התחדשתי בsc kx90 pioneer

• פותח הנושא Fire
  • פורסם בתאריך

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
תתחדש ותהנה

ה Pioneer לקולנוע ביתי ( integrated A/V) הטוב והמוצלח ביותר שיצא עד כה.

תהנה מיצירת מופת שהרבה לא באמת מכירים ומודעים לו.
איתי היקר כאחד שיש לו המון נסיון בציוד הייאנד כמוך וכבר הרבה ציוד עבר תחת ידו זה לא פשוט לקבל ממך מחמאות כאלו לריסיוור ה90 של פיוניר ובמיוחד שהיה לך אותו והספקת לבחון אותו בזמנו ואהבת את מה ששמעת והרגשת !!! אכן מכשיר מדהים ואני גם רוצה בהזדמנות להודות לך על העזרה והתמיכה במהלך הרכישה ומנסיונך הרבה האמת התחום ובפיוניר גם בפרט :שתוי:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
תן פרטים על הביצועים של המכשיר

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
מדהים מדהים מדהים
עדיין לא מיציתי כמובן זה רק ימים ספורים וגם שכנים כמובן ....אבל מה שכן הספקתי שמעתי צליל שלא שמעתי בחיים מהרמקולים שלי klipsch cf3 אני מרגיש כמו מנוע של למבורגיני עצבני בטירוף שהרעש של המנוע ררררררררררר רועם כמו רעם ומחכה להתפרץ החוצה ממש פחד ליגוע בווליום

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
מדהים מדהים מדהים
עדיין לא מיציתי כמובן זה רק ימים ספורים וגם שכנים כמובן ....אבל מה שכן הספקתי שמעתי צליל שלא שמעתי בחיים מהרמקולים שלי klipsch cf3 אני מרגיש כמו מנוע של למבורגיני עצבני בטירוף שהרעש של המנוע ררררררררררר רועם כמו רעם ומחכה להתפרץ החוצה ממש פחד ליגוע בווליום

גם אני הרגשתי ככה אחרי שהייתי כמה שנים עם רסיבר של שרווד ועברתי לאונקיו 875 (גם בעזרתו של איציק), מבחינתי זה היה כמו לעבור מקורקינט לטיל בליסטי, בדגש על הדינמיות של הסאונד שהייתה ועדיין נחשבת מבחינתי כמו נסיעה ברכבת הרים.

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
גם אני הרגשתי ככה אחרי שהייתי כמה שנים עם רסיבר של שרווד ועברתי לאונקיו 875 (גם בעזרתו של איציק), מבחינתי זה היה כמו לעבור מקורקינט לטיל בליסטי, בדגש על הדינמיות של הסאונד שהייתה ועדיין נחשבת מבחינתי כמו נסיעה ברכבת הרים.
אתה משווה ה90 לאונקיו ,875 :confused::מבולבל::(:cool::cool::cool:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,469
נקודות
113
שלומי בוקר טוב.

אני לא חושב שזאב ניסה לעשות השוואות.
לדעתי התכוון שהמעבר מרסיבר פשוט/נחות לרסיבר 875 של אונקיו - השיפור היה משמעותי וגדול.

ה 875 היה בתקופה טובה מאוד (פילוסופית) של onkyo והיה ברמת מחיר וליגה של ה 60/LX70 של פיוניר (כאשר ה 70 עד היום מהדהד לחלק מ החובבים כמוצר מוצלח בכלום כסף יחסית וניתן להשגה ביד 2 ב יחסית גרושים)
ה 60/70 היו סוג של גרסה מצומצמת ו מוקטנת (משמעותית) מה LX90 שקלעה כמעט לכל כיס

בכל אופן השוואתו של זאב לדעתי באה לידי ביטוי בדומה לך במעבר מ רסיבר פיוניר סטנדרטי ל LX90 (שהיה מושקע בטוב טעם וללא פשרות) ה90 כאשר יצא עם תג מחירו וה"אקזוטיות" ונחשב למוצר "בוטיק" למרות שהחברה פונה/פנתה למיינסטרים רחב. כאשר האצע של ה90 היה שייך לקהל מאוד ספציפי שביקש את הטוב ביותר.
תג מחירו היה כאשר נכנס הוכרז לראשונה בפומבי ונשלח לסקירות ראשונות במגזינים ברשת 10,990$! וירד משמעותית ל 7000$ כאשר הפך להיות מוצר "מדף".
כיום היצרניות העדיפו להיות חלק בתחרות אין סופית של טכנולוגיות (בעיקר של תקני ווידאו שלא את כולם מעניין במיוחד כאשר עובדים עם נגן משולב חיצוני עדכני שגם עולה בהתאם)
היום הקדמה הטכנולוגית פונה לשם (קהל יעד רחב במיוחד) ו-עיקר כיוון היעד וקליעה לכל כיס עבור מי שמחפש קולנוע עדכני אך לרוב בינוני בהפגנת תוצאה מיטבית בשל לא מעט פשרות בדרך.

חשוב לציין שבתקופה שה 90 יצא - DENON בעיקר שלטה כאשר הוציאה נגנים משולבים ברמה גבוהה (משמעותית) משאר היצרניות מיינסטרים וכאמור את ה מפלץ שלהם שיצא סביב 2004 שזכה לגרסה משופרת עבור כרטיס הווידאו סביב 2006 ה - A1XVA.
Pioneer נדחקה לאחור והחליטה ליצור את ה 90 בעיקר כ"תשובה" ל denon - שגם הם יכולים ליצור מפלצות ואפילו גדולות וחכמות יותר.
Denon כמובן מיהרה להוציא את השילוב המטורף ביותר שאי פעם יצא מחברות מיינסטרים עד היום (צמד ה pre/pro+power וגרסה משולבת של שניהם ביחידה אחת) מודל ה A1HD.

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
הוא התכוון למעבר בין המכשירים
ולא השווה בין ה פיוניר לאונקיו .

הפעם אחרי שכבר העברת את כל ט.ר אצלך כולל A10 . האגדי
ועכשו לאגדה אמיתית .

הפעם הגעת למנוחה ונחלה .

סוניס ידידי היקר תודה רבה על הפירגון אח יקרואכן הגעתי לנחלה עם הסוסאנו הזה :מנצח:סו
כי באמת אני מאמין כי דברים טובים שהם טובים נשארים טובים .

אני לא הייתי מתבייש לשים את 90 במקום 83 שלי .

אחלה ידידי אני מפרגן לך בגדול ועל המאמץ {כולל מאמץ פיזי לא קטן בהרמת הציוד }.

אפה מקרן שלך הלך ?

כי 90+ מקרן + רמקולים שלך + ספה נוחה+ בירה ופיצוחים .
באמת כמו שאמר ידידי למעלה
יס פלאנט איבדו צופה מושבע .
אולם VIP אצלך בבית .

והסוני ES לדורותיו ?? נעלם גם ......
קשה לעקוב אחרי כל השינויים שלך .

אני מבסוט ממך ועל החתירה לטוב ביותר .
תודה רבה סוניס ידידי היקר
אכן אתה צודק עם הsusano אכן הגעתי לנחלה
תודה רבה על הפיערגון
הוא התכוון למעבר בין המכשירים
ולא השווה בין ה פיוניר לאונקיו .

הפעם אחרי שכבר העברת את כל ט.ר אצלך כולל A10 . האגדי
ועכשו לאגדה אמיתית .

הפעם הגעת למנוחה ונחלה .

כי באמת אני מאמין כי דברים טובים שהם טובים נשארים טובים .

אני לא הייתי מתבייש לשים את 90 במקום 83 שלי .

אחלה ידידי אני מפרגן לך בגדול ועל המאמץ {כולל מאמץ פיזי לא קטן בהרמת הציוד }.

אפה מקרן שלך הלך ?

כי 90+ מקרן + רמקולים שלך + ספה נוחה+ בירה ופיצוחים .
באמת כמו שאמר ידידי למעלה
יס פלאנט איבדו צופה מושבע .
אולם VIP אצלך בבית .

והסוני ES לדורותיו ?? נעלם גם ......
קשה לעקוב אחרי כל השינויים שלך .

אני מבסוט ממך ועל החתירה לטוב ביותר .
סוניס תודה רבה ידידי היקר על הפירגון
ואכן אתה צודק הגעתי לנחלה עם הסוסאנו הזה :כל-הכבוד:זה הטופ מבחינתי וכל עיבודי הוודאו וחיבורים הבלוטוס וכל חרטא הזה נגעתי למסקנה סתם בולשיט אחד גדול ורק כדי למשוך קהל היום לרכוש את המכשירים אבל איכות אין לא מה שהיה פעם
והכל מקרטע כולל בלוטוס ואפילו עבודי תמונה בסוף אתה חוזר ל1080p ונגמר הסיפור הישן והטוב כמו שב90 עם עיבוד תמונה של qmarvel
נדמה לי והתמונה עם המקרן קורו ברשותי היא לא פחות מדהימה :שתוי:
rps20170822_075850_383.jpg

תמונות מצורפות

• rps20170822_075850_383.jpg
    KB 24.3 · צפיות: 246

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
איתי אח יקר אתה צודק בכל מילה
ממש סקירה מקצועית של כל מה שקרה בעשר שנים האחרונות לפחות :כל-הכבוד:
ואכן ה90 לקח תפקיד מרכזי בעשור האחרון
ואכן כוון לעשירון העליון של הקהל ויצא עם retail מטורף בשווקים ולא על חנות מורשית הורשתה לקבל את המוצר רק לקהל פרימיום ולקוחות שהזמינו מראש קבלו לחנויות את המוצר המדהים הזה :מלאך:

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
ההשוואה הייתה בהתרגשות במעבר לרמות שלא הכרתי, לא בין הרסיברים, אין ספק בכלל שמדובר בליגה אחרת לגמרי.
אין ספק זאב ידידי ההשוואה מובנת והכוונה
אכן יש לך את הניצוץ הזה שמרגש ואכן ה90 היה נופל לך כמו כפפה ליד:אצבע מורמת

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
חחחחח תודה רבה סוניס יקירי לא יכולתי לבקש
טוב יותר מזה :כל-הכבוד:

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
חברים זקוק לעזרתכם לא מצליח להתחבר ללפטופ עם המדיה גלרי כדי שישלוף קבצים
לראות על גבי המסך מהריסיוור האם יש תוכנה שצריך להוריד למחשב או קובץ
rps20170822_085855.jpg
rps20170822_085723_284.jpg

תמונות מצורפות

• rps20170822_085723_284.jpg
    rps20170822_085723_284.jpg
    KB 27.5 · צפיות: 242
  • rps20170822_085855.jpg
    rps20170822_085855.jpg
    KB 25.5 · צפיות: 235

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
אחת מהמחשב
rps20170822_085949_695.jpg

תמונות מצורפות

• rps20170822_085949_695.jpg
    rps20170822_085949_695.jpg
    KB 31.9 · צפיות: 226

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
ועוד שאלה ברשותכם
האם יש לו או יצא לו עדכון תוכנה או גרסא
מה שאני רואה זה עדכון לגבי המדיה גלרי וחיבורusb

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
שלומי בוקר טוב.

ה 875 היה בתקופה טובה מאוד (פילוסופית) של onkyo והיה ברמת מחיר וליגה של ה 60/LX70 של פיוניר (כאשר ה 70 עד היום מהדהד לחלק מ החובבים כמוצר מוצלח בכלום כסף יחסית וניתן להשגה ביד 2 ב יחסית גרושים)
ה 60/70 היו סוג של גרסה מצומצמת ו מוקטנת (משמעותית) מה LX90 שקלעה כמעט לכל כיס

A1HD.

בכל הקשור להגברה לדעתי הוא הרבה יותר טוב מהLX70 (רסיבר טוב שהתכונה החזקה שלו הייתה בסטריאו ומוזיקה רב ערוצית, פחות התחברתי אליו בסרטים) ובאופן כללי אפילו היום צריך להשקיע הרבה כסף בשביל להשיג דינמיות ואגרסיביות בסרטים כפי שהוא מייצר.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,469
נקודות
113
זאב בוקר טוב.

ה 70 וה 60 הם גרסה מאוד מצומצמת של ה 90.
הם "נגזרו" מה 90.

ההגברה של ה 90 משמעותית איכותית, דינאמית, פתוחה, גדולה ומרשימה הרבה יותר מכל פיוניר שיצא עד היום (ולצערי סביר להניח שלא יצא)
במיוחד שפיוניר (חטיבת ה AV) מכרו את נשמתם לתאגיד onkyo.

ה 90 היה, נשאר וככל הנראה ישאר מיוחד ויחיד בדורותיו.

כאשר ה 90 היה אצלי - השתמשתי בזמנו עם הרמקולים הכי איכותיים ש pioneer הוציאו (מדובר על סדרת S-EX) שתוכננו ועוצבו ע"י המהנדס האגדי אנדרו ג'ונס ובשיתוף TAD היפנית היוקרתית מאוד.
לפי מה שקראתי בזמנו - כאשר ה 90 יצא שהוא תוכנן וכוייל טונאלית עם אותה סדרה בכדי שישמע אופטימלי. יחד עם זאת אין שום מאמר רשמי בעניין ואלו שמועות וטו לא.
בכל אופן לפני כ 4 שנים זכיתי להנות אצלי מהשילוב הנ"ל (lx90 + סדרת s-ex - שמתי תמונה להמחשה בכמה הודעות לפני ) - והשילוב הנל היה מצוין, לא אכנס עכשיו אך וכמה - סמוך עלי שמדובר באמת במשהו מיוחד ודיי מדהים בקולנוע נטו.
כאשר החלטתי ללכת לכיוון אחר עם הרמקולים שלי - הרגשתי שמקומו של ה 90 כבר לא איתי ומכרתי את כל החבילה.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק היקר תודה רבה לך על העזרה והתמיכה
במהלך הרכישה מהניסיון הרב שיש לך ובמיוחד עם פיוניר
אני באמת. מתרגש כמו שנולד תינוק חדש במשפחה :Dומחכה לך בכליון עיניים ואוזניים
שתבוא לכייל לי את הסוסאנו :אצבע מורמת
הסוסאנו לא יהיה אל יפני אמיתי עד שלא תגיע לחשוף את יכולותיו האמיתיות :p

שלומי.
הסר דאגה מליבך... ביום שאגיע אליך.
ה 90 יקבל את הטיפול הראוי.

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
שלומי.
הסר דאגה מליבך... ביום שאגיע אליך.
ה 90 יקבל את הטיפול הראוי.
איציק היקר תודה רבה אני בטוח שיהיה מדהים
ברגע שתשים ידיך על הכיול שלו והכיוונונים אז הוא רק יבוא לידי ביטוי ביכולות שלו הפנומנליות :מנצח:

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
זאב בוקר טוב.

ה 70 וה 60 הם גרסה מאוד מצומצמת של ה 90.
הם "נגזרו" מה 90.

ההגברה של ה 90 משמעותית איכותית, דינאמית, פתוחה, גדולה ומרשימה הרבה יותר מכל פיוניר שיצא עד היום (ולצערי סביר להניח שלא יצא)
במיוחד שפיוניר (חטיבת ה AV) מכרו את נשמתם לתאגיד onkyo.

ה 90 היה, נשאר וככל הנראה ישאר מיוחד ויחיד בדורותיו.

כאשר ה 90 היה אצלי - השתמשתי בזמנו עם הרמקולים הכי איכותיים ש pioneer הוציאו (מדובר על סדרת S-EX) שתוכננו ועוצבו ע"י המהנדס האגדי אנדרו ג'ונס ובשיתוף TAD היפנית היוקרתית מאוד.
לפי מה שקראתי בזמנו - כאשר ה 90 יצא שהוא תוכנן וכוייל טונאלית עם אותה סדרה בכדי שישמע אופטימלי. יחד עם זאת אין שום מאמר רשמי בעניין ואלו שמועות וטו לא.
בכל אופן לפני כ 4 שנים זכיתי להנות אצלי מהשילוב הנ"ל (lx90 + סדרת s-ex - שמתי תמונה להמחשה בכמה הודעות לפני ) - והשילוב הנל היה מצוין, לא אכנס עכשיו אך וכמה - סמוך עלי שמדובר באמת במשהו מיוחד ודיי מדהים בקולנוע נטו.
כאשר החלטתי ללכת לכיוון אחר עם הרמקולים שלי - הרגשתי שמקומו של ה 90 כבר לא איתי ומכרתי את כל החבילה.
איתי היקר אכן אני יודע שנהנית ממנו מהסוסאנו המדהים הזה בזמנו אצלך בבית עם הציוד ההיאנד שלך שלדעתי דווקא מאוד התאים ל90 וחבל דהעדפת להתקדם ולמכור אותו
אבל עשית את השיקולים שלך אני בטוח
אני בכל מקרה תודה לאל לא מתכוון לעשות שום שינוי ;)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור