מאסטר רן מויאל משפר שוב, ולא רק ב-RC :)

• פותח הנושא AK1
  • פורסם בתאריך

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
אין לי עם זה מחלוקת כי זה מובן מאליו.

אין כאן גם נסיון לשכנע מישהו שהצליל שלו בהכרח שבור, ראשית מהטעם שאין לי שום ידע לגבי החדר הספציפי שלו ושנית, יתכן והמצב שלו באורח פלא הוא יוצא מן הכלל...

יש כאן יותר עניין של הערה/הארה לגבי המובן מאליו ואנשים באותה מידה יכולים להתעלם מזה לחלוטין ולהמשיך בדרכם ואמונותיהם.

המובן מאליו אומר שככל והחדר לא מטופל, קרוב לוודאי שגרף התדרים שלך שבור, ברמה כזו או אחרת, אתה שומע הכי רחוק מהמקור שאפשר בערך, ו...שום אלקטרוניקה, או רמקול שתחליף לא יעזרו בעניין זה, אתה תמשיך לשמוע שבור ותמשיך להיות מאוד רחוק מהמקור.

אלו הן עובדות יבשות וככל ומישהו אין לו רפרנס מיידי להבין את זה, העובדות היבשות הללו לא יהיו לו ברורות.

רן
אין לנו ויכוח.

אפילו לא התכוונתי שאתה מנסה לשכנע, אלא שמי שלא מקבל את זה, מתייחס לזה כאל נסיונות שכנוע.
אתקן את הניסוח בפוסט המקורי.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
ולכן, אם תרשה לי להוסיף פרשנות, יש את כל הרזונטרים/פעמונים שמה שהם עושים זה להחזיר לחלל את התדר הרזוננסי שגורם להם לעירור ולאיין אותו, למי שאין שלושים אלף לטרינוב זה יכול קצת לעזור.
לדעתי אין קיצורי דרך בחיים אתה רוצה תוצאה רק
בדרך המקובלת כמו בחדרי ישיבות, כמו בקולנוע וכו, יש אנשים שרוצם לשבור מה שהשכל לא שובר, מצאו פתרון יחיד עם הקלה למצוקה, ויותר משרוצים לשכנע את הפורום רוצים לשכנע את עצמם, וזו האמת היחידה שיכולים לחיות אתה.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
לדעתי אין קיצורי דרך בחיים אתה רוצה תוצאה רק
בדרך המקובלת כמו בחדרי ישיבות, כמו בקולנוע וכו, יש אנשים שרוצם לשבור מה שהשכל לא שובר, מצאו פתרון יחיד עם הקלה למצוקה, ויותר משרוצים לשכנעה את הפורום רוצים לשכנע את עצמם, וזו האמת היחידה שיכולים לחיות אתה.
בבקשה, בלי פסיכולוגיה בגרוש. אין לי תקציב לזה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור