המלצות על הגברה יתקבלו בברכה

• פותח הנושא carmi
  • פורסם בתאריך

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
גם אני לא הבנתי איך הגיעו לקר:מבולבל:
כרמי- מתגבש לחץ קבוצתי לכיוון AARON. יצא לי לשמוע אותו על הרמקול שלך, התוצאה טובה מאוד. תנסה ושים לב אם זה לא יוצא קצת יבש על הרמקול שלך (עניין של טעם). כמו כן, אם מדובר בפרה ופאוור, עשויה להתקבל הגשה כוחנית / עודף דינאמיות (וגם זו הגדרה סובייקטיבית).

אל תשאל אותי איך הגיעו לקר - בקיץ הזה :מבולבל: אין לי מושג

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
Sonus

לא הבנתי כלום
פרט לכך שאני כרמי

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
בתרגום חופשי,

הוא אומר שכל מגברי ה- SS נשמעים *** (לעומת מנורות)

הוא כנראה טועה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
האם לשמוע ככה ככה עם מגבר SS חזק ושולט ונוח לתפעול או להוציא את המקסימום עם מגבר מנורות שישמע מעולה אבל פחות שולט וקשה יותר לתפעול.

דווקא בהבנת הנקרא היה לי 6.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
האם לשמוע ככה ככה עם מגבר SS חזק ושולט ונוח לתפעול או להוציא את המקסימום עם מגבר מנורות שישמע מעולה אבל פחות שולט וקשה יותר לתפעול.

דווקא בהבנת הנקרא היה לי 6.

זה לא הבנת הנקרא זה הסקת מסקנות...מה היה לך שם?

gil

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
כרמי

גם אני לא כל כך מבין מה נותנת לך "הרשימה" של כמעט כל המגברים שמיובאים ארצה ברמות המחירים שציינת.
הרי את כל או כמעט כל הרשימה אתה מכיר.
אם שמעת את הרמקולים שלך אצל היבואן עם הגברה מסוימת וזה גרם לך לרכוש אותם, לך דבר ראשון לכיוון הזה. אם אתה חושב על אינטגרלי, זה פשוט יותר, לקחת ולבדוק.
אם אתה חושב על פרה ופוואר, לדעתי תתחיל עם פרה כי ברמות מחיר אלו הוא זה שידגיש יותר את אופי הצליל. ולאחר מכן תחפש פוואר שמתאים לרמקולים שלך.

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
כנראה שאני ואתם מגדירים אחרת הנעה וקונטרול.

או, סוף סוף.

קיבלנו תמונה יפה של מגוון מגברים ושמות בארץ.

(Y)

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
אכן מוצר מצויין אותו AARON.

עם כל הכבוד ל-P70 וקראתי עליו לא מעט כנ"ל לגבי ה-S6 והסמפוניה שהם מגברים מעולים ללא צל של ספק. אך אביב יקירי יש חוקים ועוד איך, מגבר של 24 וואט לא יניע את הרמקול הזה ולא ישלוט בו. הסמפוניה הוא 15 וואט כך שבכלל אין סיכוי שיניע אותו. הסתכלתי גם על הנתונים הטכנים ולא ראיתי שם איזה נתון זרם נדיר. הם אכן בעלי זרם חזק אך לא יכולים לעולם לשלוט ברמקול הזה כמו מגברים של 100 וואט עם זרם דומה ובטח שלא יוכלו להיתמודד מול טרנזיסטור איכותי מבחינת מהירות, דינמיקה, רזלוציה ובמקרה הזה תתפלאו גם מיד. הסיבה היא שכל האנרגיה של המגבר החלש תתבזבז על הנמוכים ולא ישאר אוויר באמצע.

לגבי הסימפוניה-הוא סביב ה-30 וואט,אך כמו שכתבתי,אני לא ממש יכול להתייחס לדברייך מכיוון שלא יצא לי להאזין לו-משתמע שגם אתה לא האזנת לו. לגבי ה- S-6 שאותו אני מכיר קצת יותר טוב-הוא מניע אצלי רמקולים של סביב ה- 86 db ועושה דברים שלא חלמתי בכלל שיבצע. לפניו היה לי מגבר היי-קורנט של Simaudio שעל פניו צריך לקרוע את היוניסון,אך תתפלא (וגם אני עדיין מנסה להבין...),ליוניסון דינמיות עדיפה, SLEM כמו שצריך,באס בועט -פרמטרים שה-SS אמור להתעלות על אחיו השפופרתי...וזה עוד לפני שהגענו למוזיקליות ועוד פרמטרים שהיוניסון מבצע בצורה מעולה...:cool:
האקוסטיק זאן אינו רמקול עד כדי כך קשה אך מנסיוני הרב על טרנסמישן ליין היחידה צריכה ממש לנוע על מנת שהתדריות הנמוכות והמיד הנמוך {משקל} יצא החוצה.

למען האמת,לא האזנתי לרמקול-נשמע מעניין ביותר!

אם ישדך לרמקול את המגברים הללו ימצא את עצמו קורע את המנורות לגזרים תוך שנה, הן בגלל הרגלי ההאזנה שלו והן בגלל סיגנונות המוסיקה המרובים שכוללים גם אלקטרוני ורוק.

היוניסון יעמוד בכבוד גם בסגנונות האלו.לגבי המנורות-זה כסף קטן לעומת השידרוגים המתמשכים...:D

ההמלצה שלי לכרמי היא דבר והיפוכו ממגברי המנורות החלשים.
המלצתי היא מגבר טרנזיסטור איכותי, חזק, בעל זרם בריא, עם צליל ניטרלי כל האפשר. הארון בהחלט המלצה טובה ולדעתי יכולה גם להתאים לרמקול.

שייבדוק בעצמו ויגיע למסקנות לבד.הצעתי לו מגברים שאני מכיר ויכולים להתאים לו.לדעתי-מנורות זה הכיוון...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לכל מי ששאל מה אני שומע, אני רוצה להזכיר זה לא רק מה זה גם האיך:

אני רוצה לחדד נקודה

היות ואני אודיופיל מוזר - אני מחבר את היציאות ה PRE OUT הקידמיות (L R) של הרסיבר שלי ככניסה למגבר סטריאו ושומע את הטלויזה והקולנוע ביתי דרך מערכת הסטריאו.

אני מחפש מערכת שהיא עם שלט וחושש שהגברת מנורות לא תתאים לצורת שימוש הזאת.

בנוסף אני שומע הרבה סגנונות (קלאסי לא, קצת מכל דבר: בלוז, ג'אז, ישראלי, 60 70 80, מודרני, רוק ועוד...).

היות וכך לא נראה לי שהגברת מנורות היא אופציה.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0

זה בדיוק מה שחיפשתי. כל אחד מראש חוסם משהו בין אם הוא צודק או לא.
במקרה שלך החיים הולכים להיות קלים הרבה יותר

בהצלחה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תודה

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
לכל מי ששאל מה אני שומע, אני רוצה להזכיר זה לא רק מה זה גם האיך:

בנוסף אני שומע הרבה סגנונות (קלאסי לא, קצת מכל דבר: בלוז, ג'אז, ישראלי, 60 70 80, מודרני, רוק ועוד...).

תבדוק,ואחרי זה תחליט...גם אני פסלתי אותם על סמך נתונים,סטיגמות וסגנונות מוזיקה במשך הרבה זמן-לבסוף,הכל התנפץ לי בפנים...

נ.ב:ההגברות של יוניסון מגיעות עם שלט.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אביב
אני מדבר על כך שהמערכת צריכה לעבוד שעות רבות כל יום היות ואני שמוע דרכה את הטלויזה כל הזמן שאני בבית
אתה עדיין ממליץ לי לבדוק מנורות?

כמו כן אם הצליל הוא החשוב - אז להחליט שמנורות זה מה שנותן את הצליל הטוב ביותר זה לא סטיגמות וכאלו?

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
אביב
אני מדבר על כך שהמערכת צריכה לעבוד שעות רבות כל יום היות ואני שמוע דרכה את הטלויזה כל הזמן שאני בבית
אתה עדיין ממליץ לי לבדוק מנורות?

כמו כן אם הצליל הוא החשוב - אז להחליט שמנורות זה מה שנותן את הצליל הטוב ביותר זה לא סטיגמות וכאלו?

כרמי,
בתחום הזה ישנם הרבה ויתורים.אתה רוצה לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה! תבדוק מה חשוב לך יותר-הנאה מהמוזיקה או דברים אחרים בהתאם לשיקולייך...אתה גם יכול לחזור לרסיבר וכך תחסוך הרבה כסף וכאב ראש,אבל......

לגבי הסטיגמות-דיברתי על באס חלש ורפוי,התאמה לג'אז בלבד או מוזיקה של 2 כלים בלחץ ועוד,ועוד...אני חוזר על דבריי ועל דבריו/רמיזותיו של סונוס-תצא לרגע מהקיבעון-תבדוק ,ורק אז תעשה חושבים לבד !

בהצלחה!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אביב
אתה דיברת על נושאים שאני לא דיברתי עליהם (אבל אתה לא הראשון שמכניס לי מילים לפה כאן)

אני חוזר ואומר אני אודיופיל מוזר (אולי זה מוזר לך גם), אבל אני גם אוהב לשמוע קולנוע ביתי לראות טלווזיה עם המערכת שלי (כאשר הריסבר מחובר דרך PRE OUT להגברת הסטריאו עבור ה L ו R).
שוב, אם זה נראה לך מוזר זכותך המלאה לחשוב כך - עדיין לסוג שימוש כזה מנורות לא יתאים לי. כן יכול להיות שזה באיזה מקום ויתור (לדעתך כן - לדעתי לא).

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תופעה מאוד מעניינת כאן שמכניסים לי כל מי דברים שלא אמרתי:
לדוגמא - אם אני אומר שמנורות לא מתאים לי זה ברור שיש לי סתיגמות וקיבעון כמו: שלמנורת יש באס חלש ורפוי, התאמה לג'אז בלבד או מוזיקה של 2 כלים בלחץ ועוד,ועוד - מעולם לא אמרתי זאת !!!

קודם כבר אמרו שאמרתי שמגבר מסוים הוא קר - שמעולם לא אמרתי זאת !!!

מעניין מה מביא השבוע החדש - מעניין איזה דברים אני הולך להגיד ואני לא יודע בכלל שאני אומר אותם?
:) :) :)

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
כרמי,

אתה לא אודיופיל מוזר......רבים משרשרים את מגבר קולנוע ביתי למגבר הסטריאו.

הבעיתיות שאני רואה, שאתה צריך מגבר סטריאו עם כניסות תואמות.כלומר ווליום אחד לכל המערכת.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ארז, סליחה לא הבנתי
כל מגבר סטריאו או PRE עם יותר מכניסה אחת בשלב זה יתאים לי (כדי לשלב את הקולנוע הביתי).
BYPASS זה נחמד אבל ממש לא חובה.
כמובן שיש לי דרישות נוספות ממנו בנושא הצליל :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור