כבלים אינטרקונקט סופני במחיר מגוחח.....

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא נעים?
לסגור אוזניים.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
חברים שלום ....
למי שמחפש אינטרקונקט במחיר סביר ביותר,שנשמע סוף הדרך .....לאוהבי הסאונד הפתוח והמפורט .....לאחר לילה לבן, וטסט a b שנמשך שעות מרובות....בהמון סוגי מוסיקה,גאז ,קלאסי אתני ,פיוזן....חשוב לציין!!! שהכבל נקנה לזרוע של פטפון, והוא מגיע באורך של 80 ס"מ ומסקרנות חיברתי ,לפני שבצעתי את ההרכבה שלו לזרוע ניסיתי לשמוע אותו חיברתי אותו בין ה-cd למגבר והפלה ופלא הסאונד נפתח ברמות שלא יאומנו...התקשרתי ליבואן שרכשתי ממנו את הכבל וספרתי לו על המהפך...והתשובה שלו הייתה שאכן יש מקרים שכבל כזה או אחר מתאימים יותר להרכב המערכת ,ושלא רק המחיר קובע והינה לך הדוגמא הטובה ביותר כבל שאמור להיות מחובר מהזרוע לפונו ומהפונו למגבר כבל שלמראית עין נראה דק יותר מכל האינטרקונקטים שנבחנו ,הסינרגיה עם הכבל המנצח פשוט מצוינת!!!
הכבלים שנבחנו והכבל שניצח ובגדול!!!

1. THE FIRST ULTIMATE VDH
2. Transparent cable Music Link Super
3. D - 501 SILVER HYBRID VDH
4. ועוד כבל שעדיף שלא נכתוב את שמו כדי לא לגרום לשירשור הזה לרדת לפסים לא נעימים.

המנצח הוא : B]D - 501 SILVER HYBRID VDH[/U
המחיר שלו מגוחח ביחס לתוצאה אני ממליץ לנסות היבואן ארמה אודיו.

עכשיו אחרי שעבר הכל.

קצת הסבר נכון יותר.
מה שאמרת הוא חסר כל טעם ופשר בגלל שלהשוות את הכבלים זה לא אפשרי.

א.הפירסט הוא לא כבל שעשוי ממתכת כלשהיא. הוא חד גידי מסוכך.
ב.ה501 הוא כבל דו גידי במקור, מסוכך שעשוי ממתכת.
ג.היחידות החשמליות של שניהם שונות לגמריי.
גם המוליכות, גם ההתנגדות , גם הקיבוליות.

לכן לעשות השוואה בין שני כבלים כאלו היא מגוחכת לגמריי.
וזו הבעיה.

להבא יהיה נחמד במקום להפציץ את כולם ולהכנס לריבים אישיים להכנס דקה לאתר של חברת VDH למשל ופשוט להסתכל על זה.

כמו כן מספיק שהמחברים שונים לגמריי , ו/או החומר המחבר בינהם וזה משנה הכל.
כמעט כל מוליך/מוליך למחצה אשר נוגע בכל חומר אחר משנה לגמריי את התכונות החשמליות של המערכת רק מעצם המגע.

לכן ההשוואות אינן שוות כלום כיוון שלמערכת שלך יש יכולות חשמליות מאוד מאוד מוגדרות.
ומשום כך הכבל שלקחת התאים לה יותר.

תתחדש ותהנה.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
תסלח לי אורי

אך מה שכתבת זה מגוכך וממש לא לעניין.

מה זה משנה אם כבל אחד הוא מפחם והשני מכסף והשלישי מנחושת והרביעי הוא ערבוב של חומרים שונים?
כל מה שהבן אדם כתב זה שהוא ביצע מבחן בין כבלי אודיו שונים והגיע לתוצאה שהגיע!
מפיך נישמע כאילו שהוא בדק כבל שמיועד לתליית כביסה מול כבל לאודיו ולכן הבדיקה שלו היא מגוכחת לטענתך...
הכבלים , כולם הם כבלי אודיו המיוצרים בטכנולוגיות שונות ולכן בדיקתו ונסיונו לשיתוף החברים על חוויתו האישית
הינה במקום! , ושם כך קיים הפורום .

ועוד דבר , לא הבנתי את המישפט "מפציץ הודעות וניכנס לריבים אישים " .
מה מפציץ ? כתב את רשמיו וחויותיו מטסט שביצע זה מפציץ ?
אם הוא מפציץ בהודעות עם כמה עשרות הודעות אז לך , לצורך העניין עם אלפי ההודעות אני צריך לקרוא
חטיבת טנקים....וכשאתה כותב ניכנס לריבים אישים , זה לא בדיוק נכון , מאחר ולמעשה הריבים נוצרו עיי
חברים כאן שירדו עליו מעצם היותו חבר חדש או שלא אהבו את סגנון כתיבתו ולא להפך!
אבל, זה יעבור ......

כמו שלך מותר לכתוב עשרות הודעות ביום , גם לבן אדם אחר מותר , גם אם הוא חדש , וגם אם מה שהוא כותב לא מוצא חן בעיני מישהוא.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אמיר
בבקשה תשאיר לנו את ניהול הפורום, מה, מי צריך ואיך לכתוב כאן. בכל הערה אתה מוזמן לשלוח הודעה פרטית בנושא - לא נעשה דיון בפורום על כך.

ראה חוקי פורום חדשים.

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אורי, ההודעה שלך באמת תלושה מהמציאות.

מה איכפת לי ממה זה עשוי? איכפת איך זה נשמע.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
כרמי

מה הקשר לניהול הפורום , מה קורה לך ?

אין פה שום דבר הסותר את חוקי הפורום אם אני מעיר למישהוא כאשר אני חושב שהוא אננו צודק תוך
הסבר דעתי למה שכתב ובתנאי שהניכתב נכתב בצורה סבירה ללא כל כוונה כשלהיא לייצר ויכוח אלים.

משתמע מדבריך שבכל פעם שארצה להגיב עניינית על הודעה אצטרך לשלוח אותה אלך לצנזורה ...

נערך לאחרונה ב:

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
לא כל כך מובן מה קורה פה.

נכנס לכאן מישהו, כתב על רשמיו מהשוואה שערך בין כבלים, ללא יומרה של בעל מקצוע או "מבין" גדול. אחרי ניתוח מדוקדק של חוסר הבנתו בכבלים הללו ואצבע נוזפת על היותו סוג של יחצן ליבואן, הוא מנסה באופן נואש כמעט לעמוד מול המתקפה המאוחדת ללא הצלחה יתרה ונוטש את הזירה הלא ידידותית. סביר.
ואם הסאה לא הוגדשה די, קם לו אחד החברים המאוד פעלתניים כאן ( המון המון הודעות לתשומת לבך דיז החביב ), נושא הרצאה מלומדת על הבדלים בין כבלים, שלא ממש ברור מה השפעתם על אפיון הצליל ואם לא די מגלגל עיניים לשמיים וקורא לפותח הדיון הזה מחרחר ריב ומדון. פחות סביר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אורי.

ואם אדם בחן שני רמקולים שונים, אחד של B&W עם יחידות העיות קוולאר והשני דאלי עם יחידות העשיות סיבי עץ, האם גם במקרה הזה ההשוואה שגויה לדעתך?

החומר אינו מעניין. כל עוד הרכיבים אמורים לעשות את אותה פעולה הם ברי השוואה. כל חברה בוחרת בשיטה שונה על מנת להגיע לתוצאה המקסימלית, אי לכך ישנו בסיס להשוואה. אם כל החברות יו משתמשות באותם חומרים ובאותה שיטה מדוע להשוות? הרי כולם ישמעו זהה.

אמיר.

האמן לי שאורי יקבל תשובה לנכתב, באם תראה שהפורום אינו מצליח לענות לאורי תשובה הולמת לטענתו אז אתה מוזמן להתערב, אנשים פה לא טיפשים וההם יודעים להבחין בין הודעה הגיונית לבין הודעה שהיא אינה כזו, תן צ'אנס לחברי הפורום לענות לניכתב ותמתין בסבלנות. כפי שאתה רואה גם אלוני וגם אני ואני משער שעוד כמה חברים יענו לעיניין בצורה מיקצועית. אתה לדעתי מוכרח להיתאפק ולחכות לתגובות.

אם חלילה תראה שהכיוון אינו מיקצועי או שנעשה עוול לך או להשוואה שנעשתה עם מוצר שלך {ברוב הפעמים אני אקלוט את זה בלי שתסב את תשומת ליבי} אתה מוזמן לשלוח לי, לליאור, לכרמי או לתומרצין הודעה ואנו נגיב בהתאם.

ברגע שעוסק בתחום עונה להודעה שקשורה למוצר שלו התשובה נראת בעיני רבים כתשובה שבאה להגן על המוצר שלו גם אם היא ניכתבה בתמימות. שמע לי ידידי, המנע מכך ותן לדינמיקה של הפורום לפעול מעצמה. מבטיח לך שלא יהיה מצב בו יכתבו מילים שהן אינן הגיוניות שהתשובה עליהן לא תגיע ותהיה הולמת.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
נמר ידידי

ההערה המאד עניינית לאורי היתה על כך שזה לא משנה מאיזה חומרים עשויים כבלים כאשר בוחנים אותם
זה הכל.

לא דובר כאן על איכות הכבלים , ולא על התוצאה , ולא על שמותם , ואם תקרא את התוכן בתשובתי לאורי תשים
לב שעניתי לו עניינית על התשובה הלא עניינית שלו לדעתי בנוגע למבחן כבלים שביצע ותו לא.

עכשיו , אומר ומזכיר לי כרמי את חוקי הפורום וזה יפה מאד מצידו לעמוד על המשמר בנוגע לכך.
רק אמור לי בבקשה : האם חוקי הפורום מאפשרים העלבה, הקנטה , ציניות , וזילזול בחברים, אני בטוח שלא!
אז לא שמתי לב שההנהלה עמדה על המשמר , העירה , ומחקה הודעות כאלו שניכתבו כלפי רונן במקרה זה,
כפי שהיא מעירה לי (ואני מקבל את ההערה בחיוב ).

שבת שלום

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אם ההודעות של רונן גוררות כל כך הרבה תגובות שליליות מהחברים, אני חושב שגם לך אמיר, יש על מה לחשוב.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
טוב

כולכם צודקים .

שבת שלום

Avi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
אני בעד להריץ סקר מי צודק

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני רוצה לחדד נקודה

לאתר יש מנהלים והם בעלי בית של מה מותר להגיד ומה לא - לא מקובל שאורחים גם המכובדים שבהם ידאגו לסדר הטוב.

אנחנו לא רוצים שאף אחד יהפוך להיות כאן לשוטר וישמור על הסדר גם אם בטוח שמהוא לא נכון קרה - תמיד ניתן ורצוי להודיע לנו אם משהוא לא נכון מתרכש כאן.

ממש לא מקובל שהאורחים יתפקדו כאן כשוטרים גם אם הם צודקים.

להסיר ספק זה פורום של אודיו, לא מקום לדון כיצד לנהל את הפורום או למי מותר מה - זה לא המקום לכך.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
אני מנסה להבין אותך כרמי ולא מצליח.

הפורום נועד להתדיינות בנושאי האודיו השונים .
בא חבר כתב את אשר כתב ואני או חבר אחר לא מסכימים איתו במישור המקצועי והעניני לנושא המדובר בלבד
אם היתה כאן איזושהיא העלבה, או כל מה שלא קשור לנושא וקשור לגופו של אדם ניחא , אבל זה לא שהיה ואתה חוזר
כל פעם מחדש במשפט : אל תגידו לי איך לנהל את הפורום....
עוד לא הבנתי איך תשובה ענינית ומקצועית קשורה לניהול הפורום בא תגיד לי!
עד עכשיו אנני מבין על מה אתה מלין ? יש לך משהוא נגדי? לפחות ככה זה נשמע ,אבל אומר לך חגיגית , כי
בדמוקרטיה כמו בדמוקרטיה , כל עוד צורתו ואפיו של הדיון לא משתנה וכל עוד אנני פונה לגופו של אדם ומתייחס
באופן מקצועי כאשר יש לי מה לומר בנושא , אומר זאת ללא חשש מאף אחד.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אמיר אין פה שום דבר נגדך נו באמת...
גם מה שכתבתי הוא לא נגדך וגם שום דבר אישי נגד רונן.

תשמע אמיר, רונן , וכל השאר מי שבא לו. בדיקה של מוצר פסיבי דורשת יצירה נכונה וקביעה נכונה של תנאי ניסויי נכונים.

לא היה פה כזה דבר. ולכן אמרתי שההשוואה חסרת טעם.

היוזר שכתב, רונן, בשלב מסויים כמו שאר השרשור העביר את העניין לפסים אישיים, פתח לפני כמה זמן שרשור "תתנצלו" וכו..
זו הייתה הכוונה היחידה.

זה הכל.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
אורי
מהכרותי איתך , אני יודע שכתבת את הנך חושב בלבד וזו זכותך , וכל מה שכתבתי לך בחזרה זה שלדעתי
שהמבחן שעשה רונן היה לעצמו עם הכבלים שהיו ברשותו ושהוא לגיטימי לחלוטין ושזה לא משנה לצורך העניין ממה בנויים הכבלים כל עוד כולם אינטרקונקטים לאודיו, זה הכל.

מה שכתב רונן אחכ ו או נכנס לפסים אישים עם חבר זה או אחר זה לא מעניני , בגלל שהוא קנה ממני מערכת.
יש כאלה שחושבים שכל מי שרכש ממני מוצר הוא באופן אוטומטי סוכן של ארמה אודיו והיחס אליו בהתאם והרי זה אבסורד ,כי חצי מאנשי הפורום רכשו ממני משהוא....אז?

שבת שלום

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נכון. ואני לא רוצה חס ושלום לפגוע לא לך ולא לאף אחד בעסק.

דווקא באינטרקונקטים מאוד משנה איזה כבל זה:)

אבל זה כבר ביום אחר.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אמיר
מה אתה לא מבין בשלא לדון כאן בכיצד לנהל את הפורום?
מה אתה לא מבין - מה שאתה כותב זה לא על אודיו זה על מה מותר ומה אסור בפורום וזאת לאחר שביקשתי במפורש לא לעשות זאת

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אמיר.

יש לך את המספר שלי, את של כרמי, של ליאור ושל תומרצין.
בנוסף אם יש לך הערה להנהלה אתה תמיד מוזמן להשאיר הודעה פרטית.
אל תפתח ויכוח בפורום על נושא ניהולי. תודה רבה.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
איזה יופי
קצת רבים לפני שבת

היכן נעלם רונני?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור