מגברים דגמי 2018-19

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק, זו דעתך שלך, אתה מודע לזה. וזה לא סוד שפיוניר כבר 15 שנה הפייבוריט שלך גם אם הוא בינוני מינוס. אני מכיר אדם מכובד ומנוסה מאוד שהיה לו 89 ובעט בו החוצה תוך זמן קצר לאחר שהבין כמה מערכת ה RC שם גרועה ורכש אנטם ואיתו כבר שנה וחצי. זה נחמד שאתה טוען שכך וכך תזכור שיהיה מישהו שיטען בדיוק הפוך ממך.

אין שום בעיה, כל אחד והטעם שלו, הסגנון הבוטה שהורגלת אליו באתר המקביל לא מקובל אצלנו!

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
מה הכוונה איציק ?לי כרגע מחובר המגבר809 אם arc לממיר 4k של הוט ולמחשב. המסך מחובר ישירות למגבר אם כבל HD ברגע שאני מדליק את מסך נדלק גם מגבר .אתה מתכוון איציק שבמגברים החדשים אין את האופציה הזאת? כמובן שבמגבר החדש כל התקן יהיה מחובר ישירות אם כבל HD.

התכוונתי שבאונקיו פיוניר אין אפשרות הדלקה וכיבוי של מעבד התמונה. משמע שאין אפשרות כיונון בתמונה דרך הרסיבר.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
דהן.
מערכת ה RC של אנטם לא מתאימה לכל אחד, זא מי שלא עובד עם PC, ומורגל ל PC ועבודה באופן זה, ה ARC יכול לתסכל.

יחד עם זאת בניגוד למערכות RC אחרות (מיינסטרים ) ה ARC מאוד מדויק ומדייק עד 50-60HZ וזה נתון מאוד מרשים.

מערכת ה RC של פיוניר, אותי באופן אישי אכזב.
ו"ישבתי" על מערכת ה RC שבת שלמה (10 שעות בניסיון להגיע לאיזון נכון עם הציוד שהיה לי בזמנו).

גילוי נאות אני עם אנטם פרוססור ומרוצה מאוד.
לוקח זמן להבין אך המערכת הזו פועלת ואך מתאימים אותה לחלל לציוד ולטעם האישי. תוך כדי שינוי הגרף ורסן על מערכת ה RC.

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
התכוונתי שבאונקיו פיוניר אין אפשרות הדלקה וכיבוי של מעבד התמונה. משמע שאין אפשרות כיונון בתמונה דרך הרסיבר.
תודה רבה איציק.חברים יש כאן למשיהו נסיון אם אונקיו 1100 הוא כעת במחיר מבצע של 6700 שקל באמזון גרמניה כולל משלוח ומיסים האם האם אפשר לשוות אותו לפיוניר 901? פשוט ה901 פשוט מאוד יקר לעומת האונקיו.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
אומרים שמערכת ה RC של אונקיו (כיום ) "לא משהו".
מדובר ב AccEQ.

אין לי ניסיון על מערכת זו.
אין לי אך להעיד על טיבה.

מערכת ה RC חשובה מאוד
רמת דיוקה באופן קריאת מדידת והבנת החלל + הרמקולים הקדמיים בעיקר + הסאב היא קריטית לאיזון נכון.

יש לזכור שקולנוע (להבדיל מדו ערוצי)
ה-רמקולים "מפוזרים" במרחב/חלל (להבדיל מדו ערוצי - שם קיים "חתך זהב")
בקולנוע קיימים מימדים נוספים כגון מימד צד / מימד אחור /מימד גובה וסאב וופר מימד תחתון.
בחירה של מערכת אשר תעשה סדר בבלגן היא קריטית להאזנה נכונה יותר ואיכותית הרבה יותר.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
בדוק גם ימאהה - אמנם מערכת הכיול שם לא "מנצנצת"
אך לטעמי היא עדיפה על פיוניר (מערכת RC בין הגרועות שפגשתי) ומאמין שעדיפה לפחות כך אני מבין מה AccEQ של אונקיו.

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
תודה itay23 אבל נראה לי שאני אצטרך קודם ללמד לכייל חחח יש לי אונקיו 809 בחיים לא כיילתי

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
נו אז ל-מה אדוני מחכה?, החיים קצרים.;)

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
חח בקרוב אחי יש כבר רמקולים ריצפתיים קאנטון 590 סאאב קלפיש s12 סראנוד אחורי קלפיש 250 נדמה לי וסנטר קלפיש 450 וקניתי עכשיו 2 זוגות אטמוס SA140 ויש גם אולד c8 77
עכשיו רק מגבר מקווה שהכל ביחד יתן תוצרת יפה

DOCTOR ICE

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
בהקשר לרסיברים החדשים:
אני פוזל לכיוון הדנון ב-2 דגמים (אודיסיי32) מהסדרה החדשה :
דנון X4500H והבכיר יותר X6500H.

האם מישהו יודע צפי הגעה ? מחיר ?

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
לפי מה שהבנתי6500 יצא רק לשוק אמריקאי 4500 ישווק גם באירופה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
בהקשר לרסיברים החדשים:
אני פוזל לכיוון הדנון ב-2 דגמים (אודיסיי32) מהסדרה החדשה :
דנון X4500H והבכיר יותר X6500H.

האם מישהו יודע צפי הגעה ? מחיר ?

כפי הנראה לא יהיה מחליף ל-6400 באירופה.

DOCTOR ICE

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
ההחלטה נפלה כבר ורכשתי את ה-4400 , ה-6400 ימשיך גם השנה.
בעוד שנה וחצי - שנתיים נעלה כמה מדרגות לכיוון פרוססור/רסיבר HIGH END.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור