מאסטר רן מויאל משפר שוב, ולא רק ב-RC :)

• פותח הנושא AK1
  • פורסם בתאריך

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
רגליות/משככים אכן תורמים אך כפי שהבנו לא ביחס ישיר למחירם/מיתוגם.
אני עובד עם 6 משככים של איזו אקוסטיק GIA 1 (לכל רמקול, מתחת לויויד), והתוצאה אצלי ולאוזניי מצויינת.
עושה שימוש במשככי איזו, מתחת לכל המכשירים ומאד מרוצה מהתוצאה (סדרת orea indigo המותאמים למשקל המכשיר מעלהם).

לעניין השיכוך לרמקולים, אחד התוספות הכי משמעותיות אצלי בכל הנוגע לאביזרים נלווים/טוויקים. ממליץ בחום זאת כמובן גם למשככי ה SVS כפי שצויין בפוסט (אם כי עושה רושם שהם יותר מותאמים לסאבים מציוד או רמקולים).

ממליץ בחום בכל מקרה
+1
Gaia 1 של Isoacoustics מוצר מאוד מוצלח כתחליף לרגילות רמקולים

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
+1
Gaia 1 של Isoacoustics מוצר מאוד מוצלח כתחליף לרגילות רמקולים
לצערך ולצערי, ברמקולים שלנו אין תחליף ל spods של יצרן הרמקול.

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
אני רואה IsoACOUSTIC Gaia 1 במחיר הצנוע של £499 לרביעייה, שבעקרון זה לרמקול אחד.
איך הגעת ל-6 לכל רמקול?

IsoACOUSTIC Orea Indigo עולים "רק" £236 לרביעייה.

(מזכיר לי שה-urea אצלי גבוה מדי בבדיקות דם... :( )

במחירים כאלה, לא מפתיע שאתה מרוצה :)
היה פה מישהו שהושעה כשהתייחס למחירים "מוגזמים"

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
היה פה מישהו שהושעה כשהתייחס למחירים "מוגזמים"
לא אמרתי ולא התכוונתי שהמחירים מוגזמים, אלא שהם גבוהים. יש הבדל קטן, לא?

וכמה מאלה שקנו אותם, אומרים שהתוצאות יותר ממדהימות, כלומר מבחינתם ההוצאות הצדיקו את עצמן, והם ממליצים על זה בכל פה, לכל מי שרוצה ויכול.

יש לך בעיה עם זה?

לי אין. שייהנו. למה לא?

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
לא אמרתי ולא התכוונתי שהמחירים מוגזמים, אלא שהם גבוהים. יש הבדל קטן, לא?

וכמה מאלה שקנו אותם, אומרים שהתוצאות יותר ממדהימות, כלומר מבחינתם ההוצאות הצדיקו את עצמן, והם ממליצים על זה בכל פה, לכל מי שרוצה ויכול.

יש לך בעיה עם זה?

לי אין. שייהנו. למה לא?
פחדן - זה מה שאמרת: "במחירים כאלה, לא מפתיע שאתה מרוצה :)"

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
פחדן - זה מה שאמרת: "במחירים כאלה, לא מפתיע שאתה מרוצה :)"

עוד לפני שנכתב המשפט המצוטט, נאמר:
בסופו של יום בכל הקשור לאותו רמקול, השיכוך הטוב ביותר היה של IsoAcoustics.
בזמנו ערכתי על הנושא דוקטורט וביחד עם חבר, העלנו את הרמקולים שהיו לי בזמנו, ה- Wilson Sasha DAW וה- Subwoofer על ג'ק, שוב ושוב ושוב, כאשר אני בוחן שיכוכים שונים ואת השפעתם על הסאונד ובמיוחד על מרכיב הבאס.
אני עובד עם 6 משככים של איזו אקוסטיק GIA 1 (לכל רמקול, מתחת לויויד), והתוצאה אצלי ולאוזניי מצויינת.
עושה שימוש במשככי איזו, מתחת לכל המכשירים ומאד מרוצה מהתוצאה (סדרת orea indigo המותאמים למשקל המכשיר מעלהם).
כלומר @RanMoyal -- מומחה לכל דבר ועניין -- עשה מחקר שלם על זה והגיע למסקנה שלרמקולים (לא לסאבים), לפחות שלו, השיכוך הטוב ביותר היה של IsoACOUSTICS, ואחר כך @yossie4 מספר שהתוצאות מצויינות והוא מאוד מרוצה מהתוצאה.

ואז בדקתי וראיתי שהמחירים הם לא 330 ש"ח כמו רביעיה של SVS לסאבים, אלא £499 ו- £236 לרביעייה, כלומר גבוהים יחסית, וכתבתי "במחירים כאלה, לא מפתיע שאתה מרוצה :)" במשמעות של "אם אתה יכול להרשות לעצמך את הטוב ביותר שיש, לא מפתיע שאתה לא מרוצה".

לעומת זאת, לומר שהמחירים מוגזמים, זה לומר שהם גבוהים מדי, ולומר/להתכוון ל"אם שילמת יותר מדי, לא מפתיע שאתה לא מרוצה" זו קצת סתירה פנימית, וסתירות אינן המאפיין הנפוץ ביותר של מה שאני כותב בדרך כלל.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תמיד יש תחליף
הכל תלוי בתקציב ;)
חחח, זה לא מה שאישתי אומרת
ה פםגד עובדים אחרת מה GAIA , לא פוסל את האפשרות לתחליף אחר.
לדעתי מבין החלופות, הסבירות שה SPODS נתפרו כמו כפפה ליד היא כנראה הגבוהה ביותר.

• Like
Reactions: web

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
חחח, זה לא מה שאישתי אומרת
ה פםגד עובדים אחרת מה GAIA , לא פוסל את האפשרות לתחליף אחר.
לדעתי מבין החלופות, הסבירות שה SPODS נתפרו כמו כפפה ליד היא כנראה הגבוהה ביותר.
מסכים שהspods אמורים להיות הטובים ביותר ל s3, אבל מג׳יקו יקרים :)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
רק לעדכן ש- @RanMoyal היה אצלי שוב ביום שישי, לכבוד עדכון התוכנה של טרינוב, והשיג תוצאות שהפתיעו אפילו אותו.

ומה שכתבתי בהתחלה תקף עוד יותר גם הפעם!
כבר נגמרות לי מילות התודה לרן! (ורד):כל-הכבוד:

אז שוב תודה, באותה מילה, רק כי אני לא מכיר אחרת (ורד)(ורד)(ורד):לב:

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
464
נקודות
83
לפי דעתי כל דבר שיישנה את גובה הרמקול יהווה שינוי, כנ"ל כל דבר שיגרום הטיה שלו, תוציא את הרגלים האלה ששילמת עליהם 5 אלף שקל ותשים ספר באותו גובה ותבדוק אם אתה מצליח לזהות מה זה מה. עצם עניין התשלום והמאמץ הנדרש בעבור המוצר, היוקרתיות והסמליות שלו גורמת לשינוי פסיכולוגי של וואו בעת הוספה שלו, כל דבר שהוא ייחודי לאותו המיתוג, זה יכול להיות כדוריות עופרת ברונזה זהב גומי של סיליקון משהו שמשתמשים בו בחלל, כל דבר שנוכל להתפאר ולהדר אותו שהוא יהיה ייחודי אצלינו ו הכי חשוב, לא כל אחד יכול להרשות אותו לעצמו, ייתן אפקט דומה.
שיווק.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לפי דעתי כל דבר שיישנה את גובה הרמקול יהווה שינוי, כנ"ל כל דבר שיגרום הטיה שלו, תוציא את הרגלים האלה ששילמת עליהם 5 אלף שקל ותשים ספר באותו גובה ותבדוק אם אתה מצליח לזהות מה זה מה. עצם עניין התשלום והמאמץ הנדרש בעבור המוצר, היוקרתיות והסמליות שלו גורמת לשינוי פסיכולוגי של וואו בעת הוספה שלו, כל דבר שהוא ייחודי לאותו המיתוג, זה יכול להיות כדוריות עופרת ברונזה זהב גומי של סיליקון משהו שמשתמשים בו בחלל, כל דבר שנוכל להתפאר ולהדר אותו שהוא יהיה ייחודי אצלינו ו הכי חשוב, לא כל אחד יכול להרשות אותו לעצמו, ייתן אפקט דומה.
שיווק.
הרגליות שבהן מדובר אינן תוספות לרגליות המקוריות, אלא מחליפות אותן -- מבריגים החוצה את הישנות ופנימה את החדשות.
אם יש הבדל גובה הוא במילימטרים או מעט סנטימטרים, לא ביג דיל.

אם היית קורא את הכתוב, היית רואה שמדובר ב-330 ש"ח לרביעייה. לא משהו עמוס יוקרתיות, סמליות, ייחודיות, זהב, התפארות, התהדרות, או שרק מתי מעט יכולים להרשות לעצמם, וזה גם לא משהו שמישהו יחבר לסאבים שלו בחלל.

והאמת -- כפי שכתבתי בהרבה מקומות לגבי כבלים ודברים אחרים -- לא איכפת לי בכלל אם השינוי אמיתי או מדומיין. אם קניתי לעצמי אשליה שאני נהנה אתה הרבה יותר מאשר בלעדיה, זה שווה את הכסף מבחינתי, ושיקפצו הלועגים והמקנאים. אבל במקרה ספציפי זה, אין לי ספק שהשינוי ממשי.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
464
נקודות
83
בגובה כל מ"מ משפיע.
סמן וי תתחדש ותהנה זה הכי חשוב.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
בגובה כל מ"מ משפיע.
אם יש לך סאב, אתה מוזמן לנסות לשמוע אותו כשהוא עומד על ספרים בעובי X מילימטרים ואחר כך על ספרים מאותו סוג נייר/כריכה בעובי X+1 מילימטרים, רצוי בהשוואה עיוורת, ולדווח לנו על ההבדלים העצומים שמצאת.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
464
נקודות
83
אני שם סאבים על הריצפה כמו שהגיעו מהיצרן או יותר נכון על הפרקט, ומשם אני מתקדם, הרגליות האלה ומשחקי גובה לא מעניינות אותי, תמיד כשניסתי חזרתי לגובה המקורי גם עם סאבים וגם עם רמקולים רצפתיים ששם ההבדלים ממש מורגשים. אם הקיים לא מספק, אני מחליף, לא מחפש להוסיף על הקיים אלמנטים שאמורים להפוך את היוצרים, לא משקיע בתפל אלה בעיקר, מקור מגבר רמקול, לא טוב מעיף ושם משהו שכן טוב, שופוני לא מעניין אותי.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אני שם סאבים על הריצפה כמו שהגיעו מהיצרן או יותר נכון על הפרקט, ומשם אני מתקדם, הרגליות האלה ומשחקי גובה לא מעניינות אותי, תמיד כשניסתי חזרתי לגובה המקורי גם עם סאבים וגם עם רמקולים רצפתיים ששם ההבדלים ממש מורגשים. אם הקיים לא מספק, אני מחליף, לא מחפש להוסיף על הקיים אלמנטים שאמורים להפוך את היוצרים, לא משקיע בתפל אלה בעיקר, מקור מגבר רמקול, לא טוב מעיף ושם משהו שכן טוב, שופוני לא מעניין אותי.
ניסית להציג את עניין הרגליות של ה-330 ש"ח בצורה מגוחכת, לא הצליח לך.

ניסית להציג הבדל של מ"מ אחד כקריטי, לא הצליח לך.

עכשיו אתה נואם על איך אתה "מתקדם", ומה כן/לא מעניין אותך, גם לגבי דברים שאחרים אומרים שעובדים עבורם יפה מאוד, ושוב מנסה לדחוף "שופוני" בהקשר של 330 ש"ח. לא מצליח לך.

אז אולי תניח לזה כבר? זה סתם מעייף ולא תורם כלום לכלום.

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
פעם כתב כאן מישהו (הוא חזר על זה המון פעמים) שטיפול חשמל, משכחים, כבלים וכדומה זה בולשיט. והכי חשוב זה אקוסטיקה, ואם אפשר רק אקטיבית. היום הכל התהפך וגם הוא, כמו האחרים כאן מדברים על שיכוך במאות אירו. מבלבל.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
פעם כתב כאן מישהו (הוא חזר על זה המון פעמים) שטיפול חשמל, משכחים, כבלים וכדומה זה בולשיט. והכי חשוב זה אקוסטיקה, ואם אפשר רק אקטיבית. היום הכל התהפך וגם הוא, כמו האחרים כאן מדברים על שיכוך במאות אירו. מבלבל.
ה"מישהו" התכוון לכך ש"שטיפול חשמל, משככים, כבלים וכדומה זה בולשיט" רק בהקשר של טיפול בבעיות אקוסטיות -- אי אפשר לפתור בעיות אקוסטיות באמצעים כאלה.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
ה"מישהו" התכוון לכך ש"שטיפול חשמל, משככים, כבלים וכדומה זה בולשיט" רק בהקשר של טיפול בבעיות אקוסטיות -- אי אפשר לפתור בעיות אקוסטיות באמצעים כאלה.
רזוננס יכול לגרום לבעיה אקוסטית.
משככים יכולים לטפל ברזוננס.
לפיכך, משככים יכולים לפתור בעיות אקוסטיות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור