מה קורה עם תערוכת dtown סוכות????

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
התערוכה השנה לא היתה אמורה לצאת לפועל (נחים שנה). לכן, לא דיברנו עם יבואנים על תערוכה כלל.
אבל אנחנו מתכננים משהו אחר, מיוחד, ומהנה בהחלט.

נעדכן בקרוב. (-:
בטח עוד משהו "אלהים ישמור".
אולי נעשה על האש וזהו.יאללה נמר בוא נארגן פיקניק.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם זה הייה טוב לסוחרים . הייתה תערוכה כול 6 חודשים . מציג בתערוכה משלם כמה אלפי שקלים או עשרות שקלים . והחזקה של מציגים . להציג מוצר זה לא זול בתערוכה . המארגנים רוצים להרוויח טוב . השכרת החדרים .
הקיצר הכול זה $$$$$$$$$$$$$ . והתוצאה הסופית כניראה לא מישתלמת למציגים . כך אני חושב
שנה טובה

:ישן:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בטח עוד משהו "אלהים ישמור".
אולי נעשה על האש וזהו.יאללה נמר בוא נארגן פיקניק.

אחלה רעיון. צריך לארגן משהו.
על מה חשבת מבחינת מיקום?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אחלה רעיון. צריך לארגן משהו.
על מה חשבת מבחינת מיקום?
חוף תל ברוך בסוף החניון ,מול הים התיכון ,יש שם דשא ענק ופנוי בשעות אחר הצהריים והערב ,נביא כמה שולחנות בשר וכו" ,נקשקש ,נאכל ,יהיה נחמד .

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אם זה הייה טוב לסוחרים . הייתה תערוכה כול 6 חודשים . מציג בתערוכה משלם כמה אלפי שקלים או עשרות שקלים . והחזקה של מציגים . להציג מוצר זה לא זול בתערוכה . המארגנים רוצים להרוויח טוב . השכרת החדרים .
הקיצר הכול זה $$$$$$$$$$$$$ . והתוצאה הסופית כניראה לא מישתלמת למציגים . כך אני חושב
שנה טובה

נו, אתה באמת מתעקש להפגין את חוסר ההבנה שלך בשיווק ומכירות?...
חג היום, לא חבל?
שנה טובה
ארז

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
חוף תל ברוך בסוף החניון ,מול הים התיכון ,יש שם דשא ענק ופנוי בשעות אחר הצהריים והערב ,נביא כמה שולחנות בשר וכו" ,נקשקש ,נאכל ,יהיה נחמד .
בעד!
יהיו שניצלים?
נמר מביא מוזיקה? או שלסדר איזה TAMP על סוללות ונביא איזה זוג מדפיים?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יאללה, על האש לפני שיבוא הגשם!

קרמר היקר, בתערוכה של 2010, לקוח רכש מערכת במחיר של חצי מיליון שקל במקום!
מציגים אחרים, מכרו כמויות יפות מאוד של רמקולים, רסיברים, מקרנים ועוד הרבה דברים, בתערוכה עצמה וגם בחודשים שאחריה - ללקוחות איתם יצרו קשר בתערוכה.
המציגים לא מפרסמים את זה בשום מקום וגם אין להם שום צורך לעשות את זה (אין שום סיבה לכך), אז, אתה מסיק מסקנות כשאין לך למעשה כל מידע בענין, ככה אתה עושה עסקים? :מאזין:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ישן ישן אבל זו המציאות . הכול מיסביב זה רק כסף

המציאות שלך. זה בסדר, כל אחד מפרש את העולם כפי שהוא רוצה.
היבואנים בישראל רחוקים מלהגיד עליהם "הכל מסביב זה רק כסף".
אתה פשוט לא מכיר את הנושא ולכן זה גורם לך לחשוב דברים לא נכונים.
לא נורא, זו לא הפעם הראשונה ולא האחרונה שגולשים בטוחים שהם יודעים מה מאחורי הקלעים של שוק האודיו וידאו בישראל.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
יאללה, על האש לפני שיבוא הגשם!

קרמר היקר, בתערוכה של 2010, לקוח רכש מערכת במחיר של חצי מיליון שקל במקום!
מציגים אחרים, מכרו כמויות יפות מאוד של רמקולים, רסיברים, מקרנים ועוד הרבה דברים, בתערוכה עצמה וגם בחודשים שאחריה - ללקוחות איתם יצרו קשר בתערוכה.
המציגים לא מפרסמים את זה בשום מקום וגם אין להם שום צורך לעשות את זה (אין שום סיבה לכך), אז, אתה מסיק מסקנות כשאין לך למעשה כל מידע בענין, ככה אתה עושה עסקים? :מאזין:

לגמרי.
אני יצאתי עם פטיפון חדש!!!

בעז

אוהב את התחום
מעורבות
28
נקודות
18
גם אני האזנתי לרמקולים של ספנדור בתערוכה ורכשתי אותם מאוחר יותר.

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
לכול העונים לי . אז כך, אני סוחר קטן מישנת 1959 כן 59 כבר מכרתי חוברות לילדים בכיתה ז' . ובשנות ה80-90 הפעלתי תחנת כבלים פירטית
albums.timg.co.il/userFolders/4/48938/489382008112114169.jpg?time=0
אני מבין במיסחר . מעולם לא הייתי שכיר . אומרים סנונית אחת לא מבשרת על האביב . כאן מכרו פטיפון כאן רמקולים . ראו
את התערוכה מארגנים 2 פורומים . הכחול , והחום, הם שוכרים מקום . וגובים מהמציגים אלפי שקלים עבור התצוגה . וזה רווח נאה ל2 הפורומים .
כול פורם נישאר לו ביד כמה עשרות אלפי שקלים . אים הישכיר את כול השטחים ששכר מהמלון לתצוגה .
אם כול השרשרת הזו . שוכר המקום . ( הפורום ) שוכר המוצגים . היו יוצאים ביד עים רווח של כמה עשרות אלפי שקלים .
אז הייתה תערוכה כול 6 חודשים . או לפחות כול שנה . ראו את התוכנית "כוכב נולד " רצה 10 שנים . כי הפירסום מימן אותה .
ולכול צד בשרשרת היו רווחים .
כניראה שבשרשרת של התערוכה . הרווח לא הייה כזה כבו שציפו . לכן השנה לא עשו .
זה לא אומר שבשנה הבא לא תהייה תערוכה . כי הסוחרים מיתחלפים . הציפיות מישתנות .כך אני חושב ומחשב
העיקר שנה טובה ומבורכת לכול בית ישראל
ו

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
תגיד, מר קרמר הסוחר, איך אתה יודע כמה לקוחות קנו לאחר התערוכה, רק בגלל שהיו בתערוכה ונחשפו למוצרים ?
איך אתה יודע כמה מכירות היו לכל מציג בזמן התערוכה?
שמעת פעם על מושג שנקרא "קידום מכירות"?
שמעת פעם על מושג בשיווק שנקרא "מודעות למותג"?

מזה שהשנה לא ארגנו תערוכה אתה מסיק שהמציגים הפסידו ולכן הם לא רוצים? אבל במשפט הבא אתה כותב שזה לא אומר שבשנה הבאה לא תהיה תערוכה...אבל אם לא כדאי אז למה שיהיה בשנה הבאה?
איזה סוחרים מתחלפים בראש שלך?
כמה סוחרים חדשים הצטרפו לתחום? כמה עזבו? וכמה נשארו ?
מבין במסחר...

ליאור קצת שיתף במידע שאיננו גלוי לציבור רק בשביל להראות לך שלקהל הרחב אין מספיק מידע על מנת לצאת בהכרזות כאלו כמו שאתה עושה.
תעשה לעצמך טובה ותפסיק להגיב בדברים שאתה לא מבין בהם. זה לא מוסיף לך כבוד או הערכה.

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
ארז . למה אולי בשנה הבא כן יהיו תערוכה . כי סוחרים חושבים כמו קונה פיס . אולי השבוע אני יזכה בפרס הגדול קונה כרטיס
ואין כלום . אז השבוע אני יקנה אזכה .

מידע שאיננו גלוי לציבר . לרגע חשבתי שמדובר על ההתקפה באירן . "מידע לציבור" . 10 חברי פורם קראו את ההודעה . זה ציבור?

שמע בחור . גם אני מפרסם במקומות . אים המקום מביא כסף והרבה . אני מפרסם שם ללא הפסקה .
אים התערוכה מכניסה רווחים גדולים לכולם . עושים תערוכה כול 6 חודשים .
ליפני כ10 שנים הייתה תערוכה כזו בחיפה . בבניין הקונגרסים . ומאז שקט אין תערוכות . כי .... כולם יצאו בהפסד
אני פירסמתי בסיפרי דפי זהב כ30 שנה בתקציב 15 אלף ש"ח לשנה וזה נתן רווחים גבוהים .
ומאז שפרץ גוגל . היפסקתי לפרס בדפי זהב . וגם הביקוש ירד .
עים האוכל בא התאבון . אין אוכל התאבון הלך
שנה טובה

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
קרמר , כנראה אתה לא יותר מדי חכם בתערוכות .
גם את התערוכה הכי גדולה - אוטומוטור למכוניות שתמיד מפוצץ שם ואי אפשר לזוז עושים רק בפעם בשנתיים , חבר שלי עבד שם פעם , זה לוקח שנה או אפילו יותר לארגן דבר כזה , זה לא חנות מכולת שאתה מקים ביומיים ..

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
לארגן תערוכה לוקח בידיוק 60 יום . שואלים איזה סוחר רוצה להופיע משלם . מקבל חדר או שני חדרים . ויש לנו תערוכה .
ולראיה היו 2 תערוכות בשנה שעברה .
מה זה תערוכה זה חנות נוספת של המציג . או פתיחת סניף לכמה ימים ץ

רכבים זה דבר יותר מורכב . להביא רכב מחו"ל מיוחד לתערוכה . לא הייתי שם לא יודע בטח היו שם רכבים שעולים מאות אלפי שקלים . שרק מיליונרים קונים . זה לא מערכות סטראו ב5 אלף ש"ח

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
לארגן תערוכה לוקח בידיוק 60 יום . שואלים איזה סוחר רוצה להופיע משלם . מקבל חדר או שני חדרים . ויש לנו תערוכה .
ולראיה היו 2 תערוכות בשנה שעברה .
מה זה תערוכה זה חנות נוספת של המציג . או פתיחת סניף לכמה ימים ץ

רכבים זה דבר יותר מורכב . להביא רכב מחו"ל מיוחד לתערוכה . לא הייתי שם לא יודע בטח היו שם רכבים שעולים מאות אלפי שקלים . שרק מיליונרים קונים . זה לא מערכות סטראו ב5 אלף ש"ח

וואלה... לא זוכר שבחדר של IL או מנדי סאבו עמדו מערכות ב5000 ש"ח. אולי הכבל חשמל היה 5 אלף. כנראה לא שמת לב...

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
גאי . אתה ניתפס בדבר מסויים . חדר של.. תערוכה ניבנת מ 100 חברות מציגים . ומ30 אלף מבקרים . ב4 ימים .
כי כניסה עולה 30 שקל . זה שיש כבל קומקום ב5 אלף ש"ח . לא אומר שהיו לכולם רווחים . ולא אומר שהבחור מכר כבל כזה .
אתה זורק נתונים ללא היגיון מיסחרי של רווחים

חשבתי לרגע שקניתה 2 כבלים קומקום כאלה לחדר שלך הפרטי . או רק ראיתה את הכבל . מראייה לא יתן כלום למוכר

נערך לאחרונה ב:

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
היית בכלל בתערוכה ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור