למה כבלים כל כך יקרים?

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
האם מישהו יכול לבאר לי את הפער:
(המחירים מתוך האתר של חנות שאני מחבב מאוד ולכן לא אפרסם את שמה)

כבלי רמקולים VDH שהגיעו אלי לפני שבוע מדגם MAGNUM HYBRID
2.5 מטר לצד, סה"כ 5 מטר
מחיר בארץ- 330 שח למטר X 5 שווה ל 1650 ש"ח
מחיר באיביי - 62$ + 25$ משלוח שווה פחות מ 350 ש"ח. (המחיר כולל בננות בכל הקצוות)

גם האינרקונקט שלהם שהגיע עוד קודם מדגם 102 MK III HYBRID עלה לי 90$ (350 שח) כולל משלוח לעומת מחירון של 890 ש"ח

אז השאלה שלי היא איך המחיר קופץ ככה? זה משהו שלא מוכר לי מתחום האודיו. הבדלי מחיר של פי 2 רואים בשפע אבל לא פי 5. האם יש איזה מס מפלצתי על כבלים? (על התעודת משלוח שלי הייתה מוטבעת חותמת שאומרת שהחבילה נבדקה והיא לא חייבת במס ככה שאני מאמין שההפך הוא הנכון)

ושנה טובה

Sigma

עוסק בתחום
מעורבות
15
נקודות
18
חלק לא מבוטל מה-VDH המוצעים באיביי אינם מקוריים

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
על כבלים יש רק מע"מ.
על כבלי מתח יש גם מס קנייה.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
"המחירים מתוך האתר של חנות שאני מחבב מאוד ולכן לא אפרסם את שמה"
???
אתה לא שואל על מחיר כבלים; אתה שואל על מחיר כבלים מסוימים, ביבוא מסוים במקום מסוים.

נערך לאחרונה ב:

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
מסכים, יצא לי להזמין פעם כבל VDH ב-EBAY, שהתגלה כזיוף, הוא גם נשמע זוועה.

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
"המחירים מתוך האתר של חנות שאני מחבב מאוד ולכן לא אפרסם את שמה"
???
אתה לא שואל על מחיר כבלים; אתה שואל על מחיר כבלים מסוימים, ביבוא מסוים במקום מסוים.

המחירים שנתתי נכונים ליותר מחנות אחת בארץ .

תבדוק אותי

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
הלוואי וזה הייה סדר הגודל של מחירי כבלים יקרים...:), שאז זולים בכלל היו 1/100 או 1/200 מזה, אולי פחות... :)

עמיר

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
123tomer
2 דברים שכדאי לדעת/לקחת בחשבון :):

1. המחירים על כבלים VDH נכתבים ע"י היבואן (ארמה), ולחנות אין יותר מדי אפשרויות משחק עם המחיר
2. בגדול, המחירים על VDH בארץ לא שונים משמעותית מהמחירים בחו"ל - בטוח, לא במאות אחוזים. ראה, למשל, בקישור הבא:
http://www.divinecables.co.uk/audio-speaker/1004/Van-Den-Hul-The-Magnum-Speaker-Cable

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
האם מישהו יכול לבאר לי את הפער:
(המחירים מתוך האתר של חנות שאני מחבב מאוד ולכן לא אפרסם את שמה)

כבלי רמקולים VDH שהגיעו אלי לפני שבוע מדגם MAGNUM HYBRID
2.5 מטר לצד, סה"כ 5 מטר
מחיר בארץ- 330 שח למטר X 5 שווה ל 1650 ש"ח
מחיר באיביי - 62$ + 25$ משלוח שווה פחות מ 350 ש"ח. (המחיר כולל בננות בכל הקצוות)

גם האינרקונקט שלהם שהגיע עוד קודם מדגם 102 MK III HYBRID עלה לי 90$ (350 שח) כולל משלוח לעומת מחירון של 890 ש"ח

אז השאלה שלי היא איך המחיר קופץ ככה? זה משהו שלא מוכר לי מתחום האודיו. הבדלי מחיר של פי 2 רואים בשפע אבל לא פי 5. האם יש איזה מס מפלצתי על כבלים? (על התעודת משלוח שלי הייתה מוטבעת חותמת שאומרת שהחבילה נבדקה והיא לא חייבת במס ככה שאני מאמין שההפך הוא הנכון)

ושנה טובה

קדם כל שנה טובה לכולם .

תגובה :

לאחר בדיקה מקיפה כולל עירוב חברת VDH בהולנד
צר לי לאכזבך אך הכבלים שראית באי-בי מזוייפים חד משמעית! ולטובתך אני מקווה שלא
רכשת אותם .

לדוגמא : כבל ה MAGNUM עולה כ 49,5 יורו למטר רץ שזה 277 שח באתר החברה בהולנד , וכל זאת ללא טרמינציות הובלה לארץ ומע"מ.

הכבל המוצע ב אי-בי כסט של 2.5 מטר שזה במילים אחרות 5 מטר כבל , והנמכר ב62$ (שזה חמישית ממחיר הכבל ) הנו מזוייף!

ככה גם ה VDH-D 102 MK III שמחירו 166 יורו באתר החברה שזה 929 שח ! ובארץ נמכר זול יותר מחו"ל (כ 890 שח) .

לכן , גם הכבל הזה המוצע בכ 90$ לעומת כבל מקורי שמחירו בחו"ל כ 250$ , מזוייף גם כן !

עקב הפופולריות של כבלי VDH בחו"ל מקרים אלו חוזרים ונשנים וצריך מאד להזהר.
חברת VDH נילחמת כבר שנים בכבלים מזוייפים של החברה המיוצרים במזרח וניראים
דומים להפליא למקור, אך כמובן אינם המקור.

הנה דוגמא לאזהרה האחרונה של VDH במסגרת מלחמתה בזיופים מ אי-בי בנוגע לכבל
חשמל הנמכר לאחרונה גם באי-בי וגם באודיוגון ברבע (כן ..כן..זאת לא טעות) מחיר, ממחיר ה Retail .

IMPORTANT WARNING! - Fake copies on the market

As with any company who makes successful products there are always people who are copying them, no matter whether you are in the perfume, watch, clothing or cable industry.
Please note that there are some fake copies of The MAINSSTREAM HYBRID around.

They can be very easily recognized, even without knowing all the security markings placed on and inside the cable: Click image for a larger version
  • The copy has a more green than gold PVC shiny jacket.
  • The writing on the cable is different from the original one:

Original:
    Van den Hul M.C. THE MAINSSTREAM HYBRID >Halogen free< VDE-Reg.-Nr. 7824 CE
    Please note that the VDE-Reg. mark came after 2005
    Copy:
    van den Hul M.C. THE MAINSSTREAM HYBRID >Halogen free<
  • The copy also has non-original connectors, some marked C-320 or P-320.
  • The back of the connectors says MADE IN HOLLAND instead of VAN DEN HUL.
  • The copied American plug has no ground pin.
  • The copied UK plug is black where we use a white one with our logo in gold printed on it.
  • There is no Linear Structured Carbon ® inside so the function is just the same as (or worse than) any other standard € 5,- electricity cable bought at your local hardware store.
Please don’t use this cable. It is dangerously bad constructed and terminated.
There is a very realistic chance of malfunction causing damage to your equipment at best and the chance of being electrocuted or causing a fire at worst

המסקנה ממקרים כאלה :
צריך להזהר ולבדוק שבעתיים
כשרואים כבל \מוצר חדש באריזה ,הנמכר בחנות גלובלית המפיצה לכל העולם ! ולא מבן אדם פרטי , בפחות משליש המחיר ממחיר ה RETAIL \השוק של המוצר .

לידיעה כללית :

שום חנות ב e-bay לא הוסמכה עיי החברה למכור את כבלי VDH וחל איסור על כל היבואנים בעולם למכור לדילרים מ e-bay יש להקפיד לרכוש אותם רק עיי
62 המפיצים הבלעדיים ברחבי העולם והכתובים ככאלה באתר החברה או מדילרים שהוסמכו עיי היבואנים , כמו לדוגמא חנות "פיוז" מגבעתיים שהוסמכה על ידי , ורק ככה תוכלו לדעת שהכבלים שרכשתם מקוריים .
.
שנה טובה

אמיר ארמה

נערך לאחרונה ב:

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
שנה טובה אמיר ותודה על הבדיקה.

אני מברר את הסוגיה כרגע עם המוכר.
הכבלים אמנם כבר הגיעו - ולאוזני נשמעים טוב - אבל אני מודה שלא השוותי ראש בראש עם כאלה שבוודאות מקוריים. אגב אם אתה או מישהו אחר מוכנים להגיע אלי עם 5 מ' של הכבל ולהוכיח לי את הזיוף ואת ההבדל בתוצאה - אני מבטיח לקנות. כנ"ל לגבי האינטרקונקט.(אפשר לפנות אלי בה"פ).

שיהיה רק דבש

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
מסכים, יצא לי להזמין פעם כבל VDH ב-EBAY, שהתגלה כזיוף, הוא גם נשמע זוועה.

...אגב יאיר הזיופים הללו עושים נזק בל יתואר לחברה כאשר רק בחצי שנה האחרונה נתקלתי בארץ בשני מקרים של כבלים מזוייפים שבעליהם חשבו ש כבלי VDH לא טובים עד שגילו
כי נפלו קורבן לתרמית .

ומה עם אלה שקנו כבלים מזוייפים ואינם יודעים זאת ? אלה יחוו דעה שלילית על כבלי VDH באי ידיעה
כי הכבלים שבביתם מזויפים.......

נערך לאחרונה ב:

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
שנה טובה אמיר ותודה על הבדיקה.

אני מברר את הסוגיה כרגע עם המוכר.
הכבלים אמנם כבר הגיעו - ולאוזני נשמעים טוב - אבל אני מודה שלא השוותי ראש בראש עם כאלה שבוודאות מקוריים. אגב אם אתה או מישהו אחר מוכנים להגיע אלי עם 5 מ' של הכבל ולהוכיח לי את הזיוף ואת ההבדל בתוצאה - אני מבטיח לקנות. כנ"ל לגבי האינטרקונקט.(אפשר לפנות אלי בה"פ).

שיהיה רק דבש

ה MAGNUM מגיע בגליל של 50 מטר ונמכר בלעדית ל חנות "פיוז " בגבעתיים , והנך מוזמן לגשת לשם ולבדוק את הנושא .

המוכר שמכר לך יספר לך שזה המקור וכו , אך יש אפשרות פשוטה יותר להוכיח אוטנתיות : עיי כך שתבקש ממנו הצהרה מחברת VDH או ממי שמוכר לו , שמדובר
בכבלים מקוריים , ותווכח כי אין הוא יכול לעשות כן.

אני חוזר , אומר ומצהיר כי הכבל שרכשת ב 5\1 מחיר ממחיר החברה הרשמי בחו"ל ב E-BAY ולאחר בירור עם מנכ"ל השיווק של החברה בהולנד מר Martin Huleman ,מזוייף חד משמעית .

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אמיר, האם רק פיוז מורשת לכבלים של VDH?
אני קניתי בזמנו מאלגזי, ועכשיו אני מודאג.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
גם בסטריאו דרום ניתן להשיג כבלים של VDH {או לפחות היה ניתן}. אני רכשתי מהם בזמנו את ה-122.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
אלגזי וסטראו דרום מכרו בעבר VDH .
כיום , פיוז היא הנציגה הרשמית והבלעדית במרכז לכבלי VDH .

אמיר ארמה

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
אני בספק אם תשמע הבדל בין
המזוייף למקורי.
בדרך כלל מוצרים מקוריים ומזוייפים מיוצרים באותו
מקום.

avi 1

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אני בספק אם תשמע הבדל בין
המזוייף למקורי.
בדרך כלל מוצרים מקוריים ומזוייפים מיוצרים באותו
מקום. זה אמיתי?

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
יש לי כבלים של אקוסטיק ריסר"ץ
מקוריים ,ומזוייפים, ניראים בנויים ונישמעים
בדיוק אותו הדבר,אם מישהו יכול לזהות על פי שמיעה
מה מקורי ומה לא,בבקשה הוא מוזמן.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כי הם אקוסטיק ריסר'ץ:)

(תנסה להבדיל בין חומוס אחלה אמיתי ומזויף)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור