זה רק אצלי או שקליטת ה FM היום פגזזזז !?

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
חברים קחו בלוטות איכותי (לאו דווקא יקר - 150$ ומעלה), ותזרימו מתחנות רדיו אינטרנטיות (לכל התחנות ניתן להזרים), גם נשמע יותר טוב, גם נקי יותר ואיכות השמע משמעותית תהיה טובה יותר מכל אנטנה פנימית חיצונית בטיונר FM.

מתנצל שמבאס אתכם זאת האמת, הייתי כבר בסרט הזה לפני שנים, ועם טיונרים אנלוגים איכותיים.

ובהנחה שלרובנו יש דאקים איכותיים אז בכלל איכות השמע משתפרת לעומת כל טיונר אנלוגי.

בהצלחה לכל הרומנטיקנים...

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
חברים קחו בלוטות איכותי (לאו דווקא יקר - 150$ ומעלה), ותזרימו מתחנות רדיו אינטרנטיות (לכל התחנות ניתן להזרים), גם נשמע יותר טוב, גם נקי יותר ואיכות השמע משמעותית תהיה טובה יותר מכל אנטנה פנימית חיצונית בטיונר FM.

מתנצל שמבאס אתכם זאת האמת, הייתי כבר בסרט הזה לפני שנים, ועם טיונרים אנלוגים איכותיים.

ובהנחה שלרובנו יש דאקים איכותיים אז בכלל איכות השמע משתפרת לעומת כל טיונר אנלוגי.

בהצלחה לכל הרומנטיקנים...
אכן רומנטיקן. קודם כל, לא חושב שאני לא מבחין בצליל טוב. בצניעות. ובזהירות. גם לא מבין מה העניין נגד הנאה של אחרים ותחושת השליחות הזאת בשם הבלוטות הקדוש?
יש בFM משהו אחר, נקודה. אתה מוזמן אליי לשמוע, רק הבעיה שהחיסרון הגדול של הפורמט זו אמינות איכות הצליל היום טוב , מחר מאוחר...

אבל בבסיס זה כראה לי עניין יותר עקרוני, אתה עם הסטרימר ואו קבצים ןחלקינו עדיין מבכרים את פורמט הדיסק ואו לחלופין תקליט.
אז אתה הרווחת שנהנה מרדיו אינטרנט ואנחנו נהנים מרגעי הקסם של ה FM.

נערך לאחרונה ב:

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
אתה לא מבעס אותי, אתה פשוט חושב ושומע שונה.
אם אצליח לשחזר את הסאונד הייחודי האנלוגי והלא מקומפרס של ה FM בעזרת מכשיר בלוטות או רדיו אינטרנטי חסכת לי הרבה התעסקות.
מסקרנות, שאלה פשוטה לי יש, שמעת פעם טיונר טוב באמת במערכת שיכולה להיחשב מערכת קצה? אשמח לדעת איזה רדיו/ אים הם היו מעניין אותי לדעת.
כתבתי בתגובה קודמת שלך, עדיין ממתין לתשובתך...

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
יקירי שוקרון, אתה חי בסרט שחור לבן... כבר הייתי בסרט הזה לפני שנים. היה לי טיונר מנורות של מרנץ, סנסאוי , וגם היה לי טיונר מסדרת MICHI של רוטל. עם אנטנות חיצוניות איכותיות עם חיווט וקונקטורים 75 אוהם מזהב ולא הפנימיות המצוקמקות (ואפילו לא של magnum daynalab שגם אותה הייתה לי).. ושמעתי טוב. אבל שחיברתי בלוטות דרך הדאק, נגמר הסיפור GAME CHANGER. יותר נקי, איכות סאונד הרבה יותר טובה. הזכיר לי את המעבר מטייפ לדיסקים.

בהזדמנות אקפוץ אליך עם בלוטות סביר של 150 דולר ונחבר למערכת שלך ונשווה באיזה פורמט הרדיו נשמע טוב יותר.

אתה רוצה לחיות ברומנטיקה ונוסטלגיה זו זכותך, אבל מבחינת איכות סאונד, אין מה להשוות.

יום טוב

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
יקירי שוקרון, אתה חי בסרט שחור לבן... כבר הייתי בסרט הזה לפני שנים. היה לי טיונר מנורות של מרנץ, סנסאוי , וגם היה לי טיונר מסדרת MICHI של רוטל. עם אנטנות חיצוניות איכותיות עם חיווט וקונקטורים 75 אוהם מזהב ולא הפנימיות המצוקמקות (ואפילו לא של magnum daynalab שגם אותה הייתה לי).. ושמעתי טוב. אבל שחיברתי בלוטות דרך הדאק, נגמר הסיפור GAME CHANGER. יותר נקי, איכות סאונד הרבה יותר טובה. הזכיר לי את המעבר מטייפ לדיסקים.

בהזדמנות אקפוץ אליך עם בלוטות סביר של 150 דולר ונחבר למערכת שלך ונשווה באיזה פורמט הרדיו נשמע טוב יותר.

אתה רוצה לחיות ברומנטיקה ונוסטלגיה זו זכותך, אבל מבחינת איכות סאונד, אין מה להשוות.

יום טוב
מה אגיד לך יוסי, אני רק לא מתחבר לאיבחונים לגביי. שחור לבן וכולי. ההפך גוטה, דווקא בגלל שאני מודע לאפור אני מתחבר ל FM. הטיעון שלך לגבי חלקות בקליטה הוא הטיעון שלי כנגד, שהרי עם החלקות הרבה הרמוניות מתבטלות. מוכן לסבול את הליכלוך אם יש רק שלא יפגעו לי בטונאליות.
הטיונרים שציינת נחמדים אגב. כולל המיצי שהיה ברשותי גם תקופה קצרה, אבל יש אחרים מעט יותר מרשימים לטעמי.
אין בלוטות סביר ב 150 דולר שנשמע כמו רדיו FM טוב ביום טוב . בכלל בלוטות, שמעתי דרך בלוטות בממיר יוקרתי וחדיש של קורד עם APTAX או משהו כזה, והיה ליד , רחוק ליד הרמה שאני מבקש. אבל זה דיון אחר.

מכיוון שאני יודע שאתה חי טוב מאוד עם סטרימרים, ואני לא , עדיין בדיסקים, כנראה שהאיכות שאנחנו מחפשים היא מעט שונה. וזה בסדר. רק לא ברור לי המאבק העיקש כנגד ה FM. יש הרבה אודיופילים בעולם - אמריקה אסיה אירופה- שעדיין נהנים מהתחום הזה וכנראה לא בלי סיבה. החיסרון היחיד בFM הוא אמינות הקליטה וכמובן מיעוט התחנות. אבל מה שהוא עושה ביום טוב.. עומד בכבוד מול פורמטים אחרים. בנוסף, היום עד 10 אלפים ש"ח מיצית כמעט את כל האפשרויות בתחום ( עזוב איזה דגם אחד או שניים של מגנום או הבורמסטר מפעם טופ אוף THE..) ויש כל כך הרבה כיף בלהתנסות . באמת.

ולקרצ'נדו מצרף סרטון של כוורת , חי מהסלון שהקליטה הייתה טובה בחודש האחרון. ח ו ו י ה!!
סאונד מערב, עם ביצים, תחושת אימג' סטראו במרחב מדהים, והכי חשוב, יש איזה נוכחות של המבצעים והגרון שלהם בלי לעייף את האוזן.
הסיבה היחידה שלא הקלטתי עד הסוךף היא כי פשוט רציתי להתרכז בהנאה... אבל יוסי, בשבילך הקרבתי דקה ו 53 שניות :p
שים אוזנייה, או...תשדר בבלוטות למערכת הרי בלוטות זה מצויין.

ואתה מוזמן אליי איש יקר בכל עת עם או בלי בלוטות. באהבה (ורד).

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור