כבלים אינטרקונקט סופני במחיר מגוחח.....

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
2- אתה טענת בניגוד לכל המנוסים שה-VDH היה פתוח יותר מה-XLO דבר שהוא אינו הגיוני בעליל, הוא אינו הגיוני בדיוק כמו שאדם יגיד שניתן להניע רמקול קשה עם מגבר מנורות חלש ושטריינגל הוא רמקול סתום, כמו שרסיבר קולנוע ביתי טוב יותר ממגבר סטריאו איכותי או לפחות שווים באיכותם. אני אטען טענה נגדית אם אקרא בפורום דבר שבדקתי והוא פשוט לא הגיוני. למורת רוחך אך זה אני ידידי. ממש ממש לא אישי אלא סופר מיקצועי ועינייני.
אני בטוח שאתה אדם אינטלגנט ונבון בכדי לא להבין מדוע תגובות הגולשים הן כאלו. אין אני מאשים אותם.

תסלח לי נמר ידידי אבל תרשה לי להעמיד ולאזן דברים שאינם מדויקים בלשון המעטה:

מה פירוש המשפט " אינו הגיוני בעליל" , למה לא? אני לא יודע איזה דגם של VDH שמעת
אך מאחר וזו חברה ותיקה ,זכורים להרבה אנשים הדגמים משנות השמונים ותחילת שנות התישעים
וכניראה על סמך הדגמים שהיו בזמנו הם וגם אתה מבססים את טענותיהם.

אוכל רק לומר לך שמאז עברו ב VDH הרבה מים בירדן ולחברה יש מגוון של 37 סוגים של אינטרקונקטים (כן זו לא טעות) שונים ש 22 מהם הושקו משנת 1999 ואילך, ואגב (תרשה לי להשוויץ בשמם)אין מבחר כזה לשום חברה בעולם ......

אתה מוזמן לבקר באתר החברה , ולראות תחת קטגורית האינטרקונקטים בעצמך ולספור .

אנני יודע על דגם של אינטרקונקט ששמעת אתה מבסס את טענותיך , אך נידמה לי שאתה שלא ביודעין מכליל כוון צליל של חברה שאולי היה נכון באמצע שנות השמונים...

אגב , סתם דוגמא קטנה שנראת כפירסומת אבל חייבת המציאות על מנת להמחיש לך את חוסר הדיוק בהכללה:

חברת Dynaudio לדוגמא מחווטת ברמקולים היקרים ביותר של החברה בדגם Master Evidence שמחירם
מגיע ל יותר מ 85,000 דולר בכבלי VDH-THE WIND להלן תמונה של הרמקול ושל החיווט של הגמפרים שמחווטים בדגם הנ"ל:

ניראה לך שהם התפשרו , או שמו כבל "סגור" ברמקול העל הזה?

מה שאני מנסה להגיד לך ידידי ,זה שהכללה על סמך נסיון עם דגם מסויים במערכת מסויימת אננה מעידה על כלל על ליין ואופי כבלי החברה.
כלומר זה שלחברה מסויימת יש דגם של רמקול שלא מצא חן בעיניך , זה לא אומר שדגם אחר של החברה פסול מראש.

אמיר ארמה

נערך לאחרונה ב:

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
לפי מיטב זכרוני נמר בחור צעיר,
שנות השמונים ? שיחקנו גולות בתור ילדים,לא היה זמן לבחון אינטרקונקטים אחרי שעורי בית.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יש גולות בנ.ציונה?

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
אני מראשלצ...היינו עושים טורנירים...שישית(שיש)=2,מימית=3,נחשית=4...הנדירות היו שוות חמש...דובות (גדולות מהסטנדרט) יכלו להגיע עד 10.

לך תסביר היום לילד בן 10 מזה גולות........ היו זמנים.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני עוד בכלל מופתע שיש אינטרנט באזורים האלו..ראשון זה ממש הגבול.

cavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא מבין?

לא, אני מתעסק בדבר אחר, בחוסר ההבנה שלך, והיכולת שלך לתת אבחנות על ציוד בלי כלים יחסיים - ואתה הוא כמשל לאחרים.

אתה כתבת:

VDH לא מפורט?, לי יש את האינטרקונקט שלהם THE BAY C-5 כבר יותר מחצי שנה והוא מאוד מפורט ונעים, אם ה-XLO מפורט ממנו אני לא יודע מכיוון שאף פעם לא שמעתי את הכבלים שלהם אבל לא נראה לי של-VDH חסר פירוט

כלומר אתה לא שמעת את ה- XLO אבל החלטת של -VDH יש מספיק פירוט.
נמשל למי שאוכל הודו כל חייו, ונשבע ברמ"ח אבריו, שאין בשר טוב ממנו.

אם היית אומר למשל: שמעתי את שני הכבלים ול- VDH יש רק קצת פחות פירוט מה -XLO, והפירוט של ה- VDH מספיק עבורי, ו/או ל- XLO יש פירוט יתר - דיינו.
אבל זה לא המצב.

דווקא בדוגמא שנתת, הראית שאתה מבין את תורת היחסות - שקלת ומדדת את שני הברנשים.

לא נתפסתי אליך אישית, אני סה"כ מנצל אותה(ורד)

אתה לא יכול להתפס אליי אישית, אני ואתה כנראה לא משדרים על אותו הגל מכיוון שאתה פשוט לא מצליח להבין אותי (או שאני לא מצליח להבין אותך), אני אמרתי שVDH הוא הכבל המפורט ביותר שיש?, בדקתי לא מעט כבלים והגעתי למסקנה הזאת על סמך הבדיקה שעשיתי שבה הVDH היה מעולה ולכן הוא אצלי, אולי כל הכבלים ששמעתי היו סופר סתומים ולא מפורטים אבל בשורה התחתונה הVDH היה טוב מהם ומפורט מהם.
ואני ינסה להסביר את הכוונה שלי שוב, הVDH אולי לא הכבל הכי מפורט בקטגוריה שלו אבל (!) הוא לא סתום=לא "חסר" לא פירוט.
פורשה קאררה GT מאיצה מ-0 ל-100 ב3.8 שניות, מרצדס SLR עושה את זה ב3.5 שניות, הSLR מהירה יותר אבל זה לא אומר של קאררה GT "חסר" מהירות (כלומר היא לא מזדה 3) אבל היא לא מהירה כמו הSLR= ה-XLO מפורט יותר מה-VDH (נניח, לא שמעתי אותו..) אבל זה לא אומר שה-VDH לא מפורט זה אומר שה-XLO מפורט ממנו (שוב, לא שמעתי XLO ואני לא בטוח שזה נכון..).

רוזי היקר, אם גם עכשיו הנקודה שלי לא מובנת אז בוא נעזוב את זה ויום אחד שנפגש פנים מול פנים אני אסביר לך מה הכוונה שלי, אולי אז נבין אחד את השני טוב יותר..

נערך לאחרונה ב:

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
לאור האיפיונים של הכבלים......

ברשותי רמקול שמאופין כהה, כבל של XLO יכול לבוא לו טוב ? יבהיר אותו קצת ?
אים ברמקול בהיר עסקינן, VDH אמור להתאים,ייעדן אותו קצת.

יהיה מעניין להכין תרשים זרימה,איפיונים של מגבר,רמקולים (כהה,בהיר,וכו,) והתאמתם לסוגי כבלים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תסלח לי נמר ידידי אבל תרשה לי להעמיד ולאזן דברים שאינם מדויקים בלשון המעטה:

מה פירוש המשפט " אינו הגיוני בעליל" , למה לא? אני לא יודע איזה דגם של VDH שמעת
אך מאחר וזו חברה ותיקה ,זכורים להרבה אנשים הדגמים משנות השמונים ותחילת שנות התישעים
וכניראה על סמך הדגמים שהיו בזמנו הם וגם אתה מבססים את טענותיהם.

אוכל רק לומר לך שמאז עברו ב VDH הרבה מים בירדן ולחברה יש מגוון של 37 סוגים של אינטרקונקטים (כן זו לא טעות) שונים ש 22 מהם הושקו משנת 1999 ואילך, ואגב (תרשה לי להשוויץ בשמם)אין מבחר כזה לשום חברה בעולם ......

אתה מוזמן לבקר באתר החברה , ולראות תחת קטגורית האינטרקונקטים בעצמך ולספור .

אנני יודע על דגם של אינטרקונקט ששמעת אתה מבסס את טענותיך , אך נידמה לי שאתה שלא ביודעין מכליל כוון צליל של חברה שאולי היה נכון באמצע שנות השמונים...

אגב , סתם דוגמא קטנה שנראת כפירסומת אבל חייבת המציאות על מנת להמחיש לך את חוסר הדיוק בהכללה:

חברת Dynaudio לדוגמא מחווטת ברמקולים היקרים ביותר של החברה בדגם Master Evidence שמחירם
מגיע ל יותר מ 85,000 דולר בכבלי VDH-THE WIND להלן תמונה של הרמקול ושל החיווט של הגמפרים שמחווטים בדגם הנ"ל:

ניראה לך שהם התפשרו , או שמו כבל "סגור" ברמקול העל הזה?

מה שאני מנסה להגיד לך ידידי ,זה שהכללה על סמך נסיון עם דגם מסויים במערכת מסויימת אננה מעידה על כלל על ליין ואופי כבלי החברה.
כלומר זה שלחברה מסויימת יש דגם של רמקול שלא מצא חן בעיניך , זה לא אומר שדגם אחר של החברה פסול מראש.

אמיר ארמה

לא פסלתי. ננתי את חוות דעתי על אופיים של הכבלים של VDH שאני מכיר כמה וכמה דגמים שלהם, כאלה שהיו לי באופן אישי וכאלה שלקחתי לבדיקה.

לכל מוצר יש אופי, אין הכי טוב. אני למשל חושב ש-XLO לא מתאים למערכת שלי מלבד כבל הרמקול שלהם שהוא מדהים עליה ונותן לה תוספת מהירות, בהירות, דינמיקה ופרטים. VDH לא עשה את זה במערכת שלי. לעומת זאת על הפוקל הוא היה מצויין.

אני אשמח לשמוע את הכבל המדובר ולהשוות אותו ל-XLO.

טוב אולי אני לא צריך להגיד לך דבר שאתה בוודאי יודע - אתה מוזמן תמיד.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

יהיה מעניין להכין תרשים זרימה,איפיונים של מגבר,רמקולים (כהה,בהיר,וכו,) והתאמתם לסוגי כבלים.

במקרה הנדון בלי להכניס כבלים אחרים.

ה-XLO מאופיין פתוח, בהיר, מפורט ומהיר מאוד.

הטרנספרנט שייך למשפחת הכבלים החמים ומאופיין בחמימות ורוגע, סוג של מעדן טויטרים מוסמך.
ה-VDH בדומה לטרנספרנט אך עם בס עמוק יותר ובשרני יותר.

עשה את ההתאמות שלך.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
כבלים

לארז - בפירוש לא, זה יגרום לחוסר איזון בצליל.

כבל טוב צריך להיות נייטראלי כמה שיותר, אבל גם דינמי. פתוח ומפורט כמה שיותר.

זה הטעם שלי, לפחות.

כבל כזה לא יתאים למערכת בהירה מדי, או עם תכונות אגרסיביות בטווח תדרים מסוים, כי הוא ישקף את הנקודות הבעייתיות שלה. הוא כן יתאים למערכת שהיא נייטראלית - גם אם יש לה גוון בהיר במקצת - או נייטראלית לחלוטין - או LAID BACK.

יש גם כבלים מהסוג שהאמריקאים אוהבים לכנות SMOOTH שיתאימו למערכת אגרסיבית או בהירה מאוד, בלי להקלע למלכודת של צליל עמום. צליל עמום חונק גם דינמיות, פירוט ובמה ולכן אינו מומלץ בשום מקרה - אלא למוזיקת רקע.

שוב, זה הטעם שלי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אתה לא יכול להתפס אליי אישית, אני ואתה כנראה לא משדרים על אותו הגל מכיוון שאתה פשוט לא מצליח להבין אותי (או שאני לא מצליח להבין אותך), אני אמרתי שVDH הוא הכבל המפורט ביותר שיש?, בדקתי לא מעט כבלים והגעתי למסקנה הזאת על סמך הבדיקה שעשיתי שבה הVDH היה מעולה ולכן הוא אצלי, אולי כל הכבלים ששמעתי היו סופר סתומים ולא מפורטים אבל בשורה התחתונה הVDH היה טוב מהם ומפורט מהם.
ואני ינסה להסביר את הכוונה שלי שוב, הVDH אולי לא הכבל הכי מפורט בקטגוריה שלו אבל (!) הוא לא סתום=לא "חסר" לא פירוט.
פורשה קאררה GT מאיצה מ-0 ל-100 ב3.8 שניות, מרצדס SLR עושה את זה ב3.5 שניות, הSLR מהירה יותר אבל זה לא אומר של קאררה GT "חסר" מהירות (כלומר היא לא מזדה 3) אבל היא לא מהירה כמו הSLR= ה-XLO מפורט יותר מה-VDH (נניח, לא שמעתי אותו..) אבל זה לא אומר שה-VDH לא מפורט זה אומר שה-XLO מפורט ממנו (שוב, לא שמעתי XLO ואני לא בטוח שזה נכון..).

רוזי היקר, אם גם עכשיו הנקודה שלי לא מובנת אז בוא נעזוב את זה ויום אחד שנפגש פנים מול פנים אני אסביר לך מה הכוונה שלי, אולי אז נבין אחד את השני טוב יותר..

אני מבין אותך.

פורשה ומרצדס אקזוטיות צריכות תנאים מתאימים על מנת להגיע לביצועים האלה.
בדיוק כמו שכבל צריך את התנאים המתאימים על מנת שתבין מה הוא יודע לעשות.

את הכבלים לדברייך בדקת על רסיבר של דנון ורמקול של קליפטש מסדרת הקולנוע הביתי, האם אלה תנאים נכונים לדעתך שמהם תוכל להסיק מסקנות?

cavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נמר,
מה שבדקתי על הקליפש עם הדנון היה בכלל הכבל לרמקול של מונסטר מסדרת M..

כל האינטרקונקטים נבדקו על הרמקולים החדשים..

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
כבל טוב צריך להיות נייטראלי כמה שיותר, אבל גם דינמי. פתוח ומפורט כמה שיותר.

זה הטעם שלי, לפחות.

.

נשמע טוב
זה גם הטעם שלי
ממליץ לך לנסות את Virtual dynamics
מהסדרות הגבוהות שלהם REVElation וצפונה (לא שמעתי את הזולות).

זו המלצה אישית גם עבור ארמה- בין כה שניכם לא תוכלו להיות יבואנים של החברה הזו.

עבורי נושא הכבלים סגור. אני יודע מה הכיוון, רק לא בא לי לשלם עליו, לפחות לא בפעם אחת.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

אני נוהג לאפיין צליל של כבלים (וגם רכיבים אחרים) בחלוקה ל- 3 סוגים:
בקצה אחד- צליל חם/בס מלא (דוגמה לחברות שרוב המוצרים שלהם בתחום הזה):
Transparent Cable, Van Den Hul, MIT, Fadel Art
Purist Audio Design, Straight Wire.
באמצע- צליל טבעי (דוגמה לחברות שרוב המוצרים שלהם בתחום הזה):
Wire World, Audioquest
בקצה השני- צליל אנליטי/מדוייק (דוגמה לחברות שרוב המוצרים שלהם בתחום הזה):
Nordost, XLO, Goertz, Kimber, Mogami

רוב החברות נמצאות אי שם ברצף בין צליל אנליטי לצליל חם.
ישנן חברות (אני לא מכנה אותן יצרנים בכוונה), המייצרות דגמי כבלים המתאפיינים בצליל טבע ודגמים אחרים המתאפיינים בצליל אנליטי.
ישנן חברות (אני לא מכנה אותן יצרנים בכוונה), המייצרות דגמי כבלים המתאפיינים בצליל טבעי ודגמים אחרים המתאפיינים בצליל חם.

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
תומר,
תודה על תגובתך...השכלתי.

איפיון תכונות של כבלים יכול מאד לעזור למי שרוצה לעשות פיין טיוניג למערכת שלו,כלומר התאמה למגבר-רמקולים.

ברצוני "להבהיר" קצת את הסאונד במערכת שלי...שוב,איפיון כבלים ימקד וייעל את מבוקשי.

בשנה האחרונה החלפתי קצת כבלים,XLR חיבור בין הפרי לפאור,מפתיע אותי כל פעם מחדש השינוי שכבל מביא איתו.
קצת מצחיק אבל בסוף נשארתי עם כבל ב 50 שח...מה לעשות נשמע לי הכי טוב...סאונד נייטרלי כנראה זה מה שאני אוהב.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ארז.

מהם רכיבי המערכת?

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
נמר,
רמקולים - ארום קנטוס V3M
פרי - כארי SLP03
פאור- שינדק 880MNU
כבל רמקול - VDH122
אינטרקונקט בין ה CD לפרי - XLO אולטרה
אינטרקונקט פרי פאור - 50 שח.- חיבור XLR נשמע יותר טוב מ RCA

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נסה כבל של XLO לרמקול, עדיף מסדרת רפרנס ומעלה.

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
לצערי, השנה כבר מיציתי כספית את אופציות השדרוגים העקריים יחסית...מתכנן קניית 4 קירות.
על הכוונת להחליף את ה XLR. משהו האזור 1K שח.רצוי פחות.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
עדיף 3, ככה לא יהיו החזרים...:)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור