יש מצב שתעשו כאן ביקורת לרמקולים האלו?

sl1210

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
Elac FS-58
Elac BS-53
מחכה כבר הרבה זמן לשמוע חוות דעת על הרמקול הזה ששמעתי בפיוז ונורא אהבתי,בקושי יש עליו מידע ברשת והביקורות דלילות מאוד,אשמח אם מישהו כאן ירים הכפפה ויתן ביקורת מיקצועית כמו שעשו כאן להרבה רמקולים אחרים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בוודאי שיש סיכוי.

אבקש שיגיע אלי לבדיקה בשבוע הבא.

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
אני לא מבין,

אם שמעת ונורא אהבת,
בשביל מה אתה צריך ביקורת?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני לא מבין,

אם שמעת ונורא אהבת,

+1
מצטרף.

alicenir

חבר משקיען
מעורבות
172
נקודות
43
שמעתי אותם גם כן בפיוז, ואני לא אהבתי - אבל זה הטעם שלי...
שמעתי גם את הפוקל,MEZZO 6, B&W ובסוף קניתי את ה-MEZZO6 אני מאד מרוצה מהם.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אני לא מבין,

אם שמעת ונורא אהבת,

אולי כי החברה לא מוכרת לו והוא חושש?

ארז

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
למי היא לא מוכרת?

חברה גרמנית. יש להם חתיכת ביתן בתערוכה במינכן כל שנה...

לא מוכרת לפותח השרשור ולכן הוא מעוניין בחוות דעת נוספות.
הוא גם כתב:"בקושי יש עליו מידע ברשת והביקורות דלילות מאוד".

ארז

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
שמעתי את ה- 58 בפיוז
במחיר שהם מבקשים בעבורו זו יכולה להיות אופציה לא רעה בכלל

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
לא מוכרת לפותח השרשור ולכן הוא מעוניין בחוות דעת נוספות.
הוא גם כתב:"בקושי יש עליו מידע ברשת והביקורות דלילות מאוד".

ארז

אהה, אני מכיר את הבעיה
כי הוא בטח מחפש בשפה האנגלית..
ציוד גרמני נמכר טוב באירופה, אסיה, יפן..

sl1210

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא הכרתי את החברה הזאת לפני ששמעתי אותם בפיוז וכשהגעתי הבייתה חפרתי ברשת ובאתר החברה די הרבה..נראית חברה רצינית.
אין לי שום בעיה עם זה שהיא חברה יחסית לא מוכרת או יותר יותר נכון לא כ"כ נפוצה כאן בישאל,להיפך אני נוטה תמיד לבדוק את כל "מותגי הבוטיק" הפחות נפוצים כי לפעמים יש שם הפתעות ומקבלים מוצרים איכותיים מאוד שנותנים תמורה גדולה לכסף יותר מהמותגים היותר נפוצים.
חוץ מזה חשבתי שיהיה נחמד אם מישהו יעשה כאן ביקורת לכמה רמקולים כאלה שלא עשו עליהם מאות ביקורות במגזינים נחשבים או שאפשר לקרוא עליהם ביקורות שונות ברשת,כמו רוב הרמקולים שנסקרו פה ב"סקר הרצפתיים הגדול".
אם מישהו יעשה בכל זאת ביקורת,גם אם היא תהייה חיובית וגם אם לא נראה לי שה FS58 יהיו הרמקולים הבאים שלי,סתם מסקרן אותי לקרוא חוות דעת מיקצועית יותר משלי שתכיל את כל הפרמטרים ה"אודיופילים" של המומחים..
חייב לציין כאן שב 50 השעות בערך שישבתי בפיוז ושמעתי את כל הרמקולים שם גם הרצפתיים וגם המדפיים במסגרת התקציב שלי ההתלבטות היתה בין המדפיים של פוקל ה Chorus 706 V לבין ה BS 53 של ELAC בגזרת המדפיים ובין ה Chorus 716 V של פוקל שקצת חרגו לי מהתקציב ל FS-58 של ELAC . לא ברור למה אבל המוכר בחנות בחר כמעט להתעלם מה ELAC ים ו"עשה טובה" עד שבכלל השמיע לי אותם אחרי שהשמיע את כל הרמקולים האחרים שקיימים בתצוגה,ל ELAC הגענו אחי כמה שעות טובות...
למי שעדיין לא הבין או קצת סיבכתי אותו אני לפני רכישה גם של רצפתיים וגם של מדפיים ולא מתלבט בין אלה או אלה. בקיצור נראה לי שהבחירה תהייה ה ELAC גם מבחינת תקציב וגם כי פשוט נורא אהבתי אותם :)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
המוכר כנראה לא נ בהם כיוון שהרווח עליהם כנראה, שוב רק השארה , הוא המינימלי ביותר.

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
אהה, אני מכיר את הבעיה
כי הוא בטח מחפש בשפה האנגלית..
ציוד גרמני נמכר טוב באירופה, אסיה, יפן..

בשביל מה יש Google translator?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
בשביל מה יש Google translator?

נכון, Chrome אפילו מפעיל אותו אוטומטית.

לקח לי זמן להבין שאני מפסיד אם אחפש ביקורות רק באנגליה או ארה"ב. חלק גדול מיצרנים אירופאים לא מיובאים לשם, ועוד פחות מזה מגיעים ל-absolute sound או stereophile.
אבל ישנם תחליפים כמו stereoplay הגרמני

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
טוב שאתה שואל את השאלה כאן

הפורום נועד בכדאי לענות גם על שאלות כאלו.

לעצם העניין,חשוב לרכוש מוצרים שיש להם גב/חברה מסודרת ומוכרת
ולכן השאלה שלך נכונה. אני למשל רכשתי רמקולים שהיו מבחינתי עדיפים על הרבה
חברות חופפות,ומוכרות יותר. הבעיה התחילה כאשר רציתי למכור את הרמקולים
ולא היה לי שום אינפורמציה על הרמקולים ברשת (למרות שהם היו נפלאים) כך שהיה לי
קושי למכור אותם -וגם שמכרתי? זה היה בהפסד גדול.

וזו נקודה שהבחור רוצה לדעת,וחשוב שהוא יקבל את התשובה. (ורד)

sl1210

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
קצת מאוכזב

ביקרתי השבוע שוב ב"פיוז" במטרה לקנות,נתתי לעצמי עוד חצי שעה בחדר ההאזנה הפעם ביתר תשומת לב לפרטים/השוואה מול רמקולים יקרים יותר של פוקל (סדרות 716V ו 816V) והאזנה עם 3 מגברים שונים (NAD ROTEL CAMBRIDG),המסקנה היתה ש ה ELAC מהסדרה שמוצגת בפיוז (הסדרה הנמוכה ביותר של החברה ה FS-58)שכ"כ חשקתי בה בהתחלה, לא יהיו הרמקול הבא שלי...
בעיתיות מאוד משמעותית בתדרי האמצע שלא שמתי לב אליה קודם לכן (גם בהשוואה לרמקולים פחות פתוחים/בהירים מהפוקלים ששמעתי).יצאתי מבואס מחד ושמח מאידך שלא עשיתי שטויות..
אחכה שתגיע סדרה יותר גבוהה של המותג הזה כי עדיין למרות הכל נראה לי שיש לחברה הזאת מה להציע.
דרך אגב,ניסיתי לשנות כיוון ולפזול לפוקלים ששמעתי,הבעיה היתה שבסדרה 716 עם כל הגברה שניסיתי לשדך להם בחנות,פשוט לא היו באסים. סאונד רזה מאוד עד לרמה לא הגיונית,נשמעו כאילו הם מחוברים באנטי פאזה.לגבי ה 816 ההבדל בבאס היה מאוד משמעותי לטובה בכל המגברים שאיתם בדקתי,אבל כשהגעתי לשלב שבו בדקתי איך הם נשמעים ברוק (Red Hot Chili peppers - Carliforniacation מדיסק מקורי) התוצאה היתה פשוט מחרידה, בווליום לא גבוהה במיוחד הרמקול צווח למוות כל הצלילים הגבוהים הציקו מאוד עד כדי כאבים באוזניים בקיצור למרות שהווקאל הגיטרות התופים ושאר ירקות נשמעו חדים וברורים מאוד הרמקולים האלה קצת "התבלבלו" בחלקים העמוסים של השיר.
זה מאוד הפתיע אותי כי קראתי ביקורות טובות מאוד על ה 816 ברשת,וגם פגשתי המון אנשים שאמרו שזה רמקול מדהים. לא בדקתי אותו מלכתחילה כי הוא לא היה בתקציב שלי,אבל אחרי סקר מסיבי של קרוב לחצי שנה הגעתי למסקנה שרמקול רצפתי טוב שעונה לכל הדרישות שאני מחפש אני כנראה לא אמצא בטווח מחירים של פחות מ 10/12K .אם מישהו כאן יכול לכוון אותי למקום שבו אוכל להנות מחדר הדגמה מקצועי,וממגוון של מוצרים שיכול להיות שיענו לי על הדרישות אשמח מאוד,כי אני ממש אבל ממש רוצה רמקולים חדשים:) תודה לכולם!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור