טווטיר ריבון

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני כל החיים עם כלבים וכבלים

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
אצלי הפרחח עדיין לועס, נותן לו להתמקד בשולחן קפה כדי שלא ילעס את הכבלים או את הרמקולים ;)
הלכתי על רועה בלגי מעורב בצבע אקיופייז ;)

תמונות מצורפות

• IMG_3622.jpeg
    IMG_3622.jpeg
    KB 90.6 · צפיות: 108

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שני הגרוש שלי.

היה לי ריבון, היה לי קרמי ויש לי טויטר יהלום. כולם בזה אחר זה. אין ספק שלטויטר הקרמי והריבון יש עידון מאוד מיוחד בתחום הגבוה. אבל זה לא זה. אין להם את כמות הפרטים והשכבות שיש ליהלום שלפי דעתי הוא הכי קרוב לפלזמה בשאיפה. אבל כשאני טוען שהוא הכי קרוב לשם זה אומר שיש פער משמעותי בין הפלזמה ליהלום במיוחד באמביאנס ובדעיכה.

לטויטר הריבון, אם הוא טוב, ושמעתי טובים ופחות טובים, קל מאוד להתרגל. הוא ״נכון״ והוא ״רך״ לעומת היהלום. עם זאת, הוא לא שקוף כמותו. הטויטר הקרמי הוא הפחות טוב משניהם ברמת הפרטים אבל טוב מהם ברמת הפינוק. הוא קל מאוד להגברה, מסתדר עם כל מגבר כמעט אך פחות מהיר ומדויק מהם.

עדיין, הפלזמה זה סיפור אחר. אם מצליחים להתעלם מצליל ה״בערה״ שהמוח מכניס אותו להתעלמות אחרי כמה שירים, זה הדבר הטוב ביותר שתחום האודיו יודע ליצר בתחום מנעד התדרים הזה.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
נמר שלום,
תוכל לתת מספר דוגמאות לרמקולים עם טיווטר פלאזמה
תודה

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
נמר שלום,
תוכל לתת מספר דוגמאות לרמקולים עם טיווטר פלאזמה
תודה
Acapella
Lansche

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
תודה גיא
נזכרתי באקאפלה
ניר

Ls77

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
מה עושים עם טוויטר שמנגן עד 150khz ?
מה זה טוויטר לכלב?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
בורדר קולי כלב מאוד חכם, קל לאילוף, א ב ל - כלב עם הרבה אנרגיות. כלב רועים. צריך לשחרר את האנרגיות האלה בריצות והרבה טיולים. אם לא, הכלבה תסבול ואתם תסבלו.

נערך לאחרונה ב:

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
בורדר קולי כלב מאוד חכם, קל לאילוף, א ב ל - כלב עם הרבה אנרגיות. כלב רועים. צריך לשחרר אותן בריצות והרבה טיולים. אם לא, היא תסבול ואתם תסבלו.
בשביל זה שמים טוויטר עד 150khz שמריץ את הכלב

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
זה לא כך נכון לעניין הכלב או נכון יותר להגיד - טעות גמורה .

לטוויטר הזה יהיה ברייק אפ / צלצול / רינגינג - בתדר מאוד גבוה .מה שמבטל את האופציה לחלוטין שזה יכנס לתחום השמיע .

טוויטרים כמו יהלום / ברליום באופן כללי ( יש יוצאי דופן )נכנסים לברייק אפ סביב 20-30 קילו - וזה כן זולג לתחום השמיע ( אפילו שהתופעה מתרחשת בתדר לא שמיע - אך היא משפיעה בתדר שהוא כן שמיע ) ומהנדסי רמקולים טובים מוצאים לזה כל מיני פתרונות כמו סלופים חדים וכו וכו .

וזה לא ריבון אגב - זה AMT .

אבל שיהיה …

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
מה זה משנה העיקר שזה "שונה".
ברליום יהלום נאודיום פלטיניום נייר ריבון הכל שופוני מה שמעניין זה צליל בסוף.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שני הגרוש שלי.

היה לי ריבון, היה לי קרמי ויש לי טויטר יהלום. כולם בזה אחר זה. אין ספק שלטויטר הקרמי והריבון יש עידון מאוד מיוחד בתחום הגבוה. אבל זה לא זה. אין להם את כמות הפרטים והשכבות שיש ליהלום שלפי דעתי הוא הכי קרוב לפלזמה בשאיפה. אבל כשאני טוען שהוא הכי קרוב לשם זה אומר שיש פער משמעותי בין הפלזמה ליהלום במיוחד באמביאנס ובדעיכה.

לטויטר הריבון, אם הוא טוב, ושמעתי טובים ופחות טובים, קל מאוד להתרגל. הוא ״נכון״ והוא ״רך״ לעומת היהלום. עם זאת, הוא לא שקוף כמותו. הטויטר הקרמי הוא הפחות טוב משניהם ברמת הפרטים אבל טוב מהם ברמת הפינוק. הוא קל מאוד להגברה, מסתדר עם כל מגבר כמעט אך פחות מהיר ומדויק מהם.

עדיין, הפלזמה זה סיפור אחר. אם מצליחים להתעלם מצליל ה״בערה״ שהמוח מכניס אותו להתעלמות אחרי כמה שירים, זה הדבר הטוב ביותר שתחום האודיו יודע ליצר בתחום מנעד התדרים הזה.
הכל מילה במילה למעט טויטר פלסמה , ממה שאני שמעתי מוציא צלילים שלא בכדך הטבע , מעין פיצפוצים שלא קימים המוסיקה !

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אלדר,
תנסה להאזין אצל יגאל לסרי בבית, הוא מייבא אקפלה אודיו ארט וטוויטר פלאזמה בכל רמקול מאוד מפורטים ומאוורירים (לא פיצוצים... ).
בהצלחה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הכל מילה במילה למעט טויטר פלסמה , ממה שאני שמעתי מוציא צלילים שלא בכדך הטבע , מעין פיצפוצים שלא קימים המוסיקה !

אני אקשיב שוב, אולי פספסתי משהו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור