המלצה על מצלמה בתקציב של 2000 ש"ח

eliko6

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
הי,

אשמח להמלצה על מצלמה קטנה בתקציב של 2000 ש"ח.
חשוב איכות תמונה בתאורה חלשה, מהירות תגובה, נוחות תפעול.

חשבתי על CANON G7 X.
אשמח לשמוע המלצות על משהו אחר או חיזוק לגבי הG7.

תודה מראש.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הקנון G7 X היא מצלמה טובה עם חיישן בגודל 1'' שזה הרבה יותר גדול ממצלמות קומפקטיות רגילות
כך שמקבלים איכות תמונה טובה יותר והיא גם קטנה ואני מאמין שזה יתרון

אופציה נוספת בגדול הזה היר פנסוניק GM1 שהיא אומנם בעלת יכולת להחלפת עדשות, אבל עם עדשת קיט (שלא צריך להחליף) היא קטנה מאוד, מהירה מאוד ובעלת חיישן של 4/3יי זה אינצ ושליש - אני הייתי הולך על הפנסוניק בגלל שהיא טבה יותר בנקודות שחשובות לך, אבל גם הקנון היא אופציה מוצלחת

http://www.imaging-resource.com/cameras/panasonic/gm1/vs/canon/g7x/

eliko6

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
תודה,
אם כבר אני מסתכל על MIRORLESS, מה לגבי sony alpha a5000 או a5100?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אתה מחפש מצלמה עם יכולת להחליף עדשות ותוכל להתקדם איתה או שזה לא חושב לך?
הסוני A5000 אומנם בעלת חיישן גדול ומוצלח, אבל העדשה שלה היא בסיסית, מערכת הפוקוס שלה היא טובה ה A5100 יש שיפור במערכת הפוקוס, אבל עם עדשת קיט (אותה עדשה של A5000) עולה כ 2400 ש"ח מעל התקציב ובקצת יותר יש לי מצלמות יותר מוצלחת להמליץ כמו A6000 או פנוסניק LX100

כמו כן יש גם מצלמות ללא מראה של פוג'י X-M1 או X-A1 עם עדשת קיט שנחשבת לא רעה כלל (גם העדשה וגם המצלמה :) )

אבל אני חייב להבין יותר טוב מה הדרישות שלך מהמצלמה כדי לחדד את ההמלצות שלי

eliko6

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
האמת שלא חשבתי על מצלמה עם יכולת להחליף עדשות, אבל רשמת את GM1, אז התחלתי לשקול :)
עדשת הקיט של GM1 ושל A5000 לא אותו דבר?

הדרישות בגדול הן צילום במקומות סגורים, תאורה חלשה, צילומי ילדים, קצת טיולים (פחות נוף יותר עירוני).

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בגדול ככול שהחיישן גדול יותר עדשה איכותית צריכה להיות גדולה יותר פיזית - סוני הוציאו עדשת קיט קטנה מאוד שספקת איכות אופטית סבירה (כמו רוב עדשות הקיט) - החיישן של המצלמה מאוד גדול ומספק יכולת טובות וכן מוצלח יחסית תאורה חלשה (ה A5100 וה A6000 מוצלחים מה A5000 בכך - חיישן חדש יותר)
אם נחבר למצלמה כזו עדשה טובה יותר אפשר אפילו לקבל ביצועים טובים עוד יותר - אבל ז כבר לדבר על תקציב אחר

היתרון של ה GM1 זה גדול פיזי (ממש קטנה) וחיישן יחסית גדול למצלמה בגודל שלה (קצת יותר קטן מזה של ה A6000/A5000), מצלמה מאוד פשוטה לשימוש וקל לקחת לכל מקום, החלפת עדשת למצלמה זו אפשרית, אבל בגלל הגדול שלה לא הייתי חושב על כך (העדשה תיהיה גדולה על גוף קטן)
http://www.dtown.co.il/articles/3221.html

דרך אגב למצלמה הזו יש אחות גדולה פנסוניק LX100 עם עדשה קבוע (עדשה לא רעה בכלל), ועם וידאו 4K מעולה, קצת מעל 2000 ש"ח

eliko6

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אז אם אני צריך להחליט,G7X, GM1, GM5, A5100?
אגב יש את A5100 ב2070 ש"ח כאן http://camera.co.il/p26445

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני רואה כקישור קצת פחות 2400 עם עדשה.
חשוב להבין שאין מצלמה מוצלחת לכל שימוש - אני עוד לא בטוח, מה אתה מחפש:
אתה רוצה להחליף עדשות או לא?
אתה רוצה מצלמה קטנה וקלה?
עם עיניית או ללא עינית?
מה באמת חשוב לך ועל מה אתה מוכן להתפשר
לפי זה יהיה קל לבחור את המצלמה

eliko6

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אני רואה קופון של 300 ש"ח :מבולבל:
לא קריטי החלפת עדשות.
גם לגבי העינית אין העדפה.
מחפש מצלמה קטנה, עם איכות תמונה מצויינת, צילום טוב בתאורה נמוכה, בתקציב של 2000 ש"ח

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא רואה קופון - אולי אתה מיוחד :)
אם אתה יכול להשיג את ה A5100 ב 2000 ש"ח היא בפרוש תעשה את העבודה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור