למה הנושא הדיגיטאלי מוזנח האתר !

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
טוב,אנחנו טוחנים מים...
ניראה איזה פלא יהיה בעוד שלוש שנים.
פל' שמחליף מחשב....?

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
תעיף מבט על המחשב הזה !
תראה את הכונן SSD עם סופר קלוק מובנה ושאר ירקות .
זה מחליף את הדיסק השרות המיסתובב עם העינית המאובקת .

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
איזה מחשב צחי, שתף

alicenir

חבר משקיען
מעורבות
172
נקודות
43
בקרוב יהיה JRIVER על NAS
ואז נגמר סיפור המחשבים של פעם והיום.
קיים כבר מלפני חודשיים לערך בדגמים החדשים של QNAP

alicenir

חבר משקיען
מעורבות
172
נקודות
43
ודרך אגב, הגיע הזמן באמת שהנושא יקבל טיפול משמעותי :) - כל הכבוד
ניסיתי, כתבתי מספר פעמים..אבל לא היו קופצים ותגובות כל כך :(

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
איזה ערימה של סיפורים על שיפורים ובסוף משמיעים מjriver...
התכנה מעוותת את הסיגנל, לא מבין בשביל מה כל המדידות.
תשתמשו בתכנת playback רלוונטית ותהיה איכות.
רוב הסטרימרים הנוכחיים של חברות האודיו הם מחשבים באיכות פח עם אריזה יפה ותוכנות סוג ד׳. החברות האילו לא מבינות כלום בפלייבק ממוחשב - העיקר יש פלאח אלומניום תעופתי יפה מקדימה. אין שום חברת אודיו שיכולה ליצר לוח אם בעצמה וכולם משתמשים בלוחות סטנדרטיים... כל השאר שמן נחשים.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
צחי נשומה...
אם מחשב כולל ממיר שעולה 7000 שח,עושה עבודה של ברומסטר ועוד טוב יותר.מי לעזזאל צריך EMM ?
למה גאי החליף ללין שעולה ....?
מה שאני אומר שדיגיטאל אולי מתחרה ונותן פייט לעצמו.כי כמו בסידי כך בדיגיטאל(כניראה) מחיר ברומסטר ואיכות ברומסטר שווה לאיכות ממיר של emm ושות'

אני אחדד,

זה לא היה טוב יותר אך הצלחתי להגיע עם מחשב של 2500 ש"ח לתוצאה טובה יותר לאוזניי מטרנספורט הכי יקר של מרק לוינסון. ועם מחשב של 7000 ש"ח ואחרי הרבה חפירות והוספת ספק לינארי מאוד מסויים, מספיק קרוב לתוצאה עם בורמסטר טופ אוף דה ליין. זה לא היה טוב יותר אך הנוחות וההפרש במחיר, לא הצדיקו את החזקת הטרנספורט.

מאז, עשיתי שינמוך, הסט של בורמסטר נמכר אך הייתי מסופק מהתוצאה. המחשב נשאר אותו המחשב והיה פשוט מעולה.

החלפתי המחשב לסטרימר AVM שנתן שיפור קל בצליל בתוספת יתרונות בשליטה, אופציה לניגון דיסקים, פילטרים ומשחקים והכי חשוב, תפס מקום של מכשיר אחד על המדף ולא שלושה.

מי שרכש ממני את המחשב, השווה לטרנספורט יקר שבבעלותו. בינתיים, עשה ריפים לדיסקים שלו ולא נוגע בטרנספורט יותר.

ה-LINN KLIMAX, היה חלום שהתגשם מימי עבודתי ב-AVCS. במחינתי, סוף כל הדרכים. מכשיר בליגה משל עצמו. אין לו DSD אבל למי אכפת.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אני אחדד,

ה-LINN KLIMAX, היה חלום שהתגשם מימי עבודתי ב-AVCS. במחינתי, סוף כל הדרכים. מכשיר בליגה משל עצמו. אין לו DSD אבל למי אכפת.
:בעד:

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
רוב הסטרימרים הנוכחיים של חברות האודיו הם מחשבים באיכות פח עם אריזה יפה ותוכנות סוג ד׳. החברות האילו לא מבינות כלום בפלייבק ממוחשב - העיקר יש פלאח אלומניום תעופתי יפה מקדימה. אין שום חברת אודיו שיכולה ליצר לוח אם בעצמה וכולם משתמשים בלוחות סטנדרטיים... כל השאר שמן נחשים.

מעוניין להרים את הכפפה ולעשות השוואה קטנה לפני שאתה מכפיש ברבים ;) או שתתחמק כמו השאר ?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
כל זמן שמהנדסים של חברות האודיו לא מבינים כלום, אבל יש מי שיזהיר אותנו בפני שמן נחשים, אנחנו מבוטחים בפני נפילה בפח, תרתי משמע.

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
כל זמן שמהנדסים של חברות האודיו לא מבינים כלום, אבל יש מי שיזהיר אותנו בפני שמן נחשים, אנחנו מבוטחים בפני נפילה בפח, תרתי משמע.
יש לך דעה עניינית כלשהיא? בדקת משהו, גילית משהו שאתה רוצה לחלוק?
הערות בעלמה ודקירות ממושב הצופה אף פעם לא מחייבות לכלום..

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
יש לך דעה עניינית כלשהיא? בדקת משהו, גילית משהו שאתה רוצה לחלוק?
הערות בעלמה ודקירות ממושב הצופה אף פעם לא מחייבות לכלום..
פחחחח, אתה רוצה לומר שאתה מחוייב לעניין שמן הנחשים?? :eek::מבולבל:

בעצם אתה זורק בוץ על מידת הבנתם של מומחים עם קבלות (המהנדסים של כל חברות האודיו בהכללה), ועוד בידענות-כבייכול, ברמה של הכללות, עם התנשאות ברמת "שמן נחשים".

זו הרמה להנחתה.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
פחחחח, אתה רוצה לומר שאתה מחוייב לעניין שמן הנחשים?? :eek::מבולבל:

בעצם אתה זורק בוץ על מידת הבנתם של מומחים עם קבלות (המהנדסים של כל חברות האודיו בהכללה), ועוד בידענות-כבייכול, ברמה של הכללות, עם התנשאות ברמת "שמן נחשים".

זו הרמה להנחתה.

עמיר
לא עמיר - אני כתבתי ״רוב״ המכשירים ולא כל, ולא התייחסתי למהנדס זה או אחר.
וזה שהם מבינים ביצור מגברים, לא הופך אותם אוטומטית למומחי תכנה, מי כמוך יודע.
גם אתה וגם אני יודעים שלא יתכן שבדקתי כל מכשיר בשוק, אבל התנסיתי מספיק. ויש דוגמאות רלוונטיות על מספיק מכשירים. אבל אתה יודע טוב כמוני שזה רק יעורר גל חדש של בלאגן של בעלי מכשירים שרואים אתה עצמם נפגעים.
ואני לא מבין למה אתה חייב ״להנחית״ כל הזמן, קשה במדינת היהודים ...
זאת דעתי ממספר לא מבוטל של השוואות ונסיונות בבית ומחוצה לו.
ברמת המחשב, תמיד מה שעשה הבדל זה תכנה והגדרות. עם הציוד שלי המשימה יחסית קלה כי אתה תמיד יכול לבדוק האם אתה ביט פרפקט.
אצל אחרים זה באמת יכול להיות עניין מתסכל של ניסוי ותעייה/תהייה. ולעולם לא להיות בטוח מה ״נכון״ יותר. ואני גם מודה שהנכון יותר יכול למצוא חן בעיני יותר ובעיניך פחות, גם בזה נתקלים לא מעט.
אתה מוזמן להמשיך את זה אם אתה רוצה לחלוק דעות ונסיונות, אם המטרה שלך סתם לעלוב בי - בוא ונסיים בטוב.

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
בדיקה אצלי או אצלך (אם תרצה) מחשב שלך מול הכרטיס עם פנל מאלומיניום תעופתי שלי ;)
זה הציוד שיש אצלי:
http://www.hifimusic.co.il/הסטאפ-של-liorms-t7166.html
אתה מוזמן תמיד, אם אתה חושב שיש התאמה ומתאים לך הסטאפ בדיקה.
אשמח שתציין גם אתה כאן על מה מדובר.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
לא עמיר - אני כתבתי ״רוב״ המכשירים ולא כל, ולא התייחסתי למהנדס זה או אחר.
אולי התכוונת, אבל כתבת "רוב הסטרימרים", וה"חברות" ללא הסתייגות.
מה גם שלוח-האם זה לא הכל, רחוק מזה.
וחוצמזה, גם עם לוחות-אם סטנדארטיים אפשר להגיע רחוק.
כפי שכתב מישהו פעם "יש את הטכנולוגיה וייש את מה שעושים איתה" :)

ואני לא מבין למה אתה חייב ״להנחית״ כל הזמן, קשה במדינת היהודים ...
כי אני שונא שפיכת בוץ והתנשאויות.

ברמת המחשב, תמיד מה שעשה הבדל זה תכנה והגדרות. עם הציוד שלי המשימה יחסית קלה כי אתה תמיד יכול לבדוק האם אתה ביט פרפקט.
אין ספק שמחשבים יודעים לקרוא קבצים בצורה שהיא ביט-פרפקט באמינות הגבוהה ביותר שייש -- כל מה שקשור במיחשוב בנוי על זה -- זה חשוב לא רק לאודיו, אלא לדברים קצת יותר קריטיים, כמו בנקאות, הנחיית טילים, ייצור ומה לא.

להיפך, אם כבר, הטרנספורטים למיניהם פחות טובים בזה, ובכל זאת בהרבה מקרים נשמעים טוב יותר.

כך שגם "ביט-פרפקשן" זה לא כל הסיפור.

אם המטרה שלך סתם לעלוב בי - בוא ונסיים בטוב.
המטרה היא שלא ירוצו כאן הכללות לא מדוייקות ו/או בלתי מבוססות ללא תגובה.

עמיר

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
זה הציוד שיש אצלי:
http://www.hifimusic.co.il/הסטאפ-של-liorms-t7166.html
אתה מוזמן תמיד, אם אתה חושב שיש התאמה ומתאים לך הסטאפ בדיקה.
אשמח שתציין גם אתה כאן על מה מדובר.
ממה שראיתי אתה עובד היום עם nuc ? מכיוון שאני עובד עם סטרימר ונאס יהיה יותר קל שתביא את המחשב שלך אלי לצורך ההשוואה. אני גר בשהם . שלך לי את הנייד שלך ונתאם.
לגבי מה יש לי , זה חסר חשיבות היות ואמרת שכל הסטרימרים הם פח מעפן ;)
איל

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור