התחדשתי בsc kx90 pioneer

• פותח הנושא Fire
  • פורסם בתאריך

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
זאב

ל-90 יש מגבלות.
הוא אינו מציג ע"פ מסך ההקרנה את עוצמת השמע. ואיכות הצג שלו אינה ברורה. ואפשר לומר, גם גרועה.
בנוסף, בורר ה AUDIO PARAMETER והתפריטים שבו. אינו מוצגים ע"פ מסך ההקרנה. פשוט צריך משקפת בשביל להבין היכן אתה נמצא.
בנוסף... לא ניתן לדעת באיזו כניסה אתה נמצא... פשוט צריך לנחש.

ל-90 אין זיכרון עוצמת שמע. משמע, שכיבת את המכשיר והדלקת אותו, הוא נשאר בדיוק באותה נקודה של עוצמת השמע שצפית. אתה מבין איזה בום אתה מקבל במידה ושכחת להנמיך את עוצמת השמע.

המעברים בין כניסות ה-HDMI היו מאוד איטיות, ומידי פעם. חוסר סנכרון ובעיות נוספות.

לבסוף, העדפתי להישאר עם רסיבר עדכני יותר, ונוח יותר. שמתפקד מצוין.
איציק היקר
אין ספק יש מוגבלויות מסוימות ב90 בראייה של מעל עשר שנים קדימה ;)
יש תחושת מיושנות מסויימת בצג שמראה רק את האודיו פראמטר והוידאו פראמטר עליו בלבד
ואגב קראתי בפורום מסויים שניתן לראות כנראה על המסך את התפריטים האלו בחיבור וידאו קומפוזיט כנראה. למסך אבל לך תבדוק לא שווה המאמץ אפילו מי משתמש החיבורים האלו ותראו לי מסכים היום על חיבור קומפוזיט כנראה הביאו אותם מעזה
במסך הגדול יש רק את תפריט הכיול המרכזי שאיתו מכיילים הרמקולים וכל השאר פראמטרים
כאשר אתה שולט בחוגת הווליום בסרט או משהו לא תראה זאת על המסך הגדול אלא אך ורק במסך הייעודי של הקומבו !! ואני מדגיש קומבו !! לא ריסיוור אלא פרה ופאוור ייעודי ביחד כall in one וכבר בזאת ההבדל ניכר לעיין כבר מלכתחילה משאר העדר!!!!!!!!!ולאוזן כמובן !!!!!!!
להגיד שהוא הכי נוח העולם מבחינת תפריטים גם על מסך לא על המסך זה אומנם לא נוח אבל זה להתעסק בזוטות עם ספינת דגל מרהיבה כזו והייתי קורא לה נושאת מטוסים לא ספינה שמשיישטת לה באוקיינוס של טראמפ עם 100 מטוסי f16 וחמקנים f35 :p
מי רוצה להתעסק בתפריטים איתו שייתעסק
זה לא הכתר שבגללו קיבל את התהילה ןבמקרה שלו תהילת העולם לא חולפת !!!!!!!!
לגבי מעברים בין הhdmi לא נתקלתי בשום בעייה מסויימת וברגע שהוא מסתנכרן והמורה דולקת של hdmi הוא טס כמו חללית לאן ששלחת אותו
לא סתם הוא נקרא אל הים סוסאנו הוא גועש ורועש כמו מטוס קרב בעןצמות מטורפות עם עוצמה של מנוע למבורגיני בוגאטי ושוקט ולוחש
ורוחש ומלטף כמו מאהבת לטינית בלי חזייה הסצינות שקטות או מוסיקה מלטפת
וכעובדה בכל מקום שהוא נמצא הוא מעורר סערה כמו השם שלו בדיוק susano :מנצח:
ואני מרגיש בשמיים איתו כל פעם מחדש ומתרגש מחדש כמו לקום כל בוקר לרומן חדש עם אותה מאהבת :נשיקה:
היה לי עד לא. מזמן את ה87 ובחהמתו את כל התפריטים על גבי המסך :כל-הכבוד:
להשוות אותו ל90 בכל שאר בפרמטרים כמו להשוות נושאת מטוסים לטורפדו שעושים איתה סיבובים בשבת או בננה
אני נשאר עם הAIR CRAFT CHARIER :D

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
מצורפות תמונות לתפריטים
rps20170823_102623_724.jpg
rps20170823_102643_845.jpg
rps20170823_102713_910.jpg
rps20170823_102731_691.jpg

תמונות מצורפות

• rps20170823_102623_724.jpg
    rps20170823_102623_724.jpg
    KB 34.9 · צפיות: 232
  • rps20170823_102643_845.jpg
    rps20170823_102643_845.jpg
    KB 55.7 · צפיות: 229
  • rps20170823_102713_910.jpg
    rps20170823_102713_910.jpg
    KB 40.6 · צפיות: 225
  • rps20170823_102731_691.jpg
    rps20170823_102731_691.jpg
    KB 35.5 · צפיות: 227

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
שימו לב שמסך העליון של המחשב לא רואים את התפריט של אודיו פראמטר אבל בקטן של ה90 כן
ואילו בתפריט המרכזי של הכיול רואים גם במוסך המרכזי וגם הצג של הסוסאנו
טענות תהיות ניתן לשלוח במייל לאוקומוטו מקווה שלא פרש כבר על תכנון הממשק ה"מיושן":rolleyes:
זה כמו לראות מטוס f16 ולשאול למה הצמיג שלו לא של מישלין :eek:

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
המצחיק שבתפריט הכיול המרכזי על המסך כן רואים את חוגת הווליום ביחד איתו אבל לא באודיו פראמטר רק על הצג
rps20170823_103826_817.jpg

תמונות מצורפות

• rps20170823_103826_817.jpg
    rps20170823_103826_817.jpg
    KB 32.2 · צפיות: 234

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
שימו לב שמסך העליון של המחשב לא רואים את התפריט של אודיו פראמטר אבל בקטן של ה90 כן
ואילו בתפריט המרכזי של הכיול רואים גם במוסך המרכזי וגם הצג של הסוסאנו
טענות תהיות ניתן לשלוח במייל לאוקומוטו מקווה שלא פרש כבר על תכנון הממשק ה"מיושן":rolleyes:
זה כמו לראות מטוס f16 ולשאול למה הצמיג שלו לא של מישלין :eek:

לדעתי אמורים להיות עדכונים לרסיבר, תבדוק את הנושא. בכל אופן מדובר ברסיבר לכל החיים, אני בטוח שתהנה ממנו גם אם הוא לא עושה מסא"ז וקפה.

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
חחח צודק זאב האמת שראיתי מצב לעדכון רק למדיה גלרי פלייר שבצג הרסיוור וגם לא בדיוק מוצא את העדכון הספציפי שלו
לגבי עדכון לריסיוור עצמו לא ראיתי בכלל !!!

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
שלומי, מזל טוב! שמח בשבילך שהגעת ל"נחלה" (לפחות עד השידרוג הבא...:)) מדובר במכשיר מדהים וספינת דגל בכל הקשור לקולונע בייתי, אז נכון- אין לו אטמוס ומיתוג תמונה תואם לדרישות של היום אך לפי הבנתי, אין לך צורך בזה ולפיכך, לצרכי קולנוע ביתי, אין מכשיר שישתווה לו! ראיתי חלק מהתגובות באתר השיווק של...
מקווה שאינך מתייחס ברצינות לנאמר ( לתת ביקורת על כך שהמכשיר שלך מיושן ומנגד לרכוש מכשיר בחמש ספרות שלא מכיל 9 ערוצים ולא תומך ב-5.2.4 ובעל הגברה שונה בערוצי הסראונד...- על זה נאמר-
כָּל הַפּוֹסֵל בְּמוּמוֹ פּוֹסֵל.
תתחדש ותהנה!
יובל

נ.ב
מזל שאין לSVS גם רסיברים, היו אומרים לך שאתה חייב להחליף...
תודה רבה חבר יקר :אצבע מורמת
אין צורך להקניט והכל בסדר אכן מכשיר מדהים בכל הקשור לקולנוע הדינמיות שלו מטורפת
והמהירות שלו לא קיימים ברסיוורים אחרים שעברו אצלי ממש אין השוואה בכלל :כל-הכבוד:
אכן מכשיר high end במיטבו :שתוי:

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
זאב בוקר טוב.

1. ב LX90 יש צג LCD גדול מאוד בו ניתן לשנות את תצוגת הנתונים - יש לו אם אני זוכר נכון 3 מצבי תצוגה - אחד מהם ניתן לראות את תצוגת הווליום - כך שאין חשש.
2. הייתה טענה של חוסר סנכרון ואיטיות במיתוג HDMI - לא זכור לי כזה דבר - או שלא היה כזה משמעותי (עבורי לפחות) כפי שמצטייר - אצלי היה ממותג ל 3 מקורות ב INPUT וחובר ל מסך ומקרן ב output.
3. ה 90 בעל סאונד שונה מאוד מ הרסיברים שלהם, בזמנו עשיתי השוואה בינו לבין LX86 ראש בראש עם הסט S:EX קדמיים דגם: s:3EX וסנטר דגם s:7EX.
ל 86 לא היה סיכוי!
4. אנשים נוטים לוותר על איכות בשביל נוחות (גם אם היא מינימלית ולעתים חסרת משמעות). וחבל שכך.צפה בקובץ המצורף 34993
איתי היקר אכן אתה צודק להשוות את ה90 מול ה86 אני גם חושב שלא יהיה לו סיכוי
למרות שאולי יש כמה פיצ'רים מתקדמים ל86 אבל בפרמטרים עיקריים של הגברה בנייה דינמיות סוניות צליל והתרגשות אין מה להשוות כלל וכלל :rolleyes:

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28

תמונות מצורפות

• rps20170823_123716_227.jpg
    rps20170823_123716_227.jpg
    KB 27.5 · צפיות: 220
  • rps20170823_123741_183.jpg
    rps20170823_123741_183.jpg
    KB 29.3 · צפיות: 253

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
קצת מיקום נכון של הרמקולים
קצת כיול נכון לגבי החדר וזה ממש אפשרי ללא בעיות
חלק עם התוכנה הבנויה
וחלק אחרי זה עי האוזן לתקן כי יש דברים כמו החזר מהקירות וכו קשה מאד לעשות ללא המקרופון אבל מנסיון עם 83 צריך לתקן מעט
מיקום הבמה מיקום הגובה המתאים של הסאונד בחלל החדר .
זה נמצא בתוכנה של המכשיר .
קצת פיצוחים ובירה ומוסיקה או סרט מעולה
יאלה אחרי המבול
תהנה יקירי מאיכות ללא פשרות
מכונית טובה היא טובה גם לאחר 50 שנה
רוליס רולס 1952
או מרצדס 600 משנת 1966
גם מגבר הפיוניר שלך יש לו את הסטטוס הזה
או אוזניות של SONY MDR 10 R
סוניס היקר אח יקר אתה צודק בכל מילה שאמרת :כל-הכבוד:אנחנו באותו ראש או תדר
לגבי מיקום הרמקולים יש לו תוכנה להזזת הרמקול תוך כדי כיול המיקרופון בסנטימטרים ממש זה משהו מדהים זה נקרא preicision distance
מעבר לידידות מרחקים מהרמקולים ממש מדוייק בדיוק של אלפית מילימטר עם גרף שמראה לך לאן לכוון את הרמקול כאילו מהנדס נמצא איתך בחדר:D

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
חברים להשוואה האם ההבדלים לאחר תקופה שיצאה הפורמט החדש של atmos לבין הפורמטים המיושנים יותר dts hd dolby true hd הם כאלו משמעותיים ומצדיקחם החלפת ריסיוורים ושינוי קונפיגורציות הרמקולים הסלון ואף גרושים במקרים קיצוניים :oops:
או שה(90 שלי יישמע לא פחות טוב בקולנוע מריסייור מצוקמק עם אטמוס :eek:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
חברים להשוואה האם ההבדלים לאחר תקופה שיצאה הפורמט החדש של atmos לבין הפורמטים המיושנים יותר dts hd dolby true hd הם כאלו משמעותיים ומצדיקחם החלפת ריסיוורים ושינוי קונפיגורציות הרמקולים הסלון ואף גרושים במקרים קיצוניים :oops:
או שה(90 שלי יישמע לא פחות טוב בקולנוע מריסייור מצוקמק עם אטמוס :eek:

שלומי.

פורמט האטמוס נשמע טוב יותר משאר הפורמטים.
הוא מביא עמו במה רחבה יותר, ומוגדרת היטב, באס עמוק מלא ומרשים, רמת דיוק מדהימה. וזאת ללא קשר לתוספת רמקולי התקרה.

כך, שאין מקום להשוואה בין פורמט האטמוס, לפורמטים הישנים יותר.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,470
נקודות
113
שלומי כאשר היה לראשונה אצלי ה 90 אי שם ב 2011, לקחתי אותו לבדיקה מחבר טוב שהיה מעוניין למכור.
הסאטאפ שהיה ברשותי בזמנו היה פרוססור ק"ב וותיק ואיכותי מאוד מ-שנת 2000 והגברה בריאה ואיכותית.
מיותר לציין שאת הפרוססור הוותיק חיברתי ב coax (דיגיטלי RCA) וכמובן את ה 90 חיברתי ב HDMI...לא אלעה בסיפורים, ה 90 היה מרשים אך בסופו של יום השילוב של הפרוססור הוותיק (עם הפורמטים DTS ו DD) עם ההגברה החיצונית, היה נשמע לי עדיף על ה 90 עם DTS HD ו DD HD.

לשאלתך, מעבר לסיפור הרקע שהדגמתי, מעבר לצ'יפים וטכנולוגיות, קיים תכנון, בנייה, איכות אנאלוג ו דיגיטל ב דומיין שלהם, איכות קדם אנאלוגי, איכות המגבר ועוד שאר ירקות.

סביר להניח שה 90 ישמע טוב יותר ב 5.1/7.1 בכל הקשור לעושר/דינמיקה/משקל ורושם מרסיבר ביניים פלוס פלוס (בעל השקעה יחסית זולה ברכיבים) ומנגן אטמוס. על אותו 7.1 רמקולים.

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
תודה רבה לאיציק ואיתי היקרים על התשובה
אבל התשובות שלכם שונות בתכלית אחת מה שנייה !!!!!!וזה מוזר :(
שניכם בעלי נסיון רב בתחום ונסיון רב בפורמטים החדשים
איתי טוען שב90 יישמע טוב יותר מריסייור בנוני תומך אטמוס
ואילו איציק טוען אין השוואה בכלל וכי האטמוס יישמע טוב יותר בכל מקרה ללא קשר לריסיוורים
אכן מעלה תהיות o_O

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תודה רבה לאיציק ואיתי היקרים על התשובה
אבל התשובות שלכם שונות בתכלית אחת מה שנייה !!!!!!וזה מוזר :(
שניכם בעלי נסיון רב בתחום ונסיון רב בפורמטים החדשים
איתי טוען שב90 יישמע טוב יותר מריסייור בנוני תומך אטמוס
ואילו איציק טוען אין השוואה בכלל וכי האטמוס יישמע טוב יותר בכל מקרה ללא קשר לריסיוורים
אכן מעלה תהיות o_O

את פורמט האטמוס שמעתי גם דרך רסיבר מרנץ 5011 והוא נשמע מעולה.
פשוט מאוד. הפורמט פנטסטי. כמובן, שדרך רסיבר איכותי יותר הוא ישמע עוד יותר טוב.
שלומי. לא באתי להשוות את ה 90 לרסיבר ב-200 דולר, שמשודך לרמקולים ב-200 דולר.

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
זה ברור איציק :מנצח:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,470
נקודות
113
צריך להבין שה 90 סאונד נטו קולנוע 5.1/7.1 עדיף על מרבית היצרניות היום של ה Mainstream ו פיוניר בפרט.
כמו כן האטמוס ו dts X אכן נשמעים טוב יותר מאשר "גרסתם" הקודמת כאשר עושים השוואה גם על 7.1 בלבד.
יחד עם זאת צריך להבין שמה שמנגן את אותם הפורמטים הוא המכשיר מן הסתם ואיכות המעבד/קדם/רמת תכנון/ההגברה מה שיכתיבו מן הסתם את התוצאה.

לא דיי בפורמט מתקדם.

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
בוא נסכים איתי של90 למרות כל הפורמטים החדשים שיוצאים השכם וערוב כל הזמן עדיין יש מקום של כבוד על המדף בשבילו הפנתיאון הלאומי של עולם הקולנוע :כל-הכבוד:
ולא קוטל קנים זה שפה ושם יישמע הקולנוע טוב יותר בגלל איזה ריסייור שמנגן פורמט חדש זה בלתי נמנע אבל ה90 תמיד יהיה רפרנס !!!!
אגב למה אין פרוססין של אטמוס בנגני י בלוריי שיחוברו לmulti chanal input ואז יהיה לנו אטמוס ב90 :p:שתוי::מנצח::מאזין:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,470
נקודות
113
לפני הנוכחי - היו לי שני רסיברים גבוהים יחסית עדכניים מיצרניות Mainstream - יכול לומר לך שהם נשמעו סביר פלוס, לא מעבר - ב 7.1
יחד עם זאת הרפרנס שלי השתנה.;)

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
בוא נסכים איתי של90 למרות כל הפורמטים החדשים שיוצאים השכם וערוב כל הזמן עדיין יש מקום של כבוד על המדף בשבילו הפנתיאון הלאומי של עולם הקולנוע :כל-הכבוד:
ולא קוטל קנים זה שפה ושם יישמע הקולנוע טוב יותר בגלל איזה ריסייור שמנגן פורמט חדש זה בלתי נמנע אבל ה90 תמיד יהיה רפרנס !!!!
אגב למה אין פרוססין של אטמוס בנגני י בלוריי שיחוברו לmulti chanal input ואז יהיה לנו אטמוס ב90 :p:שתוי::מנצח::מאזין:

זה שוב מזכיר לי את המעבר הדרמטי ברמה בין השרווד לאונקיו, אפילו שידורי הטלוויזיה נשמעו יותר טוב בDTS NEO 6 מאשר השרווד בDTS, כנ"ל לגבי רסיברים חדשים אחרים שעלו את אותו מחיר ששילמתי עבורו.

אם זה המצב עם האונקיו שלי אז אני בטוח שהדולבי דיגיטל של ה90 יותר טוב מהאטמוס של הרבה רסיברים מודרניים. בקופיגרציה הנוכחית שלך, כפי שאתה כבר מבין ויודע אתה בפיסגה, מכאן אפשר רק לרדת (או לעלות באמצעות הוספת רמקולים כדי לנצל את הפוטנציאל של הרסיבר אבל אם אתה כבר עכשיו מרוצה אז זה מיותר).

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור