הצצה בתמונות אל תערוכת אודיו היי אנד מינכן 2012

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
התמונה של החבר'ה קטלנית.
אלדר חסר שם בשביל להשלים את צוות האודיופילים הכי אודיופילי באודיופיליה של האודיו (פיליה).

כל הכבוד אורי, אחלה תמונות!!!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
למה אתה לא בתמונה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם היתה הפלגה לשם הייתי מגיע.

אם תשאל למה אז התשובה פשוטה.
לשחות אני יודע, אפילו מעולה. לעוף? עדיין לא. (-:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
התמונה של החבר'ה קטלנית.
אלדר חסר שם בשביל להשלים את צוות האודיופילים הכי אודיופילי באודיופיליה של האודיו (פיליה).

הייתי שמח לראות תמונה של אודיופילים מקומיים. רק לשם ההשוואה כמובן.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
התמונה של החבר'ה קטלנית.

:בעד: סוף ,סוף משהוא מענין עם אנשים מענינים. ולא איזה דיון טרחני ומטומטם.
ד"א איפה איתן...?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
הייתי שמח לראות תמונה של אודיופילים מקומיים. רק לשם ההשוואה כמובן.

אתה זוכר :) http://www.dtown.co.il/articles/2291.html

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
תודה(ורד)
מנחם.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
:בעד: סוף ,סוף משהוא מענין עם אנשים מענינים. ולא איזה דיון טרחני ומטומטם.
ד"א איפה איתן...?

שלום Z.S. - במיוחד לאנשים כמוך אני ממליץ למנהלי האתר לפתוח פורום - "דו ערוצי - קטנטנים " לדיונים עמוקים "ברמה ילדותית " במיוחד לאודיופילים שכמותך (יהיו גם הפעלות של הדצים - האיחוד ) - לילה טוב קטנטן .........וחלומות פז על כבלים וקומקומים :) (ורד)

נערך לאחרונה ב:

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
איך ה JMR ? ראיתי שיש להם כמה דגמים חדשים. כמה חבל שכבר לא מיובאים לארץ ...

ומה זה עם השופר האופקי שכתוב עליו NOW PLYING ?

בקיצור צריך הרבה יותר פירוט ודיווח ענייני מעבר לשטויות.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אלדר,
תסביר לי רגע את הפסיכולוגיה שבענין.
אודיופיל שכמותך, שהוא יותר זמן אודיופיל מאשר אני חי, כמה מחדשת לך כבר כל תערוכה?
במילים אחרות - מעבר למסע הפרטי לכיוון החוויה האולטימטיבית בבית, מה עוד צריך?

איזה סיפוק מקבלים מלאונן על מכשירים 3-4 ימים רצוף?
האם יש אספקט קהילתי / של עדר באודיופיליה?

אני מבין את ההיגיון של סוחרים להיות שם. של אודיופילים מתחילים ומתלהבים. אבל זקנים שכמותך- מה הענין שם? זה באמת מרגש לראות ציוד במאות אלפי דולרים שבחיים לא יהיה לנו, ולבכות על התוצאה הבינונית מינוס שמשיגים שם ב- 90% מהמקרים? מה אני מפספס פה?

הנ"ל לא נכתב כלל כביקורת, זה באמת מענין אותי. עם כל אהבתי לתחום, אני פשוט לא רואה את עצמי אי פעם נוסע לתערוכת אוננות שכזו מעבר למחלף אלוף שדה...
אבל מצד שני, גם את פייסבוק אני לא מבין. אז אני מניח שהעולם בסדר - רק אני דפוק. :)

אורי - אחלה תמונות. תודה!

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
שלום Z.S. - במיוחד לאנשים כמוך אני ממליץ למנהלי האתר לפתוח פורום - "דו ערוצי - קטנטנים " לדיונים עמוקים "ברמה ילדותית " במיוחד לאודיופילים שכמותך (יהיו גם הפעלות של הדצים - האיחוד ) - לילה טוב קטנטן .........וחלומות פז על כבלים וקומקומים :) (ורד)

דו-ערוצי: חפירות נשמע כמו שם הרבה יותר קצר וקולע.

יודע מה עוד יותר קצר? דו-ערוצי: רוברטס
והכי קצר? ​דו-ערוצי: AK1

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
דו-ערוצי: חפירות נשמע כמו שם הרבה יותר קצר וקולע.

יודע מה עוד יותר קצר? דו-ערוצי: רוברטס
והכי קצר? ​דו-ערוצי: AK1

למה לא תתן לנו יותר בהומור ? - אתה דווקא בסדר מהבחינה הזו (ללא ציניות כלל ) (ורד)

ואגב מתנוש, בקשר לדבריך לשניצל - אני במקומך הייתי נוסע לא רק לגרמניה , אלא לסוף הגלקסיה כדי לברוח מהביצורים שלי ושל עמיר ...........אתה יודע ? .......בסופו של דבר יש לי איזושהי סימפטיה אליך .......לא יודע למה ? אבל זה שם כל הזמן

נשאר לי רק לעבוד על מירקם היחסים שביני לבין Z.S מהפורום השכן "דו ערוצי - קטנטנים " :)

ועכשיו באמת לילה טוב

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תודה רבה אורי :כל-הכבוד:.

תומר

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
למה לא תתן לנו יותר בהומור ? - אתה דווקא בסדר מהבחינה הזו (ללא ציניות כלל ) (ורד)

ואגב מתנוש, בקשר לדבריך לשניצל - אני במקומך הייתי נוסע לא רק לגרמניה , אלא לסוף הגלקסיה כדי לברוח מהביצורים שלי ושל עמיר ...........אתה יודע ? .......בסופו של דבר יש לי איזושהי סימפטיה אליך .......לא יודע למה ? אבל זה שם כל הזמן

נשאר לי רק לעבוד על מירקם היחסים שביני לבין Z.S מהפורום השכן "דו ערוצי - קטנטנים " :)

ועכשיו באמת לילה טוב

אתה שם לב שאתה כמו וירוס.יש לך את השרשור שלך,שחרר בחיאת.
ועשה טובה ,אל תתחיל לקלקל את השרשור הזה.
תן לנו להנות ממנו.תודה.

נערך לאחרונה ב:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אורי,
תודה רבה על התמונות היפות והרשמים הראשונים.
נשמח לשמוע קצת יותר על ההתרשמויות שלך: מה אהבת יותר ומה פחות? איזה ציוד עשה עליך את הרושם הכי טוב? איך היית מסכם את התערוכה?

לרוברט,
ככל שאני קורא יותר (ואני מודה שאני כבר ממעט מאוד לקרוא את הפוסטים שלך, כמו גם את של עמיר) זה מתחיל להדמות יותר ויותר לריקבון של שביל קליפות התפוזים.

מריח לא טוב הסיפור הזה, כי מעבר לעמדות הלגיטימיות שלך, מתחילה כאן כתיבה גסה והתבטאויות מאוד לא נעימות כלפי חברים יקרים (כמו ZS למשל) שתרומתם לאתר הזה לא תסולא בפז.

אז הנה אני מבקש ממך בלשון נעימה, תניח קצת ותוריד גז בבקשה. זכותך להעמיס כאן בפטפוטי סרק משמימים וריקניים עם AK1 ככל שעולה על רוחך, בסוף הרי מתברר שכמו שכתבתי כבר מזמן, ניסיונך הרלבנטי דל והכרותך עם התחום שטחית ולכן עד שלא תתנסה בפועל, לא תבין, אבל אין לך שום זכות לצאת כך נגד ZS או אף אחד אחר בפורום,
בטח אם את מה שהם שכחו אתה עוד לא למדת, למרות הניסיון הטכני (הלא רלבנטי מסתבר) שלך.

נערך לאחרונה ב:

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
88
נקודות
28
אלדר,
אודיופיל שכמותך, שהוא יותר זמן אודיופיל מאשר אני חי, כמה מחדשת לך כבר כל תערוכה?

אני מבין את ההיגיון של סוחרים להיות שם. של אודיופילים מתחילים ומתלהבים. אבל זקנים שכמותך- מה הענין שם? זה באמת מרגש לראות ציוד במאות אלפי דולרים שבחיים לא יהיה לנו, ולבכות על התוצאה הבינונית מינוס שמשיגים שם ב- 90% מהמקרים? מה אני מפספס פה?

הנ"ל לא נכתב כלל כביקורת, זה באמת מענין אותי. עם כל אהבתי לתחום, אני פשוט לא רואה את עצמי אי פעם נוסע לתערוכת אוננות שכזו מעבר למחלף אלוף שדה...
אבל מצד שני, גם את פייסבוק אני לא מבין. אז אני מניח שהעולם בסדר - רק אני דפוק. :)

:בעד:

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אלדר,

התמיהה שלך לא ממש מובנת. האיש כנראה אוהב את הדברים האלו שבתערוכה וזה עושה לו טוב לראות ולשמוע אותם. ולענין הזה אין שום קשר לגיל ועדיף להסתובב בתערוכות שכאלו במקום בתערוכות שענינן קטטרים משוכללים או תרופות חדשניות לפרוסטטה מוגדלת. ובכל מקרה, אם קלטתי נכון, הרי שאם משהו מאוד ייראה או יישמע לו, רבים הסיכויים שיגיע לסלון שלו, גם אם לך או לי הוא יקר מדי, אז ככה שאפילו אוננות אין כאן, אלא בחינת הסיכויים למעשה החדירה גופא.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
למי שצריך עזרה התמונה השנייה בכתבה וקצת דימיון....
:):):)
מנחם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור