חשמל נקי

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
תודה חבר יקר, בקרוב הפתעה נוספת...
Work in Progress

יאללה שיהיה לנו אחלה חג, שקט וכיפי עם הילדדוס...ובכלל...

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
תהנה ותתחדש איתי ציוד מטורף !

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
לא יודע... נראה לי אני מיציתי את עולם הפילטרים כרגע, בטח להגברה. רגנרטור זה הדבר היחיד שעדיין מסקרן אותי.
מה ששלחת אין בארץ אני מניח...
אפשר להזמין ישירות מהם או דרך יעקב @HiFiConnect יעקב

אני יכול להשאיל לך את שלי לבדיקה אם אתה רוצה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
היום הרכבתי הפילטר חשמל הגדול שלי על הדיגיטל (ההמגברים השארתי בקיר ) , לתדהמתי משנה מאוד , גם עברתי לכבל אופטי במקום USB בכדי לבודד חשמלית הממיר , יש משהו בדברים הללו ( אגב מחובר גם USB ' AES' ואופטי בלחיצת כפתור )
פילטר חשמל גדול

למען האמת שמעתי כמה מוצרים של החברה הזו. כולם נשמעו די בינוני. המפצל הזה היה אצלי לפני כמה שנים, במקום לנקות הוא יותר ליכלך. יש חברות יותר מעניינות בשוק מזו.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
טוב, צודק, לקחתי, ולא חזר...חחח

תמונות עדכניות בהמשך.

צפה בקובץ המצורף 65234

כולל ה OMEGA XC
כמה כליות יש לך?:)

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
למען האמת שמעתי כמה מוצרים של החברה הזו. כולם נשמעו די בינוני. המפצל הזה היה אצלי לפני כמה שנים, במקום לנקות הוא יותר ליכלך. יש חברות יותר מעניינות בשוק מזו.
צריך לדעת מה לקחת מהחברה הזו. יש להם דברים בינוניים פלוס ויש להם דברים מצוינים.
עם הפילטר הספציפי הזה לא התנסיתי אבל עם מוצרים אחרים כן. יש להם כמה יציאות מעולות. מהמייצב חשמל ל-front אני מאוד מרוצה!

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
ספציפית שלי ?
או של עוד כמה שאני מכיר :D ?
כן, שכנים וזה… לך כבר לא נותר :)

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
מצבך טוב. אני כבר מחובר בכבל מעאפן לכיליה של השכן.
תהיה חזק!

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
כל מה שצוין פה די חלש לעומת היפני הזה התקין לעצמו עמוד חשמל פרטי כדי שיהיה לו חשמל נקי למערכת :)
1000089569.jpg

newhere

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
8
לגבי PS audio

ממליץ לראות.

.

orena

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
18
בחצי שנה האחרונה יצא לי להתנסות המון עם המוצר של נורדוסט Qbase Reference.
מוצר נהדר !

newhere

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
8
קישור :

ובקיצור , ציטוט מסוף המבחן :

Conclusions
Both our old and new tests prove once again that power cords make no difference (as long as they are thick enough to handle the currents you need). We expanded our tests into time domain and saw no improvement with the Nordost cable. If the cable can't change the AC signal, surely it means that the output of our audio gear remains the same and that was indeed the case. We then proved our conclusions by supplying our test audio product with highly distorted AC waveform and its performance didn't change.

You can buy an AC cord on Amazon for about $10. It won't look as fancy as the Nordost but you can sleep easy knowing that it is safety tested and costs 40 times less!

As an aside, the owner was sold on this cable by an audio salesman that made it sound like his gear would not be complete without it. He couldn't hear a difference so sent it to me for testing.

I can't recommend the Nordost Blue Heaven Power cord.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
קישור :

ובקיצור , ציטוט מסוף המבחן :

Conclusions
Both our old and new tests prove once again that power cords make no difference (as long as they are thick enough to handle the currents you need). We expanded our tests into time domain and saw no improvement with the Nordost cable. If the cable can't change the AC signal, surely it means that the output of our audio gear remains the same and that was indeed the case. We then proved our conclusions by supplying our test audio product with highly distorted AC waveform and its performance didn't change.

You can buy an AC cord on Amazon for about $10. It won't look as fancy as the Nordost but you can sleep easy knowing that it is safety tested and costs 40 times less!

As an aside, the owner was sold on this cable by an audio salesman that made it sound like his gear would not be complete without it. He couldn't hear a difference so sent it to me for testing.

I can't recommend the Nordost Blue Heaven Power cord.
לא מסכים,,והניסיון שלי ושל רבים מעיד אחרת. זה נכון שלא כל כבל חשמל יעשה הבדל, אבל כבל חשמל מייצר הבדלים לפי טיבו- יש טובים יותר ו יש פחות כמו כל מוצר אודיו.
מצד שני, זה אתר שסיבת ייסודו הוא הטרלה והגחכה של התחום אז קורא בחיוך , או יותר נכון, משתדל לא לקרוא שם, ולחייך.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור