ייעוץ לגבי מצלמה .

אושרי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם.. אני מתכוון לקנות מצלמה , אני לא צלם מקצועי ולכן אני מתלבט בין שני מצלמות .. אחת דמוי dslr ואחת dslr.
הינה הדגמים שאני מתלבט לגביהם:
1. Canon EOS 1200D 18MP 18-55
2. panasonic dmc fz150.
הבנתי שלדמוי slr יש זום גדול יותר . והשאלה שלי איזו מצלמה עדיף??
תודה לעוזרים!!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אין חיה כזאת מצלמה מושלמת ובטח גם לא אחת שמתאיה לכל אחד - כך שכדי להמליץ לך על מצלמה התאימה לך צריך להבין את הדרישות שלך

מה אתה הולך לצלם (משפחה, ילדים, ספורט, ציפורים, נוף - לכל תחום יש דרישות שונות ומצלמה אחרת תתאים לו יותר)?
האם אתה חושב להתקדם בתחום ולרכוש ציוד נוסף כמו עדשות פלאשים ועוד ... ?
האם וידאו חשוב לך ועד כמה באיזה איכות?
האם זו מצלמה שאתנ מתכנון לקחת לטיול לחול?
נקודה מאוד חשובה מה התקציב :) ?

אושרי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
ציינתי בכוונה את שתי הדגמים כי אני מעוניין באחת מהן. אני הולך לצלם משפחה, ילדים , נוף. וכן בעתיד לקחת אותה לחול.. לא נראה לי שאני יוסיף אביזרים נוספים כי אני לא מתכוון להיכנס לתחום עד כדי כך.. אבל כן חשוב לי שהמצלמה תהיה יותר ממצלמת סמרטפון . חשוב שתהיה מהירה . אבל אני עדין לא יודע מה עדיף ... דמוי dlr tu slr?
הקנון היא slr אבל זולה בסביבות 1200 שקל

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
למה רק הדגמים האלו?

אושרי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
סליחה על האיחור בתגובה.. כי יש לי את הפנסוניק בהישג יד.. אבל אני רוצה לדעת האם הקנון שהיא מצלמת רפלקס טובה יותר.. מה עדיף ? הקנון יחסית לDSLR זולה ולא צריך לשפוך כסף .

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש לקחת בחשבון ש DSLR ודמי SLR רק נראות דומה הן חיות שונות לגמרי ול DSLR ניתן לחבר עדשות שונות חלקן טובות וחלקן פחות עם עדשה טובה הקנון תעלה כ 2000 ש"ח זה נכנס לתקציב?

אושרי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
ככה.. קניתי אתמול (לא התאפקתי) :) 1200D . העדשה שקיבלתי היא סטנדרטית מאוד.. 18-55 של קנון . היא עלתה לי עם כרטיס זיכרון 32 ג'יגה SD ULTRA X10
1090 ש"ח . כמה עדשה טובה יותר תשפר לי את חוויית הצילום ? וכמה זה ישפיע על הזום? שזה חשוב לי..

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
קודם כל תתחדש וברוך הבא לעולם ה DSLR :בעד:

עדשה טובה יותר מעבירה אור יותר נכון ואז ניתן לקבל גוונים יותר נכונים, חדות יותר טובה, רקע שנראה יותר רך, יכולת לקבל פוקוס מהר יותר ומדויק יותר ועד....

מעבר לכך יש עדשות עם יכולות שעדשה טובה מסוגלת לספק שעדשת הקיט שלך לא מסוגלת - ראה יותר פרוט
http://www.dtown.co.il/articles/3167.html

כמובן שאם העדשה תיהיה עם טווח זום גדול עם עדשת זום- זה ישפיע, השאלה איזו עדשה רוכשים יש מגוון גדול ראה גם בכתבה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור