לקנות מצלמה

adriana12

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
היי, אני מעוניינת לקנות מצלמה, אך אני לא רוצה שהמחיר יהיה בשמיים (כלומר בסביבות ה1500..)
הדרישות ממנה הן צמצם מהיר, מייצבי תמונה, מסך מפרקי, טווח זום גדול (אני מודעת לבעיה שזה מוריד מאיכות התמונה.. ועדיין אני מעדיפה זום גדול), שתעבוד כמה שיותר טוב בתנאי תאורה קשים (בעיקר לילה).
רוב השימוש לא יהיה ממש מקצועי (כלומר צילומים פשוטים של חברים משפחה וכו'...) אך כמובן שגם צילומי נוף.
בנתיים אין לי כיוון על מצלמה או חברה מסויימת, ולא אכפת לי גם חברות פחות "זוהרות" (כמו פוג'י וכו').
אני ממש ממש לא רוצה מצלמה קומפקטית, אני מעדיפה מצלמה עם קצת יותר "משקל", ולכן אעדיף שתתיחסו לשאר סוגי המצלמות (אלא אם כן יש איזו מצלמה שבדיוק עונה על הדרישות שלי..)
מקווה שהבקשות לא מוגזמות ביחס למחיר..:(
יום טוב!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אין חייה שעונה לדרשיות האלו - שלדעתי חלקן מתנגשות האחת בשניה
לדעתי קנון SX230 תספק את רוב הדרישות שלך בפחות מ 1000 ש"ח)
http://www.dtown.co.il/articles/1740.html

אם זום כפול 14 לא מספיק (לדעתי זה מעל הראש) אז קנון SX260 עם זום כפול 20 מספק את הדרישה (עם ירידה מסוימת האיכות התמונה)

אם את גם רוצה גוף גדול וזום גדול יותר אז זה מוריד מאוד מאוד את איכות התמונה וחבל על כך אפשר לבדור את P510 של ניקון או קנון SX30 - אבל שוב סתם גוף גדול טווח זום מוגזם ובאיכות תמונה נמוכה - כולל יכולות לא מוצלחות בתאורה חלשה.

אשמח לשמוע איזה כיוון נראה לך

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אורי, מה כל כך מוצלח בדגם הזה?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
זה לא מה שחיפשו?
לצערי אין מסך מפרקי.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אורי הקישור האחרון לא עובד לי

אבל למה אתה ממליץ על דגם מסוים - מה היתרון שלו על דגם אחר? הייתי שמח לשמוע

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא "המלצתי" , פשוט מצאתי את הדגמים שמתאימים לבקשה.
לא עשיתי השוואות כלשהן.

adriana12

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
המצלמות שאורי המליץ עליהן הן בלי צמצם מהיר ויכולת עבודה טובה בלילה?

אתה יכול להסביר לי גם בקצרה איך אני מחליטה האם הצמצם הוא מהיר? כלומר אם אני אראה מפרט של מצלמה מסויימת, שאני אדע שהצמצם שלה מהיר.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
רוב המצלמות היום יכולות לצלם במהירות גבוהה (צמצם מהיר) - אבל כדי שנוכל לקבל מכך תמונה לא חשוכה לגמרי אנחנו צרכים מצלמה שיכולה לפתוח בעדשה צמצם גדול (ולכן עדשה עם יכולת לצמצם גדול נקראת גם עדשה מהירה). מעבר לכך אפשרות לצלם ב ISO גבוהה גם כן עוזרת לחיישן לקלוט הרבה אור בתאורה חלשה - אבל כאשר מעלים את ערך ISO חיישן המצלמה קולט גם הרבה רעש לתמונה.

המצלמות שאורי המליץ לך הן מצלמות טובות מאוד למחירן - יש להם טווח זום גדול, גוף גדול ואיכות תמונה לא רעה, אבל הן סובלות מאותה מחלה של כל מצלמות דמוית SLR - חיישן יחסית קטן שמגיע עם טווח זום גדול שמספק איכות תמונה סבירה וללא יכולת טובה בתאורה חלשה.

אורי בסדר גמור בהמלצות שלו - היות ואי אפשר לספק את כל הדרישות שלך במצלמה אחת, בטח לא בתקציב הזה.
את חייבת לספק לנו סדר עדיפות מה יותר חשוב לך ועל מה מוכנה לותר

adriana12

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
צודק... אז הכי חשוב לי שיהיה צמצם מהיר וטווח זום גדול... ואם יש מסך מפרקי מה טוב!

adriana12

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כשאני מדברת על צמצם מהיר אני מתכוונת למהירות תריס, כלומר שהזמן שבין הלחיצה על הכפתור לבין הזמן שהמצלמה מצלמת יהיה כמה שיותר מזערי. מקווה שלא בלבלתי אתכם וחשבתם שהתכוונתי לדבר שונה..

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
OK - זה לא נקרא צמצם מהיר
זה זמן תגובה מהיר

ולא חשוב טווח הזום?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
דרך אגב אני ממשיך להמליץ על קנון SX230 (זום כפול 14) או אם חייבים טווח זום יותר גדול על חשבון איכות תמונה קנון SX260 (זום כפול 20)

adriana12

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תרשי לא להתיחס לאתר הזה בצורה רצינית
ככתב שכותב ביקורות רציניות על מצלמות - אני ממש לא אוהב אתר שכתוב ביקורת על מצלמה בלי להחזיק אחת ביד

אם מתעקשת על מצלמת סופר זום - לכי על אחת מהמצלמות שאורי המליץ כאן
בכל אופן מצלמות של קנון או פנסוניק בדרך כלל (אולי גם ניקון או סוני) שולטות בתחום של דמי SLR

אבל את יכולה להסביר לי מי צריך זום של יותר מכפול 20?

adriana12

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
למה לא מחזיק אותן ביד? דווקא לפי איך שהם מפרטים את הביקורת זה נשמע רציני.. אבל אם אתה אומר אז אני מאמינה..

המצלמה ששלחתי היא לא טובה?

adriana12

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=e-camera&db3331=194524&db6187=246343

מ
כל המצלמות פה, מה היית ממליץ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני פחות מכיר אישית את מצלמות מהסוג הזה קנון SX50 ניקון P510 מקבלות ביקורות טובות

שוב אני שאול - למה את צריכה את טווח הזום הזה? לא ברור לי?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור