אה...
חג שמח ושנה טובה.

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
שנה טובה לך ולכולם . ומיסובבי הסרק שלך ועוד הרבה חברים שלך . יהיו רווחים לחברות שיש להם כבל קומקום ב5K ש,ח נכון?

שנה טובה ומבורכת לכול חברי הפורום ועם ישראל

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לארגן תערוכה לוקח בידיוק 60 יום . שואלים איזה סוחר רוצה להופיע משלם . מקבל חדר או שני חדרים . ויש לנו תערוכה .
ולראיה היו 2 תערוכות בשנה שעברה .
מה זה תערוכה זה חנות נוספת של המציג . או פתיחת סניף לכמה ימים ץ

רכבים זה דבר יותר מורכב . להביא רכב מחו"ל מיוחד לתערוכה . לא הייתי שם לא יודע בטח היו שם רכבים שעולים מאות אלפי שקלים . שרק מיליונרים קונים . זה לא מערכות סטראו ב5 אלף ש"ח

קרמר. אם אתה מארגן תערוכה ב-60 יום אז אני לוקח אותך שותף. :)
אגב, סתם לידע כללי. רק האישור לביטוחים לוקח מעל חודש לקבל, ולפני שיש לך ביטוחים אתה לא יכול לדבר מילה עם מציג. הרי אנחנו, להבדיל מאחרים, לא יוצאים בהרכזה על תערוכה ומבטלים בשושו כאילו לא היה ולא נברא. אם אנחנו מכריזים זה מתבצע.

היבואנים בארץ, בלי יוצא מהכלל, משתפים פעולה עם כל פעילות יזומה כולל תערוכה. אל תזלזל בהם וביכולות שלהם. לא הכלכליות ולא הלוגיסטיות.

עזוב קרמר. שנה טובה ומבורכת. עשה לי טובה אישית, תפסק לקשקש על דברים שאין לך מושג בהם. אתה סתם יוצא לא טוב. (ורד)

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
שנה טובה . 60 יום הייה סתם מס' . אבל זה בסביבות המספר הזה . לבטח את הארוע . הא זה מיקר את השכירות של השכרת החדר .

לא לקחת בירצינות את מה שאני כותב . כך אני רואה את עניין התערוכה . זה הייה להעביר את החג אחרי 2 ארוחות דשנות שהיו לי .

אבל התערוכה זה הוצאה רצינית למפרסם . ליצירת הכנסה יותר רצינית .
העיקר הרבה מוסיקה מהנה . באיכות צליל טובה . ושנה טובה לכולם בי

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
כי יש גולשים . שלוקחים את זה ברצינות . יהרג ובעל יעבור . אני כתבתי איך זה ניראה מיצד סוחר קטן כמוני . אחרים חושבים אחרת
שיהייה כך . אבל אף גולש לא נימק אחרת . למה אין תערוכות יותר . כי התערוכות מניבות בצי זהב . והסוחרים לא רוצים יותר בצי זהב

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ההחלטה לא לעשות תערוכה השנה היא שלנו. אפילו לא פנינו ליבואנים.
אבל היו מצבים הפוכים. יבואנים פנו אלינו לשריין חדרים ספציפים.:)

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
אבל יש עוד פורום שעשה תערוכה יפה שנה שעברה . במקום מרכזי בת"א . וגם יבש שם התערוכה הייתה בסוכות . הפורום הכחול

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הרי אנחנו, להבדיל מאחרים, לא יוצאים בהרכזה על תערוכה ומבטלים בשושו כאילו לא היה ולא נברא. אם אנחנו מכריזים זה מתבצע.
(ורד)

התגובה הזו, שכתבתי לפני שני פוסטים, היתה מיועדת בדיוק לתגובה הזו שלך. למה? כי החושים שלי כבר ידעו שהתגובה הזו שלך תגיע. :)

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
התגובה הזו, שכתבתי לפני שני פוסטים, היתה מיועדת בדיוק לתגובה הזו שלך. למה? כי החושים שלי כבר ידעו שהתגובה הזו שלך תגיע. :)

זו תגובה שמתאימה לילדים בגן . אבא שלי גיבור רק הוא יודע הכול .
העיקר הרבה מוסיקה מהנה

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
קרמר , התערוכה בסוכות היתה של האתר הזה . אתה עושה סלט מהכל , אם לא היית בשום תערוכה , איך אתה בכלל נותן דעה ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
hbs.

לכל אחד יש תחביב. יש כאלה שאוהבים לקשקש קישקושים.

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
קרמר , התערוכה בסוכות היתה של האתר הזה . אתה עושה סלט מהכל , אם לא היית בשום תערוכה , איך אתה בכלל נותן דעה ?

קודם הייתה תערוכה . ליד הים של הפורום הכחול . ואחרי זה הייתה תערוכה של הפורום הזה .
המוצגים בטח היו סוף הדרך . אבל אים המציגים צחקו בדרך לבנק לא יודע .
הנה קישור לתערוכה של הפורום הכחול שהייה ראשון http://www.hometheater.co.il/modules.php?
name=cGallery&file=thumbnails&album=504
ואחרי זה הייתה תערוכה בסוכות אולי של הפורום החום .
שנה טובה
כיתבו אמת בפורום

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
על איזה אמת או שקר אתה מדבר ? בחיי שאתה הוזה
אם היו שתי תערוכות אז סימן שהיה טוב , לא ? אבל זה היו שתי תערוכות שונות לגמרי , בתערוכה של הפורום הכחול לא היה בכלל אודיו

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
אים לא הייה אדיו . זה רק מראה שהמצב לא טוב . בעיסקי אדיו . בתערוכה מציגים הכול שמניב $$$$$$$
חברה סתם שירשור לא רציני . אני כתבתי מה שאני חושב . אולי לא חושב נכון . אבל עובדה השנה אין כלום .
אולי בשנה הבא בכוחות מחודשים . יהיו תערוכות מעולות .
בחיפה הייתה תערוכה כזו ליפני כ12 שנה . ומאז אין כלום .
חתימה טובה לכול בית ישראל

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
העיקר שתבוא ונראה אותך הפעם , אולי תקנה איזה רמקול במיליון ? (lol)

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
אני רכשתי מהתערוכה שולחן וכבלים ואולי יהיה המשך לפרה היקר ,מה לעשות אני מהפריארים שקונה לפעמים חדש ולא ממתין לקנות רק "מציאות" בעשרית המחיר במקרה הטוב ויוצר מערכת מטלאים ,

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור