כבלים השואה בין כבלים זהים כמעט ,האחד עם הלחמות כסף ,השני עם crimping (חיבור בלחיצה)

מצב
הנושא נעול.
R

Roberts1

אורח
זה מה שקורה כשמעורב מישהו בעל ידע טכני כלשהו אבל ההטייה חזקה לכיוון מסויים -- הוא משכנע את כולם שמשהו לא משנה כשהוא כן, וכך מרוויח אפשרויות לשפר במשהו את מה שהוא מעדיף, ולקדם את האינטרס שלו.

במקרה של BT, כשמישהו אחר מחליף, יש את האפשרות גם שהוא לא יחליף באמת, אלא ישאיר את מה שהייה.
אם רוברט מחליף, אז ברגע שייש לו כיוון, הוא יכול לאמת אותו ולהשתכנע, בעוד שאי-החלפה מערערת את הביטחון.

הניבחן יכול לבצע את ההחלפה בעצמו רק בבדיקת ABX, לא בבדיקה עיוורת ובוודאי לא ב-double-blind.

מה שטוב, רוברט מצא לפחות סיבה אחת למה BT מקהה את יכולות האבחנה, וגם את זה הוא כנראה מצא בלי להבין בדיוק את הכל לעומק, אבל שייהייה.

ולעניין היעדר היכולת להחלפה בדיוק בחלק השנייה שבו רוברט מרוכז ב-102% -- חבל, אבל זה חלק אינטראלי מכל בדיקות blind ובוודאי double blind.

עמיר

כתבת בליל של שטויות , הקופסא שלי היא AB בלבד כלומר קופסת מיתוג פשוטה עם שלט , ואני רוצה להחליף מתי שבא לי - נקודה , אני נבחן ולא מפעיל הקופסא .

כל שאר הבלי הרוח שאתה כותב הם לצורכי התנגחות בלבד ואין בינם לבין המציאות מאומה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
כתבת בליל של שטויות , הקופסא שלי היא AB בלבד כלומר קופסת מיתוג פשוטה עם שלט , ואני רוצה להחליף מתי שבא לי - נקודה , אני נבחן ולא מפעיל הקופסא .

כל שאר הבלי הרוח שאתה כותב הם לצורכי התנגחות בלבד ואין בינם לבין המציאות מאומה.
העניין הוא שעל עצמך אתה רוצה לעשות מבחן שונה מהמבחן שאתה מעביר אחרים, או שלא העברת לאחרים מבחן בליינד כהילכתו, שבו קיימת האפשרות ש"החלפה" אינה החלפה אמיתית.

עד עכשיו, בכל המקרים שהייו לי הסתייגויות טכניות מדבריך, הייו לך שלוש דרכים "להתמודד" אתן:
  1. להתעלם, כאילו מעולם לא נאמר כלום
  2. לא להגיב עליהן באופן מפורש, אבל לתקן את דבריך בהתאם, ולפעמים אפילו לקחת קרדיט לעצמך על זה
  3. להאשים אותי במשהו

שלוש הטכניקות ראויות להערצה.
במקרה הספציפי הזה, נבחרה טכניקה #3.

התרשמתי.

עמיר

R

Roberts1

אורח
העניין הוא שעל עצמך אתה רוצה לעשות מבחן שונה מהמבחן שאתה מעביר אחרים,

עמיר

מאפה אתה מוציא את השטויות והשקרים האלה , מבחן הבליינד שאני מעביר לעצמי , וגם העברתי לאחרים זה כ-25 שנה , הוא עם קופסת מיתוג AB בלבד כאשר נדרשים לזהות (נניח 16 פעמים) מיהו A (ומכאן B נקבע אוטומטית) ....או להבדיל ההפך מיהו B .

המתג הוא כזה שכשאני מגיש אותו לנבחן הוא לא יודע מיהו צד A ומיהו B וכאן מתבטאת ה"עיוורות" של המבחן . הכוון שאני מגיש את המפסק לנבחן נקבע ע"י הטלת מטבע (נניח אם מצב A במפסק יוגש לנבחן כאשר הוא בצד שמאל או בצד ימין ) - כאן בעצם נקבעת הרנדומליות של הבדיקה .

אגב כשאני עושה בדיקות לעצמי אני יכול "להגיש את המפסק לעצמי " כך שאיני יודע מיהו A ו-B ואז אני לא נדרש להטיל מטבע .

........לא יותר ולא פחות , זה לא מבחן ABX "מלא " כי אין לי את הכוח לבנות קופסא כזו עם מנגנון רנדומלי שהוא ה-X .

מבחן זה (AB) הוא לא האולטימטיבי (ABX עדיף) , אבל זה המבחן שעשיתי תמיד (לעצמי ולאחרים) , הוא מספיק טוב לדעתי , וזה סוף פסוק .

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
מאפה אתה מוציא את השטויות והשקרים האלה , מבחן הבליינד שאני מעביר לעצמי , וגם העברתי לאחרים זה כ-25 שנה , הוא עם קופסת מיתוג AB בלבד כאשר נדרשים לזהות מיהו A ומיהו B נניח 16 פעם .

........לא יותר ולא פחות , זה לא מבחן ABX כי אין לי את הכוח לבנות קופסא כזו עם מנגנון רנדומלי שהוא ה-X .

מבחן זה (AB) הוא לא האולטימטיבי (ABX עדיף) , אבל זה המבחן שעשיתי תמיד (לעצמי ולאחרים) , הוא מספיק טוב לדעתי , וזה סוף פסוק .
מילא שטויות, אבל שקרים? אתה משתמש במילים שאינן שייכות לעניין בכלל.

אפשר לעשות מבחן בליינד עם קופסת מיתוג AB, בתנאי שלא הנבחן מעביר, ובתנאי שאין אפשרות לשמוע אם הוא העביר או לא.

אם עשית לאחרים ואתה העברת -- נו שויין, אם הם העבירו, זה לא מבחן רציני אפילו על תקן AB בלבד.

מצטער, לא יעבוד לך עם "שקרים", "שטויות" ושאר הסחות דעת לא-לעניין.

וממתי דעתך היא סוף פסוק במשהו?

R

Roberts1

אורח
מילא שטויות, אבל שקרים? אתה משתמש במילים שאינן שייכות לעניין בכלל.

אפשר לעשות מבחן בליינד עם קופסת מיתוג AB, בתנאי שלא הנבחן מעביר, ובתנאי שאין אפשרות לשמוע אם הוא העביר או לא.

אם עשית לאחרים ואתה העברת -- נו שויין, אם הם העבירו, זה לא מבחן רציני אפילו על תקן AB בלבד.

מצטער, לא יעבוד לך עם "שקרים", "שטויות" ושאר הסחות דעת לא-לעניין.

וממתי דעתך היא סוף פסוק במשהו?

אתה הזוי , או שאינך מבין את שאני כותב , או שאתה מתווכח לשם הויכוח - אין לי מה להוסיף ......אולי תקרא פעם נוספת את המתודולוגיה של המבחן שלי , ואולי אז תבין - ברצינות ללא ציניות .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
במקרה של BT, כשמישהו אחר מחליף, יש את האפשרות גם שהוא לא יחליף באמת, אלא ישאיר את מה שהייה.
אם רוברט מחליף, אז ברגע שייש לו כיוון, הוא יכול לאמת אותו ולהשתכנע, בעוד שאי-החלפה מערערת את הביטחון.

עמיר

תקרא את זה רוברט. זה לא שטויות.
המטרה במבחן עיוור היא לגרום לך לענות לבד מתי החלפתי ומתי לא. הרי אם אתה יודע מתי יש שינוי (במידה ואתה מחליף בין המגברים) אז מה בדיוק עיוור בזה?

אם אתה שולט במבחן אז מה בדיוק הוא שווה?

אתה נבחן, אני מעביר בין המגברים, אתה מגלה מי מהם הוא מנורות ומי מהם הוא דיגיטלי. פשוט מאוד.

R

Roberts1

אורח
אם אתה שולט במבחן אז מה בדיוק הוא שווה?

.

אני לא מבין , איך אני שולט במבחן אם אני לא יודע מיהו A ומיהו B ??? השליטה שלי היא על זמן המיתוג בלבד , וזה MUST מבחינתי .

R

Roberts1

אורח
אנסה להסביר פעם נוספת את הבדיקה .

מחברים נניח מגבר שפופרתי ל-A וטרנזיסטורי ל-B , לא מזיזים את חבורי המגברים מהקופסא במהלך כל הבדיקה !!!

אתה מגיש לי את המפסק (עם כיתוב מוסתר ) כאשר אני כמובן לא רואה את הכיתוב על המפסק .... אני יכול למתג עם המפסק , אבל כאמור אני לא רואה מיהו A ומיהו B כי אין כיתוב ,

אתה יכול להגיש לי את המפסק באיזה כוון / צד שאתה רוצה (רצוי לפי הטלת מטבע ) ......אני ממתג מספר פעמים (בזמן שלי ) .....ואז מקבל החלטה מיהו A ומיהו B במפסק (האנונימי) ........מודיע לך את החלטתי .......ואז אנו הולכים ביחד "ורואים את האמת" ,

האם כעת ברור יותר?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אנסה להסביר פעם נוספת את הבדיקה .

מחברים נניח מגבר שפופרתי ל-A וטרנזיסטורי ל-B . אתה לא מזיז במהלך כל הבדיקה את המגברים מהקופסא .

אתה מגיש לי את המפסק כאשר אני לא רואה את מצב המפסק A או B .... אני יכול למתג עם המפסק , אבל לא רואה מיהו A ומיהו B ,

אתה יכול להגיש לי את המפסק באיזה כוון שאתה רוצה (רצוי לפי הטלת מטבע ) ......אני ממתג מספר פעמים (בזמן שלי ) .....ואז מקבל החלטה מיהו A ומיהו B ........מודיע לך את החלטתי .......ואז אנו הולכים ביחד "ורואים את האמת",

האם כעת ברור יותר?
זה ברור שזה מה שאתה רוצה, אבל זה גם ברור שזה לא מה שרצוי במבחן עיוור.

בשיטה שלך, הנבחן לא יודע אם מתחילים ב-A או ב-B, אבל בכל רגע הוא כן יודע מה המצב יחסית להתחלה, והוא יכול להניח הנחת יסוד ולאשש אותה.

אבל חלק מהותי מהעניין במבחן עיוור "אמיתי" הוא שנבחן כל הזמן עיוור מוחלט ולא יודע מה מנגן, אפילו לא יחסית להתחלה.

זה חלק אינטגראלי ודיפרנציאלי מכל מבחן עיוור, גם ABX וגם single וגם double וייש גם triple, כשהכוונה היא להפריד ככל היותר בין הנבחן לבין הידיעה האם/מה הוחלף ולאיזה מצב.

אם לא ידעת את זה עד עכשיו -- חבל מאוד, אבל לא מפתיע.

אבל בכל מקום שבעולם שמדובר בו על BT, לא הנבחן מחליף, ולא מדובר בהקלות רוברט לעצמו

אם כבר אתה מדבר על שקרים ורמאויות ועל גועל נפש, אז הנה עוד אחד שלך: אם לא היית יודע שזה משמעותי, לא היית נלחם על זה, ולא היית מיתמם -- וכאן הרמאות -- "מה איכפת לכם?"

אבל אם כבר עושים, כדאי לעשות כפי שנהוג וצריך "מדעית" לעשות, ולא איך שהכי נוח לך לעשות.

ואם אתה פוחד מ-BT כהלכתו, ברמה הבסיסית ביותר (single), אין לך מה להתעסק בלבלמ"ח לאחרים בנושא.

R

Roberts1

אורח
בשיטה שלך, הנבחן לא יודע אם מתחילים ב-A או ב-B, אבל בכל רגע הוא כן יודע מה המצב יחסית להתחלה, והוא יכול להניח הנחת יסוד ולאשש אותה.

.

מה זה עוזר לנבחן מה המצב יחסית ל"התחלה" , אם הוא לא יודע "מהי ההתחלה " - טיפה שכל ישר בבקשה .

תקרא בבקשה את פוסט 288 שלי .

ובנוסף מאיפה הוצאת את התובנה שמיתוג ה -ABX מתבצע שלא ע"י המאזין ??? - זהו סילוף של האמת .

בבדיקה זו המאזין אוחז במפסק , הוא שומע את A וB כאוות רצונו ואז הוא לוחץ על X ....המכונה מחליטה אם X הוא A או B ומשמיעה את החלטתה ... המאזין צריך להחליט A או B .....מתבצעת בדיקה האם המאזין צדק או טעה ביחס להחלטת המכונה .

איך אתה יכול להגיד שלא המאזין מבצע את המיתונ ? - זהו חוסר הבנה מוחלט של הניסוי .....או סתם ויכוח לשם הויכוח.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
מה זה עוזר לנבחן מה המצב יחסית ל"התחלה" , אם הוא לא יודע "מהי ההתחלה " - טיפה שכל ישר בבקשה .

תקרא בבקשה את פוסט 288 שלי .
הערות ציניות מצידך לגבי "שכל ישר" אינן לעניין -- כבר ראינו כמה השכל שלך "ישר"...

כנראה שלא קראת את הפוסט שלי בעיון יתר (כי אם קראת ולא הבנת, המצב חמור יותר, אם כי צפוי).
לעומת זאת, אתה יכול להיות בטוח שקראתי מה שכתבת, כי עניתי לזה, בפירוט.

לציטוט להלן הוספתי את המילה "אומנם" בירוק מודגש, אולי זה יעזור לך להבין...
בשיטה שלך, הנבחן אומנם לא יודע אם מתחילים ב-A או ב-B, אבל בכל רגע הוא כן יודע מה המצב יחסית להתחלה, והוא יכול להניח הנחת יסוד ולאשש אותה.

אבל חלק מהותי מהעניין במבחן עיוור "אמיתי" הוא שנבחן כל הזמן עיוור מוחלט ולא יודע מה מנגן, אפילו לא יחסית להתחלה.

זה חלק אינטגראלי ודיפרנציאלי מכל מבחן עיוור, גם ABX וגם single וגם double וייש גם triple, כשהכוונה היא להפריד ככל היותר בין הנבחן לבין הידיעה האם/מה הוחלף ולאיזה מצב.

אם לא ידעת את זה עד עכשיו -- חבל מאוד, אבל לא מפתיע.

אבל בכל מקום שבעולם שמדובר בו על BT, לא הנבחן מחליף, ולא מדובר בהקלות רוברט לעצמו

R

Roberts1

אורח
AK1, אנו מכלים את זמננו לריק , במידה ונמר ישתכנע שאני אבצע את המיתוג בעצמי אזי הבדיקה תערך , ובמידה ולא ......אז חבל .

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
AK1, אנו מכלים את זמננו לריק , במידה ונמר ישתכנע שאני אבצע את המיתוג בעצמי אזי הבדיקה תערך , ובמידה ולא ......אז חבל .
זו לא פעם ראשונה שאתה מסכים לעשות בדיקה, אבל ממציא תנאים לא סבירים בעליל שמפילים את העסק.

בוא תסביר למה אינך מוכן ל-BT סטאנדארטי. מעניין לשמוע איזו התחמקות תמציא הפעם.

R

Roberts1

אורח
זו לא פעם ראשונה שאתה מסכים לעשות בדיקה, אבל ממציא תנאים לא סבירים בעליל שמפילים את העסק.

בוא תסביר למה אינך מוכן ל-BT סטאנדארטי. מעניין לשמוע איזו התחמקות תמציא הפעם.

AK1 , די בוא נסיים עם זה וניתן לנמר לקבל את החלטתו ....ואגב מה שאני מציע הוא ה- BT הסטאנדארטי (אומנם לא ABX אבל AB - ובכל מקרה בליינד מלא ) - אם תוכל להתאפק ולהמנע מתגובה , אודה לך ......בשם מדיית האיחסון של אתר dtown .

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
AK1 , די בוא נסיים עם זה וניתן לנמר לקבל את החלטתו ....ואגב מה שאני מציע הוא ה- BT הסטאנדארטי - אם תוכל להתאפק ולהמנע מתגובה , אודה לך ......בשם מדיית האיחסון של אתר dtown .
מדיית האיחסון מעניינת את סבתא של האחות שאין לי, ומה שאתה מציע סטאנדארטי כמוה.

התחמקות עלובת-נפש במיוחד, אבל זה סטנדארטי אצלך, באותו סטאנדארט יחד עם ההתחמקות העיקבית מתגובות להשגות טכניות, תיקון תגובותיך, כולל היסטוריות, לפי הסתייגויות, בלי להכיר שמקור התיקונים הוא בהסתייגויות, ואפילו לקיחת קרדיט על ההסתייגויות.

אבל זה מה שייש, זה הסטאנדארט.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רוברט.

המטרה היא להחליף מבלי שתדע שמתבצעת החלפה. יכול להיות שגם לא אחליף בכלל בין המגברים ותעשה את כל המבחן על מגבר אחד. יכול להיות שכן אחליף, יכול להיות שאחליף המון.

זה בדיוק העניין. אתה לא יודע מתי מוחלף, אתה לא יודע אם הוחלף בכלל. אני חוזר ואומר. יכול להיות שאחליט שהמבחן כולו יתבצע על מגבר אחד בלבד.

זו הסיבה שאני לא מוכן לעשות מבחן שהנבחן יודע מתי יש החלפה. אתה צריך לעלות בדיוק על זה. על השינוי. ברגע שאתה מודע לשינוי אתה גם יודע למה להתייחס. הרי זה 1 מ-2. לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות. אתה אמור לחפש בדיוק אותם. אם אתה מחליף אתה מקל על עצמך בחיפוש אותם פרמטרים. אם אני מחליף, או לא מחליף בכלל, המבחן הופך להיות עיוור לכל שינוי.

בקיצור. זו הסיבה. המטרה במבחן עיוור היא לבודד אותך משליטה על מה שמנגן באותו רגע. אפילו לא תדע אם התבצעה החלפה. דהיינו, מתג שקט להפליא.

ובממתג שלך אנחנו בטוח לא נשתמש.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
תמהני אם למישהו כאן לא ברור ההבדל בין הבנה עמוקה של מה צריך לעשות ומה הסיבות המדוייקות, לבין התחמקות ועיוורון והתחמקות מהבנה כזו.

אביעד

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
סורי על העצלנות אבל אין לי כוח לעבור על 30 עמודים.

מה מטרת הבדיקה שוב פעם?
הטענה של רוברט היא שמגברים בטופולוגיות שונות, בהספקים שונים ונתונים שונים, נשמעים זהה???

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
סורי על העצלנות אבל אין לי כוח לעבור על 30 עמודים.

מה מטרת הבדיקה שוב פעם?
הטענה של רוברט היא שמגברים בטופולוגיות שונות, בהספקים שונים ונתונים שונים, נשמעים זהה???
זה לא העניין, אבל כנראה התעצלת להסתכל על מספר העמודים -- יש רק 8 :)

לך אחורנית עד שתראה התייחסויות של ארז ונמר. גם אני מתעצל לחפש :)

R

Roberts1

אורח
רוברט.

המטרה היא להחליף מבלי שתדע שמתבצעת החלפה. יכול להיות שגם לא אחליף בכלל בין המגברים ותעשה את כל המבחן על מגבר אחד. יכול להיות שכן אחליף, יכול להיות שאחליף המון.

זה בדיוק העניין. אתה לא יודע מתי מוחלף, אתה לא יודע אם הוחלף בכלל. אני חוזר ואומר. יכול להיות שאחליט שהמבחן כולו יתבצע על מגבר אחד בלבד.

זו הסיבה שאני לא מוכן לעשות מבחן שהנבחן יודע מתי יש החלפה. אתה צריך לעלות בדיוק על זה. על השינוי. ברגע שאתה מודע לשינוי אתה גם יודע למה להתייחס. הרי זה 1 מ-2. לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות. אתה אמור לחפש בדיוק אותם. אם אתה מחליף אתה מקל על עצמך בחיפוש אותם פרמטרים. אם אני מחליף, או לא מחליף בכלל, המבחן הופך להיות עיוור לכל שינוי.

בקיצור. זו הסיבה. המטרה במבחן עיוור היא לבודד אותך משליטה על מה שמנגן באותו רגע. אפילו לא תדע אם התבצעה החלפה. דהיינו, מתג שקט להפליא.

ובממתג שלך אנחנו בטוח לא נשתמש.

כפי שאמרתי לך , אני חייב לבצע את ההחלפה , כי רק אני יודע מתי אני ב"פול ריכוז " , אבל זה לא מקובל עליך , חבל , אולי פעם נגיע לעמק השווה בעניין המתודולוגיה של הבדיקה , ואולי לא ,,,,,,הכל בסדר .

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור