יש מצב שתעשו כאן ביקורת לרמקולים האלו?

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
שלום פניתי אליך בהודעה בפרטי אשמח לשמוע ממך

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
יהודה 5

ביקשו ממך כבר כמה וכמה פעמים מספיק לפנות מעל גבי הפורום לחברים
ואתה ממשיך בשלך,מה יהיה? (ורד נבול)

למאוכזב,פוקל רמקולים מצוינים אבל צריך לדעת להתאים להם הגברה מתאימה
אחרת זה ישמע בדיוק פכי שתיארת. מכיר את זה מקרוב בהדגמות רבות.

על אף כל זאת ממליץ לך ללכת למקומות שיודעים להתאים את פוקל להגברה
אולי דעתך תשתנה. מעבר לזה לא חסרים חברות רמקולים טובים או טובים פחות.

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
סליחה אני יודע למי אני פונה קראתי מה הוא מחפש אז יש מצב אני לא פונה לכל אחד לא משעמם לי מה הבעיה שלך????

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
sl1210
הפוקלים רמקולים מצוינים, אני גם שמעתי את 816 לאחרונה בפיוז והזדעזתי! זה היה נשמע צעקני ותוקפני עד כדי כאב אוזניים. לדעתי החבר'ה שם לא פוגעים עם שידוכי ההגברה או שהחדר נוראי, לא הצלחתי לשים אצבע על הבעיה.
בכל מקרה השידוך שהם מציעים רוטל עם פוקל נשמע חריף מדי. כשעברתי להגברה של NAD זה שיפר מעט אולם עדיין משהו שם היה תוקפני מדי לאוזני (למרות שאני אוהב רמקולים בהירים)
תנסה אולי לשמוע פוקל בחנות אחרת

sl1210

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
סבבה תודה partner11 נראה לי שאקפוץ לביקור יסודי באודיו פידליטי,מקווה שיש להם חנות/חדר הדגמה בת"א:)
ולגבי הפוקל מתיחקורים קצרים שעשיתי הבנתי מחברים שאכן אלה רמקולים "מפונקים" שדורשים הגברה מדוייקת,מקווה רק שלא יקרה מידי...

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
תבקש לשמוע את הפוקאל עם הגברה "חמה" כמו "וינסנט".

אני לא מכיר את ה 816 אבל אני מכיר טוב את המדפי , ה 806 ויחד עם וינסנט הוא ממש לא נשמע צעקני.
זה משמש אותי להאזנה כיפית בחדר השינה...לא מקום שנעים לשמוע צעקני.

יכול להיות שה 816 שונה לגמרי מה 806 . את זה אני לא יודע.

בהצלחה,
ארז

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
פוקל ידועים כחדים מעט -התאמה לא נכונה,וזה מתכון למגרנות קשות.

חשוב ללכת למקום שיודעים איך להתאים הגברה לפוקל
ברגע שיש את זה? הרמקולים מעולים.

NuXeR

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
ניסית לשמוע את ה-807 ?

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
עוד הערה - ההקלטות של הרד הוט צ'ילי סובלות בד"כ מעודף קומפרסיה ואיזון בהיר מדי. שים אותן על מערכת חושפנית ובהירה מדי, וזה מתכון בטוח לניסור כואב של האוזן, בלי קשר לאיכות הרמקולים.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
סליחה אני יודע למי אני פונה קראתי מה הוא מחפש אז יש מצב אני לא פונה לכל אחד לא משעמם לי מה הבעיה שלך????

אתה חופשי לפנות בהודעות פרטיות למי שאתה רוצה. לא ראיתי מגבלה על כך בכללי האתר.
הבעיה היא שאתה ממשיך את ההודעות הפרטיות בפורומים.
שלחת לאדם הודעה פרטית והוא לא ענה לך – כבד אותו ואת בחירתו. אל תנסה להאיץ באנשים להתכתב אתך באופן פרטי על ידי הודעות בפורום.

GOLAN100

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תבקש לשמוע את הפוקאל עם הגברה "חמה" כמו "וינסנט".

אני לא מכיר את ה 816 אבל אני מכיר טוב את המדפי , ה 806 ויחד עם וינסנט הוא ממש לא נשמע צעקני.
זה משמש אותי להאזנה כיפית בחדר השינה...לא מקום שנעים לשמוע צעקני.

יכול להיות שה 816 שונה לגמרי מה 806 . את זה אני לא יודע.

בהצלחה,
ארז

ארז, ווינסנט ממש לא הגברה חמה, מקסימום חמימה מעט וגם מתייחס להגברות ההיברידיות

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
עוד הערה - ההקלטות של הרד הוט צ'ילי סובלות בד"כ מעודף קומפרסיה ואיזון בהיר מדי. שים אותן על מערכת חושפנית ובהירה מדי, וזה מתכון בטוח לניסור כואב של האוזן, בלי קשר לאיכות הרמקולים.

(Y)(Y)(Y)

ללא ספק לא מוזיקה לבדיקת מערכת.
לעומת זאת אם זה מה שהלקוח שומע בעיקר זה מה שעליו לבדוק.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ביקרתי השבוע שוב ב"פיוז" במטרה לקנות,נתתי לעצמי עוד חצי שעה בחדר ההאזנה הפעם ביתר תשומת לב לפרטים/השוואה מול רמקולים יקרים יותר של פוקל (סדרות 716V ו 816V) והאזנה עם 3 מגברים שונים (NAD ROTEL CAMBRIDG),המסקנה היתה ש ה ELAC מהסדרה שמוצגת בפיוז (הסדרה הנמוכה ביותר של החברה ה FS-58)שכ"כ חשקתי בה בהתחלה, לא יהיו הרמקול הבא שלי...
בעיתיות מאוד משמעותית בתדרי האמצע שלא שמתי לב אליה קודם לכן (גם בהשוואה לרמקולים פחות פתוחים/בהירים מהפוקלים ששמעתי).יצאתי מבואס מחד ושמח מאידך שלא עשיתי שטויות..
אחכה שתגיע סדרה יותר גבוהה של המותג הזה כי עדיין למרות הכל נראה לי שיש לחברה הזאת מה להציע.
דרך אגב,ניסיתי לשנות כיוון ולפזול לפוקלים ששמעתי,הבעיה היתה שבסדרה 716 עם כל הגברה שניסיתי לשדך להם בחנות,פשוט לא היו באסים. סאונד רזה מאוד עד לרמה לא הגיונית,נשמעו כאילו הם מחוברים באנטי פאזה.לגבי ה 816 ההבדל בבאס היה מאוד משמעותי לטובה בכל המגברים שאיתם בדקתי,אבל כשהגעתי לשלב שבו בדקתי איך הם נשמעים ברוק (Red Hot Chili peppers - Carliforniacation מדיסק מקורי) התוצאה היתה פשוט מחרידה, בווליום לא גבוהה במיוחד הרמקול צווח למוות כל הצלילים הגבוהים הציקו מאוד עד כדי כאבים באוזניים בקיצור למרות שהווקאל הגיטרות התופים ושאר ירקות נשמעו חדים וברורים מאוד הרמקולים האלה קצת "התבלבלו" בחלקים העמוסים של השיר.
זה מאוד הפתיע אותי כי קראתי ביקורות טובות מאוד על ה 816 ברשת,וגם פגשתי המון אנשים שאמרו שזה רמקול מדהים. לא בדקתי אותו מלכתחילה כי הוא לא היה בתקציב שלי,אבל אחרי סקר מסיבי של קרוב לחצי שנה הגעתי למסקנה שרמקול רצפתי טוב שעונה לכל הדרישות שאני מחפש אני כנראה לא אמצא בטווח מחירים של פחות מ 10/12K .אם מישהו כאן יכול לכוון אותי למקום שבו אוכל להנות מחדר הדגמה מקצועי,וממגוון של מוצרים שיכול להיות שיענו לי על הדרישות אשמח מאוד,כי אני ממש אבל ממש רוצה רמקולים חדשים:) תודה לכולם!

אחרי קריאה חוזרת מציע לך לבדוק את :
http://www.audio1.co.il/products/9080
או
http://www.audio1.co.il/products/9081 יותר באס .

רמקולים שכנראה יתאימו יותר למוזיקה שאתה שומע וגם עונים לתקציב שאני מנחש שיש לך.
כמובן אם יש לך תקציב גבוהה יותר יש לך עוד אופציות.
השאלה כמובן היא מה התקציב, ובעיקר, מה ההגברה בה אתה משתמש.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
ארז, ווינסנט ממש לא הגברה חמה, מקסימום חמימה מעט וגם מתייחס להגברות ההיברידיות

צודק.
אני התייחסתי להגברה טרנזיסטורית אלטרנטיבית בעלות דומה.
ועדיין השילוב של וינסנט עם ה 806 של פוקאל לא נשמע לי "מנסר"...

ארז

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
שלום סאלי

סבבה תודה partner11 נראה לי שאקפוץ לביקור יסודי באודיו פידליטי,מקווה שיש להם חנות/חדר הדגמה בת"א:)
ולגבי הפוקל מתיחקורים קצרים שעשיתי הבנתי מחברים שאכן אלה רמקולים "מפונקים" שדורשים הגברה מדוייקת,מקווה רק שלא יקרה מידי...
האמת אלו רמקולים מאוד טובים אתה צריך לשדך להם מגברי מנורות ואז תראה את התוצאה . לגבי מגברים הם לא מפונקים בכלל ואל תישמע לחברים אלא רק לעצמך ! שיהיה בהצלחה (Y) אבל אם לא תשתכנע אתה מוזמן לשמוע חברה צרפתית לא פחות טובה ובהצלחה בכל אשר תלך !!

gaga

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
יהודה ,
על איזה חברה צרפתית מדובר ............? ;)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור