יבוא פטיפונים TECHNICS LIMITED EDITION

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
לא בדקתי את הלינקים , אבל סתם מעניין לדעת עם איזה ראש הם נבדקו ? , כי לטעמי הבעיה היחידה של הטכניקס ,היא העובדה שלא תוכל לקנות ראש מעולה(500 דולר ומעלה ) ולמצות את הפוטנציאל שלו . מעל רמה מסויימת של ראשים , אתה תאלץ לשדרג את הפטיפון

מאיפה אתה יודע? בדקת?
ונניח שהטענה שלך נכונה (לא ניסיתי - אז נשאר רק להניח), אז היא נכונה גם כן לעוד המון פטיפונים אחרים (גם יקרים יותר ממנו) ולאו דווקא ל sl-1200.

שיהיה ברור, לא כל פטיפון יקר ינגן טוב עם ראש של 500$, יש כאן עניין של התאמה מכנית וחשמלית לזרוע ולפונו, הבעיה שלא כל אחד יודע לעשות את ההתאמות והכי קל זה פשוט לשפוך כסף ולחשוב שקנית את הכי טוב.

אלו הם ראשים ברמה גבוהה יחסית ולא מאוד יקרים שידוע שהטכניקס עובד איתם טוב:
DENNON DL103, AT150mlx, shure V15 MR.

נערך לאחרונה ב:

MASTERMIX

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
אפשר גם להוסיף לדעתי את ה - AT440AML כאחד שעובד איתו הוא מעולה +

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מאיפה אתה יודע? בדקת?
ונניח שהטענה שלך נכונה (לא ניסיתי - אז נשאר רק להניח), אז היא נכונה גם כן לעוד המון פטיפונים אחרים (גם יקרים יותר ממנו) ולאו דווקא ל sl-1200.

שיהיה ברור, לא כל פטיפון יקר ינגן טוב עם ראש של 500$, יש כאן עניין של התאמה מכנית וחשמלית לזרוע ולפונו, הבעיה שלא כל אחד יודע לעשות את ההתאמות והכי קל זה פשוט לשפוך כסף ולחשוב שקנית את הכי טוב.

אלו הם ראשים ברמה גבוהה יחסית ולא מאוד יקרים שידוע שהטכניקס עובד איתם טוב:
DENNON DL103, AT150mlx, shure V15 MR.

היה לי את השור על הפטיפון והוא הוחלף לדנון שאכן נתן שיפור מהותי ביותר לפחות לטעמי , את הAT לא שמעתי מעודי , אבל אני יכול לומר שכשחשבתי לשים ראש יותר טוב מהדנון החלטתי להפרד , מהטכניקס (למרבה הצער , אח"כ כבר לא יכולתי לקנות פטיפון וכשקניתי פטיפוון , לא קניתי ראש כמה שנים ועכשיו כבר נמאס לי אז אני מתעתד למכרו ) .
אני לא בדקתי ראש יותר טוב אבל אני עדיין מחזיק בדעתי
ואני כן חושב שהפרוז'קט שיש לי בבית כן יוכל להחזיק ראש יותר טוב מהדנון
וסתם לשם עניין , היום הדנון נחשב יקר יחסית , אבל פעם הוא עלה די זול , כי בזמנו הקפיצה לאורטופון MC20 (מה שרצתי להחליף עם הדנון , לא הייתה קפיצה משמעותית מבחינה כספית ) כי גם האורטופון היה אז זול יחסית

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור