כבלים כבילה יפנית האם חסרת רגש ?

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
הרי כתבת שהכבילה לא תשנה את המערכת דרסתית, אלא המקור,
אתה כותב כאילו אין לך מה להפסיד.

מדברים לא מה חשוב מדברים על כבילה
יפנית ואל תשנה את נושא על מה מדברים,
אתה אמור לדעת שכבילה היא חוליה במערכת כמו כל חוליה בשרשרת או שתשתמש בחוטי קומקום.

בעלות של הכבילה שלי אפשר לבנות סט אפ נחמד ברמת ביניים אז אפשר להגיד שדי ברור לי הנושא הזה. כלל לא התייחסתי למוצא של הכבלים שרכשתי אותם, אי אפשר להגיד שכבל X יפני יותר טוב מכבל Y אמריקאי, למוצא ולשם של הכבל אין קשר בין האיכות שלו והתוצאה הסופית שתלויה בעיקר בסינרגיה עם המערכת ובין הרכיבים שלה. אתה טוען שהכבילה היא חוליה חשובה כמו מקור או הגברה? חבל על הויכוח, בוא נסכים על לא להסכים.

נערך לאחרונה ב:

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
בעלות של הכבילה שלי אפשר לבנות סט אפ נחמד ברמת ביניים אז אפשר להגיד שדי ברור לי הנושא הזה. כלל לא התייחסתי למוצא של הכבלים שרכשתי אותם, אי אפשר להגיד שכבל X יפני יותר טוב מכבל Y אמריקאי, למוצא ולשם של הכבל אין קשר בין האיכות שלו והתוצאה הסופית שתלויה בעיקר בסינרגיה עם המערכת ובין הרכיבים שלה. אתה טוען שהכבילה היא חוליה חשובה כמו מקור או הגברה? חבל על הויכוח, בוא נסכים על לא להסכים.

אתה ממשיך להיות דסקרטי ,תכתוב
על איזה כבלים מדובר,אך אתה ממשיך
עם דברים כלליים או חצאי אמיתות,
יום טוב.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
אתה ממשיך להיות דסקרטי ,תכתוב
על איזה כבלים מדובר,אך אתה ממשיך
עם דברים כלליים או חצאי אמיתות,
יום טוב.

Sine, לא העליתי את הנושא כי זה לא היה קשור בכלל לדיון ואני מתייחס לפוסט בכלליות כי לדעתי הגישה שגויה, התייחסות כללית למוצא הכבל כבעל גוון סאונד או איכות שגויה בעיני כשמן נחשים וסיפורי אלף לילה ולילה שחלק מהיצרנים שלא אציין את שמם מספרים כדי להצדיק תג מחיר גבוהה של כבל מסויים ולא חסר. בSine מצאתי לשמחתי מקסימום איכות במינימום מחיר (הרבה פחות ממה שתכננתי להוציא).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור