מבחן: סאב לקולנוע ומוסיקה - Bowers and Wilkins DB1D

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113
איציק.

אתה מדבר על פונקציונאליות וכיוונונים, לפני ואחרי ביצוע הכיול, שהם נרחבים יותר וורסטלים יותר באינטגרה לעומת הפיוניר ונתת כדוגמא את נושא הזכרונות וניהול הבאס.

אני בהחלט מקבל את דבריך, בייחוד שאני לא מצוי במערכות הללו כבר מספר שנים.

עם זאת, אנחנו עדיין מדברים על דברים שונים.

אני מדבר על הליבה, על לב המערכת ובכלל זאת ההתרשמות שלי, שוב לפני כשלוש שנים, שמדובר במערכות דומות באופן מחשיד. וזה ניכר היה גם בתוצאה הסופית.
וזו נקודה מאוד חשובה, כי התוצאה הסופית היא לב העניין כאן

אני אסיים את הדיון ברשותך בדוגמא להבהרת דבריי, היות וכפי שציינת בצדק, אפשר לפתוח דיון נפרד.

Dirac Live.
דירק נמצאת במכשירים stand alone שעולים אלף דולר והיא נמצאת גם בפרוססרים של דאטה סט שעולים 20,000 דולר.

כאשר פניתי לדירק עצמם, בשאלה מה בעצם ההבדל בין דירק שנמצא במכשיר זול, לעומת מכשיר אולטרה יקר, ענו לי בדירק שאין שום הבדל ולו הקטן ביותר.

התוכנה היא לחלוטין זהה בכל המכשירים שמשתמשים בדירק.
עם זאת, כל חברה (כמו בדוגמא שנתת) מבצעת ניהול באס שונה ואינטנסיבי יותר, או פחות. משתמשת בזכרונות ספורים, או רבים וכיוצ"ב.

האם יש לזה באמת השפעה על התוצאה הסופית שמבצעת המערכת של דירק?

אין לזה מן הסתם תשובה חותכת וזה משהו מאוד אינדיבידואלי, שמצריך בדיקה של מוצר א' עם דירק, לעומת מוצר ב' עם דירק.

ובחזרה לדיון שלנו. אונקיו (עשה לי רושם) לקחו את הפתרון של החברה שהם קנו לפני כמה דקות, הטמיעו אותה במכשירים שלהם, אבל ביצעו כל מיני התאמות כדוגמת זכרונות, ניהול באס וכיוצ"ב.

רן

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
סקירה מהפנטת,
לא פחות מהמוצר עצמו,
בקשר למיקומו של הסאב,
בעיקרון זה כמעט נכון שהמיקום "לא משחק תפקיד",
אבל יש בדרכך כלל מיקום שאתה מרגיש שהוא אופטימלי,
והוא ממש "יושב" טוב.

מיקום הסאב וסוג הסאב משחקים תפקיד די חשוב באיכות הצליל הסופי שנקבל מהסטאפ.
באופן טבעי ואוטומטי מרבית המשתמשים מציבים את הסאב בחזית בין המזנון לרמקול הימיני או השמאלי זה מומלץ לסאבים שיורים קדימה. הסאב שנבחן יורה לשני כיוונים צדדיים, ולכן לא מומלץ כלל להציב אותו צמוד לרמקול או המזנון, מומלץ מאוד להציב אותו בין רמקולי החזית כאשר אין שום חסימה ביניהם.

אז היכן כן ניתן להציב אותו, בצד ימין או שמאל לאורך הקיר או באזורים שונים בחלל האזנה עד שנגיע לנקודה הטובה ביותר מבחינת המאזין.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אתה צריך לפנות ליצרני המכשירים: במכשירים הזולים ביצוע התיקון מבצע downsampling - אין להם כוח עיבוד לבצע תיקון בתדר דגימה מקורי

תוכנת מדידה היא אותה אחת שרצה ע"ג המחשב, אבל תיקון רץ על המכשיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור