מגברים דגמי 2018-19

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
חברים אולי מישהו יודע מתי צריך לצאת המחליף לפיוניר 901 ולאונקיו 1100ו3100. מחכה לדגמים הללו בכליון עיניים
תודה רבה.

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
מה חסר לך בדגמים שציינת?
היי איציק .אני קניתי לא מזמן אולד C8 ויש לי כרגע את אונקיו 809 מ2011 והוא לא מתאים לשידור 4k מלא. אני יודע למשל ש830 של אונקיו שיפרו את מעבד התמונה. כמו כן במגברים החדשים יש את ההתקנים החדשים של HDR כדוגמת HLG וגם יש את הנושא של אייר פלאיי 2(יכול להיות שזה רק עניין של עדכון תוכנה)בנוסף לכך יש שיפור לפי מה שהבנתי בנושא arc .הדגם שהכי מעניין אותי כרגע הוא מחליף ל901 אבל לא ראיתי שום אינפרומציה לגביו . כשיצאו הדגמים החדשים אני אבחן את נושא האם כדאי להשקיע במגבר חדש או שהדגם הקודם מספק גם ככה הבנתי שהתקן החדש של HD2.1 יצא רק בעוד שנה לכל המוקדם.רציתי פשוט לדעת אם יש איזה מידע לגבי הריסברים שהזכרתי.תודה רבה

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
מעבד תמונה ברסיבר חסר משמעות וחסרון יותר מאשר "יתרון"
יש לך מסך מצוין, רצוי להגדיר passthrough את הכניסות ברסיבר.
הרסיבר משמש כממתג אין צורך בעיבוד נוסף.

למה אגב pioneer או onkyo?

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
אותי מעניין רק קולנוע בזמנו איציק עשה מבחן ל901 של פיוניר נתן לו ציון מאוד גבוה .מרנץ הבנתי עדיף יותר מוזיקה וסטריאו ואת אונקיו אני אוהב מאוד יש לי את 809 מ2011 מאוד מרוצה. חשבתי ללכת על 830 החדש אבל אני רוצה מגבר קצת יותר חזק.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
בהצלחה.
בשלב זה אין לי מה להוסיף.

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
בהצלחה.
בשלב זה אין לי מה להוסיף.
תודה רבה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
היי איציק .אני קניתי לא מזמן אולד C8 ויש לי כרגע את אונקיו 809 מ2011 והוא לא מתאים לשידור 4k מלא. אני יודע למשל ש830 של אונקיו שיפרו את מעבד התמונה. כמו כן במגברים החדשים יש את ההתקנים החדשים של HDR כדוגמת HLG וגם יש את הנושא של אייר פלאיי 2(יכול להיות שזה רק עניין של עדכון תוכנה)בנוסף לכך יש שיפור לפי מה שהבנתי בנושא arc .הדגם שהכי מעניין אותי כרגע הוא מחליף ל901 אבל לא ראיתי שום אינפרומציה לגביו . כשיצאו הדגמים החדשים אני אבחן את נושא האם כדאי להשקיע במגבר חדש או שהדגם הקודם מספק גם ככה הבנתי שהתקן החדש של HD2.1 יצא רק בעוד שנה לכל המוקדם.רציתי פשוט לדעת אם יש איזה מידע לגבי הריסברים שהזכרתי.תודה רבה

לגבי פיוניר 901 אונקיו 3100 הרסיברים האלה תומכים בכל פורמטי האודיו והווידיאו החדשים. הרסיבר אצלי קרוב לשנתיים עבר יותר מ-8 עדכוני קושחה, כך שהוא מעודכן לזמננו.

לדעתי, טוב עשו אונקיו ופיוניר שלא יצאו עם רסיברים חדשים כבר שנתיים. בכל המקורות שחיברתי לרסיבר ביניהם המסכים המתקדמים ביותר, הרסיבר תפקד בצורה מדויקת.

לגבי עיבוד תמונה, מומלץ לתת רק למקור אחד לנהל את התמונה, לכן אין ליחס חשיבות למעבד התמונה שברסיבר, מעבדי התמונה במסכי הדגל, סוני, אל ג'י, וסמסונג, יניבו תוצאות טובות יותר.

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
לגבי פיוניר 901 אונקיו 3100 הרסיברים האלה תומכים בכל פורמטי האודיו והווידיאו החדשים. הרסיבר אצלי קרוב לשנתיים עבר יותר מ-8 עדכוני קושחה, כך שהוא מעודכן לזמננו.

לדעתי, טוב עשו אונקיו ופיוניר שלא יצאו עם רסיברים חדשים כבר שנתיים. בכל המקורות שחיברתי לרסיבר ביניהם המסכים המתקדמים ביותר, הרסיבר תפקד בצורה מדויקת.

לגבי עיבוד תמונה, מומלץ לתת רק למקור אחד לנהל את התמונה, לכן אין ליחס חשיבות למעבד התמונה שברסיבר, מעבדי התמונה במסכי הדגל, סוני, אל ג'י, וסמסונג, יניבו תוצאות טובות יותר.
תודה מקרב לב איציק על התשובה המפורטת החכמת אותי מאוד

royla

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
מניסיוני האישי! ושאר הדוברים פה אין להם oled,
יש לי אונקיו 818 מחובר לאולד ,מעבד התמונה עושה של האונקיו עושה עבודה מעולה!
בלי מעבד התמונה,המסך מאבד הרבה מהאיכות שלו- לדעתי האישית.
יש לי oled 55c7

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
יש לי oled 55c7

רועי

מעבד התמונה ברסיבר אינו עוזר לעיבוד התמונה במסך, הוא רק יכול להחמיר עימה.
לכן, תלוי מהם המקורות שברשותך.
לדוגמה.... ממיר יס מומלץ להגדיר אותו על מצב אוטו, כך ניתן למעבד התמונה של המסך לנהל את ההצגה.
כך גם בשאר המקורות... מומלץ לתת רק לגורם החזק ביותר בשרשרת לנהל את איכות התמונה.

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
שים לב.. שרסיברים אונקיו ופיוניר, לא קיים יותר מתג הפעלה וכיבוי מעבד התמונה.
מה הכוונה איציק ?לי כרגע מחובר המגבר809 אם arc לממיר 4k של הוט ולמחשב. המסך מחובר ישירות למגבר אם כבל HD ברגע שאני מדליק את מסך נדלק גם מגבר .אתה מתכוון איציק שבמגברים החדשים אין את האופציה הזאת? כמובן שבמגבר החדש כל התקן יהיה מחובר ישירות אם כבל HD.

נערך לאחרונה ב:

דהן

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
יש לי oled 55c7

"רועי, לא יודע למי התייחסת ב"דוברים" אבל לפחות לאחד מהם יש OLED C7 65 של LG , ופותח הפוסט יש לו C8 לפחות כך כתב, ואני יודע שלכתב האתר יש פלזמה, אז למי דברת...? לגבי עיבוד תמונה, איתי כבר רשם זאת היטב ואחזור על כך, מעבדי תמונה ברסיברים כאשר עובדים עם מסכים מעולים כמו OLED, זה מיותר ורצוי שלא יהיה בשימוש אם קיים אפשרות למעבד ברסיבר.

דהן

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
חברים אולי מישהו יודע מתי צריך לצאת המחליף לפיוניר 901 ולאונקיו 1100ו3100. מחכה לדגמים הללו בכליון עיניים
תודה רבה.

מצטרף לשאלה של איתי, מדוע פיוניר ואונקיו...

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
אותי מעניין רק קולנוע בזמנו איציק עשה מבחן ל901 של פיוניר נתן לו ציון מאוד גבוה .מרנץ הבנתי עדיף יותר מוזיקה וסטריאו ואת אונקיו אני אוהב מאוד יש לי את 809 מ2011 מאוד מרוצה. חשבתי ללכת על 830 החדש אבל אני רוצה מגבר קצת יותר חזק.
אני יודע שעוד חודש צריך להגיע דנון 6500 הוא נראה מבטיח על פניו יש בו הכל, אבל אין עוד שום חוות דעת עליו בזמנו איציק עשה מבחן ל6400 ולא היה לו ציון מי יודע כמה. את ימאהה לא כל כך אוהב והם גם מתומחרים גבוה יחסית בהארץ

נערך לאחרונה ב:

דהן

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
בסדר שאיציק סקר את הפיוניר ועוד רבים,
זה ממש לא אומר כלום.

יש דברים אחרים הרבה יותר טובים,
אם תשאל אותי? פיוניר זה הקק הכי גדול שמסתובב באזור
תבדוק לכיון של אנתאם זאת העצה שלי
במיוחד אם אתה מחפש קולנוע ומערכת כיול
שעם 2צת נסיון תאכל להוציא ממנה נפלאות

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
זה ממש לא אומר כלום.

תודה דהן ,אבל אטנאם קצת גדול עלי בתקציב נחשבים למגברי בוטיק. אני שוקל להזמין מאמזון גרמניה את אונקיו 1100 מחכה רק לראות רק מה יהיה ההבדל בינו לבין המחליף שלו שאמור לצאת.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
זה ממש לא אומר כלום.

דהן

חבל שאתה יוצא בהצהרות ובהמלצות מרחיקות לכת בלי שום ביסוס.
האנטאם 1120 היה אצלי בבחינה ואכזב, ללא קשר לעלות המוצר. לעומת זאת (הפיוניר הקק לטעמך) מרשים ביותר בכל הנגזרות מלבד הדו ערוצי שהוא בינוני.

דהן

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
איציק, זו דעתך שלך, אתה מודע לזה. וזה לא סוד שפיוניר כבר 15 שנה הפייבוריט שלך גם אם הוא בינוני מינוס. אני מכיר אדם מכובד ומנוסה מאוד שהיה לו 89 ובעט בו החוצה תוך זמן קצר לאחר שהבין כמה מערכת ה RC שם גרועה ורכש אנטם ואיתו כבר שנה וחצי. זה נחמד שאתה טוען שכך וכך תזכור שיהיה מישהו שיטען בדיוק הפוך ממך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור