מה זה כל הקרלים האלה למכירה?

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
יופי, כל הכבוד, תמשיכו באותו להוכיח עד כמה אתם "צודקים", ותמשיכו לגרום את הנזקים האמורים.

כולי הערצה ל"צדק" שלכם.

(N)(N)(N)

עמיר

נ.ב., ועד כמה שאני מכיר את ה"טיפוסים", בטח תמשיכו עוד, ותסבירו עוד יותר טוב למה אתם צודקים, עם או בלי לתקוף את השליח בדרך, ואולי בשם "הצלת העולם".

נפלא!
הגזמת לגמרי! חשבת ככה כשנמר קטל את הקאראט לפני כמה ימים בפורום? על זה גם התלוננת, מה יהיה עם הערך של הקאראט? בשביל מה קיים הפורום בכלל? לגבי חברינו בפורום: אני מאחל למוכרים למכור במחיר טוב, ולקונים לקנות במחיר הוגן ולהנות מהציוד. לאור כמות הקרלים 400 למכירה ברור שההיצע גובר על הביקוש, אז מן הסתם או שהמוכרים יורידו את המכיר בהרבה או שלפחות כמה מהם יורידו את המודעות ע"מ להוריד את ההיצע.....

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
הגזמת לגמרי! חשבת ככה כשנמר קטל את הקאראט לפני כמה ימים בפורום? על זה גם התלוננת, מה יהיה עם הערך של הקאראט? בשביל מה קיים הפורום בכלל? לגבי חברינו בפורום: אני מאחל למוכרים למכור במחיר טוב, ולקונים לקנות במחיר הוגן ולהנות מהציוד. לאור כמות הקרלים 400 למכירה ברור שההיצע גובר על הביקוש, אז מן הסתם או שהמוכרים יורידו את המכיר בהרבה או שלפחות כמה מהם יורידו את המודעות ע"מ להוריד את ההיצע.....
(Y)(Y)(Y)
ואל תשכח ששמות כמו קרל לא ממש מופיעים כמו פיוניר או כול חברה אחרת , ולכן לראות פתאום חמישה שישיש בעת ובעונה אחת , זה דורש סקרנות טבעית . זה שזה הורס מכירה ? אם זה קשה למכור כאן אז או שלא ימכרו /יורידו מחיר/ימכרו באודיוגון ויספגו את מחיר המשלוח .

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
לא חשבתי כך או אחרת על הקאראט כי לא קראתי את מה שנמר כתב.

המוכרים יסתדרו כך או כך גם בלי עצות צד ג'.
ואל תשכח ששמות כמו קרל לא ממש מופיעים כמו פיוניר או כול חברה אחרת , ולכן לראות פתאום חמישה שישיש בעת ובעונה אחת , זה דורש סקרנות טבעית . זה שזה הורס מכירה ? אם זה קשה למכור כאן אז או שלא ימכרו /יורידו מחיר/ימכרו באודיוגון ויספגו את מחיר המשלוח .
לא שכחתי כלום, וזה לא דורש כלום, בוודאי לא פרשנויות וניחושים כאלה.

ויפה מאוד לייעץ למוכרים להוריד מחירים, במיוחד כשאתה לא מוכר בעצמך.
============
אשתדל שלא להגיב כדי לא להעלות את השרשור מעבר למה שחסרי-ההתחשבות ממשיכים לעשות.

עמיר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה חדש לי.

לקחת מוצר שלאחרונה רואים אותו הרבה ביד שניה וישר לחשוד שהוא נשמע לא טוב או לא שווה את מחירו.

אז מהי דעתי {אם זה בכלל מעניין אתכם}.

כנסו לאודיוגון ותתחילו לחפש מוצרים של פוקל ו-MBL. אני מבטיח לכם שתמצאו לא מעט כאלה. מה זה אומר על המוצר? זהו נמכר גם ביד שניה, כמו כל מוצר.

הקראל 400 מיוצר לא מעט שנים, הוא אחד הדגמים הנפוצים ביותר של היצרנית. הוא אחד מהזולים ואחד מהנמכרים ביותר. יתכן, שכאשר היה בשיאו נרכש על ידי החובבים כחדש, עברו שנים והוחלט למכור אותם. והנה, אנו עדים לכמה כאלה בלוחות
בואו נחשוב כמה מזדות יש ביד שניה לעומת פיאט פונטו. מבטיח לכם שיש יותר מזדות מאשר פונטו {בדקתי}. האם אתם מתחילים לחשוד שמזדה עשפתה פדיחות והבעלים לא מרוצים מהרכב? אולי יכול להיות שהם רצו להשתדרג למזדה חדשה יותר, או אפילו טיוטה?

בקיצור.
כמות המוצרים שיש ביד שניה אינה אומרת דבר וחצי דבר על איכות המוצר או על כמה המוכר מרוצה או מאוכזב, מכירה של מוצר יכולה להתבצע ממספר רב של גורמים שלא כולם קשורים לאיכות המוצר.

הנסיבות הן רבות כל כך שלא נראה לי שאוכל לספר על כולם, בואו בכל זאת ננסה לחשוב למה המגבר המשולב הזה נמכר.

1- האישה חושבת שהוא מכוער ויש להחליפו.
2- שודרג לצורך מעבר לקולנוע ביתי.
3- לחץ כלכלי.
4- סתם, נמאס מהתחביב.
5- הוחלפו הרמקולים והמגבר לא מתחתן איתם.
6- רוצה יותר טוב ביותר כסף.
7- הוא מעולה אבל אני לא מחפש את האיכות הזו, עדיף למכור ולקנות ביותר זול ולהשאר עם עודף למסטיקים.
8- רוצה מנורות, נמאס מטרנזיסטור.
9- אני לא מרוצה מהצליל שלו.
10- הוא מתחמם {כמו כל מגבר שמתחמם} ואני רוצה לדחוף אותו בתוך מגרה, עובר לדיגיטלי.
11- בא לי על משהו אחר.
12- הלך מנוע באוטו, צריך כסף ומהר.
13- אני בונה מערכת וינטאג', זה חדיש לי מידי.
14- נולדה לי ילדה {מזל טוב}. מה עדיף? חיתולים או מגבר?
15- כמו 14 אבל בן זכר.
16- טס לחו"ל ומוכר את תכולת הבית, אפילו את הקראל {רחמנן ליצלן}.
17- כמו 16 במחיר הסתדרות כי אני ממש צריך לטוס, אין זמן.
18- כמו 17 ניכנס אפילו בעוד ניק ניים ונעשה תחרות מדומה, יאללה, המטוס מחכה.

בקיצור, בוחטה של סיבות למכור מוצר. לא צריך לחשוד.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
לא חשבתי כך או אחרת על הקאראט כי לא קראתי את מה שנמר כתב.

המוכרים יסתדרו כך או כך גם בלי עצות צד ג'.

לא שכחתי כלום, וזה לא דורש כלום, בוודאי לא פרשנויות וניחושים כאלה.

ויפה מאוד לייעץ למוכרים להוריד מחירים, במיוחד כשאתה לא מוכר בעצמך.
============
אשתדל שלא להגיב כדי לא להעלות את השרשור מעבר למה שחסרי-ההתחשבות ממשיכים לעשות.

עמיר
Earth to Amir:
זה פורום באינטרנט..... הההללללוווווו wake up
תייעץ מה שבא לך..... להוריד מחיר, להגיד לאחרים לסתום ת'פה, מה שבראש שלך! תסכים או לא, תחשוב לרגע מה אתה עושה פה בכלל...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
זה חדש לי.

לקחת מוצר שלאחרונה רואים אותו הרבה ביד שניה וישר לחשוד שהוא נשמע לא טוב או לא שווה את מחירו.

אז מהי דעתי {אם זה בכלל מעניין אתכם}.

כנסו לאודיוגון ותתחילו לחפש מוצרים של פוקל ו-MBL. אני מבטיח לכם שתמצאו לא מעט כאלה. מה זה אומר על המוצר? זהו נמכר גם ביד שניה, כמו כל מוצר.

הקראל 400 מיוצר לא מעט שנים, הוא אחד הדגמים הנפוצים ביותר של היצרנית. הוא אחד מהזולים ואחד מהנמכרים ביותר. יתכן, שכאשר היה בשיאו נרכש על ידי החובבים כחדש, עברו שנים והוחלט למכור אותם. והנה, אנו עדים לכמה כאלה בלוחות
בואו נחשוב כמה מזדות יש ביד שניה לעומת פיאט פונטו. מבטיח לכם שיש יותר מזדות מאשר פונטו {בדקתי}. האם אתם מתחילים לחשוד שמזדה עשפתה פדיחות והבעלים לא מרוצים מהרכב? אולי יכול להיות שהם רצו להשתדרג למזדה חדשה יותר, או אפילו טיוטה?

בקיצור.
כמות המוצרים שיש ביד שניה אינה אומרת דבר וחצי דבר על איכות המוצר או על כמה המוכר מרוצה או מאוכזב, מכירה של מוצר יכולה להתבצע ממספר רב של גורמים שלא כולם קשורים לאיכות המוצר.

הנסיבות הן רבות כל כך שלא נראה לי שאוכל לספר על כולם, בואו בכל זאת ננסה לחשוב למה המגבר המשולב הזה נמכר.

1- האישה חושבת שהוא מכוער ויש להחליפו.
2- שודרג לצורך מעבר לקולנוע ביתי.
3- לחץ כלכלי.
4- סתם, נמאס מהתחביב.
5- הוחלפו הרמקולים והמגבר לא מתחתן איתם.
6- רוצה יותר טוב ביותר כסף.
7- הוא מעולה אבל אני לא מחפש את האיכות הזו, עדיף למכור ולקנות ביותר זול ולהשאר עם עודף למסטיקים.
8- רוצה מנורות, נמאס מטרנזיסטור.
9- אני לא מרוצה מהצליל שלו.
10- הוא מתחמם {כמו כל מגבר שמתחמם} ואני רוצה לדחוף אותו בתוך מגרה, עובר לדיגיטלי.
11- בא לי על משהו אחר.
12- הלך מנוע באוטו, צריך כסף ומהר.
13- אני בונה מערכת וינטאג', זה חדיש לי מידי.
14- נולדה לי ילדה {מזל טוב}. מה עדיף? חיתולים או מגבר?
15- כמו 14 אבל בן זכר.
16- טס לחו"ל ומוכר את תכולת הבית, אפילו את הקראל {רחמנן ליצלן}.
17- כמו 16 במחיר הסתדרות כי אני ממש צריך לטוס, אין זמן.
18- כמו 17 ניכנס אפילו בעוד ניק ניים ונעשה תחרות מדומה, יאללה, המטוס מחכה.

בקיצור, בוחטה של סיבות למכור מוצר. לא צריך לחשוד.
בכל זאת תגובה - למשהו בעל תרומה עם תוכן מהותי - לשם שינוי!

הנה מישהו לעניין!

כל הכבוד! (Y)(Y)(Y)

עמיר

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
שרשור מיותר, איפה האנטי-מחיקון כשצריך אותו...

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מיותר למי?
לך? לגלעד ארדן? למי שמוכר קרל? למי שרוצה לקנות קרל?
(למרות המאסה היפה של נמר, 3 או 5 מכשירים בו זמנית זה לא רגיל)

Croc

חבר משקיען
מעורבות
111
נקודות
43
למה התגלגלנו?

אני חושב שהתשובה לשאלה המקורית "למה כל כך הרבה קרלים יש בלוחות?" היא פשוט המאוד - בגלל שמדובר בדגמים הכי זולים והכי נפוצים שלהם אז בגלל זה רואים יחסית הרבה.
ובגלל שקונים אותם בד"כ אידיופילים תפרנים כמונו אז הם מגיעים ללוחות באינטרנט.

לקוחות "כבדים" שרכשו מגברים כאלו עבור חדר אמבטיה לא צריכים אינטרנט - יבואן מטפל בשידרוג עבורם.

ולגבי איכות - אני אומר שהכל יחסי.
יחסית ל-KONDO הוא נשמע רע מאוד.
אבל יחסית לרסיבר ימהה מעבר לקרל כזה הוא שידרוג עצום עבור המשתמש.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
למה התגלגלנו?

אני חושב שהתשובה לשאלה המקורית "למה כל כך הרבה קרלים יש בלוחות?" היא פשוט המאוד - בגלל שמדובר בדגמים הכי זולים והכי נפוצים שלהם אז בגלל זה רואים יחסית הרבה.
ובגלל שקונים אותם בד"כ אידיופילים תפרנים כמונו אז הם מגיעים ללוחות באינטרנט.

לקוחות "כבדים" שרכשו מגברים כאלו עבור חדר אמבטיה לא צריכים אינטרנט - יבואן מטפל בשידרוג עבורם.

ולגבי איכות - אני אומר שהכל יחסי.
יחסית ל-KONDO הוא נשמע רע מאוד.
אבל יחסית לרסיבר ימהה מעבר לקרל כזה הוא שידרוג עצום עבור המשתמש.

לך ולנמר אני אשאל שאילה אחת ויחידה : קרוב משפחה שלכם רוצה המלצה , האם תמליצו לו על המגבר הזה במחיר הזה ?
השאילה נשאלת מתוך סקרנות בלבד , כך שאל תחפשו כוונות נסתרות שאינן

ולעמיר , אין לי קרל , אבל אני מוכר גרוע מאוד , ואני יודע שאם אני אמכור אקבל עוד פחות מטרייד אין , אז בד"כ אני הולך על טרייד אין , או שאם המכשיר הוא לא גדול ואני יכול להחביא אותו אני פשוט לא טורח .
יש לי מספיק דברים שאני פשוט לא מוכר כי אין לי את הכוח הזה להציג ללקוח פוטנציאלי, ולהתווכח על המחיר . ומאידך על משהו שעולה רק כמה מאות דולרים , לא בא לי להתחיל עם אודיוגון . אז זה פשוט יושב בבית . זה פותר לך את הסקרנות ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בוודאי שאמליץ להאזין לו. מדוע שלא אמליץ?

קראל היא יצרנית מכובדת שבונה מוצרים איכותיים. אני סבור ובטוח שישנם מוצרים רבים שהקראל הזה יחמיא להם מאוד. אין סיר שאין לו מכסה.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בוודאי שאמליץ להאזין לו. מדוע שלא אמליץ?

קראל היא יצרנית מכובדת שבונה מוצרים איכותיים. אני סבור ובטוח שישנם מוצרים רבים שהקראל הזה יחמיא להם מאוד. אין סיר שאין לו מכסה.
לא להאזין . לקנות במחיר הזה :D

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור