המלצות על הגברה יתקבלו בברכה

• פותח הנושא carmi
  • פורסם בתאריך

בנסון

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לדעתי אם הסאונד של הKR מצא חן בעיניך, אז פשוט לך איתו

ערן הוא בעל מקצוע ונותן שרות מצוין,המגבר מצא חן בעיניך,פשוט לך על זה

בהצלחה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אוטוטו תגיע הגברה של נורס' סטאר לארץ {מידע פנימי} שמע אותם.

יניב.

אמרת או שתקח מגבר SS ויהיו לך חיים קלים, או שתיקח מגבר מנורות שיוציא מהרמקול הכל אך השליטה תהיה פחותה {במקרה הזה משמעותית} .

האם אני מזהה כאן איזה משהו מוזר במשפט?
להוציא מהרמקול מקסימום בלי שליטה? זה אפשרי?

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כרמי

כמו שציינו קודמיי קיבלת רשימה נאה של מגברים.

מתי אתה מתחיל לשתף אותנו ברשמייך מהאזנה לחלק מההמלצות ???

דרך אגב, מבלי לשמוע, רק על סמך דעתם והמלצתם של אחרים שאני סומך על שיקול דעתם וטעמם..השילןב המנצח נראה כמו הגברה של AARON . לבובו מהפורום השכן יש טעם מוזיקלי מגוון ודומה לשלך והשילוב אצלו מאד מוצלח.

מצפה לרשמייך...

אל תוותר על שילוב הרמקולים בקולנוע הביתי...או אפילו סתם שידורי טלויזיה..אני אישית שומע אפילו חדשות דרך המערכת..

שלמה

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
אוטוטו תגיע הגברה של נורס' סטאר לארץ {מידע פנימי} שמע אותם.

יניב.

אמרת או שתקח מגבר SS ויהיו לך חיים קלים, או שתיקח מגבר מנורות שיוציא מהרמקול הכל אך השליטה תהיה פחותה {במקרה הזה משמעותית} .

האם אני מזהה כאן איזה משהו מוזר במשפט?
להוציא מהרמקול מקסימום בלי שליטה? זה אפשרי?

להוציא צלילים מלאים מהרמקול ולא אנאליטיים זה הכוונה למקסימום.
לשמוע מוזיקה כאילו מנגן מולך כלי אינסטרומנטלי ולא מחשב
לשמוע מוזיקה עם נשמה ולא מוזיקה אנליטית
לשמוע מוזיקה שיכולה לרגש ולא לעייף
וכו וכו....

המשך הדיון שזה כמובן סוביקטיבי אני אישית לא מסוגל להבין אודיופיל ששומע מוזיקה עם טרנזיסטור על כל היתרונות שלו.

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
תופעה מאוד מעניינת כאן שמכניסים לי כל מי דברים שלא אמרתי:
לדוגמא - אם אני אומר שמנורות לא מתאים לי זה ברור שיש לי סתיגמות וקיבעון כמו: שלמנורת יש באס חלש ורפוי, התאמה לג'אז בלבד או מוזיקה של 2 כלים בלחץ ועוד,ועוד - מעולם לא אמרתי זאת !!!

קודם כבר אמרו שאמרתי שמגבר מסוים הוא קר - שמעולם לא אמרתי זאת !!!

תקרא שוב פעם את מה שרשמתי ! אף אחד לא הכניס לך מילים לפה...

לגבי הק"ב,תמיד אפשר פשוט להחליף בין הרסיבר למגבר את הכבלים של הרמקולים,או ממתג שהיא האופציה הפחות מומלצת.

לגבי השאר,הרמתי ידיים...

שיהיה בהצלחה בכל אשר תבחר!

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
להוציא צלילים מלאים מהרמקול ולא אנאליטיים זה הכוונה למקסימום.
לשמוע מוזיקה כאילו מנגן מולך כלי אינסטרומנטלי ולא מחשב
לשמוע מוזיקה עם נשמה ולא מוזיקה אנליטית
לשמוע מוזיקה שיכולה לרגש ולא לעייף
וכו וכו....

המשך הדיון שזה כמובן סוביקטיבי אני אישית לא מסוגל להבין אודיופיל ששומע מוזיקה עם טרנזיסטור על כל היתרונות שלו.

כמי שהיה לו הרבה זמן הגברת מנורות במערכת הביתית, אני חושב שלא שמעת מספיק מגברי SS טובים.
לדעתי אתה שבוי כדברי לימור: בסטינגה:)

בכל מקרה, אם הוא רוצה עבור הרמקול שלו, מגבר שידע לעשות מה שמגברים של מנלי וקרל יודעים גם יחד - הוא צריך הרבה דינרו.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
כמי שהיה לו הרבה זמן הגברת מנורות במערכת הביתית, אני חושב שלא שמעת מספיק מגברי SS טובים.
לדעתי אתה שבוי כדברי לימור: בסטינגה:)

בכל מקרה, אם הוא רוצה עבור הרמקול שלו, מגבר שידע לעשות מה שמגברים של מנלי וקרל יודעים גם יחד - הוא צריך הרבה דינרו.

שמעתי הרבה מגברי SS, המון! אני שונא מגברי מנורות. אין לי כח להתעסק איתם והם עושים לי רק צרות. אבל בגלל הסאונד אני לא יכול לעזוב אותם ולא משנה כמה הם מעצבנים.
הסאונד אצלי במקום הראשון לצערי.

אלוהיםאדירים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תקנו אותי אם אני טועה

הרי בשביל כך נוצרה האפשרות של שילוב: מגבר כוח טרנזיסטורי או דיגיטלי, וקדם-מגבר מנורות, לא??

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כתבתי מגברי SS טובים (לא דבר שכיח מאוד).
נכון שלכל מגבר מנורות (אפילו ה"דפוקים" שבהם יש את ה"קסם" המנורתי), אבל תאמין לי שיש מגברי SS, שלאורך זמן ושימוש נשמעים לא פחות טוב, לפעמים אפילו טוב יותר.
כאן אנו נכנסים לויכוח מה עדיף.
כמו שאחרים ועבדך כתבו כבר:מגבר מנורות טוב יותר לרמקולים קלים וקטנים, ו -SS לקשים וגדולים.
זאת משוואה הפוכה:
עבור רמקול קל - מגבר SS שישמע טוב כמו מגבר מנורות - יעלה הרבה יותר.
עבור רמקול קשה - מגבר מנורות שישמע טוב כמו מגבר SS - יעלה המון (וכנראה גם יאבד את הקסם המנורתי שלו)

לפי הבנתי הרמקול המדובר אינו קל.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הרי בשביל כך נוצרה האפשרות של שילוב: מגבר כוח טרנזיסטורי או דיגיטלי, וקדם-מגבר מנורות, לא??

לא
זה נוצר כדי שיהיה מה למכור.
אם תזווג ברבור עם סוס לא יצא ברבור יפה וגבוה, יצא ברסוס.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
קסם שמסם.
מנורות=עיוות = נוח לאוזן=חוסר מוחלט לנאמנות למקור=עושה רמקולים בינונים טובים.
טרנזיסטורי ברמה גבוהה = עיוות מינימלי=כוח=נאמנות גבוהה למקור=עושה רמקולים טובים טובים, וגרועים גרועים ובינונים בינוניים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יניב.

קח לדוגמה את המערכת שלי.
אני עובד עם מגבר טרנזיסטור, קדמגבר טרנזיסטורי ועדיין לא נתקלתי באדם שטען שהמערכת שלי מעייפת אותו או אנליטית. אני באופן אישי אפילו נתקלתי בלא מעט אנשים שטענו כי היא חמה ואף נשמעת מנורתית מאוד.

ישנם מגברי טרנזיסטור לא פחות ממדהימים, ראה לדוגמה את המגבר שלי {שאני משתדל להיות אוביאקטיבי}, MBL, סובריין וחבריהם.

המנלי למשל הוא מבר מנורות שמאוד קרוב לטרנזיסטורי, הוא לא מי יודע מה חם באופיו, יש לו יופי של שליטה יחסית להרבה מנורות ששמעתי, נוסיף לרשימה את ה-EAR שאני יכול בשניה לעבוד עלייך ולהגיד לך שזה טרנזיסטור ואתה אפילו תגיד אמן. בתנאי שלא תראה אותו:)

צא מהמנורה - עולם שלם בחוץ.:D(Y)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
איזה באסה אני לא אודיופיל

יש לי הגברה טרנזיסטורית. :rolleyes:

באמת שלא מצליח להבין את המשפטים האלה - ומה הם תורמים?

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
כרמי,

ללא בייפאס יעודיי, משמע שאתה צריך לתאם את שני הווליומים של המגברים ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
קסם שמסם.
טרנזיסטורי ברמה גבוהה = עיוות מינימלי=כוח=נאמנות גבוהה למקור=עושה רמקולים טובים טובים, וגרועים גרועים ובינונים בינוניים.

הכל תלוי באיזה מגבר SS מדובר ומול איזה מגבר מנורות.

מה שבטוח שאם מדובר בוואטים זהים למגבר הטרנזיסטור ברוב הפעמים יהיה יתרון במהירות ובדינמיקה. כאשר מדובר על טרנזיסטור איכותי ולרוב לא זול הוא פשוט יהיה טוב יותר ממנורות ברמקולים קשים או בינוניים להנעה ועלול להיות אכזרי וחריף עם רמקולים קלים להנעה עם ולא מרובי יחידות.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
יניב.

קח לדוגמה את המערכת שלי.
אני עובד עם מגבר טרנזיסטור, קדמגבר טרנזיסטורי ועדיין לא נתקלתי באדם שטען שהמערכת שלי מעייפת אותו או אנליטית. אני באופן אישי אפילו נתקלתי בלא מעט אנשים שטענו כי היא חמה ואף נשמעת מנורתית מאוד.

ישנם מגברי טרנזיסטור לא פחות ממדהימים, ראה לדוגמה את המגבר שלי {שאני משתדל להיות אוביאקטיבי}, MBL, סובריין וחבריהם.

המנלי למשל הוא מבר מנורות שמאוד קרוב לטרנזיסטורי, הוא לא מי יודע מה חם באופיו, יש לו יופי של שליטה יחסית להרבה מנורות ששמעתי, נוסיף לרשימה את ה-EAR שאני יכול בשניה לעבוד עלייך ולהגיד לך שזה טרנזיסטור ואתה אפילו תגיד אמן. בתנאי שלא תראה אותו:)

צא מהמנורה - עולם שלם בחוץ.:D(Y)

נמר,
יש לך אחלה מערכת. שליטה מלאה, באס הדוק גבוהים מפורטים ולא הייתי יכול לחיות איתה יותר מ 10 דקות (lol) למה? כי היא לא מנגנת מוזיקה! הכל מאוד אנליטי בלי שום נשמה.
ואני מניח שאתה יכול להגיד משהו דומה מאוד על המערכת שלי רק הפוך כנראה.
עניין סוביקטיבי לגמרי.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
קסם שמסם.

יאללה, אתה ממש צודק, כשישבתי והתענגתי מהמוסיקה עם מגבר מנורות שהיה לי, לא הפסקתי להתלונן בפניו על שהוא מעוות לי ב- 5% בנוסף לרמקולים והחדר שעיוותו בעוד 23%, ואז כל ההנאה הלכה לי.(sad)

הא, וגם הוכחתי את הרמקולים, שבלי מגבר המנורות הם סתם היו נחשבים לקופסאות עץ עם לכה יפה.:p
תעשה טובה, צא מזה יש מגברי מנורות ו SS מצוינים
ויש מגברי SS ומנורות ***.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נמר אין מה לעשות זה עניין של אלקטרוניקה פרופר.
מנורות מעוותות. פשוט מאוד.

לא שטרנזיסטור לא, אבל האפשרות לשלוט בטרנזיסטור גבוהה בסדרי גודל.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
יש לי הגברה טרנזיסטורית. :rolleyes:

באמת שלא מצליח להבין את המשפטים האלה - ומה הם תורמים?

איזה משפטים?
שאמרתי "אני לא מבין איך אודיופיל יכול לשמוע עם הגברה טרנזיסטורית"?
ואתה הבנת שאמרתי שאין אודיופיל ששומע עם הגברת SS?

הבנתי מה שאמרתי? או שהבנת מה שנוח לך להבין?

חלאס להפגע מכל שטות, בeBay יש משפט מאוד מעניין
We believe that people are basically good

תחשוב על המשפט הזה דקה...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אתה הראשון שטוען את הטענה הזו, אבל כמובן שזה עיניין של טעם וריח - עליו אני כמובן אף פעם לא מתווכח.

אפילו חרוז יצא כאן.:)(ורד)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור