חשמל נקי

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
היום הרכבתי הפילטר חשמל הגדול שלי על הדיגיטל (ההמגברים השארתי בקיר ) , לתדהמתי משנה מאוד , גם עברתי לכבל אופטי במקום USB בכדי לבודד חשמלית הממיר , יש משהו בדברים הללו ( אגב מחובר גם USB ' AES' ואופטי בלחיצת כפתור )
פילטר חשמל גדול

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
פילטר חשמל איכותי מאוד תמיד עושה טוב במכשירי ה-front.
לעומת זאת מגברים, מה שלא חיברתי אליהם תמיד בסוף חזרו לקיר.
כבר שנים מחכה ליום שאוכל לנסות את זה:

או אפילו את הגדול יותר שלהם. סופר סופר מעניין!!

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
פילטר חשמל איכותי מאוד תמיד עושה טוב במכשירי ה-front.
לעומת זאת מגברים, מה שלא חיברתי אליהם תמיד בסוף חזרו לקיר.
כבר שנים מחכה ליום שאוכל לנסות את זה:

או אפילו את הגדול יותר שלהם. סופר סופר מעניין!!
תנסה את ה puritan 156,
אני ממש מרוצה מימנו.

המגבר אצלי לא צרכן גדול,
ככה שאולי עם מגבר ממש חזק תהיה פגיע בתדרים אבל בכל מקרה אני ממליץ לנסות את ה 156.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אצלי כנראה הכל מוגזם

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
לבנות גנרטור שעובד על חשמל (מנוע תלת פאזי עם משנה תדר ששולט בסל״ד בצורה מושלמת ומפעיל גנרטור) ולקבל חזרה חשמל 100% נקי זו לא הוצאה גדולה כל כך ולמי שיש איפה לשים כזה מכשיר מחוץ לבית במרפסת או חצר נראה לי הפתרון הכי טוב כדי לבודד את המערכת מכל שאר החשמל ולקבל ניקיון מושלם…

ariku

חבר אתר
מעורבות
18
נקודות
3
בוקר טוב
שתי רעות חולות לאודיו דיגיטלי , רעש חשמלי , ורעש זמן , כנראה שבמשחק שאתה משחק עם המקורות , אתה משפר את שניהם.
דרך אגב שלוש הכניסות הדיגיטליות שאתה מתאר שונות בצורה מהותית האחת מהשניה , אפשר מהשרשרת של המכשור שלך להעריך איזו המתאימה ביותר ....
אם כבר התחלת , תוכל להשלים בהעמדה שמרחיקה הפרעות הדדיות בין כבלים , גם לזה יש פוטנציאל להזיק (זה יכול רק להועיל זה בטוח לא מזיק - תלוי כמה סיכוך/בידוד יש על הכבלים - פילטרים מקומיים וכולי),אצלי בטעות בסט-אפ לא יקר (כבל רמקול של היצרן שלא בנוי לדעתי לבודד הפרעות בינו לבין הסביבה) , כבל רמקול נגע בכבל USB וכבל חשמל ,ולפחות היה נדמה לי שמשהו השתנה באופי נהיה צורמני פתאום , כשהזזתי (לפחות פסיכולוגית) הצליל השתנה ... אין לי ציוד מקצועי למדידת רעש מהשראות , אבל השינוי היה די בולט (לרעה , בלי שידעתי למה , והשתפר כשהזזתי - לא הוכחה מדעית , אבל משכנע שלא המצאתי לעצמי את זה ).....
מחלק את זמני בין שני סט-אפים הפחות מושקע בהיבט הזה (שמתואר כאן) , הוא הרגיש ,הסט אפ המוקפד יותר הרבה פחות רגיש לאפקטים כאלו (כך שכמו כל עיצה , היא מתאימה לנותן לא בהכרח למקבל ) ...

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יש לי ״ ספגטי ״ אדיר מאחרי הארונית

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
88
נקודות
28
אם כבר התחלת , תוכל להשלים בהעמדה שמרחיקה הפרעות הדדיות בין כבלים , גם לזה יש פוטנציאל להזיק (זה יכול רק להועיל זה בטוח לא מזיק - תלוי כמה סיכוך/בידוד יש על הכבלים - פילטרים מקומיים וכולי),אצלי בטעות בסט-אפ לא יקר (כבל רמקול של היצרן שלא בנוי לדעתי לבודד הפרעות בינו לבין הסביבה) , כבל רמקול נגע בכבל USB וכבל חשמל ,ולפחות היה נדמה לי שמשהו השתנה באופי נהיה צורמני פתאום , כשהזזתי (לפחות פסיכולוגית) הצליל השתנה ... אין לי ציוד מקצועי למדידת רעש מהשראות , אבל השינוי היה די בולט (לרעה , בלי שידעתי למה , והשתפר כשהזזתי - לא הוכחה מדעית , אבל משכנע שלא המצאתי לעצמי את זה ).....
זו לא פסיכולוגיה, זו המלצה מצויינת. ככלל אצבע- יש להרחיק כבלי חשמל מכבלי סיגנל ואת שניהם מכבלי הרמקולים.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
תנסה את ה puritan 156,
אני ממש מרוצה מימנו.

המגבר אצלי לא צרכן גדול,
ככה שאולי עם מגבר ממש חזק תהיה פגיע בתדרים אבל בכל מקרה אני ממליץ לנסות את ה 156.
לא יודע... נראה לי אני מיציתי את עולם הפילטרים כרגע, בטח להגברה. רגנרטור זה הדבר היחיד שעדיין מסקרן אותי.
מה ששלחת אין בארץ אני מניח...

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
לבנות גנרטור שעובד על חשמל (מנוע תלת פאזי עם משנה תדר ששולט בסל״ד בצורה מושלמת ומפעיל גנרטור) ולקבל חזרה חשמל 100% נקי זו לא הוצאה גדולה כל כך ולמי שיש איפה לשים כזה מכשיר מחוץ לבית במרפסת או חצר נראה לי הפתרון הכי טוב כדי לבודד את המערכת מכל שאר החשמל ולקבל ניקיון מושלם…
תאורטית צודק. מעשית, כנראה שפחות. תחשוב על זה, היית רוצה שהשכן לך יפעיל את הגנרטור דיזל שלו כל פעם שבא לו לשמוע מוזיקה? אגב, גם יש לזה תקינת רעש באיזורי מגורים. לא תמצא שם "שעות מותרות לאודיופילים משוגעים"

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
תאורטית צודק. מעשית, כנראה שפחות. תחשוב על זה, היית רוצה שהשכן לך יפעיל את הגנרטור דיזל שלו כל פעם שבא לו לשמוע מוזיקה? אגב, גם יש לזה תקינת רעש באיזורי מגורים. לא תמצא שם "שעות מותרות לאודיופילים משוגעים"
יש הבדל גדול מאוד בין רעש שגנרטור דיזל עושה לבין גנרטור שמופעל ע״י מנוע חשמלי, זה לא יותר מרעש של מזגן…

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
חשמל -
ואני יודע שרבים (בין אם הם "אודיופילים" או חובבנים) לא מתיחסים לעניין הנל ברצינות, דבר שמוביל למערכת להשמע בינוני או לא מספיק איכותי,

א.ב. והוא היסוד והבסיס לתוצאה איכותית, לא משנה עלות ורמת המערכת.

צריך להבין שמה שמחזיק את כלל המערכת ואת הביצועים שלה בפועל זה איכות החשמל שיוצא.

חשמל מטופל ואיכותי מייצר שקט, ניקיון, צלילות
ותורם משמעותית לבהירות המיקרודינמיקה, הסדר, הפרטים ו-רקע שחור.

כל מפצל (בין עם פילטר או לא) והרמה וההשאיפה לה הוא חותר ושואף.

אך טיפול חשמל לחלוטין לא מתחיל ונגמר במפצל, אלא הרבה הרבה לפני, בארון החשמל, הכבל המושחל בקיר, איכות השקעים, איכות כבל האזנה, איכות כמובן המפצל ואיכות והתאמת הכבילה.

חג שמח

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
חשמל -
ואני יודע שרבים (בין אם הם "אודיופילים" או חובבנים) לא מתיחסים לעניין הנל ברצינות, דבר שמוביל למערכת להשמע בינוני או לא מספיק איכותי,

א.ב. והוא היסוד והבסיס לתוצאה איכותית, לא משנה עלות ורמת המערכת.

צריך להבין שמה שמחזיק את כלל המערכת ואת הביצועים שלה בפועל זה איכות החשמל שיוצא.

חשמל מטופל ואיכותי מייצר שקט, ניקיון, צלילות
ותורם משמעותית לבהירות המיקרודינמיקה, הסדר, הפרטים ו-רקע שחור.

כל מפצל (בין עם פילטר או לא) והרמה וההשאיפה לה הוא חותר ושואף.

אך טיפול חשמל לחלוטין לא מתחיל ונגמר במפצל, אלא הרבה הרבה לפני, בארון החשמל, הכבל המושחל בקיר, איכות השקעים, איכות כבל האזנה, איכות כמובן המפצל ואיכות והתאמת הכבילה.

חג שמח
מסכים עם כל מילה.
אני תמיד אומר שחשמל למערכת זה שווה ערך למזון שאנו מכניסים לגוף. נכניס זבל נקבל זבל ולהיפך.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
לא יודע... נראה לי אני מיציתי את עולם הפילטרים כרגע, בטח להגברה. רגנרטור זה הדבר היחיד שעדיין מסקרן אותי.
מה ששלחת אין בארץ אני מניח...

עזוב אותך ריגנרטורים, פיכס,
קח לבדיקה מגיא

Shunyata Research EVEREST

לא שמעת וחשת עדיין דבר כזה, המלצה שלי אחי.
ואתה יודע איזה קליברים עברו פה אצלי!

חג שמח

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
עזוב אותך ריגנרטורים, פיכס,
קח לבדיקה מגיא

Shunyata Research EVEREST

לא שמעת וחשת עדיין דבר כזה, המלצה שלי אחי.
ואתה יודע איזה קליברים עברו פה אצלי!

חג שמח

לא לוקח את הדבר הזה!! למה אני יודע שלא יוחזר o_O. אני תופס מאוד מהחברה הזאת!! המפגש האחרון שלי איתם הסתיים בכבל אחד לפני הטופ כשכולה לקחתי דגם כניסה מסקרנות. חברה מסוכנת! כמו נורדוסט, כמעט כל דבר שאתה שם "רק לבדוק" הסוף ידוע מראש.
כרגע חי עם המפצל אוידה והמייצב SINE הנאמנים שעושים עבודה אש.
אני כבר תקופה שקוע עמוק בדברים אחרים שלוקחים המון זמן (;))
גם עליית המדרגה בחשמל תגיע!! אוהו מה יש בתכנון....
תמיד אני נזכר ביווני ההוא "חשמל זה 50% מהסאונד".

אתה ניסית את ה-PS הגדול?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
מסכים עם כל מילה.
אני תמיד אומר שחשמל למערכת זה שווה ערך למזון שאנו מכניסים לגוף. נכניס זבל נקבל זבל ולהיפך.

נכון, ועל אותו הקשר,
חשמל זה הוורידים והלב הפועם,
אם יש חסם כלשהוא, אבוי...!

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
לא לוקח את הדבר הזה!! למה אני יודע שלא יוחזר o_O. אני תופס מאוד מהחברה הזאת!! המפגש האחרון שלי איתם הסתיים בכבל אחד לפני הטופ כשכולה לקחתי דגם כניסה מסקרנות. חברה מסוכנת! כמו נורדוסט, כמעט כל דבר שאתה שם "רק לבדוק" הסוף ידוע מראש.
כרגע עם המפצל אוידה והמייצב SINE עושים עבודה אש.
גם זה יגיע!! חשמל חשמל חשמל.

אתה ניסית את ה-PS הגדול?

הגדול לא, אבל ה-10 וה-6 עברו אצלי.
המממ, לא אחי..

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
כרגע עם המפצל אוידה והמייצב SINE עושים עבודה אש.
גם זה יגיע!! חשמל חשמל חשמל.

אתה ניסית את ה-PS הגדול?

טוב, צודק, לקחתי, ולא חזר...חחח

תמונות עדכניות בהמשך.

4b1255ff-7afd-4b0f-b8ba-f1305114d883.jpg

כולל ה OMEGA XC

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
הגדול לא, אבל ה-10 וה-6 עברו אצלי.
המממ, לא אחי..
נאאאא... עזוב. ה-15 וה-20 חיות אחרות לגמרי.
לא שאני אומר שזה בטוח, עד שלא מחברים הכל השערות בלבד. אבל כן, הגדולים הללו תמיד סקרנו אותי אבל אף פעם לא הייתי מוכן לקחת על עיוור.
עדיין היום, לא מסוגל לקחת על עיוור.
האוורסט הזה הזה על הכוונת שלי, ואם אתה אומר (ואני יודע קצת ממה שעבר אצלך) אז בכלל....

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
נאאאא... עזוב. ה-15 וה-20 חיות אחרות לגמרי.
לא שאני אומר שזה בטוח, עד שלא מחברים הכל השערות בלבד. אבל כן, הגדולים הללו תמיד סקרנו אותי אבל אף פעם לא הייתי מוכן לקחת על עיוור.
עדיין היום, לא מסוגל לקחת על עיוור.
האוורסט הזה הזה על הכוונת שלי, ואם אתה אומר (ואני יודע קצת ממה שעבר אצלך) אז בכלל....

אחי, EVEREST סגרת הנושא.
עזוב אותך משטויו...

"קצת"...;)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור