הצצה בתמונות אל תערוכת אודיו היי אנד מינכן 2012

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
למתן
מי שמתעניין בתחום מסוים המשמש לו כתחביב משמעותי, תערוכות מהסוג הזה הן אוצר בלתי נדלה של חוויה, התנסות, לימוד, הרחבת ידע וקבלת מידע.
בתערוכות כאלה יש הרבה מן החומר שכבר הוכר, אבל - וזה העיקר - יש הרבה מאוד דברים חדשים. חבר את זה למשפט הנ"ל, ונראה לי שיש לך תשובה.
ד"א: המפגש עם הסחורה שאינה ברת השגה יש בו יתרונות רבים, גם בגלל שהיא מסמנת את הקצה העליון, גם בגלל שהיא מתווה ייחוס וגם בגלל שהיא מאפשרת לקבל מושג של "מה שיש בבית ביחס למה שהכי אפשר להשיג".

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
88
נקודות
28
יואל,
מסכים איתך על-חוויה/הרחבת ידע וגם שכחת קצת מפגש חברתי וטיפוח האגו לראות ולהראות בגילדת האודיופילים,שזה לא פחות חשוב.. אבל-
לאחר שנים בתחביב,יצירת "תמונת צליל" אהובה/מוכרת/נוחה לטעמך האישי,שאיתה אתה חי 24/7, האם יש מקום לבדיקה של משהו חדש,רכישה של משהו חדש,שינוי הקונספט איתו אתה חי כבר שנים רבות?
אקח את עצמי כדוגמא-אני רגיל לצליל מסויים ולתמונת במה שנובעת מהקופסאות השחורות שלי.האם אנטוש את מורשתי ואלך לרעות בשדות זרים?האם אני חש כל הזמן צורך לבדוק,שמא יש משהו טוב יותר מחברות אחרות? התשובה בעליל-לא.
ואתה-כמה אודיופילים אתה מכיר,כולל עצמך,יענו על השאלות לעיל,בכן?
שלא תבין אותי לא נכון,תערוכות הן כיף. ברם יש לקחת את האירוע בפרופורציות נכונות.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אהלן לכולם.
אני ממש מתנצל שעוד לא הספקתי לכתוב על הכל.
השתדלתי להעביר תמונות כמה שיותר מהר , ויש עוד המון,
אני צריך לעשות סדר, והיום אני אתחיל לכתוב, אני בעבודה כל היום , ואז כשאגיע הביתה אני מבטיח להתחיל לכתוב.
אני מקווה לעשות את זה בכמה וכמה פוסטים וכתבות כי יש הרבה חומר :)
אורי.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
אהלן לכולם.
אני צריך לעשות סדר, והיום אני אתחיל לכתוב, אני בעבודה כל היום , ואז כשאגיע הביתה אני מבטיח להתחיל לכתוב.
אורי.
תודה אורי - תיזר רציני נמתין לכתבות.
מנחם.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
יואל,
מסכים איתך על-חוויה/הרחבת ידע וגם שכחת קצת מפגש חברתי וטיפוח האגו לראות ולהראות בגילדת האודיופילים,שזה לא פחות חשוב.. אבל-
לאחר שנים בתחביב,יצירת "תמונת צליל" אהובה/מוכרת/נוחה לטעמך האישי,שאיתה אתה חי 24/7, האם יש מקום לבדיקה של משהו חדש,רכישה של משהו חדש,שינוי הקונספט איתו אתה חי כבר שנים רבות?
אקח את עצמי כדוגמא-אני רגיל לצליל מסויים ולתמונת במה שנובעת מהקופסאות השחורות שלי.האם אנטוש את מורשתי ואלך לרעות בשדות זרים?האם אני חש כל הזמן צורך לבדוק,שמא יש משהו טוב יותר מחברות אחרות? התשובה בעליל-לא.
ואתה-כמה אודיופילים אתה מכיר,כולל עצמך,יענו על השאלות לעיל,בכן?
שלא תבין אותי לא נכון,תערוכות הן כיף. ברם יש לקחת את האירוע בפרופורציות נכונות.

אני "מכיר" אנשים בתחום הזה שהייתה להם שנים מערכת מסוג מסוים (אפוגי'+קרל כביר) שהלכו לשופר+מגבר SET. שמעתי על בעל רמקולי ענק שהלך לבדוק רמקולי ריבון יווניים דווקא ועוד כהנה וכהנה.

דרך אגב, העובדה שאתה לא, אומרת רק דבר אחד: אתה לא.

יש הבדל גם בין להתעניין, כולל תערוכה וכו', ובין מימוש. בכל זאת, אפשר להחליט שמה שנשמע כעת הוא משהו כביר שאין דוגמתו, אבל אחרי ההשקעה עד עכשיו, להכינס להשקעה כבדה בכסף או בעיסוק, זה עניין אחר.

ויכול להיות, שמה שנשמע בהזדמנות אחת, היה זרז בכלל למשהו שלישי.

איש בדרכו יחיה

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אורי,
תודה רבה על התמונות היפות והרשמים הראשונים.
נשמח לשמוע קצת יותר על ההתרשמויות שלך: מה אהבת יותר ומה פחות? איזה ציוד עשה עליך את הרושם הכי טוב? איך היית מסכם את התערוכה?

לרוברט,
ככל שאני קורא יותר (ואני מודה שאני כבר ממעט מאוד לקרוא את הפוסטים שלך, כמו גם את של עמיר) זה מתחיל להדמות יותר ויותר לריקבון של שביל קליפות התפוזים.
מריח לא טוב הסיפור הזה, כי מעבר לעמדות הלגיטימיות שלך, מתחילה כאן כתיבה גסה והתבטאויות מאוד לא נעימות כלפי חברים יקרים (כמו ZS למשל) שתרומתם לאתר הזה לא תסולא בפז.
אז הנה אני מבקש ממך בלשון נעימה, תניח קצת ותוריד גז בבקשה. זכותך להעמיס כאן בפטפוטי סרק משמימים וריקניים עם AK1 ככל שעולה על רוחך, בסוף הרי מתברר שכמו שכתבתי כבר מזמן, ניסיונך הרלבנטי דל והכרותך עם התחום שטחית ולכן עד שלא תתנסה בפועל, לא תבין, אבל אין לך שום זכות לצאת כך נגד ZS או אף אחד אחר בפורום, בטח אם את מה שהם שכחו אתה עוד לא למדת, למרות הניסיון הטכני (הלא רלבנטי מסתבר) שלך.

אני חושב שאתה לא הוגן בהתיחסות שלך מבחינת "מי התחיל קודם " ( כמו שנאמר בשפת הילדים ) ב"התכסחות הקטנה " ביננו ,

האם לדעתך פוסט מס' 6 של Z.S. הוא הוגן ? איך אתה מצפה שאגיב לפוסט מתגרה שכזה ? - האם אתה חושב ש"מטומטם " היא מילה ראויה? ......אני מצפה ממך לתשובה הוגנת.....כלפי וכלפי Z.S.

ואין לי בכלל ספק ש- Z.S. יכול להיות "אחלה של אדם " ואיש שתרומתו רבה לפורום - אבל כלפי הוא היה לא התנהג בהגינות .

ציטוט מפוסט 6 של Z.S.

:בעד: סוף ,סוף משהוא מענין עם אנשים מענינים. ולא איזה דיון טרחני ומטומטם.
ד"א איפה איתן...?

ומבחינתי העניין עם Z.S. סגור - נדרש כבוד הדדי וזהו (ורד)...........ואשמח לתגובת "העניינים סגורים " גם מ-Z.S.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אהלן לכולם.
אורי.

אורי סחטיין,כל הכבוד.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אחוות פורומים

הנה לכם תמונה של שניצל דורון ואביעד שצולמה עיי אלוני
preview3-8.jpg

תמונות מצורפות

• preview3-8.jpg
    preview3-8.jpg
    KB 113.2 · צפיות: 609

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני חושב שאתה לא הוגן בהתיחסות שלך מבחינת "מי התחיל קודם " ( כמו שנאמר בשפת הילדים ) ב"התכסחות הקטנה " ביננו ,

האם לדעתך פוסט מס' 6 של Z.S. הוא הוגן ? איך אתה מצפה שאגיב לפוסט מתגרה שכזה ? - האם אתה חושב ש"מטומטם " היא מילה ראויה? ......אני מצפה ממך לתשובה הוגנת.....כלפי וכלפי Z.S.

ואין לי בכלל ספק ש- Z.S. יכול להיות "אחלה של אדם " ואיש שתרומתו רבה לפורום - אבל כלפי הוא היה לא התנהג בהגינות .

ציטוט מפוסט 6 של Z.S.

ומבחינתי העניין עם Z.S. סגור - נדרש כבוד הדדי וזהו (ורד)...........ואשמח לתגובת "העניינים סגורים " גם מ-Z.S.
לא הייתי סוגר!
ואתה אל תשלח את שלמה לפורום קטנטנים !
הוא בין האדיופילים הבודדים טוב , והאמת גם אני חושב שהפוסטים שלך משעממים פחד.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אני "מכיר" אנשים בתחום הזה שהייתה להם שנים מערכת מסוג מסוים (אפוגי'+קרל כביר) שהלכו לשופר+מגבר SET. שמעתי על בעל רמקולי ענק שהלך לבדוק רמקולי ריבון יווניים דווקא ועוד כהנה וכהנה.

יש הבדל גם בין להתעניין, כולל תערוכה וכו', ובין מימוש. בכל זאת, אפשר להחליט שמה שנשמע כעת הוא משהו כביר שאין דוגמתו, אבל אחרי ההשקעה עד עכשיו, להכינס להשקעה כבדה בכסף או בעיסוק, זה עניין אחר.

איש בדרכו יחיה

האמת שדי מסכים איתך בנושא.וזה יכול ליקראת לכל אדיופיל בכל זמן.
ולדעתי עצם ההכרה ב"סאונד אחר"ממה שפלוני היה רגיל מצביעה על "בגרות אודיופילית".

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
הנה לכם תמונה של שניצל דורון ואביעד שצולמה עיי אלוני
צפה בקובץ המצורף 10804

אחוות אודיופילים ופורומים.
האמת ששני הפורומים המוזכרים די דומים ודי שונים מהשנים האחרים.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
לא הייתי סוגר!
ואתה אל תשלח את שלמה לפורום קטנטנים !
הוא בין האדיופילים הבודדים טוב , והאמת גם אני חושב שהפוסטים שלך משעממים פחד.

אני חושב שבכל זאת כדאי לסגור ....... סיכסוכים קשים מאלו ניסגרו .........והחיים שבו למסלולם.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
88
נקודות
28

איש בדרכו יחיה
:בעד:

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
אלדר,
תסביר לי רגע את הפסיכולוגיה שבענין.
אודיופיל שכמותך, שהוא יותר זמן אודיופיל מאשר אני חי, כמה מחדשת לך כבר כל תערוכה?
במילים אחרות - מעבר למסע הפרטי לכיוון החוויה האולטימטיבית בבית, מה עוד צריך?

איזה סיפוק מקבלים מלאונן על מכשירים 3-4 ימים רצוף?
האם יש אספקט קהילתי / של עדר באודיופיליה?

אני מבין את ההיגיון של סוחרים להיות שם. של אודיופילים מתחילים ומתלהבים. אבל זקנים שכמותך- מה הענין שם? זה באמת מרגש לראות ציוד במאות אלפי דולרים שבחיים לא יהיה לנו, ולבכות על התוצאה הבינונית מינוס שמשיגים שם ב- 90% מהמקרים? מה אני מפספס פה?

הנ"ל לא נכתב כלל כביקורת, זה באמת מענין אותי. עם כל אהבתי לתחום, אני פשוט לא רואה את עצמי אי פעם נוסע לתערוכת אוננות שכזו מעבר למחלף אלוף שדה...
אבל מצד שני, גם את פייסבוק אני לא מבין. אז אני מניח שהעולם בסדר - רק אני דפוק. :)

אורי - אחלה תמונות. תודה!

קנאה קנאה קנאה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור