זה רק אצלי או שקליטת ה FM היום פגזזזז !?

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
על החתום,
ערן
תחנת ממסר גבעתיים

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
  • Like
Reactions: gds

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
יש תופעה, בטח AK1 ידרוש אסמכתאות, שאחרי יום גרוע מבחינת השפעתו על החשמל, כמו יום עם אובך ורוחות יבשות שהיה אתמול שגורם להצטברות יונים חיוביים (שהם רעים לענייננו) וחשמל סטטי שגורמים לצליל רע, כאשר המצב חולף החזרה למצב האופטימלי של הצליל של המערכת הוא בולט בגלל השינוי.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
יש תופעה, בטח AK1 ידרוש אסמכתאות, שאחרי יום גרוע מבחינת השפעתו על החשמל, כמו יום עם אובך ורוחות יבשות שהיה אתמול שגורם להצטברות יונים חיוביים (שהם רעים לענייננו) וחשמל סטטי שגורמים לצליל רע, כאשר המצב חולף החזרה למצב האופטימלי של הצליל של המערכת הוא בולט בגלל השינוי.
העניין ששבועיים+ לא שמעתי רדיו...

• Wow

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אם כך אני חושב שכדאי להעביר את השירשור לפורום פסיכולוגיה.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
אם כך אני חושב שכדאי להעביר את השירשור לפורום פסיכולוגיה.
למה אני פסיכי אתה חושב?

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
למה אני פסיכי אתה חושב?
אה טו? מחפש לריב משעמום? דווקא אדם נבון כמוך לא מבין שאני מנסה לתת הסבר אחר לא טכני עם קריצה בצידו?
כתבת שלא שמעת שבועיים אז ייתכן שיש גם פן פסיכולוגי, מישהם אמרו כבר שהזיכרון השמיעתי שלנו מחזיק שניות ספורות.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
אה טו? מחפש לריב משעמום? דווקא אדם נבון כמוך לא מבין שאני מנסה לתת הסבר אחר לא טכני עם קריצה בצידו?
כתבת שלא שמעת שבועיים אז ייתכן שיש גם פן פסיכולוגי, מישהם אמרו כבר שהזיכרון השמיעתי שלנו מחזיק שניות ספורות.
אני דיברתי על איכות הקליטה, לא על איכות השמע. בנושא הזה אין מה לחשוש מרומנטיקה, או שיש רעשי רקע והפרעות או שאין. לעיתים הקליטה טובה ונקייה אבל איכות השידור לא משהו. אתמול הייתה קליטה טובה מאוד וגם נקייה ובנוסף איכות השידור טובה מהממוצע. אצלי לפחות.
סך הכל חיפשתי מישהו ששמע אתמול ויהיה שותף לדעתי או שלא, וגם ייתכן שהיה נאמר לי שכבר כמה ימים הקליטה טובה וכולי.
מסתבר שלא הצלחתי לדוג מאזינים נוספים...

• Like

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
סליחה על ההתקטננות. מבין שאתה אומר קליטה טובה מאוד במובן של ה carrier, אז למה אתה מתכוון ב"איכות השידור" ?
האם איכות הקליטה מבחינתך זה עוצמת האות ואיכות השידור זה דברים שמתלבשים על התדר ?
דרך אגב קצת התבלבלתי, כתבת ששומעים אצלך "טובבב היום" ואחרי זה כתבת: "אני דיברתי על איכות הקליטה, לא על איכות השמע"...

נערך לאחרונה ב:

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
סליחה על ההתקטננות. מבין שאתה אומר קליטה טובה מאוד במובן של ה carrier, אז למה אתה מתכוון ב"איכות השידור" ?
האם איכות הקליטה מבחינתך זה עוצמת האות ואיכות השידור זה דברים שמתלבשים על התדר ?
לעיתים אתה מבחין ששומעים מצויין , אבל יש לכלוך רקע - היס, זמזום ושאר מרעין בישין. שים אוזניות ותשמע מאתמול,אתה תזהה מה שהתכוונתי נדמה לי.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
! very nice

ymym

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
אצלי הקליטה תמיד גבוהה,
רב הזמן רעשים נוראיים, שינוי מיקום האנטנה הפנימית (מתיש) לעיתים עוזר אבל לא לגמרי,
כשנקי \ כמעט נקי מרעשים - יפה וממוגג

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
קח טרי מלפני 20 דקות , שהקליטה המצויינת התמזגה עם איכות שמע בהתאם. היה מהמםםםםםם, מקווה שהסרטון נותן לפחות חלק מהתחושה בכוורת...סליחה, בסלון..

• Like

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
אצלי הקליטה תמיד גבוהה,
רב הזמן רעשים נוראיים, שינוי מיקום האנטנה הפנימית (מתיש) לעיתים עוזר אבל לא לגמרי,
כשנקי \ כמעט נקי מרעשים - יפה וממוגג
יש לי גם אנטנה פנימית , זה לא אותה איכות וקליטה כמו החיצונית...לצערי. אגב, אני משתמש באנטנה חיצונית בתוך הבית צמודה לחלון, אלו המגבלות שלי. לעיתים משלשל מחרכי התריס ( זו אנטנה שוט של מגנום st-2), נדיר שהשימוש החיצוני מבעד לתריס עדיף מהשימוש באנטנה החיצונית בתוך הבית. מעניין ומוזר, כמו כל תחום ה FM...

נערך לאחרונה ב:

ymym

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
אצלי זו רק אנטנה פנימית שהיא כבל אנטנה 75 אוהם ממוקמת לאורך ולגובה הקיר

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
אצלי זו רק אנטנה פנימית שהיא כבל אנטנה 75 אוהם ממוקמת לאורך ולגובה הקיר
אכן מורכב... אצלי האנטנה הפנימית קולטת לא רע את התחנות המרכזיות אבל ממש פרוייקט למצוא את המיקום הנכון... אולי בעתיד תוכל למצוא את הדרך להחצין את האנטנה. ב"ה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
ניסיתם את זאת? https://tal-hetz.co.il/shop/he/31-אנטנה-fm-לשידורי-רדיו.html בתוספת מגבר צנוע תשדרג לכל חובב שידורי FM.

נערך לאחרונה ב:

ymym

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
אין בעיה בקליטה כי עם ההפרעות

תמונות מצורפות

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    KB 102.1 · צפיות: 38

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור