השוואה קטנה בין שלשה "סופר" כבלי חשמל

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יואל.

עשו השוואות, שני אנשים, על שתי מערכות שונות, בתים שונים. הסיבות אינן כלכליות אלא עניין של איכות סונית ביחס למוצר המתחרה בלי קשר למחירו.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
נמר
לא טענתי כי הסיבות כלכליות א אחרות. הדרך שגויה ואין לכך מקום כאן. עזוב זה.

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
האליישן יקר בטירוף. 6K דולר. אני הלכתי על האמושיין. פשוט מדהים מה שהוא עשה במערכת.

התחלתי בכך ששידכתי אותו לקדמגבר אתמול בשעות הערב, היום שידכתי אותו למקור ולאחר מכן החלטתי שהמקום הטוב ביותר הוא מההזנה של הקיר למפצל החשמל. שם קיבלתי את התוצאה הטובה ביותר. הוא פשוט הכניס את עצמו לכל המערכת.

עכשיו צריך להשלים את הסט לעוד 3 כבלי חשמל כאלה ואני מסודר בהחלט.

(Y)(Y)(Y)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שוב.
לא בדקתי ולכן אני שואל.

לידיעתך. באולפן יש לי שנאי מבדל של אקוויטק, מיקרופון של אקוויטק ועוד כמה מוצרים שלהם. אני בהחלט חושב שזו חברה רצינית ואיכותית.

בנוסף נתקלתי באנשים שהפרוטה מצוייה בכיסם שהעדיפו את ה-SINE. אחד מהם יכול לקנות את החברה ולא רק את המוצר.

הם מבחינתי האנשים לשאול. זה אומר שגם אצלהם השיקול אינו כלכלי.:)

לא משנה, נעבור הלאה.(ורד)
אני במקרה השני שבדק(לא זה שיכול לקנות החברה),לא שהשנאי של אקויטק לא יותר טוב,הוא קרוב לודאי כשנאי טוב יותר מהסיין,אבל יש לו חסרונות,
בראשית ,הדופלקסים שלו ברמה נחותה ביותרוכך גם שאר המחברים ,ויתכן שלמרות שהשנאי יוצר צליל דינמי ביותר ,קיים בצליל מעיין חריפות ואי נעימות שמצטרפת לדינמיקה ולבסים המצויינים שנוצרים בשימוש בשנאי מבדל שכזה,
במקרה שלי ,מכיוון שיש לי זוג שנאי סיין כ"א 5KVA ,כלומר 10 kva ביחד,ויש יתרון במערכת גדולה וצרכנית כמו שלי לא להביא את השנאי לרויה(בליבה),כלומר העדפתי בפחות כסף לקנות כפולkva מהסיבה שציננתי,
אולם גם בהשוואה ראש בראש יש יתרונות לכאן ולכאן,האקויטק יותר דינמי ובעל צליל קשה, הסיין פחות דוחף ,אבל רך להפליא,
בסיין יש צורך לשקיע 15 דקות ולחוות אותו ל"בלנס"מכיוון שבמקור מגיע כשנאי מבדל לא מאוזן,(וההבדל לאחר השינוי עצום)
למיטב ידיעתי רק לי ולעוד חבר שלי יש לכל אחד זוג שנאים שכזה(5 kva ) ,מעניין למה השווה סונוס את האקויטק?
גם יואל מעולם לא השווה אחד לשני,
אבקש להפסיק לחנטרש.
ואם כבר אנו דשיןם בנושא זה ,קיימת חברה בשם "סילבר סירקל" וגם "פלטרון" שאגב מיצרים את השנאי לאקויטק,שמייצרים שנאים אפילו יותר טובים,
קיימת כמובןsac thailand מיצרת שנאים קטנים יותר עד 1.5 kva מאוזנים ונפלאים.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
כשאשתי שמעה בזמנו שקניתי כבלי RCA של מונסטר בכמה מאות שקלים, היא קראה לי פסיכי, ומיד התקשרה לעו"ד לדיני משפחה וחברת הובלה.

איך שקראתי את השרשור הזה מיד נחפזתי להראות לה אותו על מנת שתבין היכן אני על הסקאלה (עמוק במרתף). התוצאה היתה הפוכה מהצפוי כמובן, והיא הודיעה לאלתר לי שתמיד היא ציפתה לאסקלציה והחמרה במצבי - אבל עכשיו היא רואה לאן המצב עלול להידרדר.

אני שומע בחוץ ציפצופים של משאית שנוסעת ברוורס, חייב לסיים.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא שמעתי את השנאי של אקוויטק, ובוודאי לא עשיתי השוואה בינו לבין ה-SINE, אבל בכל פעם שאני שומע את ה-SINE אצל עופר אני מתרשם עמוקות מן "היום כיפורים" שהוא עושה למערכת: שקט, רקע שחור ועומק במה עצום. אין ספק שחשמל זה שם המשחק. לצערי (או לשמחתי, תלוי איך מסתכלים על זה), לא שמעתי מעולם כבל יקר מן הגרגנטואה של אקוסטיק זן, ובבדיקה שערכנו, ההשפעה שלו, ביחס לכבלים אחרים, הייתה כמעט ברמת שדרוג רציני של המכשור.
עכשיו אני נזכר שגם האזנתי לא מעט לכבל חשמל של NBS (אינני יודע מאיזה דגם, אבל מחירו היה 3000$). לטענתו של בעל הכבל, זהו הכבל היחיד מבין אלה שהוא בדק שהצליח להפיח חיים באודיו ריסרץ' VS110 שהיה לו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור