המלצה למצלמה

קארינה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בוקר אור, מחפשת המלצה למצלמה עד 2500 שח פלוס מינוס ( לא קריטי לי דמוי slr/ dslr/ mirrorless- התקציב די צנוע ) .
הצורך הוא קלילות . צילום של הילדים בבית ובחוץ. טבע ונוף. ואפשרות לצילום איכותי כאשר אין תאורה ובעית חזקה בלי שימוש בפלאשים.
אשמח גם לקנות יד שנייה

קארינה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מעולה כרמי חיפשתי את זה. בסוף נשארתי עם המצלמה הישנה שלי אבל עכשיו העדשה הלכה לי והגוף כבר ישן ויש תינוק חדש אז הגיע הזמן להתחדש. עדיין ממליץ על הפנסוניק הקטנה ? כדאי לקנות יש שנייה?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מזל טוב (לא על העדשה :) ) ובריאות לכולם.

אפשר לרכוש עדשה כמו עדשת סיגמא 17-50 F2.8 עבור קנון ולהמשיך להשתמש במצלמה שלך - תקבלי איכות תמונה מעולה ויכולת לצילום טוב גם בתאורה חלשה, יכולת לעומק שדה רדוד (שבו האוביקט בפוקוס בולט מהרקע שלא בפוקוס) שיהיה קשה לקבל ממצלמות אחרות.
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=768517

אפשר בהפרש לרכוש גם פלאש - פלאש חיצוני משפר מאוד את היכולת לקבל תמונות שהן לא ממש לבנות בגלל פלאש הפשוט של המצלמה
https://www.erlich.co.il/items/1399133

ויש לך סט מעולה בתקציב שלך - לא סט קטן, ולא קל, אבל יהיה קשה מאוד לקבל תוצאות טובות יותר בתקציב שלך.

את יכול לרכוש גם את הפנסוניק LX100 שהיא מצלמה קטנה ועם עדשה טובה, אבל בתאורה חלשה למרות שהיא טובה, היא תיהיה קצת פחות טובה מהמצלמה שלך, בכן בנושא העומק שדה היא תיהיה פחות טובה מהמצלמה שלך - להסיר ספק ב LX100 מצלמה מעולה ומספקת תמונות נהדרות בגוף קטן וקל (רק שהסט לעיל קצת יותר טוב).

את צריכה להחליט מה מתאים לך יותר - אין פתרון מושלם :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שתי מצלמות מוצלחות - כל אחת מהן יכולה לספק אותך - הייתי הולך על הסוני גרסה 4, היא דגם חדיש יותר

קארינה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אני יודעת. השאלה האם כדאי לרכוש יד שנייה ואם כן ה כדאי לי לבדוק לפני שאני קונה? :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם הציוד שמור טוב, זה מוריד עליות ומאפשר לרכוש ציוד שמעבר לתקציב - אז כן, רק לבדוק שהכול עובד כמו שצריך, אין סמנים של מכות וכו...

קארינה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי כרמי. אני עכשיו בהתלבטות בין הפנסוניק לסוני. החלטתי כן לקנות חדשה. מה ההבדל בינהם מלבד שזו של סוני חדשה יותר?
מזכירה לך שבעיקר אוהבת לצלם נופים ובחללים סגורים. תודה

קארינה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי כרמי. קצת התבלבלתי. אני רואה שהזום של שניהם יחסית קטן ואני אוהבת גם לצלם עם זום גדול יותר. כל התמונות והדיבור הוא לצילומי חוץ. מה עם צילומי פנים ובשעות עם פחות אור. זה יותר מידיי מידע בשבילי. מה ששלחת לי. לא מצליחה להבין יותר מידיי מה ההבדל בינהן ....

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אנחנו מדברים על המצלמות האלו בגלל חיישן גדול שעוזר לקבל תמונות טובות גם בצילומי פנים.

אם את מחפשת מצלמה עם זום גדול, זה בא על חשבון איכות ולכן חברות לא מחברות עדשות עם זום גדול למצלמות טובות.זו פשרה שצריך לקחת בחשבון

יש את פנסוניק tz100 עם זום כפול 10 וחיישן בגודל 1 אינצ׳

nir547

חבר אתר
מעורבות
7
נקודות
3
אמנם זה קצת "מוקצה" אך איך עומדת מצלמת הגלקסי S8/7 מול הסוני RX100 או מול הTZ100?
צילומי נוף/פנים וכו', ללא זום.

מה דעתך?

אני חדש ממש בתחום הצילום. תודה!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
חברת סמסונג יצאה מתחום המצלמות, לא ההייתי ממליץ לרכוש מצלמה של סמסונג בגלל זה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור