מבקש המלצה למצלמה קומפקטית

tzahi

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום
אני מחפש מצלמה קומפקטית עד סכום של 1500 ש"ח.
קראתי הרבה ביקורות על ה ZX-1, TZ30, SX260 והאמת כולם נראות מעולה, אבל אני ממש לא בטוח שיש
לי צורך במצלמות משוכללות כאלו.
אני מחפש מצלמה אוטומטית בשביל לצלם את הילדים והמשפחה באיכות תמונה מעולה ללא צורך
בהתעסקות ידנית בפרמטרים של המצלמה.
פשוט מצלמת כוון ולחץ איכותית.
האם לדעתכם אני צריך את אחת המצלמות שהזכרתי קודם ? או שיש המלצות על דגמים אחרים ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לצרכים שלך ה הקנון SX230 תיהיה בחירה מוצלחת
http://www.dtown.co.il/articles/1740.html
היא עולה היום פחות מאלף ש"ח מספקת אכות תמונה טובה מאוד למחירה, עם ממשק תיפועל מהקלים ונוחים בשוק אפשר להכניס אותה למצב אוטמטי ללחוץ ולצלם מצד שני אם רוצים גם יותר מזה יש היא גם תאפשר זאת

tzahi

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ה SX260 עולה בדיוק אותו דבר, לא עדיף ללכת על הדגם החדש יותר באותו מחיר ?
Panasonic Lumix DMC-ZS20/tz30 דגם חדש בשוק וקיבל ביקורות טובות, איך הוא ביחס ל SX ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לא יצא לי לבדוק את ה TZ30 לפני הביקורות ברשת היא באמת מוצלחת, פרט לכך שהתמונות שלה עם קצת רעש רקע גם ב ISO נמוך (הדגש על קצת) - אני אישית לא אוהב את זה, כותבי הביקורות בעולם טוענים שזה לא מפריע לקבלת ציונים טובים בביקורות שלהם :)

לדעתי ה SX230 מספקת אומנם זום רק כפול 14 ולא כפול 20 כמו ה SX260, אבל לדעתי איכות התמונה שלה טובה יותר לכן אני ממליץ על הדגם הישן שגם זול בכ 100 ש"ח :)

תראה להסיר ספק כל אחת המצלמות שציינת תפסק אותך ללא בעיות - לדעתי יותר קל ונוח להשתמש בממשק של קנון ואני מעדיף את עיבוד בתמונה שלהם במצלמות הקומפקטיות

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור