טווטיר ריבון

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
בהרבה מקומות אני נתקל בתשבוחות על ריבון טוויטר יחסית לטוויטר כיפה מחומרים שונים , ברשותי ברמקול שלי יש טוויטר דיאמונד סופר יקר של אקוטון , בנוסף טויטר קרמי גם של אקוטון באותם ערכים ולבסוף לאחרונה גם טוויטר ריבון גם הוא באותם ערכים ,
ואני חשבתי לתומי שהיהלום הוא הטוב ביותר ואיתו אני שומע שנים , הקרמי של אקוטון פחות מפורט מהיהלום אך בכל צליל מתוק יותר להפתעתי ,
ואז הגיע אלי ריבון גדול שמורכב לרוב אצל חברה גרמנית אולי הכי ידועה בטופ אוף דה ליין שלהם במאות אלפי עלות הרמקול ,
טוב -הטויטר הזה מסתכל עלי ואני עליו מספר שבועות ונמנעתי מלהרכיבו המקום האורגינלים למרות שלי לוקח בדיוק 5 דקות לעשות זאת , בעיקר מטעמים אסטטים למרות שהכל הפיך לגמרי ,הוא גדול הרבה יותר ולא ניתן להכניס אותו לחור של המקורי , עד שיום אחד יצרתי לו קופסא שטוחה ואסטטית בעצמי (ככה נולדתי ) ,
ואז התקנתי הריבון הנ"ל , הוא מלבני ומורכב לרוחב בדיוק ברוחב של חזית הרמקול , אני לתומי חשבתי שאשמע כמה דקות ואחזור מיד ליהלום המקורי , נגנתי כמה שעות ונפלתי ..............פשוט תחרות לא הוגנת , הגבוהים מפוזרים ברבה יותר טוב , המתיקות והגודל של הגבוהים (למי שמבין אותי ?)מגיעות לכל גובה ורוחב הבמה , הכווניות של הרמקול (הטיה ) , כמעט ולא משמעותית ,בקיצור כל העסק הפך להרבה יותר דינמי בכל חדרי העלוב ובעיקר בנקודת האזנה ,
הוא אומנם מחובר זמנית בכדי לא לפגום ברמקול ,אבל למרות הכל מדובר בחוויה מאוד מרגשת מבחינתי ,
קצת תקשורת עם מהנדס הרמקול שלי "מאסימו קוסטה" שהוא חבר ואני דובר את שפתו שוטף , שגימגם לי טיפה שעליהם לדאוג גם לחזות הרמקול שיווקית אך הוא מודע היטב ליתרונות הריבון הגדול , אך מבחינתם בגלל שהוא גדול ובעיקר מלבני ,יושב פחות טוב בעיין לעומת שאר הדריברים העגולים, הוא עצמו משתמש בריבונים להכל גם בבית שלו , זהוא בינתיים עד שאחזור למקורי !

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
לטוויטר ריבון יש את הקסם שלו, בנוסף זה גם המראה וגם הידיעה שזה לא "סטנדרט", סגנון אולדסקול, כמו כן שים לב שהוא בקופסא חיצונית מעל הרמקול, כלומר, מופרד לחלוטין ומרוחק ממקום האלמנט המקורי שזה משנה לך את כל התמונה למעשה ואת כל התכנון של הרמקול המקורי, חלק מהאנשים פה טוענים שמשלמים עבור האלמנט 300 שקל ועבור הפיתוח עוד 40 אלף בשביל להגיע לרמקול של 50 אלף אז פה שינית את מה שהושקע בפיתוח, יש מצב שזה ייקר את הרמקול בעוד 50 אלף, שא ברכה..
אני הייתי מחבר אותם במקביל לקיים ושם אותם הפוכים כלומר שייתנו לאחור, תנסה.
בחיבור מקבילי ההתנגדות יורדת לחצי ותדר החיתוך משתנה גם כן (עולה), וזה משנה לך את הגוון הכללי של הרמקולים.
סה"כ כיף כן. תהנה.

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אלדר,

אפשר כמה תמונות של הטוויטרים השונים?

שמעתי במינכן את הרמקולים Diptyque Reference, שמע אצל היבואן בעוד חודשיים, יש להם מקדם צמרמורת חזק.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
16B8D9B3-B0A5-47DE-8779-8108F058EEDE.jpeg
16B8D9B3-B0A5-47DE-8779-8108F058EEDE.jpeg

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לטוויטר ריבון יש את הקסם שלו, בנוסף זה גם המראה וגם הידיעה שזה לא "סטנדרט", סגנון אולדסקול, כמו כן שים לב שהוא בקופסא חיצונית מעל הרמקול, כלומר, מופרד לחלוטין ומרוחק ממקום האלמנט המקורי שזה משנה לך את כל התמונה למעשה ואת כל התכנון של הרמקול המקורי, חלק מהאנשים פה טוענים שמשלמים עבור האלמנט 300 שקל ועבור הפיתוח עוד 40 אלף בשביל להגיע לרמקול של 50 אלף אז פה שינית את מה שהושקע בפיתוח, יש מצב שזה ייקר את הרמקול בעוד 50 אלף, שא ברכה..
אני הייתי מחבר אותם במקביל לקיים ושם אותם הפוכים כלומר שייתנו לאחור, תנסה.
בחיבור מקבילי ההתנגדות יורדת לחצי ותדר החיתוך משתנה גם כן (עולה), וזה משנה לך את הגוון הכללי של הרמקולים.
סה"כ כיף כן. תהנה.
לא נשמע לי

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
קניתי גורה של כלב ״. בורדר קולי״

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
עולה יותר מטויטר הבעיה השטיח’היא בת 5 שבועות ,נולדה ביום הולדת שלי .

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אלדר, מתי אני בא אליך לתל אביב לראות את פאר היצירה?

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
מדהים וואו יפה, בתמונה זה נראה כמו השמן ו הרזה.
איך הטוויטר תפוס עם סקוצ'ים ?

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
אלוף

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מחכה לרן שתגדל במקום סנדי

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
נשכה את כל החברים שלי סנדי

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
רו שושו גיא תומר דודו כל השאר ,בואו,מיכאל

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור